לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2006, 16:00
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
שאלה מאוהב בידידה טובה אבל זה לא הדדי, מה לעשות ?

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי לשם משתמש זה בשם אנונימי בן 18 .

להלן ההודעה שהתבקשנו להעלות :

אני אתחיל קצת עם הרקע כדי שזה יהיה יותר ברור בהמשך: אני בכיתה י"ב ואני וחברים שלי אנחנו מאוד קשורים אחד לשני עוד מהגן. אנחנו חבורה כזאת בתיכון שדיי "נחשבת" כי אנחנו באים ממקום טוב וכולנו ספורטאים כאלה שהולכים ליחידות קרביות מיוחדות, כל מחזור זה ככה. ויש לנו תמיד מלא בנות סביבינו רובן ידידות טובות. עוד מהחטיבה מסתובבת איתנו חברות של בנות ואנחנו ממש ידידים טובים ורוב הזמן אנחנו גם יוצאים כולם ביחד ומבלים עם הבנות בדיוק כמו עם שאר הבנים.

אני ואחת מהבנות האלה אנחנו ידידים ממש טובים כבר שנתיים כמעט ובחצי שנה האחרונה, אולי קצת פחות, יש לי רגשות קצת מעבר לידידות אליה. בהתחלה חשבתי שזה משהו חולף אבל עם הזמן הבנתי שאני טועה ושאני מתחיל ממש לאהוב אותה. הבעיה איתה זה שיש לה מלא ידידים שכולם מקבלים את אותו היחס ממנה למרות שהיא טוענת שאלי היא הכי קרובה, סבבה קיבלתי את זה כי זה באמת ככה. הבעיה היותר גדולה היא שהיחס שלה לבנים הוא כמו מן פלירטוט כזה שנמשך כל הזמן...אני מתכוון נגיד שהיא ישנה אצל ידידים, נמרחת עליהם לפעמים...יש לה גם קטע כזה של לנשוך אנשים..ומה שמפתיע באמת זה שהיא אשכרה עושה
את כל זה לא מכוונה רעה של נגיד לגרום למישהו לקנא או משהו כזה..אלא מתמימות מוחלטת, או שככה זה לפחות נראה. היה לה חבר אחד כל החיים וזה נמשך שבוע בערך והם רק התנשקו, ככה שנסיון מיני אין לה ואם היא צריכה משהו בעניין הזה אז היא שואלת אותי כי לי יש דיי הרבה נסיון, והיא שואלת רק כדי לדעת לא כדי לעשות. בכל מקרה, לפני בערך 3 חודשים דיברתי איתה על זה ואמרתי לה שאני לא מבין מה הולך בינינו בדיוק כי כל פעם שאני אצלה אנחנו במיטה והיא נמרחת עלי כזה והיא נותנת לי יחס קצת מעבר לידיד. ובגלל שיש לה כל כך הרבה ידידים, כביכול, אני לא יודע אם הם מקבלים את אותו היחס ממנה או לא ומה אני בדיוק בשבילה שהם לא. אמרתי לה שאני רוצה שנהיה יותר מידידים והיא אמרה שהיא גם חשבה על זה הרבה והחליטה שעדיף שלא. הסיבה שלה היא שזה יהרוס את הידידות וגם שזה יהיה מאוד מוזר בין החבר'ה כי כולנו כזה חברים טובים גם הבנות איתנו תמיד ופתאום יהיה זוג בין החבר'ה? בקיצור הסברתי לה שזה שטויות ושזה יכול לעבוד מצויין אבל היא לא שינתה את דעתה. מאז אותה הפעם אני והיא רבנו מלא פעמים והשלמנו ושוב רבנו ותמיד זה היה על דברים מזה מפגרים..באמת על שטויות.

עכשיו אנחנו חזרנו בערך למצב שהיינו בו קודם פחות או יותר אבל מבחינתי אני מדחיק רשות. היינו ביחד בבומבמלה, עם כל החבר'ה. פגשתי שם אחת חמודה כזאת ואמרתי לעצמי: אני הולך לבדוק את עצמי אם עוד יש לי רגשות אליה או לא ואיך בכלל אני מרגיש עם מישהי אחרת חוץ ממנה. לא הייתי מסוגל לגעת בה...דיברנו כל הלילה בערך אבל לא הייתי מסוגל לעשות משהו כי אני עדיין אוהב את הידידה. עוד משהו שלא הזכרתי קודם: היו לי כבר מלא הזדמנויות עם בנות אחרות ופשוט לא הייתי מסוגל כי אני אוהב את הידידה. פעם אחת הייתי במסיבה ויצאתי לאכול משהו ברחוב בחוץ והמוכרת (בת 22) שהייתה כוסית בטירוף התחילה איתי וזה היה ממש רציני ויכולתי ללכת איתה לדירה שלה וויתרתי! אני לא יכול לספר על זה לחבר'ה שלי כי הם יצחקו עלי שאני אפס ופראייר. אבל לא הייתי יכול. אמרתי לה סליחה אבל יש לי מישהי שאני אוהב ואני לא מסוגל לעשות את זה עכשיו. בחזרה לבומבמלה: היא אתמול סיפרה לי שהיא התנשקה שם עם איזה מישהו מהתיכון שהיה קצת שיכור (נשיקה שניה שלה בחיים!!) ואני חטפתי שוק דיי רציני. היא שאלה אותי מה לעשות כי היא רוצה לדבר איתו כי הם ראו אחד את השני בתיכון ולא התקרבו בכלל אחד לשני. אני אמרתי לה שאם הוא ירצה הוא ידבר איתה ובכל מקרה שתעשה מה שבלב שלה, אם היא רוצה לדבר איתו שתדבר. אמרתי את זה בכאב כמובן אבל לא היה לי עוד מה לעשות. היא אמרה לי שאין לה מושג למה היא רוצה לדבר איתו ושהיא בכלל לא אוהבת אותו ואמרתי לה שתעשה מה בראש שלה.
אח"כ לפני שנפרדנו היא אמרה לי היא ממש ממש אוהבת אותי (למה היא אמרה את זה אני לא יודע..היא הרי לא התכוונה באמת למה שאני רוצה לשמוע...היא סתם זרקה את זה לאויר בקטע של "תודה על העצות"). זה גרם לי לחשוב: אני אוהב אותה..היא אוהבת אותי(כידיד אמנם אבל בכל זאת..) ומי שמקבל את הנשיקה זה מישהו אפס שכל מה שמשותף לשניהם הוא שהם באותה כיתת מתמטיקה! (הוא באמת ילד לא משהו..חח..הוא מהחנונים..אלו שלא מתקרבים לחבר'ה שלנו, לא כי נעשה להם משהו..ממש לא! אלה כי אנחנו דיי סנובים כאלה...ככה לפחות אומרים עלינו..). אני עכשיו דיי בבעיה...יותר מפעם אפילו. אני ממש אבל ממש לא יודע מה לעשות. אני אוהב אותה וזה ברור...וויתרתי על כל כך הרבה בנות בשבילה....האמת שהיא לא נראה לי יודעת על זה...בכל מקרה, מה אני עושה עכשיו???!! אני אבוד ומתוסכל ושום דבר לא משפר את ההרגשה שלי, גם דברים שאני אוהב לעשות אני כבר לא עושה כל כך בכיף....כמו לדוגמא כדורסל או כושר קרבי...ואני מצייר גם..ופתאום אני מצייר דברים דכאוניים כזה...אני שבור ואין לי מושג מה לעשות, לעבור למישהי אחרת אני לא מסוגל-ניסיתי, לדבר איתה? דיברתי. מה עושים???

תודה מראש לכל העונים, וסליחה על אורך ההודעה, ניסיתי לקצר כמה שאפשר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-04-2006, 19:40
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
אתה באמת טיפה בבעיה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "מאוהב בידידה טובה אבל זה לא הדדי, מה לעשות ?"

רציתי להציע לך הימור ,
הכל או כלום , להגיד לה בפשטות ,
"אני רואה אותך כמעבר לידידה , יש לי רגשות אליך ואני ממש לא יכול לחזור אחורה " משם תרחיב את זה כרצונך ,
באופן עקרוני פשוט להגיד לה או שאנחנו מתקדמים הלאה עם הקשר או שאתה מתחיל לתפוס דיסטנס .

ואחרי זה גם אם היא עדיין לא רוצה ( ולא משנה מאיזה סיבות ) אתה תתרחק , ואם יש לה משהו היא תגעגע , לראות אותך , לדבר איתך , היא תתחיל להבין מה היא הפסידה והיא תחזור אליך .

זה מצב של הכל או כלום , שאתה צריך לקחת בחשבון שיש סיכוי שאתה הולך לאבד אותה ,
אתה צריך לשאול את עצמך מה אתה מעדיף :
לחיות כידיד טובה שלה , אחד שהיא נשענת עליו , מתייעצת איתו לגבי בחורים אותם היא נישקה\יוצאת , או אחד משתי האפשרויות שנתתי לך .

אני מבין שהמצב פחות מתאים לך בגלל כל הקטע של החבורה , אבל אם באמת תרצה תוכל להתאים אותו .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:41

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר