לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2006, 12:11
  גרפיקאי גרפיקאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.05
בעיה בהמרת וצריבת DVD לתקליטור ובקשת עזרה ומידע

יש לי סרט DVD בנושא תיעודי שהופץ לפני כמה שנים בכמות קטנה. קיבלתי אותו מחבר ואני מאד מעוניין לעשות גיבוי עבורי שיהיה לי גם אחד, מאחר ולא ניתן להשיג אחד כזה. הסרט הוא באנגלית עם תרגום עברי.
העתקתי את כל התקליטור למחשב עם תוכנה מתאימה. ועכשיו יש לי בתיקייה קבצי VOB, IFO ו- BUP . מאחר ואין לי הרבה נסיון בנושא אז מה שאני רוצה לעשות זה להפוך את הסרט לקובץ
avi עם התרגום אבל לתקליטור cd אחד (יש לי סיבה לכך).
לאחר חיפושים רבים מצאתי מדריכים ותוכנות מתאימות להעתקה למחשב אבל זה תופס מקום ואני רוצה אותו על תקליטור.
השתמשתי בתוכנות הנכונות להמיר לקובץ AVI אבל אני מקבל קובץ Avi בגודל גיגה וחצי לערך
כאשר בהקרנה, לפעמים יש לי תרגום ולפעמים אין, כלומר שהוא לא המיר את התרגום בצורה מושלמת.
אז:
א. איך אני פותר את הבעיה הזו?
ב. האם ניתן להמיר את הקבצים VOB, IFO ו- BUP שבתיקייה לקובץ AVI בתקליטור אחד דהיינו 700 או 800 מגה? ואיך עושים זאת.
אני כבר כמה ימים מחפש ברשת מדריכים, תוכנות ואפילו הורדתי מספר תוכנות שאמורות לעשות את העבודה אבל אני לא מצליח להגיע מעבר לבעיה שהצגתי.

בנוסף לאחר ייאוש קל, ניסיתי לצרוב את הקבצים שבתיקיה בנרו בפורמט וידאו לתקליטור DVD אבל אני מקבל את ההודעה הזו:
"DVD-Video files reallocation failed. The resulting DVD might be unplayable."
ניסיתי להתעלם מההודעה ולאחר 25 דקות צריבה על מהירות x2 - המחשב לא קורא את התקליטור בכלל.

האם יש פתרון לכל הבעיות שהעלתי?
בתודה מראש
גרפיקאי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-04-2006, 12:53
  itaydvir itaydvir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גרפיקאי שמתחילה ב "בעיה בהמרת וצריבת DVD לתקליטור ובקשת עזרה ומידע"

א. אז ככה, אתה יכול להמיר את זה ל AVI שייכנס בדיסק אחד, אבל האיכות של התמונה תרד (אם הבנתי נכון מדובר בסרט ארוך - מעל שעה). לכן יש 2 אופציות, 1. להוריד באיכות ולהכניס את זה לדיסק אחד (מה שלא נראה לי יהיה לך טוב). 2. לחלק את הסרט למספר דיסקים ולשמור על איכות התמונה.
לא הבנתי אם יש לך צורב DVD או לא... אבל אם יש לך אז אין בעיה...
אם יש לך, תשתמש ב DVD SHRINK. אני לא יודע אם איזה תוכנה ניסית להמיר או מה שלא ניסית לעשות... אבל זאת תוכנה נוחה וקלה לשימוש.

ב. כן, כמו שאמרתי, האיכות תרד (מאוד אפילו). הדרך הכי קלה ופשוטה תיהיה בעזרת WINAVI VIDEO CONVERTER, או אפשר גם בעזרת VD. באפשרויות שם אתה יכול לבחור באיזה גודל אתה רוצה שהסרט יהיה.

ישן 20-04-2006, 13:15
  גרפיקאי גרפיקאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.05
תגובה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי itaydvir שמתחילה ב "א. אז ככה, אתה יכול להמיר את..."

להוריד באיכות הסרט אני ממש לא רוצה
הסרט הוא שעה ו 7 דקות בדיוק, אבל בהמרה ל AVI אני מקבל גיגה וחצי באיכות מצויינת אבל הכיתוביות כפי שכתבתי לפעמים מופיע ולפעמים לא מופיע בקובץ אבי החדש.

יש לי צורב DVD, אחרת איך ראיתי את הסרט.
את הסרט המרתי עם תוכנות: smartripper_2.41 ואח"כ עם flaskmpeg 7.8.39
השתמשתי גם ב: DVDShrink v3.2.0.15 ובעוד משהו.

בכל הפעמים שניסיתי רק יצרתי קובץ גיגה וחצי וכיתוביות פעם כן ופעם לא.
מאד לא הייתי רוצה לחלק את הקובץ לשניים אלא בדיסק אחד. השאלה באיזו תוכנה (ואם ירד קצת מהאיכות אז לא נורא).
מה זה VD ? וירטואל דאב או וירטואל דאב מוד ? ואיך אני עושה זאת?

תודה על העזרה ומחכה להמשך
גרפיקאי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר