לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-04-2006, 11:30
  Horny Horny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
שופך את הלב. לא יודע מה קורה לי

לא חשבתי שאני אגיע למצב שכזה שאני אפתח ככה לאנשים זרים. אבל אולי זה באמת יותר קל.
הבעיה שלי קשורה למשולש שכזה. משולש אהבה ניתן לקרוא לזה.

יש לי חבר (עד אתמול באמת האמנתי בזה) שאוהב מישהי נואשות לטענתו. לפני כמה זמן הוא הביא אותה לאיזשהי יציאה והיה בינינו קליק שכזה. הוא שם לב ולאחר תקופה של כמה שבועות נתן לי את הטלפון שלה ואיחל לי בהצלחה ו"אמן ותהיו ביחד" כי הוא מעדיף שאם לא הוא יכול להיות איתה - אז שזה יהיה אני.
תקופה עברה והתקרבנו ממש, קשר רציני וארוך היה הדבר הוודאי ביותר. ואכן ככה היה.
עד שהוא התחרפן. הוא התעצבן פתאום שהכל בינינו טוב והתחיל להשתגע פשוטו כמשמעו. דיברנו איתו החברים ואני כמובן יחד הוא ביקש דברים בלתי אפשריים כמו שאני לא אצא איתה עם החברים (כי זה כואב לו יותר מידי) ושאני לא אדבר עם החברים שלנו עליה. הוא מבין שזה בקשה בלתי אפשרית והסבירו לו את זה.
סיימנו את השיחה המשותפת שלנו אתמול בלילה בהרגשה שהנה - עכשיו אין לו סיכוי איתה יותר, הוא הבין והכל סבבה.
לאחר מכן הלכתי אליה, ישבתי איתה פשוט שעה בגינה צוחקים ונהנים ממש כיף לנו ביחד. אחרי זה הסעתי אותה לבית והרגשתי שמשהו לא בסדר, עיכבתי אותה קצת ושאלתי אותה מה נסגר בינינו, השיחה הזאת נגררה לשעה וחצי בתוך האוטו.
היא מפחדת מזה. הוא ניסה להזיק לעצמו פעם בגללה והיא לא רוצה שהוא יעשה את זה עוד פעם. היא מפחדת שעצם זה שהיא תיכנס איתי לקשר היא שוב פעם תברח ותסתתר מכל העולם (עם החבר הקודם זה היה ככה). הבטחתי לה שלא, ובזה באמת שכנעתי אותה. הבעיה שאיכפת לה מהבריאות שלו יותר מידי, ובלי סיבה. היא מודעת לזה אפילו. היא פשוט בכתה שם באוטו במשך חצי שעה, ואני נשבר מבפנים.
בחורה אומרת לך שאחרי חצי שנה אתה היחידי שעושה לה פרפרים בבטן ואז לראות אותה ככה, לא מסוגלת להבין עם עצמה למה היא חייבת לחשוב יותר מידי על הסביבה ולא על הצרכים שלה.
הייתה שיחה מאוד קשה, הרבה דמעות שלה נשפכו ואני רציתי להרוג את הבנאדם שעשה אותה כזאת מקסימה, מהסיבה הפשוטה, שהיא מקסימה מידי.
היא אמרה לי שאין לה מה לומר לי חוץ מזה שהיא פשוט צריכה לחשוב על זה לבד, ושהיא שונאת להיות ככה בסימן שאלה בעצמה,ובטח לשים אותי כסימן שאלה. היא צריכה לחשוב על זה. וזה מטריף אותי, אני לא מסוגל לתפוס איך היא יכולה לתת מעצמה כל כך הרבה על חשבון הרצונות שלה.
איך אולי הוא הרס לנו הכל בכך שהוא קיצוני ואובססיבי מידי.
אני רוצה לציין שהיא לא אוהבת אותו בכלל,לא מדברת איתו אפילו כרגע ואין ביניהם שום קשר חוץ מידידות מצידה.

זה הורס אותי, אני לא יודע מה לחשוב, לא יודע כלום יותר...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.culture24.org.uk/asset_arena/5/01/63/336105/v0_master.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-04-2006, 17:12
  BIBION BIBION אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שמע אחי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Horny שמתחילה ב "שופך את הלב. לא יודע מה קורה לי"

תראה, זה סיפור מאוד קשה..
תקשיב, החבר שלך מאוהב בה בצורה קשה, ואני (ואני חושב שגם אתה) יודע איך זה..
בסופו של דבר, אתה, שאתה החבר שלו, נמצא עם הילדה שהוא אוהב.. תחשוב איך זה שורף אותו מבפנים, זה אוכל לו את הנשמה..(ואני לא מצדיק את מה שהוא עושה!!!)..תחשוב מה עובר לו בראש ובגוף כשהוא חושב שהחבר שלו נמצא עכשיו עם הילדה שהוא אוהב... תנסה להבין אותו, וזה קשה, אבל הראש שלו עכשיו- זה ראש של חולה, של מטורף.. ככה זה..
והיא, היא מלאך.. הילדה בוכה על ילד שאוהב אותה, אפילו שהיא לא אותו, ואכפת לה ממנו.. זה מראה באמת כמה הלב שלה רחב וטוב, ואני חושב שלא מגיע לה כל הסיפור הזה, זה באמת מכאיב לה, אבל היא לא עשתה כלום..
קשה לי לתת לך עצה מדוייקת מה לעשות, כי מה שלא תעשו, בטוח שמישהו מכל החבורה ייפגע.
אבל, אתה והיא מאוהבים, וזה דבר שצריך לנצל.. אתם צריכים לממש את אהבתכם, והחבר הפגוע שלך, שמור עליו, שמור עליו טוב ומקרוב, כי אל תשכח, שלמרות ההתנהגות המטומטמת, המטורפת, המגעילה, ואיך שלא תקרא לזה.. למרות כל זה, הוא זה שהכי סובל מכולכם...
בהצלחה..
ישן 21-04-2006, 18:21
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אהלן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Horny שמתחילה ב "שופך את הלב. לא יודע מה קורה לי"

תראה, אם לא היית באמת ובתמים מעוניין בה, הייתי אומרת לך לוותר כי כאשר מעורב גורם שלישי בכל הסיפור (ועוד חבר), כל הנושא נהפך לסבוך וכאוב יותר . אבל, בשביל הדברים הטובים באמת צריך להתאמץ ולמרות שאני יודעת שייחלת לזה שהכל יהיה הרבה יותר פשוט, אני חושבת שאתה צריך להתאזר בסבלנות ולא לוותר .

בנוגע לחבר - אסור לשפוט אותו ובהחלט לא אני ולא אתה היינו רוצים להיות במקומו .
אני גם חושבת שהוא פרגן והביא לך את פרטיה כי באיזה שהוא מקום הוא ציפה שתהיה חבר ותגיד לו : "אני לא אעשה לך דבר שכזה" . -אבל זו ריזיקה שהוא לקח ועכשיו הוא יצטרך להתמודד עם המצב שנוצר ובבגרות, להיות תלותי וקיצוני לא יועיל לו בכלום (אבל שוב - לא לשפוט כי כל אדם מתמודד עם דחייה בצורה שונה) .

המלצתי לך היא להישאר עם הבחורה בקשר אך לא לנופף לו בזה ולא להיפגש עמה לכשהוא בסביבה (תהיו קצת דיסקרטיים); ובד בבד תשב לשיחה עם חברך ונסה להכניס בו קצת "היגיון" .
אני באמת ובתמים מאמינה שזה יעבור לו ובאם הוא יכיר בחורה אחרת - זה יקרה אף מהר יותר (האמן לי, זה עובד) .

וייחס לכל הנושא סבלנות רבה ורגישות, לבסוף זה ישתלם !
בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 21-04-2006 בשעה 18:23.
ישן 23-04-2006, 21:33
צלמית המשתמש של Ohad_Naim
  משתמש זכר Ohad_Naim Ohad_Naim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
שלום לך..

האמת אני לא כותב כאן הרבה, (בפרש) ובפורום הזו זו התגובה הראשונה שלי אם אני לא טועה.
בכל מקרה, אני מבין אותך, עד כמה המצב הזה קשה, לא מנסיון לשמחתי, אבל אני מבין אותך.

בכל מקרה, אולי זה יישמע שונה וקצת דפוק מאשר התגובות, אם הוא חבר ממש טוב שלך
כמו אח, (ביננו, למי אין אחד כזה?! חבר שאתה מוכן לאכול חור במקומו..) (מהסוג שבסוגריים הראשונים..) אני חושב שכדאי לך לקחת אותו לשיחה רצינית, לדבר איתו אורגינל, תנסה להבהיר לו כמה אתה אוהב אותה באמת, וכמה שמחת אחרי שהוא נתן לך "Green Light", ואם הוא יסביר לך שהוא ממש לא יכול לראות אותכם ביחד, וזה הורס אותו וכו', אני חושב שאני הייתי חותך.

לא שווה לאבד חבר בגלל בחורה.

(נ.ב בסוגריים, זה אף אחד לא עושה
אם אפשר אולי תעשו שיחה משולש כזו, שכל אחד "יציג" את עמדתו, או שהיא והוא ידברו
והיא תבהיר לו שהיא לא אוהבת אותו, ואוהבת אותך ולא יקרה בינהם כלום.. זה יכול לעזור.)

מקווה שהייתי לעזר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:09

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר