לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2006, 06:20
  p yosi p yosi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.06
צילום אומניות לחימה??? או לחימה ממש???

אני קורא המון שאילות במדור זה של איזה אומנות לחימה יותר טובה ובמה כדאי להיתאמן
ובכן לאחר ניסיון של27 שנה באומניות לחימה אומר לכם דבר כזה למעשה כל אומניות הלחימה שואפות לאותה הנקודה וכל אחת בדרך שלה!
על זה שבחר להיתאמן באומנות לחימה זאת או אחרת ורוצה גם לדעת להגן על עצמו חייב במקביל להיאמן על "פיתוח אומץ" ראיתי המון חיות טרף באימונים ושהגיעו לשלב של לחימת רחוב או באמת הגנה עצמית הישתפנו וחטפו מכות רצח במיקרה הטוב .
ההמלצה שלי היא כזאת חפש מאמן:
א. שילמד אותך את אופי אומנות הלחימה המתאימה לך אישית .ובזה אל לך להיתיעץ אם איש הקשב
לקול הפנימי שלך ותדע למה אתה נימשך
ב. אותו מאמן רצוי שידריך אותך בבניית האומץ זכור מבחינת ביצוע או ידע אתה יכל להיות הטוב ביותר בלי אומץ אתה לא שווה כלום
ג. אם למאמן שבחרת חסר את תחום האומץ לאחר זמן אתה מרגיש שנושא זה אינו זז אצלך חפש את הנושא במקום אחר.
אומרים שאין חכם כבעל ניסיון אני חי למעלה מישנתיים במכסיקו ומישתתף באופן קבוע במה שניקרא כאן קרבות רחוב פשוטו כמשמעו וזה למעשה הכי קרוב שיש לרחוב רק שכאן ברוב המיקרים לא מיתפתחת תיגרה אבל מפונים לבתי חולים
אשמח לענות על שאלות
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה https://2006-uploaded.fresh.co.il/2...16/91134764.jpg https://2006-uploaded.fresh.co.il/2...16/48550598.jpg https://2006-uploaded.fresh.co.il/2...16/67663638.jpg https://2006-uploaded.fresh.co.il/2...16/18162868.jpg

חזרה לפורום
ישן 17-04-2006, 20:57
  p yosi p yosi אינו מחובר  

חכם? פיקח?
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי elyasaft שמתחילה ב "אני לא חכם ולא פיקח"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי elyasaft
פשוט לא רואה צורך ללכת מכות,אני לומד אומנויות לחימה בשביל הכיף שלי וההנאה,ברור שיש פה עניין של הגנה עצמית,אבל האם זה כל מה שהיה חשוב לי הייתי הולך לאחת מאומנויות הלחימה הישראליות למיניהם,קרב מגע או דניס השרדות.

אין הרבה מה ללמוד ממני ואני לא מבין גדול, התאמנתי בסה"כ כ9 חודשים בריוקיו קנפו קובוג'צו,ולפני שבועיים-שלוש נפצעתי בכתף ואני לא בטוח שאני אוכל לחזור לאימונים...אין בכלל מה ללמוד ממני בתחום האומנויות לחימה.

אולי אתה לא רואה את הצורך אולי יום יבא והמכות יראו צורך ללכת איתך או אם אחד מיבני מישפחתך(אני מאוד מקווה שלא למרות שסתיסטית הסיכויים גדולים) רוקיו קנפו זה אומר דוד נתן???
ותאמין לי שאפשר לילמוד מימך הרבה והרבה מאוד . נכון אומנות לחימה אינה אך ורק להגנה עצמית אך לפי מה שכתבתי אנחנו עושים את ההבדל הקטן בין אומנות לחימה- ולחימה
ודרך אגב אתה תוכל לחזור לאימונים !
ראיתי כבר אנשים שהגיעו לתוצאות מדהימות ללא יד או רגל
עלה והצלח!

חזרה לפורום
ישן 16-04-2006, 23:25
  p yosi p yosi אינו מחובר  

סיגנונות לחימה / הגנה עצמית
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "יוסי - אילו סגנונות קונג פו אתה לומד \ מלמד ?"

נכון אני מיתמקד כרגע יותר בלחימה פרופר
וזה אומר לחימה ממש ללא כל מה שקשור בצד האומנותי למדתי קראטה ממיספר סיגנונות .קונג פו. ג'יו ג'טסו .טא קוון דו.נינג'יטסו. קרב מגע. טאי צ'י.האבקות חופשית. סטריט פייט.קפרי פייט(לחימה אינדאנית).איגרוף
היתאמנתי בארץ וגם בחוץ
עד שהגעתי למאמן אחד ששינה לי את כל צורת החשיבה ופשוט שבר והפריח את כל מה שהאמנתי בו קודם
ואמר לי בפשטות אתה עוד לא מוכן
לאחר הסבר קצר הבהיר לי אותו המאסטר את ההבדל בין לוחם לאומן הלחימה
אני צריל לעבור משלב הלוחם לאומן לחימה זה אומר כדי לעשות תואר שני צריך לעשות קודם תואר ריאשון
כיום אני עדיין בשלב הריאשון ויש לי עוד הרבה מה לעבור ומה לילמוד
היום אני מיתעסק בעיקר בהדרכת יחידות קומנדו במקומות שונים בעולם

חזרה לפורום
ישן 17-04-2006, 10:59
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
יוסי -
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי p yosi שמתחילה ב "אומניות לחימה??? או לחימה ממש???"

אני דווקא לא מאמין בדרך שלך - שהיא לעשות קרבות רחוב כדי להתקדם. כמו שאתה יודע באומנות לחימה זה לא רק לחימה - לפחות לא בגישה שלי. אומנות לחימה זה דבר גדול ומורכב שתמיד יש במה להשתפר וחלק מזה זה גם להשתפר בקרבות אבל לא דרך קרבות רחוב (לפחות לדעתי), כמו שאתה יודע קרבות רחוב גם יכולים לסבך אותך עם החוק או להיכנס למלחמת כנופיות או משהו כזה וזה ממש לא המטרה ... כדי להשתפר בלחימה אני מעדיף לעשות קרבות עם אנשים שאני מכיר וגם עם חברים זה קרב עם חוקים ככה שיוצאים בלי יותר מדי פציעות אם בכלל. למרות שלפעמים אני מרשה לעצמי להתגרות במישהו שאני יודע שהו יותר חזק ממני ולראות איך אני מסתדר איתו זה כאילו אני מציב לעצמי אתגר גם נפשי וגם פיזי.
אתה לומד אומנויות לחימה בעיקר כדי להגן על עצמך ובגלל המקצוע שלך אז אתה מתמקד יותר בלחימה לעומת זאת אני לומד אומנות לחימה (טאקוונדו במקרה הזה) כדרך חיים מההתחלה ועד הסוף (למרות שאין לזה סוף)

חזרה לפורום
ישן 17-04-2006, 12:13
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
אמרת דבר מעניין
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "יוסי -"

אבל אני בהחלט מבין את יוסי ואת מה שהוא מאמין בו משום שהוא צבר הרבה מאוד נסיון באומניות לחימה, הוא היה במקומות שסביר להניח אנחנו לא נגיע אליהם. למשל מקסיקו, זה מקום אחר לגמרי, לא קרוב למה שקורה בארץ ואני מאמין ששם אתה לא צריך לדעת רק אומנות לחימה אלא לדעת ללכת מכות רחוב בלי כל האסטטיקה של האומנות ולצבור כמה שיותר נסיון בכך.

ובקשר לפחד, שוב מסכים עם יוסי, הכי חשוב לא לפחד בקרב וברגע שלפניו.
ברגע שאתה מצליח להתגבר על הפחד אז כנראה שצברת אפילו יותר מדי נסיון בקרבות רחוב , התגברות על תכונה אנושית זה כמעט חסר סיכוי.
אבל תמיד יש צד טוב ורע לכל דבר, התגברות על הפחד יכולה להביא לסיכון חייך כשאתה אפילו לא מודע לכך.
חזרה לפורום
ישן 17-04-2006, 21:08
  p yosi p yosi אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "יוסי -"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי @=Nir=@
אני דווקא לא מאמין בדרך שלך - שהיא לעשות קרבות רחוב כדי להתקדם. כמו שאתה יודע באומנות לחימה זה לא רק לחימה - לפחות לא בגישה שלי. אומנות לחימה זה דבר גדול ומורכב שתמיד יש במה להשתפר וחלק מזה זה גם להשתפר בקרבות אבל לא דרך קרבות רחוב (לפחות לדעתי), כמו שאתה יודע קרבות רחוב גם יכולים לסבך אותך עם החוק או להיכנס למלחמת כנופיות או משהו כזה וזה ממש לא המטרה ... כדי להשתפר בלחימה אני מעדיף לעשות קרבות עם אנשים שאני מכיר וגם עם חברים זה קרב עם חוקים ככה שיוצאים בלי יותר מדי פציעות אם בכלל. למרות שלפעמים אני מרשה לעצמי להתגרות במישהו שאני יודע שהו יותר חזק ממני ולראות איך אני מסתדר איתו זה כאילו אני מציב לעצמי אתגר גם נפשי וגם פיזי.
אתה לומד אומנויות לחימה בעיקר כדי להגן על עצמך ובגלל המקצוע שלך אז אתה מתמקד יותר בלחימה לעומת זאת אני לומד אומנות לחימה (טאקוונדו במקרה הזה) כדרך חיים מההתחלה ועד הסוף (למרות שאין לזה סוף)

עוד פעם בא נעשה את ההבדל בין אומנות לחימה -ללחימה .כיביכול יש קשר בינהם אלא שהדרך קצת שונה תראה אני לא הולך ברחוב ומחפש ללכת מכות יש פה איזה שהוא דבר כיביכול מאורגן של חברה שחלקם מיתאמנים וחלקם בעלי ניסיון או סתם כאילו שרוצים להיכנס הקרב ניגמר אך ורק בנוק אווט
ההבדל הוא שבקרב טא קוון דו יש חוקים זירה ושופט וכאן אין .אין ניקוד ואין סימון.ולהיסתבך עם החוק ממש לא! אם זה היה בארץ אולי כן! אבל מכסיקו ? אנחנו למעשה עושים את אותה הדרך אבל בצורה שונה . דרך אגב אצל מי אתה מיתאמן??

חזרה לפורום
ישן 17-04-2006, 21:35
  p yosi p yosi אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Malshabico שמתחילה ב "נעים מאוד"

[QUOTE=Malshabico]אתה עושה רושם של אדם באמת מרשים ומעניין.

בבקשה אם תוכל לספר לנו מהניסיון שלך מה מצאת שעזר/עניין/למדת בכל אומנות לחימה שעשית ולהפך מה לא אהבת, ומה היה השינוי בתפיסה שסיפרת עליו?

ד"א אני מתאמן בטאקוונדו בע"ה חגורה שחורה עוד מעט.

בכל אומנות לחימה יש חסרונות ויתרונות לפרט את הכל אנחנו ניצתרך הרבה מאוד זמן נתחיל עם מה לא אהבתי יש המון תרגילם או המון טכניקות שלמעשה לא עובדות בשום מצב אמת דוגמה אחת קטנה יש איזה שהיא טכניקה במס' אומנויות לחימה שונות שהסבירו לי ולא פעם אחת שבמכת "סנוקרת" אפרקאט עם יד פתוחה לתחתית האף תישבר עצם האף ותחדור למוח וזה בולשיט אחד גדול מינסיוני האישי זה לא רק שלא עובד אלא ברוב המיקרים אפילו לא שבר את עצם האף ועוד המון טכניקות בהמון שיטות לחימה שונות שהיתבררו כלא יעילות ומה כן אהבתי למעשה את הכל בכל שיטה את היחודיות שלה למשל טא קוון דו פיתח לי את עבודת הרגליים בצורה מדהימה האבקות וגיו ג'יטסו בקרבות צמודים כוח ועוצמה בקיק בוקס חישולים ואגרסיביות במואי טאי שליטה וריכוז בקראטה עבודת ידיים באיגרוף
השינוי בתפיסה שסיפרתי עלו הייתי במחנה אימונים עם המאסטר ניר מלחי מה שניקרה גשקו שנתי
השיטה מיתרכזת בטאי צי" אומנות לחימה רכה" לאחר יום יומיים הבנתי שאני למעשה לא שייך ניגשתי לניר והצגתי לו את שאלותי בצורה קצת אגרסיבית את הכאבים מה"תשובות" אני לא אשכח לעולם .שינתי גישה והצגתי את השאלה באופן שונה התשובה הבהירה לי שאנני מתאים עדיין לצורה זאת של אימונים היות ועוד לא מיצאתי את מי שאני באמת בצורת האימונים הנוכחית
וזה באיזה שהוא שלב יגיע מפני שאי אפשר להמשיך בסיגנון זה של אימונים לתקופה ממושכת.

חזרה לפורום
ישן 28-04-2006, 12:06
  freakshow freakshow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.06
לכל מי שלא יודע לקרוא או להבין
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי p yosi שמתחילה ב "ליפגוע בזולת?"

אנסה לענות על השאלות1.יש הרבה כוח ואלימות בכל שיטות הקונג פו אנחנו במיוחד למדנו מגע מוות
אז אל תגידו לי שזה לא אלים 2 .למי שלא הבין הבעיה היחידה בכל העסק הזה הוא לגרום חבלות או נזקים ליהודים ודי לחכימא אגב לא עשיתי שום דאווינים ולא חטפתי מכות רק נהייתי יותר פסיכי בהתנהגות וחפשתי לנסות כל מה שלמדתי על אחרים כגון מגע מוות וכו . יוסי אני לא יודע כמה אתה דתי או בתשובה או כמה הידע שלך ביהדות מעמיק תן לי קרדיט שהידע שלי ביהדות לא נופל משל לדוגמא צבר ארם או ניר מלחי ובנביאים לא כתוב בשום אופן שמותר להרים יד על יהודי הפוך מי שעושה זאת נקרא רשע אפילו לא הכהו רק הניף ידו ...לא באתי להטיף מוסר באתי לפכח את האנשים המצוינים פה
משכרון קרבות דם וכיוצא בזה .תתאמנו תתעלו תדעו להגן על עצמכם תהיו בשמחה זה הכל
חזרה לפורום
ישן 29-04-2006, 05:45
  p yosi p yosi אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי freakshow שמתחילה ב "לכל מי שלא יודע לקרוא או להבין"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי freakshow
אנסה לענות על השאלות1.יש הרבה כוח ואלימות בכל שיטות הקונג פו אנחנו במיוחד למדנו מגע מוות
אז אל תגידו לי שזה לא אלים 2 .למי שלא הבין הבעיה היחידה בכל העסק הזה הוא לגרום חבלות או נזקים ליהודים ודי לחכימא אגב לא עשיתי שום דאווינים ולא חטפתי מכות רק נהייתי יותר פסיכי בהתנהגות וחפשתי לנסות כל מה שלמדתי על אחרים כגון מגע מוות וכו . יוסי אני לא יודע כמה אתה דתי או בתשובה או כמה הידע שלך ביהדות מעמיק תן לי קרדיט שהידע שלי ביהדות לא נופל משל לדוגמא צבר ארם או ניר מלחי ובנביאים לא כתוב בשום אופן שמותר להרים יד על יהודי הפוך מי שעושה זאת נקרא רשע אפילו לא הכהו רק הניף ידו ...לא באתי להטיף מוסר באתי לפכח את האנשים המצוינים פה
משכרון קרבות דם וכיוצא בזה .תתאמנו תתעלו תדעו להגן על עצמכם תהיו בשמחה זה הכל

למה ליהודים??? אני חושב שזה דין אחד ליהודי ולגוי כשהם חפים מיפשע. לפי דעתי אסור להכות אדם סתם! ויש הבדל משמעותי בין אימון וסתם להכות מישהו וגם מה שאני עושה זאת איזה דרך של אימון!
וכנס קצת לעומק לגבי:שמגר בן ענת ,שימשון,אבנר בן נר, יואב בן צרויה, וחפש מה בדיוק קרה בגיבעון ומה"מישחק הדמים "שהיה נהוג באותה התקופה. ואני מסכים איתך אסור להרים יד על אף יהודי.
אבל השום מקום גם לא כתוב שאם תוקפים אותך אסור לך להיתגונן
ולגבי ההשלכות שלך לגבי האימונים אני לא מאשים אותך אלא את המאמן שלך שלא ידע לכוון אותך לדרך הנכונה!

חזרה לפורום
ישן 08-05-2006, 04:09
  p yosi p yosi אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי freakshow שמתחילה ב "אני רואה שזה סתם ויכוחי סרק"

ציטוט:
עזבו חברה..מי שרוצה לראות דם ויש לו תאוות נצחון ימצא אלף דרכים להצדיק את עצמו

לא באופן אישי ואני מדבר על זה כי גם אני הייתי ככה והבאתי דוגמאות מהמקורות(שהקשר בינם לבין הנושא מקרי בהחלט) אף אחד לא קם להרוג אותנו אנחנו לא במלחמה .ללמוד הגנה עצמית בבקשה להשתתף ב'wfc ממש לא.הדרך הטובה לנצח קרב היא לא להיות שם או להפוך את האויב לידיד
זה לא רעיון שלי כל המסטרים הגדולים אומרים כך מאאושיבה עד ניר מלחי להבדיל .קיצור תעשו מה שאתם רוצים .

disarm u with a smile
דבר ראשון אתה צריך קצת להכיר יותר את המאסטרים שאתה מדבר בשמם! או לפחות לדעת קצת מהדרך שהם עשו תיסלח לי אבל הידיעה שלך בעיניין מצומקת ביותר ואף אחד לא בא להרוג אותנו??? איך אתה אומר דבר טיפשי כזה??? אני אמנם חי במכסיקו אבל אתה איפה??? אתה לא יודע מה קורה בכלל!!
להזכירך אתה יהודי ותמיד ירצו להרוג אותך! ורצוי שתהיה מוכן למילחמה . או שאתה חושב שלך זה לא יקרה???
צא מהבועה קרא עיתונים, צפה בחדשות ,פתח מפה תילמד באיזה איזור אתה נמצא תיתעורר!!!

חזרה לפורום
ישן 08-05-2006, 15:35

נו באמת...
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי freakshow שמתחילה ב "איזה פחד"

אם הייתי המנהל פה כבר הייתי חוסם אותך. אתה בנאדם בלי בושה ששונא אנשים דתיים ( לא יודע אם זה סוג של גזענות ...?)
זה ברור שמה שמציק לך זה שהבנאדם הוא דתי, תקרא את התוכן של ההודעה שלך ותבין.
תתבגר קודם אתה יא עבריין מקלדת. גם הכתיבה שלך מעידה על כך שאתה ילד קטן או פשוט טיפש שהציון בגרות שלו בלשון לא היה משהו.
תאמין לי שליוסי יש הרבה יותר ידע ממך בכל תחום הנוגע לאומניות לחימה ולמדינת ישראל.
ותאמין או לו, אנחנו במלחמה, כן! החיים שלך בסכנה! כל יום יכול לבוא מחבל ולהתפוצץ עליך.
כל יום יכול לבוא מישהו ולדקור אותך לכיף.
בשביל מה בכלל אתה לומד אומניות לחימה ( אם בכלל אתה לומד משהו )
אם אתה לומד לכיף ולא להגנה עצמית אז בסדר, אבל אין לך מה להגיב ליוסי, כי אתם באים מרקע שונה.
ואני מציע שאתה תנסה איזה טיפול בתרופות או משהו כי אתה אידיוט ( עכשיו אתה מבין כמה ילדותי זה נשמע?)

נערך לאחרונה ע"י hwarang בתאריך 08-05-2006 בשעה 15:43.
חזרה לפורום
ישן 08-05-2006, 20:45
  freakshow freakshow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.06
אני יודע שזה לא שווה את זה
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי המהפכה הכתומה שמתחילה ב "אני יודע למה הוא לומד/למד אמנות לחימה"

הדברים שכתבתי מיועדים ליוסי. אני ממש לא חושב שהוא צריך שומר ראש או שומר פורום לצורך העניין
מי שמרגיש או חושב שמשהוא לא ברור בהודעות שלי או שיש לו מה לומר שינסה לומר או להתייחס לפי חוקי הפורום שהם כבוד הדדי וסובלנות אין שום צורך באלימות מילולית אלא אם כן חלק מהכותבים לא עברו את שלב הינקות (מה שמוכח בהדיא על פי שני ההודעות האחרונות).עכשיו נתחייס לרגע לדברים שנאמרו
elyasaft -אני מבין לפי דברייך שאתה מזרוחניק אדוק דהיינו שהולך בזרם של נגיעה בבנות והליכה בכיפה של שקל .אז באמת מובן הצורך שלך להגן על עצמך כשאתה עובר כמעט כל עבירה אפשרית (מושב לצים ביטול תורה וכו)ולא לא הפתעת אותי אני מכיר כמוך וכמו חברייך בעלי סרטים כתומים מרביצי שוטרים
ויוצרי פקקים ברחבי הארץ למכביר לצערי.זה גם תגובה לכותב מהפכה הכתומה שמצטיין בלוגואים של

עמונה ושאר מרעין בישין תעשו לכולנו טובה ותסתלקו מהשטחים.מה עוד נאמר?כן.לגבי העובדה שאני שונא דתיים מסתלבט על הדתים , איך בדיוק הגעתם למסקנה נאורה זו?הרי אני בעצמי דתי שחור ולא זכור לי שכתבתי משהוא כנגד הדת אולי השנאה לדת מפעפעת בכם ואתם משליכים אותה עלי?ממ.אני ידגיש שוב (למרות שנראה שאף אחד לא מבין)אומניות לחימה זה דבר מצוין .להתחרות זה לא .זו דעתי ואתם רשאים לחלוק עליה(אגב אני מתאמן בג'יגטסו יפני קלאסי) בבגרות בלשון קבלתי 90 די טוב למי שהתעניין בממוצע הציונים שלי. ואגב אם מחבל כן יבוא להתפוצץ עלי או עליכם אין אבל אין אומנות לחימה שתעזור לכם רק תהילים..זהו מקווה שהבנתם . לשומע ינעם והחדל יחדל
חזרה לפורום
ישן 08-05-2006, 21:38

אז הבנתי מה הבעיה שלך....
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי freakshow שמתחילה ב "אני יודע שזה לא שווה את זה"

אתה לא מכיר פה אף אחד מהפורום אישית, כנראה שגם לא את אסף,
אתה בעצם מעליל עליו עלילות, מאיפה לך שהוא "מזרוחניק נוגע בבנות עם כיפה בשקל"?
אותו הדבר הוא יכול להגיד שאתה כזה.
אם אתה לא שם לב זה באמת נשמע כאילו אתה אנטי דתיים, אבל אתה אומר שאתה לא כזה, אז אתה פשוט קנאי לה', אתה חושב שאתה ה-שומר מצוות האידיאלי ואם ישוו מישהו אחר אליך הוא יהיה מזרוחניק נוגע בבנות עם כיפה בשקל.
ד"א- לא צריכים לשמוע את הדעות הפוליטיות של כל אחד פה, זה לא פורום פוליטיקה.

לסיכום- תן קצת כבוד לאנשים.
אתה רשאי לא להסכים איתם, אבל לא לנסות לבוא ולהתחיל ללגלג ולעקוץ מכל פינה אפשרית ובכל פן אפשרי שקיים. הכנסת פה דברים שבכלל לא קשורים לפורום.

נערך לאחרונה ע"י hwarang בתאריך 08-05-2006 בשעה 21:41.
חזרה לפורום
ישן 09-05-2006, 09:54
  p yosi p yosi אינו מחובר  

שומר ראש
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי freakshow שמתחילה ב "אני יודע שזה לא שווה את זה"

ציטוט:
הדברים שכתבתי מיועדים ליוסי. אני ממש לא חושב שהוא צריך שומר ראש או שומר פורום לצורך העניין
מי שמרגיש או חושב שמשהוא לא ברור בהודעות שלי או שיש לו מה לומר שינסה לומר או להתייחס לפי חוקי הפורום שהם כבוד הדדי וסובלנות אין שום צורך באלימות מילולית אלא אם כן חלק מהכותבים לא עברו את שלב הינקות (מה שמוכח בהדיא על פי שני ההודעות האחרונות).עכשיו נתחייס לרגע לדברים שנאמרו
elyasaft -אני מבין לפי דברייך שאתה מזרוחניק אדוק דהיינו שהולך בזרם של נגיעה בבנות והליכה בכיפה של שקל .אז באמת מובן הצורך שלך להגן על עצמך כשאתה עובר כמעט כל עבירה אפשרית (מושב לצים ביטול תורה וכו)ולא לא הפתעת אותי אני מכיר כמוך וכמו חברייך בעלי סרטים כתומים מרביצי שוטרים
ויוצרי פקקים ברחבי הארץ למכביר לצערי.זה גם תגובה לכותב מהפכה הכתומה שמצטיין בלוגואים של

עמונה ושאר מרעין בישין תעשו לכולנו טובה ותסתלקו מהשטחים.מה עוד נאמר?כן.לגבי העובדה שאני שונא דתיים מסתלבט על הדתים , איך בדיוק הגעתם למסקנה נאורה זו?הרי אני בעצמי דתי שחור ולא זכור לי שכתבתי משהוא כנגד הדת אולי השנאה לדת מפעפעת בכם ואתם משליכים אותה עלי?ממ.אני ידגיש שוב (למרות שנראה שאף אחד לא מבין)אומניות לחימה זה דבר מצוין .להתחרות זה לא .זו דעתי ואתם רשאים לחלוק עליה(אגב אני מתאמן בג'יגטסו יפני קלאסי) בבגרות בלשון קבלתי 90 די טוב למי שהתעניין בממוצע הציונים שלי. ואגב אם מחבל כן יבוא להתפוצץ עלי או עליכם אין אבל אין אומנות לחימה שתעזור לכם רק תהילים..זהו מקווה שהבנתם . לשומע ינעם והחדל יחדל
דווקה שומרי ראש או איך שאתה מגדיר את זה מתפקדים לא רע בכלל ! ותודתי נתונה להם!
ותראה אתה סותר את עצמך בצורה קשה מאוד הייתי ממליץ לך לידבוק בגירסה אחת
זה ימנע ממך המון התקפות .אתה קצת מגזים !
ולגבי אלימות מילולית נאה דורש ונאה מקיים שלא ניראה לי שאצלך זה כ"כ פרקטי.
קח באופן אישי

נערך לאחרונה ע"י p yosi בתאריך 09-05-2006 בשעה 09:55. סיבה: הוספת מידע
חזרה לפורום
ישן 09-05-2006, 18:09
  המהפכה הכתומה המהפכה הכתומה אינו מחובר  

freakshow כנס

ציטוט:
-אני מבין לפי דברייך שאתה מזרוחניק אדוק דהיינו שהולך בזרם של נגיעה בבנות והליכה בכיפה של שקל .אז באמת מובן הצורך שלך להגן על עצמך כשאתה עובר כמעט כל עבירה אפשרית (מושב לצים ביטול תורה וכו)ולא לא הפתעת אותי אני מכיר כמוך וכמו חברייך בעלי סרטים כתומים מרביצי שוטרים
עמונה ושאר מרעין בישין תעשו לכולנו טובה ותסתלקו מהשטחים.מה עוד נאמר?תהילים..זהו מקווה

1) אני סרוג ולא אני ולא אליסף הולכים עם כיפת שקל ואני אישית לא נוגע בבנות שברתי לך את התיאוריה?
2) בוא אני אזכיר לך מה שואלים אדם כשהוא מגיע לשמים (וזה כתוב בגמרא אבל בטח ת"ח שכמוך יודע את זה) א. נשאת ונתת באמונה? ב. קבעת עיתים לתורה? ג.ציפית לישועה?
אז אני יכול להשיב על כולם בכן ואתה?
3) אין לך מושג על מה אתה מדבר בקשר לעמונה הולכים על א"י בלי קשר לא למצב הקיים ולא למה שהשחורים אומרים (שכל מה שמעניין את רובכם זה לקבל עוד כסף) להסתלק מהשטחים? א"י ניתנה לנו מה' ועל פי התנ"ך אנו הולכים להאבק עליה
ובקשר למושב ליצים מי אתה שתגיד לאדם שאת לא מכיר אם הוא מבטל תורה או יושב במושב ליצים עכשיו תקשיב טוב אתה יודע מי היו לוחמיו של דוד המלך? אם אתה לא יודע אז אתה מוזמן להסתכל בספר שופטים
ואל תתהדר בנוצות לא לך.....
ומשומה נדמה לי שאתה שבבניק...
חזרה לפורום
ישן 09-05-2006, 19:59

תקשיב
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי freakshow שמתחילה ב "מזל שלא שואלים"

1)לא הרמתי יד לא קללתי ולא זרקתי שום דבר על אנישי הצבא והמשטרה
2)אתה צודק באמת אני לא יכול להגיד מה יהיה בשמיים ומי אתה שתקרא לי אפס הא? כמה מסכתות סיימת? ורק שתדע מפעלי החקלאות של גוש קטיף הכניסו לקופת המדינה יותר ממה שהיא הוציאה עליהם
3) אם אתה נגד א"י השלמה אתה נגד התורה נקודה
4)ומאיפה הידיעה שלך ממה אני סולד אז קבל עידכון אני לא נגד המדינה ולא נגד הממשלה אני נגד מעשים מסוימים שלה
5)עליך נאמר "מהרסיך ומחריביך ממך יצאו" (לפחות לפי השקפתי)
6)ובניגוד לך אני אומר תפילה לשלום המדינה ואשרת בצבא

נערך לאחרונה ע"י המהפכה הכתומה בתאריך 09-05-2006 בשעה 20:07.
חזרה לפורום
ישן 09-05-2006, 09:36
  p yosi p yosi אינו מחובר  

תגובה
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי freakshow שמתחילה ב "איזה פחד"

ציטוט:
יוסי

דבר ראשון.בזה שאתה תוקף את הידע שלי במסטרים גדולים ומנסה להבליט את הידע שלך אתה משיג כלום . תתבגר. דבר שני.אחי שיא הרצינות קח טיפול .רצוי תרופתי .מפני שאתה מדבר כמו אדם רדוף אשר נשלט בהתקפי חרדה תמידיים. דבר שלישי.אדם דתי לא צופה בחדשות וגם לא סתם בעתונים .

מלחמות? באים להרוג אותי? ....אולי אם הייתי במקסיקו ופותח בריב עם כל צ'יקו שאני רואה אז באמת הייתי צריך לפחד. תחזור לארץ כנס לישיבה יהיה בסדר

לא הערוד ממית החטא ממית

בזה שאני תוקף את הידע שלך במאסטרים אני משיג למעשה הרבה יותר ממה שאתה יכל או מסוגל להבין לרגע זה . דבר ראשון מה שכתבתי אם תיתיחס לזה קצת יותר ברצינות יכל להועיל לך!
ושים לב הוצאתי אותך מ"שיווי מישקל" שים לב לצורה בה הגבת!
טוב אני לא מאשים אותך אתה מנותק מהמציאות. ואם כבר ניכנסנו לזה מי צריך לקחת תרופות וכ'ו
הייתי ממליץ לך בחום!
ולגבי אדם דתי הייתי אומרשדרך ארץ קדמה לתורה אם אתה בכלל מבין את המשמעות ואין שום איסור בליקרא עיתונים או צפיה בחדשות.
ולציתות מידברך"אולי אם הייתי במקסיקו ופותח בריב עם כל צ'יקו שאני רואה אז באמת הייתי צריך לפחד" למה ליפתוח בריב??? זה לא אסור???
ורק תראה לאיזה שטויות אתה נכנס.
דרך אגב אתה יודע מה ההבדל בין חכם לפיכח???
אני מניח שלא!
ודרך אגב אני עכשו בטוח שאין לך שום מושג מהמאסטרים שהזכרת את שמם קודם.
ובאיזה שהו שלב ב"ה אני אחזור לארץ ואכנס לישיבה (מין הסתם לישיבה שלך)לימוד משותף ב"חברותה" ואני בטוח יהיה בסדר
הצעה אישית - קח לצומת ליבך את מה שהחברה כתבו לך זה רק יכל להועיל

חזרה לפורום
ישן 11-05-2006, 17:28
  elyasaft elyasaft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.05
שלח הודעה דרך MSN אל elyasaft
לפריקשואו היקר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי p yosi שמתחילה ב "אומניות לחימה??? או לחימה ממש???"

תקשיב חבר, אני לא נפגעתי ממה שאמרת,אני מקווה שתצא מהר מהר מהשבבניקיות שלך, אני שמח לפחות שמצאת עיסוק באומנויות לחימה כי אולי זה תופס קצת מהזמן שאתה יושב עם שאר השבבניקים בשכונה על הברזלים,מעשנים ושורקים לבחורות שעוברות ברחוב.

רמת הדת שלי זה לא עניינך בשיט,טמבל-מה אתה מטיף מוסר? אתה בעצמך גולש באינטרנט ומכנה את עצמך שחור-ומטיף לי מוסר? הרי החברה שלכם היא הסגורה לכל דעה שונה,אצלנו זה מקובל לחלוטין אז איך אתה מטיף לי מוסר???

שלושה דברים גורמים לקב"ה לעין במעשיו הרעים של אדם-קיר נטוי,עיון תפילה, ומוסר דין על חברו.לא נכנס למזה כל אחד אבל מוסר דין על חברו זה בדיוק אנשים כמוך-מטיפים מוסר לאחרים כשהם עצמם נכשלים באותו דבר ואף גרוע מזה.

חזרה לפורום
ישן 21-05-2006, 11:06
צלמית המשתמש של AncientSamurai
  AncientSamurai AncientSamurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.06
אוקיי
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי elyasaft שמתחילה ב "אחי זה לא כ"כ חיובי מה שכתבת"

אולי לא הסברתי את עצמי נכון...
כמובן שאתם לא מתפשרים...
ואני לא אומר שאתה שומרים או מאמינים פחות מהחרידים...
פשוט יש כמה וכמה דברים שהחרדידים מגזימים אני לא אתחיל לפרט אבל לדוגמא
יש כאלה חרידים שהם פשוט לא מתקלחים ומזניחים את עצמם
והרב שלי לבר מצווה לפי 4 שנים (אל תילחצו אני לא בן 13 )
הוא אמר שיש איזה משהו בתורה שמחייב אותנו לנקות אתת עצמנו ולהיות אסתטיים כי אנו העם הנבחר
דאת רק דוגמא אחת שאותי די מעצבנת
ויש עוד הרבה...
אצל החרידים אם מישהו חוזר בשאלה
האב עושה קריעה והכל
ממש כמו אוול!
וזה לא יאומן שהם מחשיבים כשמישהו חוזר בשאלה זה כמו מוותת!

חזרה לפורום
ישן 24-05-2006, 16:25

אתה מקשיב לעצמך??
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי freakshow שמתחילה ב "לא ילד"

תראה מה אתם עושים אתם מחרימים אותם ומרחיקים אותם במקום להרחיק שבבניק כך אותו לחברותא יומית/שבועית
דבר שני באמת גם אצלנו יש כאלה שהוולכים למועדונים אבל הם מיעוט ומנסים להחזיר אותם למסלול
ותרגיע עם הדיבורים שלך, מתנחבל? אני גר בתוך ה"קו הירוק" וחברים שלי שהיו בעמונה מאוד מאוד רחוקים מהתואר שבבניקים
אתה מכיר את האמרה של הרמב"ם על שביל הזהב? תפנים אותה
ואני לא אגיד עוד משו כדי למנוע חילול ה'
ודרך אגב אני מוחל לך על המתנחבל קטן
אה ובטח אם יצא לך ללמוד את הרמב"ן תראה שאין שום ספקות במלחמה על הארץ ואם לא יצא אז תלמד אותו מומלץ...
ובאמת הכינוי שלך מתאים לך

נערך לאחרונה ע"י המהפכה הכתומה בתאריך 24-05-2006 בשעה 16:49.
חזרה לפורום
ישן 22-05-2006, 20:00
  Vintersorg Vintersorg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.05
יוסי, שאלה -
בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי p yosi שמתחילה ב "שירות צבאי"

אם תסלחו לי אני אפסיק לרגע את ההתנצחות בין הצדדים ואשאל משהו שנוגע להודעה המקורית של יוסי.
אתה מדבר על אומץ כעל תכונה שאפשר ללמוד ולפתח אותה. כיצד?
האם מדובר בעשיית "שיפט" מנטאלי למצב מטורף של השארת הלוגיקה והסיכונים מאחור?
האם אתה חושב שיותר חשוב להיות החלטי מהר ככל האפשר ועל זה יש לעבוד..
אשמח אם תפרט בנושא של פיתוח אומץ, כי אני מה לעשות, מוצא את עצמי מתנהג כפחדן במצבים מסוימים, מובן שאחר כך אני יכול להצדיק את עצמי לוגית (בדרך כלל תוכל להצדיק הכל) אבל עדיין ברצוני להשתפר ולשמוע מפי בעל ניסיון על הנושא.

חזרה לפורום
ישן 24-05-2006, 07:59
  p yosi p yosi אינו מחובר  

אומץ
בתגובה להודעה מספר 93 שנכתבה על ידי Vintersorg שמתחילה ב "יוסי, שאלה -"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Vintersorg
אם תסלחו לי אני אפסיק לרגע את ההתנצחות בין הצדדים ואשאל משהו שנוגע להודעה המקורית של יוסי.
אתה מדבר על אומץ כעל תכונה שאפשר ללמוד ולפתח אותה. כיצד?
האם מדובר בעשיית "שיפט" מנטאלי למצב מטורף של השארת הלוגיקה והסיכונים מאחור?
האם אתה חושב שיותר חשוב להיות החלטי מהר ככל האפשר ועל זה יש לעבוד..
אשמח אם תפרט בנושא של פיתוח אומץ, כי אני מה לעשות, מוצא את עצמי מתנהג כפחדן במצבים מסוימים, מובן שאחר כך אני יכול להצדיק את עצמי לוגית (בדרך כלל תוכל להצדיק הכל) אבל עדיין ברצוני להשתפר ולשמוע מפי בעל ניסיון על הנושא.

אני תמיד אמרתי לחיילים שלי שהחבר הכי טוב שלהם זה הפחד כי הוא דואג שתישארו בחיים, אין אדם שינו מפחד יש מי שמפחד יותר ומי שמפחד פחות ומי שיודע לישלוט בפחד וכידוע מי שמעז ומי שיוזם ברוב המיקרים גם ינצח ולא מדובר רק על קרבות או אומניות לחימה אלה על דרך חיים ,למעשה כימעט בכל פירסומת לאומנות לחימה כזאת או אחרת כתוב שהאומנות הנ"ל מפתחת ביטחון עצמי מה שלצערי הרב לא תמיד נכון צריך שיהיה מאמן שידע להשריש את זה בתלמידים שידע להראות להם שמה שהם לומדים אינו רק תנועות באויר אלא בזמן שהם יצתרכו להגן על עצמם אכן הדברים האילו יפעלו וכמו שצריך . ונכון כתבת לגבי שיפוט מנטאלי אבל במצבים שבהם נידרשת תגובה אין זמן לשיפוט! אתה צריך רק לעשות את הצעד הקטן שבין מהסס לבין" פועל "מדובר בד"כ על שבריר שניה אומנם שניה גורלית אבל בהחלט יכולה לעשות שינוי ושינוי גדול
מתי שאני מעביר אימונים אני דואג שהחניכים "יבינו" איזה עוצמה יש בטכניקה אני מבקש שיתנגדו
ודורש שיפתיעו אותי ולא רק בשאלות אלה תכלס מציאות , תלמיד שראה/או הוכח לו שהעיניין אכן עובד לא יהסס להישתמש בזה בעת הצורך ולהיפך .
וביטחון העצמי שלו אכן יעלה
ובהחלט יש לעבוד על ההחלטיות ולא רק בעיניין זה מתחילים מהקל אל הקשה תתחיל לפתח החלטיות בדברים הנוגעים ליום יום ומישם הלאה .
אומץ בהחלט תכונה שאפשר לפתח , אמנם לא ביום אחד אבל אפשר לומר שביום אחד אפשר להשיג למעלה מ50% מהתוצאה ברגע שהחלטת שזה נושא בעדיפות ריאשונה לפיתוח.
ובקשר לזה שאתה מצדיק את עצמך אח"כ -אתה למעשה משקר לעצמך ,ככה לא היית רוצה ליראות את האמת לא? לפי מה שהבנתי היית רוצה לצאת מהעיניין שידך על העליונה
אז ההמלצה שלי היא זאת
1. חפש מאמן שאכן יעבוד איתך על הנקודות הנ"ל או שבדרך זאת או אחרת ישריש בך ביטחון עצמי
2. המון עבודה אישית .
3. הספר זירת חיי מאת רפאל הלפרין מומלץ
4. אשמח לענות על כל שאלה ולהדריך אותך במידת האפשר
בהצלחה

חזרה לפורום
ישן 30-05-2006, 00:22
  p yosi p yosi אינו מחובר  

לעומק העיניין

כתב אבי קליין בפורום את דעתו לגבי האפקטיביות של אומניות לחימה כאילו ואחרות
אני אינני טוען שאומניות לחימה מסורתיות אינם יעלות כל לוחם והסיגנון שלו למרות שיש המון שמיתעסקים באומניות לחימה והמטרה היא בכלל לא לחימה,
כפי מה שכתבתי אומניות לחימה או לחימה ממש ליפעמים יש הבדל בין השנים והבדל לא קטן
ובעיניין אומניות הלחימה המודרניות שמיתעסקות יותר בלחימה פרופר ולגבי המסורתיות שלמעשה גם בונות אישיות דרך חיים וכ'ו
ובעיניין זה כל אחד למעשה בוחר לעצמו את אומנות הלחימה לפי התכונות שמאפיינות אותו ודרך החיים שלו או אופי כזה או אחר

חזרה לפורום
ישן 01-06-2006, 09:35
  p yosi p yosi אינו מחובר  

70%
בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי אבי קליין שמתחילה ב "יוסי, כתבת שאתה מסכים ל-70%..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אבי קליין
יוסי, כתבת שאתה מסכים ל-70% מהטענות שלי ועוד כתבת שפגשת אישית את גרייסי, האם גם אתה חושב הבעייה של אומנויות לחימה מסורתיות היא כשסוגרים עליהן את הטווח ושמורידים אותם לקרקע? בנוסף על חוסר היעילות של חלק גדול מהתרגילים שלהם שאותם הם לא ניסו במציאות מעולם (ציינת את המכה לאף באמצעות יד פתוחה שאמורה להיות קטלנית אולם אינה כזאת במציאות)

אבי היקר!
אני מסכים איתך שחלק מאוד גדול של התרגילים אינם עובדים בזמן אמת
ויש גם המון מאמנים שמאמינים שאכן מה שהם יודעים עובד עד שהם ניפגשים עם מציאות מרה
יש איזה שהו חוסר באומניות לחימה מסורתיות בעבודת קרקע או אפילו בהטלות ויש אומניות לחימה מסורתיות שדווקה כן עובדות על קרקע והטלות וכ'ו אני אישית לא הייתי מכליל ואם כבר דיברנו על גרייסי
הוא בעצמו אמר שאין לזלזל באף אוייב ותראה בקרקע יכולות להיות הפתעות דווקה "מהמסורתי"
אבל ברוב המיקרים זה יהיה ניסיונות נואשים בהיתחמקויות
ושוב אני מסכים איתך אבל רק ב70%

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:31

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר