לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2006, 17:49
צלמית המשתמש של oketz07
  oketz07 oketz07 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.06
משהו דיי רציני-הרגשה כללית,אשמח ליעוץ/עזרה.

(מעט מגילה ,מצטער מקווה שתבינו בסבלנות אני חדש אני קורא הרבה והבנתי שאתם תוכלו לעזור תודה)
אוקיי
תראו אני בן 17 ,בכללי אני אדם נחמד אוליי עם חברים אני מתנהג לא במקום אבל זה נדיר(אני חושב)
בוא נגדיר את זה ככה,אין לי חברים..יש פה ושם אבל לא חברים אמיתיים כאלה סתם צחוקים וכאלה וגם לא בכזאת תכיפות...אני לא יוצא מהבית כמעט בכלל וזה לא שאני לא רוצה זה פשוט שאין,גם בעיר וגם מחוצה לה(רק עם אוטו שכרגע בתהליכים לרשיון) אני מתגייס לצבא בעוד כמה חודשים,ואני נכנס בהרגשה של פיספוס! פשוטו כמשמעו...אני מרגיש חרא! לא היתה לי חברה(לא שלא ניסיתי) חברים כמו שאמרתי אין ממש...ובאמת שלא יצאתי מהבית במשך 3 שנים בערך כמעט בכלל! כל היום אני בבית מוריד סרטים וסדרות מהאינטרנט...וכאשר אני מנסה ללכת לחברים או מנסה להתחבר זה לא עובד אני מרגיש שהם לא סופרים אותי לדוגמא,פורים האחרון חבורה של כ 8בנים שחברים טובים שלי(ככה חשבתי אז) החליטו להתחפש תחפושת משותפת ולא אמרו לי,זה בסדר אני מניח כי אוליי הם חשבו על זה מזמן-אבל הם לא סיפרו לי גם אחרי שהם התחפשו לזה בפורים וגיליתי את זה כמה ימים אחרי זה ואז הבנתי שהם לא חברים אמיתים(זאת רק דוגמא יש עוד כמה מקרים) עוד חודשיים סוף הלימודים ויש לי הרגשה כזאת שאני "בזבזתי" את ימי הנוער שלי-לא ניצלתי אותם ואין משהו שאני יכול להגיד"ואו את זה אני עשיתי אז",ואני בטוח שיום אחד אני יקום כנראה בגיל בוגר ואגיד: "קבנימט איך ביזבזתי את התקופה הזאת שעוד לא היו לי דאגות וכל מיני דברים וזה הלך". זה מפחיד אותי נורא
וגם הצבא לא מועיל.. אני חשבתי שאני יבוא לצבא עם מוטיבציה לקרבי ורצון ליחדיה מובחרת מאוד ,והצבא הזה לא שלח לי זימון אחד ואף שהתקשרתי למדור סירות הם אמרו לי "שהנתונים שלי לא מתאימים"(מבחינה של דפר או משהו כזה) שזה כבר ביאס אותי והוריד לי בטחון עצמי בעוד שאנשים מהשכבה שלי מקבלי טייס, מטכל, עתודה ואני כמו כלב לא מקבל כלום ...(למרות שהגעתי למסקנה שעוקץ יכול להיות בשבילי)
מה אני יגיד לכם אני בבאסה רצינית...ובלילה לפעמים אני בהרגשה של-למה אני צריך את השייט הזה למה זה קורה, ובבאסה רצינית
ואני חושב אולי בצבא יהיה יותר טוב אוליי זה תקופה.אבל בכללי אני בדיכאון
לא יודע מה לעשות,באמת אני במצב רגשי גרוע(לא כזה של התאבדות חחח אני לא כזה)

ויותר מהכל אני לא מבין למה! למה זה קרה לי,והיתה תקופה של איזה כמה חודשים שממש ניסיתי והלך לי די טוב עם מישהי ועם החברים ואז משהו נמוג וזהו,נשכחתי
מה אני יכול לעשות אנשים? יש למישהו עצה אולי? או סתם תנחומים..?
או אולי עצות איך לנצל את החודשים האחרונים של הלימודים לפני הגיוס?
כל דבר יתקבל בברכה,תודה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-04-2006, 21:02
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
למה לא הלך לך עם אנשים?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oketz07 שמתחילה ב "משהו דיי רציני-הרגשה כללית,אשמח ליעוץ/עזרה."

תחשוב על זה אולי ניסית להתחבר ומסיבה כלשהי זה לא הלך זה לא יכול להיות סתם ככה.. צריך לנתח דברים לפני שזורקים הצהרות על זה שאין לך חברים.
מניסיון אני אומר לך שיש כאלה שמתחברים בקלות ויש כאלה שלא. חוץ מזה לא כל דבר שאתה רואה הוא נכון (לפי המקרה הספציפי של פורים ובכלל).

תנסה להתחבר עם מישהו אחד-חבר אחד אבל אחד אמיתי זה משהו גדול ומספיק שיהיה לך אחד כזה וההרגשה של הפספוס קצת תידהה.
אם יש לך שאיפות להיות אחד שמסתובב עם החברה ומבלה אז תתחיל להיות יותר פתוח, יותר להתעניין ונגיד לא מודיעים לך שיוצאים אל תשב בבית ותתלונן וגם אל תתלונן לאלה שלאמ ודיעים לך כי למרות שאתה צודק אתה עדין לא מרוויח כלום.
בקיצור תיזום, תשאל אנשים עם יוצאים תנסה לבלות עם אנשים והעיקר זה שתמצא כמה חברים שיהיו באמת חברים שלך שיעזרו לך לעבור את הזמן עד לגיוס.
ישן 18-04-2006, 21:34
צלמית המשתמש של עידן למבורגיני
  עידן למבורגיני עידן למבורגיני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.06
בוא אני אגיד לך משהו אחד לפחות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oketz07 שמתחילה ב "משהו דיי רציני-הרגשה כללית,אשמח ליעוץ/עזרה."

בקשר לצבא, לפי דעתי מה שטוב בצבא זה שזו הזדמנות מעולה לפתיחת דף מחדש,
אם זה מבחינת חברים ואולי אפילו קריירה
עצה שלי אלייך היא שתבוא בשיא הרוח הטובה לצבא תבוא עם הכי הרבה מוטיבציה כי לפי דעתי מה שעושים הגדודים לא נופל בכלל מכל הסיירות והיחידות המיוחדות, אתה תוכל להכיר אנשים חדשים מכל הארץ, תבלה איתם תצא למסיבות תכיר אנשים. אל תבוא שבוז, חבל שסתם עם גישה רעה תכעס כל השירות שלך. תנסה להפיק את המירב מהצבא.

בקשר למצב הקיים, אני מבין אותך (אולי לא מניסיון) אבל זה באמת מצב בעייתי ומה שאתה יכול לעשות זה אולי להתחבר עם אנשים שאתה רואה אותם על בסיס יומי (כמו בית ספר, למרות שעכשיו זה לא כ"כ נכון)..
אני מאחל לך המון בהצלחה אתה נשמע בן אדם שמוכן לתת מעצמך הכל למען המדינה ואל תאבד את הרוח הטובה שהייתה לך לא מזמן.

בהצלחה מקווה שעזרתי!

ישן 19-04-2006, 01:56
צלמית המשתמש של מטטרון
  מטטרון מטטרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.06
הכל תלוי בתפיסה והגישה,

אל תראה רק את הפחות טוב בחייך כרגע (ובכוונה אמרתי פחות טוב כי למרות שהכל יחסי, תמיד יכול להיות גרוע יותר)- תתרכז במה שכן טוב בחייך. אני חושב שראשית, כדי שאדם יוכל להרגיש טוב עם עצמו, להיות אמיתי ופתוח- הוא צריך להרגיש שלם עם עצמו. קבל את היתרונות והחסרונות שלך.

הדבר הכי נורא בחיים הוא להרגיש פספוס, תבחר להסתכל על זה כחוויה, אומנם חוויה לא נעימה, אך חוויה. מהחוויה הזאת תלמד, מפה אפשר רק לעלות ולשפר. תחשוב מה אתה יכול לשפר. כל הדברים אשר ציינת הינם דברים טכניים, ודברים טכניים אפשר לשנות, אתה פשוט צריך להיות מודע לדברים הזקוקים לשיפור- ולפעול. לדוגמא, היתה לך מישהי עד לא מזמן, שאל עצמך מדוע נגמר, האם רצית שיגמר, כיצד יכולת לשנות זאת ולא להיפרד ואולי לא מאוחר מדי לשנות. כל דבר שקורה, קורה מסיבה מסויימת, לכל דלת שנסגרת- נפתחת חדשה. חשוב למה הדברים הינם כמו שהם כעת, מה שונה עכשיו מהתקופה שהיה לך טוב. בראשית ההודעה שלך כתבת שאתה אדם נחמד בכלליות ואולי עם חברים פחות, מדוע? למה אתה לעיתים פחות נח מד עם חברייך? אולי להם יש סיבה לכך שלא אמרו לך על רעיון התחפושת? שאלת? התעניינת? אל צורך להרגיש רע עם עצמך בגלל חוסר ידע. בכל חבורה גדולה, ישנה חבורה קטנה יותר אשר "קובעת", והשאר יותר נספחים אליה, תצא עם חברים, תנסה להתחבר עם חבר אחד בעיקר שאליו אתה מתחבר הכי הרבה, ואולי תוכלו לצאת ביחד ולהכיר, תנסה ליזום דברים, אל תחכה שאחרים יזמו.

צא מהבית, אני ממליץ לך אפילו ללכת לרוץ בים אם אין לך מה לעשות, עדיף מאשר לשבת בבית.

לנושא הצבא, אתה רוצה להיות ביחידה מובחרת, אתה יכול לקבל זאת עם בלי מיון מקדים. נכון, יש יחידות כגון צנחנים, מטכ"ל- אשר נחשבות מובחרות יותר, אך יחידות כמו שירון, תותחנים (שלא צריך מיונים לפני גיוס על מנת להגיע לשם), לא עושים עבודה חשובה פחות, ולעיתים משמעותית יותר, כל תרומה למדינה היא תרומה, מכיוון זה נובע מרצון חזק של נתינה.

היתרון בצבא הוא שאתה פותח דף חדש, אנשים יגיעו מפוחדים כמוך, אחד לא מכיר את השני, אף אחד לא שופט את השני, כולם באים כמו לוח חלק. זוהי הזדמנות להכיר אנשים חדשים, לשפר את עצמך בדברים שאתה חש שאתה צריך לשפר.

העצה הכי ט ובה שיש לי בשבילך היא להנות מכל רגע, גם מהרגעים ה'קשים' יותר, תנסה ללמוד מהם ולהשתפר, לא לבכות עליהם וליפול יותר.

על כל דלת שנסגרת – נפתחת חדשה.

אני מאחל לך בהצלחה ואם אוכל לעזור יותר- בשמחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:50

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר