לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-04-2006, 22:38
צלמית המשתמש של MCGP
  MCGP MCGP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
לא אהבתי את המודים האלו !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי balvan64 שמתחילה ב "מודים ל - eMule 0.47a"

אני מעוניין לקבל מידע על עוד מודים שאתם משתמשים וזה מוריד על המקסימום (עובר את ה 50kb)
*כי נמאס לי מהקטמיין 9H כי היא התחילה להאט, השרתים עם בעיות וגם תעינת ההורדות איטית, התחלת הורד מ5 דקות ובערך כל 3 שעות זה עולה ב20KBs עד שזה מגיע ל80+ (בהורדות עם מספר מקורות סביר של בסביבות 50) וזה לא פוגם בהורדות אבל עדיין אני לא כל כך מרוצה [וגם כדי שזה יעבוד טוב אני עדיין צריך לשטף לפחות על 1KBs ולהוריד כמה שפחות קבצים ביחד] ... (כנ"ל הגרסאות החדשות שעובדות יותר גרוע למרות שעוד לא ניסיתי את גרסת 2006)
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
הנה אחד אחרי 7 דקות:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה אל תסתכלו עליי כאידיוט, אני פשוט רוצה מהכי טוב את היותר טוב ...

אקיצר: למישהוא יש מוד שיוכל להמליץ לי (מומלץ לגרסה העדכנית כי זה מה שאני מחפש) ?
-*דרך אגב, מה קרה לרזורבק2 ?

נערך לאחרונה ע"י MCGP בתאריך 12-04-2006 בשעה 23:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-04-2006, 14:46
צלמית המשתמש של MCGP
  MCGP MCGP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי AlienwareIL שמתחילה ב "לא. המודים הנזכרים כאן למשל..."

אתה לא צריך לעבוד קשה בשביל לקבל קרדיטים, אתה פחות מעלה קבצים ויותר מוריד ובכך הפס הדל שיש לך לא נחנק מרוב העלעות ומנוצל לרובו ע"י ההורדות שזה הכי חשוב ...
יתרונות:
- מתפנה אליך התור מהר ואתה מסיג הרבה מקורות לקובץ
- אתה מוריד על המהירות המקסימלית האפרית אצליך
-כל ההגדרות שאתה צריך להגדיר כבר מו8גדרות ואפילו יותר מזה (כנ"ל מוגדרים גם הקרדיטים ועוד הרבה דברים שימושיים)
-זה גורם לך להיות יותר נגיש לדברים שאתה מעוניין כי כל מה שאתה רוצה זה מוריד לך, מניסיון זה מוריד 1-3 דיסקים של 700 בלילה וארוליי אפילו עד לצהריים (ולא כמו שאחרים שעובדים 24*7)
- גם אם לקובץ של 700 מגה יש 20-40 מקורות אז לך ממה לדאוג אלא להפך, הקובץ יתען הרבה יותר מהר וכבר תראה סימנים של התחלת ההורדה, קבצים שיש להם פחות מ10 מקורות יורדו כעבור יומיים שלושה ..., קבצים של פחות מ5 מקורות (אם אתה ממש חייב אותו) אז אין לי מושג מתי הוא יוריד אותו {לרוב אני מוותר עליהם}
-העיצוב נעה ונוח לשימוש (במקום העיצוב היבש)
חסרונות:
- המקורות מנדים אותך (במיוחד אלו עם הגרסאות החדשות אבל לא תמיד) לעיתים רחוקות אחרי 5 דקות ולעיתים אחרי 4 שעות ויותר, פעם התוכנה מורידה על 80 ופעם יש קפיצות ל60 ואפילו ל40 כיוון שעיבדת את אחד המקורות שלך (או שיה לו פס רחב [אז הייתה בר מזל והורדת ממנו על 20-40] אבל כאשר הוא התנתק או נידה אותך אז ההורדה ירדה משמעותי [לאומת זאת גם לזה יש יתרון כי על מקומו יבואו כ2-4 מקורות אחרים שיבתיחו לך הורדה יותר בתוחה])
- השרתים מתחלפים מהר ואין יציבות בחיבור לשרת.
- חלק מהתוכנות מסיימים להוריד ומציגים את הקבצים פגומים....
-אתה מקבל את העידכון של התוכנה הכי אחרון כי כאשר יוצאת גרסה חדשה לחמור, אתה צריך לחקות עד שיוצרי המוד ישנו אותה כדי שתוכל לעבוד עם גרסת האימיול החדשה ... (ד"א שמתם לב, האימיול המקורי עדיין לא הגיע לחצי הגרסה שלו ז"א 0.5 - כרגע זה נמצא על 0.47a)
-חלק מהמודים הם תוכנות ריגול, ווירוסים או ריפים ולכן תסימו לב ותורידו רק את גרסת ההפעלה ולא את גרסת ההתקנה (אני חושב שקוראים להם גרסאות הבינרי ...)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:07

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר