לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2006, 20:36
  אנונימי! אנונימי! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.02.06
שאלה ללא נושא

הכרתי מישהו דרך האינטרנט. אנחנו גרים מרחק נסיעה של שעה עד שעה וחצי.
נפגשנו כבר 4 פעמים. אתמול היתה הפעם הרביעית...
ב3 פגישות הראשונות בקושי דיברנו וגם התביישנו. גם אני ביישן מאוד וגם היא ורוב הזמן רק הסתכלנו אחד על השנייה כשנפגשנו, אבל כשהתכתבנו במחשב דיברנו שעות והשיחות זורמות...
לפני קצת יותר מחודש אחרי שנפגשנו 3 פעמים היא רצתה לנתק את הקשר הזה ושנפסיק להפגש. בסוף החלטנו לנסות עוד קצת ולראות...אם לא יצליח אז לא...
היא גם רשמה לי כמה פעמים במחשב "אנחנו אפילו לא נוגעים אחד בשני" ו"למה אתה לא מתקרב יותר??"... ואני רשמתי לה שאני מתבייש.

אתמולנפגשנו עוד פעם ודיברנו חופשי כמו שאנחנו מדברים במחשב ובסוף כשהיא היתה צריכה ללכת הבייתה אז התקרבתי לאט לאט ובאתי לחבק אותה והתכוונתי גם להתנשק איתה ואז היא אמרה: "אני מתביישת" והתרחקה.
כשהייתי באוטובוס בדרך הבייתה היא שלחה לי הודעה ואמרה שהיא מצטערת ושהיא התביישה.

עכשיו אני לא יודע:-(...אם זה היה סתם מה שהיא אמרה שהיא מתביישת או שהיא כבר לא רוצה אותי..מצד אחד היא רמזה ללי "תתקרב יותר" וכשעשיתי את זה אז היא התרחקה...
אני יודע שהיא אהבה אותי אבל מאז שהיא רצתה שנפרד אני לא בטוח אם היא אוהבת אותי או לא:-( היא אמרה לי מאז שהיא אוהבת אותי ובפגישה אתמול לא התביישתי בכלל למראת שאני בנאדם מאוד מאוד ביישן...כבר השתנתי הרבה ואני בהרבה פחות ביישן אבל אני לא יודע אם היא באמת אוהבת אותי...:-(
אם היא אוהבת אותי אז איך זה שהיא רצתה שנפרד?...זה נראה לכם הגיוני???
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2006, 10:15

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי PL@yB0y שמתחילה ב "לדעתי זה מוזר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי PL@yB0y
שהיא שואלת אותך למה אתה לא מתקרב ואז כשאתה מנסה היא מתרחקת (אבל זה לא עוזר לך כי אתה גם יודע בטח שזה מוזר לא?).
במקמוך אם היא רוצה שתפרדו לא הייתי בוכה על זה או שזה לא היה כל כך מפריע לי כי זה בעצם לא נשמע לי שום דבר מיוחד, אתם לא אוהבים אחד את השני (נכון?).....
אבל אם היא רוצה שזה יימשך ואתם גם רוצה שזה יימשך תנו לזה הזדמנות ותראו איך יזרום...

נ.ב. מצטער... הניסוח לא משהו

אנחנו כן אוהבים אחד את השני. אני מאוד אוהב אותה וגם היא פעם אהבה אותי. אבל מאז שהיא רצתה שנפרד (לפני חודש ומשהו) אני לא יודע. היא אמרה לי שהיא אוהבת אותי והיא רוצה שנפרד בגלל המרחק ועוד כמה דברים.
ישן 01-04-2006, 17:17
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אנונימי! שמתחילה ב "ללא נושא"

דבר ראשון - בני כמה אתם ?
דבר שני - ביישנות היא תכונה מקסימה, אבל כשהיא באה במינון הנכון .
אני מבינה ששניכם ביישנים אך בשביל לקדם את הקשר שלכם לאנשהו - אתם חייבים לשבור את הריחוק .
אני מבינה שאתה לקחת את מה שהיא אמרה ויישמת - ניסית לנשקה, מה אמרת לה אחרי שהיא התרחקה ?
הלוא זה קל להגיד שמשהו לא פועל כראוי, השאלה היא איך משנים את זה משם .

לסיכום - אני לא חושבת שאתם צריכים לוותר כי אתם רק בתחילת הדרך .
מעצם זה שהיא רצתה לחתוך לא הייתי מסיקה בהכרח משהו על עכשיו כי יכול להיות שהצעד שלה נבע מהעדר ביטחון ברגש שלך כלפיה (חרף זה שלא יזמת כלום), או מחשש שכרגע נפוג כי הוכחת לה אחרת .
דברו על זה שוב (ורצוי שלא באינטרנט, שיחות כאלו חייבים לקיים בארבע עיניים - לא מאחורי מסך ויפה שעה אחת קודם) .

בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 01-04-2006, 18:23

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "היי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gwenhwyfar
דבר ראשון - בני כמה אתם ?
דבר שני - ביישנות היא תכונה מקסימה, אבל כשהיא באה במינון הנכון .
אני מבינה ששניכם ביישנים אך בשביל לקדם את הקשר שלכם לאנשהו - אתם חייבים לשבור את הריחוק .
אני מבינה שאתה לקחת את מה שהיא אמרה ויישמת - ניסית לנשקה, מה אמרת לה אחרי שהיא התרחקה ?
הלוא זה קל להגיד שמשהו לא פועל כראוי, השאלה היא איך משנים את זה משם .

לסיכום - אני לא חושבת שאתם צריכים לוותר כי אתם רק בתחילת הדרך .
מעצם זה שהיא רצתה לחתוך לא הייתי מסיקה בהכרח משהו על עכשיו כי יכול להיות שהצעד שלה נבע מהעדר ביטחון ברגש שלך כלפיה (חרף זה שלא יזמת כלום), או מחשש שכרגע נפוג כי הוכחת לה אחרת .
דברו על זה שוב (ורצוי שלא באינטרנט, שיחות כאלו חייבים לקיים בארבע עיניים - לא מאחורי מסך ויפה שעה אחת קודם) .

בהצלחה ותעדכן

אנחנו בני 17,18
אחרי שהיא התרחקה שתקנו בערך 10 שניות ואז היא כבר היתה צריכה ללכת אז היא הלכה ואמרתי ביי והיא אמרה לי וזהו...
באוטובוס בדרך הביתה היא שלחה לי SMSים ואמרה שהיא מצטערת ושהיא התביישה וגם היא שאלה אם זה פגע בי.
ישן 01-04-2006, 21:29
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
קראתי את ההודעה ואת כל התגובות שלך מאז.

שני דברים:

1. המרחק זאת לא סוגייה. ראיתי כבר מספיק זוגות שהגברו על הבעייה הזאת. אם באמת רוצים - יכולים. עובדה, שגם אתם חושבים ככה - וגם נפגשתם 4 פעמים. זה אפשרי.

2. בקשר לבעייה שלך. לדעתי, אם היא הייתה רוצה להרחיק אותך - לא הייתה מגיעה הודעת ההתנצלות וההבהרה הזאת בסוף הפגישה. אוקיי, אתה ביישן והיא ביישנית. אוליי, המילה ביישן היא לא נכונה. אוליי חושב יותר מדיי - כן.

אל תחשוב, תעשה. בפעם הבאה שתגפשו, עוד לפני ה"היי". תבוא ותגיד: "תקשיבי, יש משהו שאני רוצה לעשות לעשות אותו כבר הרבה הרבה זמן" - ותנשק אותה. ואז, תוכל לראות תגובה אמיתית וכנה.

לא הודעת טקסט ולא מילים אלקטרוניות על המסך.

זאת דעתי.

ישן 01-04-2006, 23:14
צלמית המשתמש של Dj-Nir
  Dj-Nir Dj-Nir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Dj-Nir שלח הודעה דרך MSN אל Dj-Nir
תראה...

ראשית, ביישנות זה דווקא דבר דיי חמוד... אבל מגיע הרגע שבו צריך לדעת לשבור את הקרח, ואתה קצת איחרת לטעמי וגרמת לכם להכתיב את הקשר ע"י תכנונים אבל חפיף... הכל ניתן לתיקון
שנית, אין לך מה לדאוג... אמנם היא התרחקה כשניסית, אבל מיד לאחר מכן היא הרגישה צורך לשמור אותך קרוב. לדעתי אתה צריך לבדוק אם המקרה הייתה ביישנות מקרית וחד פעמית או חוסר בשלות לקשר למרות הגיל, שעל פניו שניכם בוגרים... אבל תמיד יש יוצאים מן הכלל.

מה אפשר לעשות?
דבר ראשון, פחות אינטרנט יותר טלפון!!! האינטרנט זה מקום שלא משקף טונים, יכול להטעות ולא ממש בונה קשר בצורה אופטימלית. בטלפון תשמעו אחד את השניה ותתרגלו לקולות ולדיבור הישיר ביניכם.
דבר שני, בשום פנים ואופן לא לדון ביניכם על מה כן\לא הייתם צריכים לעשות ועשיתם או לא עשיתם, הכל בזרימה! קשר זה רק לזרום את התסריטים תזרוק לפח - הם רק מזיקים.
דבר שלישי, להיפגש שוב והפעם לתת יחס חם, לצחוק הרבה ולהיות טבעי, תהיה עצמך- זה מה שיקרב אותה תפסיק (ורצוי שגם היא תפסיק) לחשוב יותר מדי על כל צעד שאתה עושה!!! זה לא בריא!!! לדעתי אם תהיה עצמך מה שצריך לקרות יקרה ואם תתקדמו אתה בכלל לא תרגיש איך זה קרה... ככה זה.

שיהיה לך שבוע מצוין, ותעדכן לגבי ההמשך!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.thebluething.com/games/images/stewie-griffin.jpg]

ישן 02-04-2006, 09:18

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Dj-Nir שמתחילה ב "תראה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Dj-Nir
ראשית, ביישנות זה דווקא דבר דיי חמוד... אבל מגיע הרגע שבו צריך לדעת לשבור את הקרח, ואתה קצת איחרת לטעמי וגרמת לכם להכתיב את הקשר ע"י תכנונים אבל חפיף... הכל ניתן לתיקון
שנית, אין לך מה לדאוג... אמנם היא התרחקה כשניסית, אבל מיד לאחר מכן היא הרגישה צורך לשמור אותך קרוב. לדעתי אתה צריך לבדוק אם המקרה הייתה ביישנות מקרית וחד פעמית או חוסר בשלות לקשר למרות הגיל, שעל פניו שניכם בוגרים... אבל תמיד יש יוצאים מן הכלל.

מה אפשר לעשות?
דבר ראשון, פחות אינטרנט יותר טלפון!!! האינטרנט זה מקום שלא משקף טונים, יכול להטעות ולא ממש בונה קשר בצורה אופטימלית. בטלפון תשמעו אחד את השניה ותתרגלו לקולות ולדיבור הישיר ביניכם.
דבר שני, בשום פנים ואופן לא לדון ביניכם על מה כן\לא הייתם צריכים לעשות ועשיתם או לא עשיתם, הכל בזרימה! קשר זה רק לזרום את התסריטים תזרוק לפח - הם רק מזיקים.
דבר שלישי, להיפגש שוב והפעם לתת יחס חם, לצחוק הרבה ולהיות טבעי, תהיה עצמך- זה מה שיקרב אותה תפסיק (ורצוי שגם היא תפסיק) לחשוב יותר מדי על כל צעד שאתה עושה!!! זה לא בריא!!! לדעתי אם תהיה עצמך מה שצריך לקרות יקרה ואם תתקדמו אתה בכלל לא תרגיש איך זה קרה... ככה זה.

שיהיה לך שבוע מצוין, ותעדכן לגבי ההמשך!

הבעיה שאנחנו לא יכולים לדבר הרבה בפלאפון.
ההורים שלה לא יודעים על הקשר הזה כי הם לא יתנו לה יותר להמשיך את הקשר הזה אם היא תספר להם שהיא הכירה אותי דרך האינטרנט. כנראה שהיא מתכוונת לספר להם את זה בקרוב וכנראה שהם גם יסכימו. הם חושבים שזה מסוכן בגלל שזה דרך האינטרנט וכבר קרו מקרים שאנסו/רצחו בדברים האלה...
ההורים שלי כן יודעים. בפגיש ה הראשונה הם באו והסתכלו מרחוק עלינו ל2 דק' והלכו כדי לראות שהיא לא אונסת אותי או משהו כזה חחחחחח (ההורים שלי גם פרנואידים קצת)
אנחנו לא יכולים לדבר הרבה בפלאפון. לה אין שיחות יוצאות ורק אני מתקשר, וכשהיא בבית ואמא שלה גם בבית היא לא עונה...
ישן 18-04-2006, 19:09
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
קצת סדר בבלאגן

קראתי את בעייתך ואת התגובות פה ולדעתי מה שקרה זה פשוט המינון לא היה נכון בכל הפעמים
ולמה אני מתכוון
כשהיית ביישן מידי אז זה הפריע לה כי לא קרה כלום ולכן חשבה על לחתוך איתך את הקשר
וכשפעלת יש מצב שאולי פעלת מהר מידי בשבילה כי סך הכל גם היא ביישנית לא קטנה ואולי היית יותר מידי מהיר בשבילה ולכן היא נבהלה בהתחלהאבל הצטערה על זה אחרי זה ושלחה לך את ההודעה
הצעה שלי היא תתקשר תדבר איתה ואולי תדברו גם במסנגר כי אני מבין ששם שניכם חופשיים ותוכלו אולי לבטא את עצמכם הכי טוב
מה שנראה לי שחסר לכם זה תקשורת שאתם נפגשים ואצלכם זה עוד יותר פשוט כי אתם מתקשרים יופי רק משום מה יש חשש לדבר עם הפה ולא עם הידיים אז פשוט אפשר גם לדבר על זה יותר בקטע של לצחוק על העניין וגם להזכר על מה אתם מדברים שאתם מתכתבים ולהמשיך לדבר משם
אני מניח שאם שניכם מעוניינים אתם תצליחו להתגבר על זה
שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:46

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר