לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2006, 12:25
צלמית המשתמש של Musicman0
  משתמש זכר Musicman0 Musicman0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Gadi-x שמתחילה ב "שמע.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gadi-x
קודם כל אני מחזק את מה שחרוב אמר.
שנית כל, וזה ממש חשוב, אל תהיה קרציה. בנות ממש לא אוהבות את זה..גם בנים לא.
ברגע שאתה מכיר מישהי תן לה את המרחב החופשי שלה, דבר איתה ותנסה להתקרב רק תישאר עצמך תמיד, אל תנסה להתאים את עצמך אליה יותר מידי כי אז אתה לא תהיה אתה. אם היא לא אוהבת את מי שאתה אתם כניראה לא מתאימים. צריך לדעת להתפשר אבל לא להשתנות באופי. בטוח תמצא מישהי שתאהב אותך איך שאתה באמת- עובדה הידידות שלך מתות עליך!
גם אל תראה לה שאתה יותר מידי מעוניין בה כי היא תשחק בך אחי. ברגע שהיא תבין שאתה אחלה היא כבר תרוץ אליך.

א. זהו אחי, שאני לא יודע איך גם לדבר איתה ולנסות להתקרב וגם לא להיות קרציה - כי עובדה שהייתי מדבר איתן ובסוף הופך בעיניהן לקרציה וזה לדעתי מהסיבה שכל פעם שראיתי אותן מחוברות לאייסיקיו (לדוגמא) אז הייתי ישר שולח מה המצב כמו איזה חסר חברים :\
איך אפשר להתקרב ולדבר איתה אבל לא להיות אחד כזה שקודח להן בראש נון-סטופ? :\

ב. אתה צודק בקשר של ה "בנות ממש לא אוהבות את זה..גם בנים לא". כי היה איזה אחד שרציתי להיות חבר שלו (לא חבר-חבר, חבר כמו כל חבר), והפכנו לחברים.. אבל לאט לאט התחלתי להדבק אליו ואנחנו כבר לא ממש חברים עכשיו.

ג. אמרת בטוח שאני אמצא מישהי שתאהב אותי, אבל זהו אחי שאני לא רוצה למצוא רק מישהי, אני כולה בן 16 וקצת אני לא רוצה לחיות את שאר החיים שלי עם בחורה אחת :\ זה מבאס

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
לפני איזה 3 שנים בערך הכרתי אחת שהייתי דלוק עליה, ודיי התחברנו (היא הייתה ילדה יחסית מקובלת ואני הייתי אז חצ'קון קטן ולא מוכר) ובמשך איזה חודש היא תמיד הייתה שולחת לי מה המצב כפרה וזה, מדברת איתי מלא.. אבל אז קרה מה שקרה והפכתי לקרצייה - ועכשיו היא מה זה לא שמה עליי, אפילו ברחוב לא אומרת שלום. זה כזה מבאס להיות אחד כזה, אני מדבר מניסיון =]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-04-2006, 17:58
  Gadi-x Gadi-x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Musicman0 שמתחילה ב "[QUOTE=Gadi-x]קודם כל אני..."

א. שמע אחי, דבר איתה בקטע כזה של "מה נשמע" "מה קורה" "מה עשית היום"..תן לשיחה לזרום אבל אם אין לך מה להגיד אל תגיד..אל תחפש מה לומר..אם יהיה לך מה לומר אז תאמר ואם לא אז תן לה לדבר ואתה רק תקשיב, ככה גם תלמד להכיר אותה.

ב. להיות מודע לבעיה זה כבר חצי מהדרך לפתרון שלה. פשוט שים לב יותר למעשים שלך.

ג. תראה, גם אם תמצא את זאת שתאהב אותך זה כניראה לא ימשך לנצח...זה קורה אבל זה דיי נדיר. חוצמזה שלדעתי זה שווה את זה, להיות עם אחת שהיא האחת והיחידה, אבל זאת דעתי.
ואם בא לך בכל זאת הרבה בנות אבל לא דברים רציניים, יעני בלי אהבה, אז אתה צריך להיות מניאק..חח..ברצינות, כל המניאקים, אלו שלא מתייחסים יפה לנשים הם אלו שמשיגים הכי הרבה בחורות, אבל פה אני כבר לא יכול לעזור לך כי אני לא טוב בתחום. ז"א, זה לא הקטע שלי. סורי.
ישן 25-04-2006, 18:06
צלמית המשתמש של Musicman0
  משתמש זכר Musicman0 Musicman0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Musicman0 שמתחילה ב "כולם מתרחקים..."

חחח..

א. אבל זו הבעיה אחי, שאם אני לא אדבר היא לא תדבר והשיחה לא תיהיה כי בלי דיבור אין שיחה. :\

ב. סבבה

ג. אני קצת אלכלך ת'פה שלי אבל חח זה רק בצחוק וכדי שיבינו למה אני מתכוון, ד"א אל תפגע, אתה באמת אחלה.
אבל ראבק אני לא יכול לזיין כוס אחד כל החיים שלי .
וגם לא בהכרח אחי, לא דווקא מניאקים משיגים הרבה בנות, אתה יכול לתנהג יפה אליה, ומתי שאתה כבר לא מרגיש אליה כלום אז עזוב אותה, זה סתם יפגע בה אם תישאר איתה כשאתה לא אוהב אותה - והנה, כבר היה לך בחורה אחת.
בקשר לעיניין של הבחורים עם בנות, זה הקטע של בן-דוד שלי.. יענו, אני לא יודע איך הוא עושה את זה (אולי תסביר לי?), לכל מקום שהוא הולך הוא משיג בחורות, אהבה ומשיג גם כוס =]
הוא אומר שזה לבד קורה..חח

(:
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:21

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר