לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2006, 10:13
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי malh שמתחילה ב "מה עדיף קנפו גי'טסו, דניס הישרדות ,נינג'וטסו או איגרוף תאילנדי?"

אם המטרה שלך היא ללמוד את זה בשביל הרחוב בלבד אז אני ממליץ על דניס השרדות.
בקשר לגדי קנפוג'וטסו אני פחות מכיר אבל גם שמעתי הרבה דברים טובים בכל זאת תבקר בכל אחד מהמכונים הללו.
נינג'יטסו זה גם יעיל אבל אם אתה רוצה ללמוד רק בשביל הרחוב אז כנראה זה לא הבחירה המתאימה.

ועוד משהו שלא כתבת זה קרב מגע וכל מה שיצא ממנו זה גם מומלץ מאוד. פשוט תראה מה יש קרוב לבית שלך ותבקר בכל מקום רק ככה תמצא את מה שאתה באמת מחפש....

חזרה לפורום
ישן 22-04-2006, 13:24
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
אני שונא להכנס לזה בפעם המיליון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי malh שמתחילה ב "מה עדיף קנפו גי'טסו, דניס הישרדות ,נינג'וטסו או איגרוף תאילנדי?"

אבל אני רואה שקראת פוסטים אחרים (וגם לא הקפצת אותם! כל הכבוד ) ועדיין לא הגעת לתשובה.

ובכן, בוא נתחיל מזה שאת גדי קנפוג'וטוסו- אני לא מכיר בשיט.
איגרוף תאילנדי... אני יכול לתת לך פיסות מידע אבל לא את הפאזל בשלמותו, אז כדאי שאשתוק בקשר לזה.

לגבי דניס הישרדות ונינג'וטסו.
בקטע הזה השאלה היא טווחים. בטווח הקצר, נינג'וטסו לא יעזור לך הרבה (גם תלוי לאיזה מכון אתה הולך). לעומת זאת, בדניס הישרדות אפשר להפוך מישהו ללוחם די טוב במספר חודשים. לוחם די טוב, אבל עם המון מגבלות.

בטווח הארוך בהחלט הייתי ממליץ על נינג'וטסו (מבין השניים) הידע שאתה רוכש בטווח הארוך בנינג'וטסו הוא עצום, ולא מוגבל כמו בדניס הישרדות. גם יש המון דברים (חוץ מהידע הנרחב מכל הבחינות באומנות לחימה), שאתה רוכש אחרי מספר שנים בנינג'וטסו שבחיים לא תשיג בשיטת דניס הישרדות.
שכחתי להגיד... כן, אימונים בנינג'וטסו הופכים אותך ללוחם משכמו ומעלה ברחוב, אמנם כעבור זמן מה (הרי זו הייתה שאלתך בעצם, לא?)

אם אתה רוצה הרחבה... בכייף.
מקווה שעזרתי

נערך לאחרונה ע"י full metal בתאריך 22-04-2006 בשעה 13:26.
חזרה לפורום
ישן 25-04-2006, 12:48
צלמית המשתמש של ninpo
  ninpo ninpo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
סיפור ישן...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי full metal שמתחילה ב "זה חדש!"

ככה נוצרות אגדות. אמנויות לחימה מקורן בנסיך הודי שהגיע לשאולין... אח"כ הסינים פיתחו את הטכניקות והמשיכו להפיץ את אמנויות הלחימה בכל המזרח. ברור שבכל מקום גם פותחו סגנונות מקומיים. בין איי יפן ליבשת היו קשרים רבים במשך ההיסטוריה. תנועה של אנשים ביניהם בעלי ידע בלחימה הייתה עניין שבשגרה. חלקם ברחו וחלקם נסעו למסעות מסיבות שונות. ידע הגיע מסין ליפן על ידי סינים וידע סיני הובא ליפן על ידי יפנים.
נינג'ה זה לא משהו שנוצר במקום אחד. היו מספר מקומות ובכל מקום היו סיבות שונות להתפתחות וטכניקות שונות. בעיקרון הרבה טכניקות נינג'יצו לא קיימות בקונג פו ואני מדבר על נינג'יצו פרופר לא על טאיג'יצו.
חזרה לפורום
ישן 22-04-2006, 19:49
  elyasaft elyasaft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.05
שלח הודעה דרך MSN אל elyasaft
פירוט-

גדי קנפוג'יטסו ודניס השרדות הם ג'וג'יטסו מודרני,המפתחים של השיטות (גדי סקורניק בקנפוג'יטסו,וגניס הנובר בהשרדות) הם אנשים עם רקע עצום ומומחים גדולים באומנויות לחימה, לקחו את השיטות השונות שהם למדו,סיננו את הדברים שנראים להם פחות יעילים ופיתחו את השיטות, מי שאוהב ושסומך על זה-שיבושם לו,בהחלט אפשר להגיד שהשיטות האלה הוכיחו את עצמם ברחוב.

כנ"ל לגבי קרב מגע-קרב מגע ישראלי וכו', שיטות שפותחו להגנה עצמית בלבד.

הנינג'יטסו היא שיטה מאוד מאוד יעילה להגנה עצמית-אבל לוקח יותר זמן לשלוט בה ולהגיע לרמה גבוה בה,ומי שבא ללמוד בשביל ההגנה העצמית בלבד עלול להשתעמם מהקאטות ומהמסורת.

סה"כ אני חושב שהכי טוב זה לעשות שיעורי נסיון בכל מקום ולראות למה מתחברים, לפעמים המורה זה מה שמשנה יותר מהאומנות לחימה.

חזרה לפורום
ישן 22-04-2006, 21:40
  ninjutsu ninjutsu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.03.06

תראה הדוגמאות על העיינים והאוזניים זה רק חלק מהדוגמאות של הנינגיטסו זה במקרה קיצוני אם נשלפו סכינים או כמה תוקפים אותך ואיך הרבה ברירות ברור שאתה לא תוציא עין לכל ערס קטן.גם לא חייב להוציא את העין מספיק לדחוץ אגודל לשם זה גם כואב מאוד.חחח ומה שאמרת עם הרימון והסכין מה אתה גנוב רימון יד או סכין לא יסבכו אותך עם החוק? מי יסתובב גם עם רימון יד על הגוף,ושאלת במה הנינ'גיטסו יכול לעזור אז אמרתי לך הוא כולל הכול מכות ידדים,בעיטות שבירות מרפקים הטלות והכול,וזה החלטה שלך בקרב מה לעשות הניגיטסו יתן לך מלא אפשריות אתה תחליט בקרב אם אתה רוצה להוציא עין או לתת בעיטה בביצים.
ולא אמרתי שהוא הכי יעיל כל אומנות אם תתאמן בה רציני וחזק תיהיה יעילה.
תלך לשיעור ניסיון בכל אחת מהאומנויות זה הכי טוב ותראה מה הכי מתאים לך.
חזרה לפורום
ישן 22-04-2006, 22:53
  elyasaft elyasaft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.05
שלח הודעה דרך MSN אל elyasaft
איגרוף תאילנדי
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי malh שמתחילה ב "ומה עם איגרוף תאילנדי? מה היתרונות של נינג'טסו עליו?"

המרחק בין איגרוף תאילנדי לנינג'יטסו הוא ענק...

באיגרוף תאילנדי אין טכניקות הגנה עצמית, רק בקרבות. בנינג'יטסו יש המון טכניקות וגם טכניקות קרב.

באיגרוף תאילנדי אין ממש הרבה הגנות והתחמקויות,יותר ללמוד לספו את המכה של היריב עם הידיים או הרגליים,עובדים המון על כח כדי שתוכל לספוג את המכה בלי בעיה,בנינג'יטסו זה אחרת,יותר התחמקויות וחסימות.

באיגרוף תאילנדי תקבל שליטה טובה מהר יותר בגלל שהוא פשוט להבנה,אבל (לדעתי!) בגיל מבוגר לא תוכל להשתמש בו,מהסיבה הפשוטה שהוא בנוי על הכח הפיזי שלך,שנחלש עם הגיל ולא יעזור כלום,בנינג'יטסו אפשר לעסוק במשך שנים רבות והוכחה הוא ראש השיטה מאסטר האצומי.

בקיצור הנינג'יטסו נחשבת לשיטה יותר "רכה" מהאיגרוף תאילנדי שנחשבת לאומנות קשה מאוד.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:10

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר