לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2004, 01:44
  Ziggi Ziggi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.05.04
צריך עזרה בבחירת היחידה.

שלום ותודה מראש לכל העוזרים.

אז ככה הסיפור שלי הוא שאני כבר זמן רב ( יותר משנה ) מיתלבט מה לעשות לאן להיתגייס
לאן אני רוצה ולאן באמת שווה לי ללכת, עד ליפני חודש לא ידעתי מה אני רוצה בדיוק ותאמת
אני עדיין לא בטוח אבל מה שאני כן בטוח זה שאני רוצה קרבי ( כי זה הכי אחי ), הבעיה
רק התחילה שם,היתחלתי להיתעניין במה שהצבא מציאה מה יש ומה הכי מעניין קשה והכי שווה
להיתגייס אליו, בואו נגיד ככה שככל שידעתי יותר ככה רק היתבלבלתי יותר והישתגעתי יותר.
כבר מיזה חודש אני לא מצליח להחליט ולהגיע להחלטה סופית לאן אני רוצה שווה ויכול להגיע ולכן אבקשה שלי היא ככה :
אני מבקש ממי שיכול לעזור לי ולסדר לי את כל הבלגן של איזה יחידות קרביות יש
ומה הכי טוב מה תפקיד כל אחד ומה הם עושים בפועל,לא שיטת 13 או מטכל ( ביגלל אמא, מה לעשות צריך להיתחשב ).
אני רוצה את הדבר הטוב ביותר הבאה כלומר יחידה קרבית מעניינת, טובה אם אופציה
להיתקדמות,כזו שלא נימצאים כל יום בעזה ( בבקשה לא להגיד גולני וגיבעתי כי אם כל הכבוד
אני לא רוצה להיות בשר תותחים).
הפרופיל שלי הוא 97 אם סעיף משקפיים ( לא רציני ) אני יודע את הקבה שלי אני לא חושב שמותר להגיד אז ניסתפק בזה שאני לא גאון וגם לא טמבל.
דיברתי אם אנשים והוזכרו יחידות חיל הים סטילים ודבורים,מודעין שדה,שיריון,צנחנים אני יודע שיש עוד רבים וטובים ולכן אני מבקש את עזרתכם במה שאני לא יודע מה הכי טוב ובמה מכל מה שציינתי
וכל מה שלא ציינתי בבקשה תעזרו כי יום הגיוס הולך ובאה.

תודה רבה מראש לכל העוזרים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-12-2004, 09:31
  arabkiller arabkiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.04
החשיבה שלך שגויה ואתה גם ממש לא מבין בצהל..
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "לא תצליח להגיע להסכמה כי גישתך שגוייה ..!"

אמרתה שאתה מבין ומתעניין.. לפי ההודעה שלך אתה לא מבין הרבה...
1) לא ציינתה כאן שקיבלתה זימון ליום סיירות, אז כנראה שגם אם אמא תרצה לא תוכל להגיע לשייטת 13 או לסיירת מטכל.
2) לגבי מה שקשקשתה גולני גבעתי בשר תותחים, תפסיק לדבר שטויות אלה יחידות שעושות המון והן ממש לא בשר תותחים יש שם צוות מקצועי וחכם.. ודרך אגב אין שום הבדל בין גולני גבעתי לצנחנים ולנחל ולחיר היעודי, כולם עושים את אותה עבודה עם שינויים ממש קלים.. אם אתה בראש של יחידה מובחרת ( אבל תשאל קודם את אמא כי אולי היא לא תסכים ) אז תנסה להתקבל לאחת הפלסריות או ליחידות המיוחדות דובדבן אגוז ומגלן.
3) אם אתה רוצה שירות מעניין וקרבי אך ללא סיכון ברמה גבוהה כמו בחיר לך לשריון תותחנים או חיל הים... גם מודיעין שדה אופציה מעניינת וזהו.
ישן 15-12-2004, 12:37
  Ziggi Ziggi אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Ziggi שמתחילה ב "צריך עזרה בבחירת היחידה."

דבר ראשון תודה אל התגובות.

ישבתי וקראתי את חוברת המידע שוב ושוב ודיברתי אם אנשים והיחידות שעינינו אותי הם :
שיריון ( פלס"ר ),אני לא בטוח בקשר לצנחנים, מודעין שדה, חיל הים סטילים ודבורים (חשבתי אל היחידה בכבדות ראש). ובעצם זהו אלה היחידות שאני הכי חושב אליהם אבל אני לא יודע מה בדיוק מבדיל אותם
(חוץ מחיל הים שזה שמירה אל הגבולות הימים) מה עושים בכל אחד איך מגיעים מה יכולות הקידום שלך בכל אחד ואיזה יחידות מיוחדות יש בכל אחד וכאן שוב אני מבקש את העזרה שלכם, כל פיסת מידע שתוכלו לתת לי אל היחידות תתקבל ברכה, מראש תודה.

arabkiller
1) אני לא קיבלתי זימון ליום סירות ולכן זה ניראה לי לא רלוונטי לציין את זה.
2)אני חס וחלילה לא בא לזלזל ביחידה אני מעריך ומכבד את שני היחידות אבל אני לא אומר את זה
אל דעת עצמי אני אומר את זה כי זה מה שאנשים ששירתו שם או היו קרובים לעיניין אומרים.
3)אל היחידות האלה אני בערך חשבתי כמו שאתה רואה בהודעה אבל אני לא בטוח כי אין לי מספיק מידע אל כל אחד מהם כדי להחליט ואני אשמח לקבל את כל המידע האפשרי ( כפי שציינתי קודם ).

u-367
דבר ראשון תודה רבה אל העזרה.
דבר שני זה לא שאני מפחד או לא יודע שיש את האפשרות למות בשירות אני אמרתי רק מה שאנשים שהיו שם ודיברו איתי אמרו לי, כמובן שאני היגזמתי אבל רק כדי שתבינו את הראש שלי.
ישן 15-12-2004, 18:15
  לוחמי ספינות הטילים לוחמי ספינות הטילים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
שלח הודעה דרך ICQ אל לוחמי ספינות הטילים
מה זה בשר תותחים מה קרבי זה הפקר???

אני ממש כועס עלייך אדון מתלבט מי אתה שתפסול בכזו מהירות את היחידות שנותנות הכי הרבה נשמה לארץ הזו!
אתה יודע מה זה בכלל צבא?
לא ניראה לי כי מי שנמצא בצבא יודע שאלה יחידות שרק האנשים הכי טובים והכי איכותיים מעיעים אלייהם!
מה אתה חושב שתגיע לתפקיד מעניין מה זה מעניים תסביר לי?
יעני לראות את הטנק מהצד? לומר למטוס לך תפציץ? לעמוד כמפקד ליד כיתה ולומר לה להסתער?
מה זה מעניין אני ממש מסוקרן לדעת!
כדאי שתתנצל מהר מאוד זה ממש לא במקום!

פסלת את שייטת 13!!!!
פסלת את מטכ"ל!!!!!
למה???

ישן 16-12-2004, 13:05
  Ziggi Ziggi אינו מחובר  

זה חלקית נכון

תודה אל התגובות.

Eat-Eye
אני מסכים איתך תודה אל התגובה, יש שני קצוות לחבל ואומנם אני לא רוצה להיות באחד משני הקצבות אבל זה לא אומר שאני לא רוצה להיות אל החבל ביכלל, או במילים אחרות אני לא רוצה להיות גובניק ולא רוצה להיות בשיטת אבל אני כן רוצה להיות קרבי.

לוחמי ספינות הטילים

אתה לא הבנתה אותי נכון כפי שאני אמרתי קודם אני מכבד מאוד ומעריך את היחידות האלה ויודע
שאלה אנשים היכותיים ביותר ואין פה ויכוח אני לא בא לזלזל חס ולחלילה או משיהו כזה
אני העברתי את מה שהאנשים שהיו ביחידה אמרו ולא יותר ( כמו שאמרתי ) ודבר נוסף
אל תתקוף כל כך מהר כי אם תיראה מה שu-367 כתב בהודעה שלו אתה תבין שהוא הסביר את
מה שניקראה "בשר תותחים" ואומנם אני מיהרתי להישתמש במילים אבל זה לא אומר שאני לא
קיבלתי את התיקון ממנו.
עוד דבר אחד, הכוונה למעניין לפי דעתי לפחות זה לא לשבת לתצפת כל היום ( מה שניראה לי שעושים במודעין שדה) אל האויב ובזה שהיסתכם השירות שלך אותי זה לא כל כך מעניין ולכן אני שאלתי את זה פה כדי לדעת וכדי שאני יוכל ללכת למקום שאני יוכל ליתרום הכי הרבה ולא רק מיתוך חובה שאני חייב לעשות אלה מיתוך הרצון שלי.
נ.ב
אני פסלתי את היחידות הללו כי אני לא מיתחבר ולא כל כך מושך אותי להגיע לשם.

נחזור לשאלה שלי מההודעה הקודמת, ( הותק מההודעה הקודמת ) :
ישבתי וקראתי את חוברת המידע שוב ושוב ודיברתי אם אנשים והיחידות שעינינו והיתחברתי אליהם הם :
שיריון ( פלס"ר ),אני לא בטוח בקשר לצנחנים, מודעין שדה, חיל הים סטילים ודבורים (חשבתי אל היחידה בכבדות ראש). ובעצם זהו אלה היחידות שאני הכי חושב אליהם אבל אני לא יודע מה בדיוק מבדיל אותם
(חוץ מחיל הים שזה שמירה אל הגבולות הימים) מה עושים בכל אחד איך מגיעים מה יכולות הקידום שלך בכל אחד ואיזה יחידות מיוחדות יש בכל אחד וכאן שוב אני מבקש את העזרה שלכם, כל פיסת מידע שתוכלו לתת לי אל היחידות תתקבל ברכה, מראש תודה.
ישן 16-12-2004, 15:25
  Miron Miron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04

אני הייתי מציע לך גם להתחשב בשירות המילואים אחרי השירות הסדיר....

אחרי הכל תחשוב על זה ככה, מישהו מגיע למטכל יחידה מובחרת טוחן שמה 4 שנים אם אני לא טועה וקורע את התחת משתחרר ואז מה קורה? כלום...
לעומת טייס שיוצאים עם תואר ביד או חובלים שאתה משתחרר מצהל בדרגת קצין ולהיות קצין במילואים זו שינוי עצום לעומת חייל פשוט לא משנה באיזה יחידה.
ובקשר לבשר תותחים יש קטעים שאתה צודק וחלק לא למשל,
אם אני לא טועה מאז תחילת האינתיפאדה נהרגו לגבעתי כ14 חיילים אני חושב לעומת מטכל שאני ספציפית לא זוכר מתי היה להם ההרוג האחרון.
צהל שומר יותר על היחידות המובחרות שלו מאשר על היחידות הפחות מובחרות ואין מה לעשות...
ישן 16-12-2004, 15:35
  לוחמי ספינות הטילים לוחמי ספינות הטילים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
שלח הודעה דרך ICQ אל לוחמי ספינות הטילים
"צהל שומר יותר על היחידות המובחרות שלו מאשר על היחידות הפחות מובחרות ואין מה לעשות...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Miron שמתחילה ב "אני הייתי מציע לך גם להתחשב..."

מה זה לעזזל עמור להביע?
מה מי שבגולני לצבא לא אכפת שהוא ימות???
אני ממש מופתע מהרמה שאפשר לרדת אלייה, תאמין לי חבר שלא שולחים חיילים להתאבד עול חייל בא מבית שדואג וחושב עליו 24 שעות מסביב לשעון!
ונניח ואני עוצם עיניים ומסכים איתך (דבר שבחיים לא יקרה) שחכת את "אסון השייטת" ???
אני מקווה שתלמד קצת היסטוריה לפני שאתה ככה מדבר.
סופשבוע טוב לך!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:41

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר