לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה
 
כלי אשכול חפש באשכול זה  #1  
ישן 17-12-2004, 14:43
  vider1 vider1 אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 09.06.03
הודעות: 91
הסקירה השבועית של ספונסר 17.12.2004

הסקירה השבועית של ספונסר – 17.12.2004
ראשית * הסקירה המלאה הכוללת ניתוח טכני וגרפים נשלחת לרשימת התפוצה.הינכם מוזמנים להצטרף ולצרף אוטומטית את כל מי שרוצה להיות חלק מרשימת התפוצה שלי שמקבלת את הסקירה המלאה במייל בכל יום שישי על ידי שליחת מייל אליי מהמייל המבקש להרשם למייל – vider1@012.net.il

מדד המעו"ף – השבוע בדיוק על-פי התחזית משבוע שעבר ("כל עוד אנחנו מעל רמת 580 הנקודות הכיוון הוא חד משמעי כלפי מעלה כאשר אני מאמין שצירוף מפלגת העבודה תיתן לנו עוד יום חזק למעלה ביום ראשון אולי לבדיקת רמת 600 הנקודות וכנראה עוד שבוע חיובי מגיע..") אכן חזינו ביום ראשון בעליות שערים נאות וכבר ביום שני המדד חצה את רמת 600 הנקודות ובכלל כל מגמת המסחר השבוע היתה חיובית מאוד בעזרתם של דיבורים על ממשלת אחדות והסכמי סחר עם מצריים והתבסס מעליה ואפילו קיבלנו "בונוס" בדמות בדיקה טכנית ונגיעה מתחת לרמת 600 ושוב חזרה ישר מעל רמה זו שהפכה להיות תמיכה חזקה וחשובה לטווח הקצר וכעת אשנה רק את המספר ואציין כי כל עוד אנחנו מעל רמת 600 נקודות השוק ימשיך להיות חיובי בטווח הקצר והבינוני. במדד 603 (סגירת יום רביעי) נכנסתי חזרה ללונג מלא על המעו"ף (הפעולות נרשמות אונליין בפורום) ויציאה ממנו תתבצע רק בסגירה מתחת לרמת 600 נקודות וכמובן שככל שהמדד יעלה נקודת הסטופ לוס ((Take Profit תעלה גם היאבהתאמה.

למדד המעו"ף כאמור נוצרה תמיכה חדשה וחשובה לטווח הקצר ברמת 600 נקודות וכל עוד אנחנו מעליה המומנטום יישאר חיובי מאוד כאשר גם המחזורים מוכיחים שהמגמה צפונה חד משמעית כאשר בימי העלייה המחזורים מצטרפים וממשיכים להיות גדולים מאוד בימי עליות כאשר בימי הדשדוש מתקיימים מחזורים נמוכים יחסית.תחזית – כל עוד אנחנו מעל רמת 600 הנקודות הכיוון הוא חד משמעי כלפי מעלה כאשר אני מאמין שאחרי חבלי לידה קשים צירוף סופי ורשמי של מפלגת העבודה יתן לנו עוד שבוע חיובי כאשר מנגד רק שינוי מגמה משמעותי בארה"ב ופיצוץ רציני במו"מ הפוליטי יכולים להעיב על מגמת המסחר בשבוע הקרוב.

מדד הנאסד"ק – השבוע מדד הנאסד"ק קבע רמת שיא שנתית חדשה ברמה של 2170 נקודות במהלך יום המסחר ביום רביעי אך לא הצליח לסגור או להתבסס מעל רמת השיא השנתית הקודמת ואתמול חל מימוש רווחים בריא שנגרם גם בגלל עליה חדה במחירי חבית נפט יום קודם לכן, הנאסד"ק נתמך בקו המגמה העולה (כמתואר בגרף המצורף) וצפוי "לבדוק" אותו גם הערב (יום שישי).תחזית – כרגע לדעתי צריך לשבת "על הגדר" ולא להיות בפוזיציה כי נוצר מעין דשדוש זמני ויכולות להיות 2 אפשרויות לטווח הקצר כאשר הנקודות החשובות כרגע הן רמת השיא השנתית החדשה ב 2170 שפריצתה מעלה תוליך מהלך חד למעלה של עוד כ 100 נקודות ומצד שני ירידה ושבירת רמת 2100 שנראית כרגע פחות מציאותית שמהווה תמיכה חזקה ויכולה למשוך את המדד בשלב הראשון ל 2050 וייתכן שאף למטה מכך.

מניית טבע – המנייה דשדשה במהלך השבוע וממשיכה להיתמך בקו המגמה העולה שמהווה כרגע תמיכה חשובה נוספת לתמיכה שכבר קיימת ב $28.8 כאשר ממש מעל ישנה כרגע התנגדות ע"י ממוצע 200 ומעליה רמת $30 שתהווה התנגדות נוספת בעתיד כפי שניתן לראות בגרף המצורף. לסיכום אנחנו כנראה לפני תנועה יחסית חזקה בטווח הקצר.

לטווח הארוך יותר אני ממשיך ואמשיך להחזיק בדעתי עוד כשהיתה ב $24 וכפי שאכן ניתן לראות בגרף שהחברה מצוינת ולא נפגעה כלל כמו יתר החברות שעלולות להיפגע בעתיד הרחוק בשוק הגנרי ולכן לדעתי אם מסתכלים קדימה היא תחזור לרמות של מעל $30 בטווח הקצר והיא מהווה השקעה מעניינת ודי בטוחה לחודשים הקרובים.

ריטליקס – סופסוף קרה מה שאני מחכה ומצפה לו חודשים רבים והיא פרצה ונתנה איתות קניה חזק עם עליה רצינית במחזורים ולדעתי תמשיך בעליות אם תתבסס מעל רמת 9500 ודרכה חזרה אל רמת 10500 נראית די מובטחת.

לטווח הארוך זו אחת המניות שאני בטוח שיתנו תשואה עודפת משמעותית על השוק בשנת 2005.

דיסקונט – שימו לב מה נכתב עליה בשבוע שעבר כשעוד היתה חיובית "פרצה את ההתנגדות ב 530 נקודות ויכולה לחזור "לבדוק" אותה לפני המשך עליות" ושימו לב בגרף מה עשתה במהלך השבוע החולף ואין צורך להרחיב במילים מיותרות. לדעתי עוד יום של התבססות מעל רמת 530 יכול להחזיר אותה למהלך עליות מחודש.

שיכון ובינוי – ממשיכה להיתמך "בשיניים" ברמת 280 נקודות ומכאן יכולה לתת מהלך למעלה כל זאת עם סטופ לוס מתאים ממש מתחת לנקודה זו, זהירות נדרשה מכיוון שתנועה חדה בפתח. לטווח הארוך אני מאוד מאמין בחברה.

סקירת מצב מתומצתת של כמה מניות בולטות :

ביוסל -מאוד תנודתית כרגע ותמיכה טכנית מינורית אם אפשר לסמן כזו נמצאת ב 1600 וכל עוד המניה מעליה היא תמשיך להיות חיובית אבל זהירות נדרשת. לדעתי לטווח הארוך תמשיך במגמה ראשית חיובית עם תיקונים טכניים בדרך ויכולה לתת תשואה מצוינת גם בשנה הבאה.

פועלים פרצה את ההתנגדות ב 1360 שהפכה כרגע לתמיכה וממשיכה במגמה החיובית החזקה שהיא נמצאת בה.

אפריקה – בהמשכיות לסקירה הקודמת חזרה המניה למגמת עלייה במהלך השבוע וכרגע אין סיבה לעצירה כאשר הסטופ לוס נמצא ב 11850 כאשר איתות מכירה צריך להיות מתחת לרמה זו.

טאואר – פרצה משולש טכני למטה ונראית רע מאוד כרגע מכל הבחינות, לדעתי החברה לא תחזיק מעמד גם ברמות האלה ותמשיך לנזול כלפי מטה בחודשים הקרובים.

חברה לישראל – אכן נתמכה מעל רמת 90000 ויוצאת למהלך מחודש כלפי מעלה.

מכתשים אגן – המשיכה במגמת עליות חזקה במיוחד שהיתה צפויה לאור החוזק שהראתה בזמן שהמעו"ף דשדש ואף ירד.

כור – שוב נתקלה בהתנגדות ברמת 21300 והחלה לתקן כלפי מטה, איתות קניה יתקבל רק בפריצה של נקודה זו למי שבחוץ.

ישראמקו – כל עוד נתמכת מעל רמת 6.8 יכולה להתחיל מהלך עליות רציני כלפי מעלה.

ביטוח ישיר – כבר חודשים רבים אני טוען שזו אחת המניות שיתנו תשואה עודפת על מדדי המניות ועד עכשיו זה לא ממש הוכיח את עצמו אבל שזה בא זה קרה וקורה בצורה חדה ביותר ובמהלך השבועיים האחרונים הוסיפה המניה כמעט 20% לערכה ועדיין לדעתי צריכה לעלות עוד לא מעט בחודשים הקרובים עקב התפתחות עסקי החברה בפולין.

אורמתחברים כל הזמן שואלים ולדעתי סתם מסתבכים עם המניה הזו כאשר העיקרון שאמור להנחות אותם הוא פשוט וכניסה למניה צריכה להתבצע רק לאחר יומיים סגירה מעל רמת 2000 נקודות כדי להבטיח המשך עליות ברמת בטחון גבוהה מאוד. אין טעם כרגע להכנס אליה למעט מי שכבר בפנים וצריך לזכור שהתמיכה והסטופ לוס נמצאים הרחק ברמת 1830 נקודות.

אלווריוןנראיתרע מאוד טכנית וכרגע מסתמן שתמשיך דרומה ולדעתי תחזור להיות חיובית רק מעל $14.6.

כלל תעשיותביצעה תיקון טכני לעליות האחרונות אבל עדיין במגמה בינונית חיובית ולדעתי אם תיתמך ברמת 2000 נקודות יכולה לחזור לעליות חזקות.שיהיה לכולנו שבוע מצוין

סקירה זו נועדה על מנת לעזור לאנשים לקבל ראיית מבט אישית שלי לגבי השוק ולגבי כיוונים אפשריים שלו אך כותב ההודעה אינו יכול להיות בטוח בהתבצעות התרחישים המועלים כמו שאין שום דבר בטוח בשוק ההון בכלל.

לגבי כל המניות שהוזכרו לעיל אין באמור בהודעה זו המלצה או ייעוץ לקנות או למכור או לבצע כל פעולה אחרת במניות שהוזכרו, כותב השורות עלול להחזיק בחלק מהמניות המדוברות .

אין בסקירה זו משום המלצה לקנות את הנייר או למוכרו והעושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו בלבד.

אין באמור לעייל משום ייעוץ או המלצה לקנייה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורוםכל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:37

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר