לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2006, 12:19
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "בוא נעשה ככה, מה רע בזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MSR
בוא נעשה ככה, מה רע בזה שבנאדם עושה כסף מההנאה שלו ?
כה, הוא גם משוויץ בוא וקונה המון מכוניות, בית ענק ועוד שיט. אבל מה רע ?

שמע, בעיקרון טאני לא אוהב את כל הלהקות שמנגנות בסיגנון ישן כזה, אני גם לא סובל את כל האייטיז, את כל ההבי מטאל, את מטאליקה,מגדת',איירון, ואני בקושי אוהב פנטרה.
אנלא אוהב ת'מטאל הזה אני יותר אוהב בלאק סימפוני ומטאל יותר משנות ה-90.
זה למה אני עצמי לא אוהב גלאם, בלי קשר למסחור בכלל.
מה רע במסחור? כשבנאדם עושה מוזיקה בשביל כסף שומעים את זה וזה כבר לא בא מהרגש והצורך לביטוי עצמי אלא מהצורך לשים כסף בכיס ואז מבחינתי האמן הוא לא אמן, הכסף לא מגיע לו, ולא מגיע לו שאני אשמע אותו בכלל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-04-2006, 13:40
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
מסכים איתך
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "[QUOTE=MSR]בוא נעשה ככה, מה..."

ה80' זה לא משהו. כלומר זה הבסיס אבל אני שומע מה שיפה. ובמקום לשמוע את הבסיס עדיף לשמוע את התוצר הסופי (כלומר המוזיקה של היום ושנות ה 90).

וגם אני לא שומע פנתרה, מאטליקה, מגה דת' וכו'.

והקטע של המסחור.
להקות כמו פופ והיפ הופ ממסחרות את המוזיקה שלהם, ורובם עובדים על פי מראה, וככה הם מצליחים למסחר את המוזיקה שלהם (בריטני ספירס בעיקר).

למטאל יש עקרונות, שהם נגד מסחור.
מצאתי אלבום של להקה רוסית שכולו עולה 1$. זה לא לרווחים, זה בשביל הקהל. הם לא באים להרוויח כסף, הם באים להקל על המטאליסטים. תראה גם הופעות ביחס ללהקות פופ זה זול מאוד, כדי להקל על הכיס של הלקוחות. איך אפשר לדעת עם להקה ממוסחרת מאוד בקלות, לפי המחירים של הדיסקים, לפי המחירים של ההופעות, לפי כמה שפחות מוצרים שהיא משווקת. לדוגמה system of a down שהיא להקה ממוסחרת מוציאה מוזיקה לא רעה מידי פעם. אבל תראה שהם נמצאים בזאנר היותר רחוק מהמטאל לכיוון הרוק. קשה לראות להקה שממוסחרות והם בתחום המטאל חזק.
יש להקה כמו cradle of filth, שהם גרועים. יש להם איזה כמה שירים בודדים שהם טובים. הם בלאק מטאל והם ממוסחרים.
תשים לב שלהקות שמתחילות להיות ממוסחרות, הם רואות את הכסף ומשנות את המוזיקה שלהם.
לדוגמה אני עדיין לא מבין למה In Flames הביאו באלבום החדש שלהם זמרת פופ שוודית לשיר את השיר Dead End. השיר טוב אבל למה פתאום הם הביאו זמרת? הם בכלל מלודיק דת'. הם אומרים שזה גיוון לדעתי זה קצת בגלל שהכסף שהם הרוויחו השפיע עליהם. אני לא הולך להוציא עליהם מילה רעה כי אני חולה עליהם, אבל יש לי תחושה שהם הולכים לעבור שינוי לא טוב.
מפחיד!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר