לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-04-2006, 11:41
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
כדי לחסוך את התגובה על האפליה המזעזעת לגבי גולשים שאינם מנהלים בפורום מסויים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shm שמתחילה ב "אני יכול לעשות סקר אם אני לא המנהל של הפורום?"

ולמרות זאת מסוגלים...

הנה הסבר מדוע זה יהיה טפשי לחסום ממנהלים של פורומים אחרים את האפשרות לבצע פעולות ניהוליות מסויימות בפורומים שלא הם מנהלים...

ובכן:

כיוון שכל מנהל יכול בפורומו:
א. לנעול אשכולות
ב. להפוך אותם לעוגן
ג. לעשות סקרים

וכיוון שכל מנהל יכול להעביר אשכול מהפורום שלו לפורום אחר...

יוצא באופן טבעי שכל מנהל יכול, גם אם הייתה חסומה לו האפשרות בפורום מסויים, לעשות סקר, לעגן אותו ולנעול אותו, ולאחר מכן להעביר אותו לפורום אחר שבו חסומה לו האפשרות, ולהגיע לאותה תוצאה.

מקווה שזה מובן

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-04-2006, 11:10
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
חופר כבר:|
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "לא נכון. דובר על "ביצוע פעולות ניהוליות מסויימות בפורומים שלא הם מנהלים"."

"לא נכון. דובר על "ביצוע פעולות ניהוליות מסויימות בפורומים שלא הם מנהלים".("

כל פעולה ניהולית מסויימת ככול שתהיה נעשית באשכולות שנפתחו בתוך הפורום של המנהל שביצע את הפעולות, אם מנהל נעל/מחק הודעות לא שלו וכדומה בפורום שלו ואז שלח את האשכול לפורום שלא תחת ניהולו- אין כאן שום פעולה ניהולית בפורום שלא הוא מנהל, ברגע שהאשכול הועבר לפורום שלא תחת אותו מנהל שהעביר - אין באפשרותו לעשות שום פעולה שכל משתמש אחר אינו יכול לעשות.

שים לב לאפשרויות העריכה, זה דבר שכל משתמש באשר הוא יכול לעשות כ - 30 דקות מזמן שליחת ההודעה, בכל פורום. ואין קשר בין האפשרות הזאת של ה 30 דקות לבין הפעולות הניהוליות, מדובר חד וחלק בפעולה שניתנת לכולם.

ישן 22-04-2006, 12:48
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
מיץ פטל <מים זה פאסה :)>
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "תשתי מים:)"

ותמיד יש למנהלים של אותו פורום אפשרות למחוק...

אגב, אם בא לך לפתוח סקר באיזה פורום - גם אתה מוזמן ע"י שליחת הודעה למנהל הפורום.. בדיוק כמו כל אחד אחר .. אין טעם להגיד/לחסום את האפשרות שמנהלים יפתחו סקר בפורומים שלהם ויעבירו או לחלופין יפתחו סקרים בפורומים אחרים <בלי להעביר> , ברגע שהסקר <או כל אשכול עם תוכן אחר> עובר על הכללים בצורה שדורשת נעילה או חסימה <או כל פעולה אחרת> מנהל הפורום כבר ידאג לעשות זאת עם הודעה פרטית למנהל החיצוני שפותח את האשכול עם הסקר <או עם כל דבר אחר >.

אין כאן אפליה או משהו כזה... אפליה זה דבר שונה לחלוטין, לכולם יש אפשרות לפתוח סקרים שונים - בא לך לפתוח סקר? שלח הודעה פרטית אף אחד לא ימנע ממך אלא אם כן הסקר עובר על החוקים.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 22-04-2006 בשעה 12:51.
ישן 22-04-2006, 23:25
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
אתה צודק בעיקרון, אבל...
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "יש הבדל בין זכות אוטומטית לפתוח סקר"

קודם כל, אזכיר לך משהו שאולי ידעת ושכחת, ואולי לא ידעת; פעם פעם כל משתמש בפרש היה יכול לפתוח סקרים, (לפחות ב"מה שבראש" ככל הזכור לי) עד שהחלו להשתמש בזה בצורה מעצבנת, והאפשרות נחסמה לכלל הגולשים ונשארה רק למנהלים.

למה למנהלים? בגלל שאם נתנו למישהו סמכויות של מנהל, אז מן הסתם סומכים עליו שהוא ידע לנהל את הפורום שלו בצורה ראוייה, וגם לכתוב בצורה ראוייה ולפתוח סקרים בפורומים האחרים. ובאמת זה פועל מצויין.
כלומר, בעיקרון לא הייתה בעייה לתת לכולם לפתוח סקרים, אילו רק היו משתמשים בהם בתבונה. בגלל שזה לא קורה, השאירו את האפשרות רק במעגל הקטן של כאלו שסומכים עליהם שלא יעשו שטויות.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 22-04-2006 בשעה 23:31.
ישן 23-04-2006, 10:45
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בקיצור, אתה פשוט רוצה לראות דם. גם כי זה אני.
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "כי "מן הסתם סומכים עליו", ומסתבר שמן הסתם סומכים גם על מי שלא צריך לסמוך עליו..."

הסיבה היחידה שפתחתי את הסקר היא כי זה פורום מה שבראש, ואפשר לעשות בו, למרבה הפלא, כל מה שבראש (עד גבול מסוים כמובן, אבל זה נתון כבר לשיקול דעתם של המנהלים, והאשכול שפתחתי, עד כמה שזכור לי, לא ננעל או נמחק מהפורום).

אתה לא מכיר אותי ולא נעליים, היית אולי רק פעם אחת בפורום שאני מנהל (באשכול שבו ביקשת עזרה לגבי המנילה שלך, וקיבלת את העזרה שרצית), ככה שהשגות כאלה ואחרות לגבי ההרשאות שצריך או לא צריך לתת אני מבקש שתשמור לעצמך, ותבדוק את העובדות לפני שאתה יורה.

אני בטוח שאתה מגיב באשכול הזה רק כחלק מאבק דון קישוטי כנגדי, ולא בגלל שאני סטאליניסט שמהווה סיכון בטחוני כיוון שאני נוגע לעיתים בחומר ביטחוני כזה או אחר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:51

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר