לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2006, 15:20
צלמית המשתמש של KeyTekK
  KeyTekK KeyTekK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jaxler שמתחילה ב "יום שישי ה - 13 – עדות של נאנסת"

זה באמת מחזב נוראי.
הייתי דן אותם למות פשוט, לא צווין בת כמה היא אבל מה שהיא מספרת זה אחד הדברים הכואבים ביותר. מלבד זאת שאונס של אחד לא שוכחים אף פעם - אונס קבוצתי?

הייתי רואה פה סם מסויים מאשר לציין 'איפה החברים שלה'. היא לא יודעת הכל כי היא מאוד שתוייה, כנראה שבאחד הכוסות היה סם שגרם לא לא להתנגד.

חבל שיש אנשים כאלו בעולם, אבל אתם יודעים - יש המון סיפורים, רציחות ודקירות שהעיתונות לא אומרת לנו, המון סיפורים כואבים של מכות שלא באים לפתירונם, ולא רק בארץ.

מאחל לה שתעבור את זה מבחינת התמוטטת ואי חשיבה על זה, צריך הרבה כח כדי לעשות את זה, להתקדם וללמוד על זה. מה שכן, יהיו לה כלים להתמודד בחיים הרבה יותר טובים מבחינת הבגרות שהיא תצטרך לשאת כדי לעבור את זה.

אלי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-04-2006, 16:59
  m1011409 m1011409 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי KeyTekK שמתחילה ב "זה באמת מחזב נוראי. הייתי דן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KeyTekK
זה באמת מחזב נוראי.
הייתי דן אותם למות פשוט, לא צווין בת כמה היא אבל מה שהיא מספרת זה אחד הדברים הכואבים ביותר. מלבד זאת שאונס של אחד לא שוכחים אף פעם - אונס קבוצתי?

הייתי רואה פה סם מסויים מאשר לציין 'איפה החברים שלה'. היא לא יודעת הכל כי היא מאוד שתוייה, כנראה שבאחד הכוסות היה סם שגרם לא לא להתנגד.

חבל שיש אנשים כאלו בעולם, אבל אתם יודעים - יש המון סיפורים, רציחות ודקירות שהעיתונות לא אומרת לנו, המון סיפורים כואבים של מכות שלא באים לפתירונם, ולא רק בארץ.

מאחל לה שתעבור את זה מבחינת התמוטטת ואי חשיבה על זה, צריך הרבה כח כדי לעשות את זה, להתקדם וללמוד על זה. מה שכן, יהיו לה כלים להתמודד בחיים הרבה יותר טובים מבחינת הבגרות שהיא תצטרך לשאת כדי לעבור את זה.

אלי.

אני מחזק.
אגב, אלי, לא ידעתי שאתה גולש כאן .

ישן 26-04-2006, 11:40
צלמית המשתמש של דור
  דור דור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.02
את טועה, יש מקרים שבהם ניתן לתת עונש מוות :- )
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי tear-us שמתחילה ב "זה מזעזע.."

ציטוט מחוק העונשין:
ציטוט:
עונש מוות[ד/6]
96. על אף האמור בפרק זה, לא יטיל בית-משפט עונש מוות אלא אם העבירה נעברה בתקופה שבה מתנהלות פעולות איבה צבאיות של ישראל או נגדה.

סימן ב': בגידה

פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה[ד/7]
97.
(א) מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו - מיתה או מאסר עולם.
(ב) מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו כדי להביא לכך, דינו - מיתה או מאסר עולם.

גרם למלחמה[ד/8]
98. מי שעשה, בכוונה להביא לידי פעולה צבאית נגד ישראל, מעשה שיש בו כדי להביא לכך, דינו - מאסר חמש-עשרה שנה; התכוון לסייע לאויב, דינו - מיתה או מאסר עולם.
סיוע לאויב במלחמה[ד/9]
99.
(א) מי שעשה, בכוונה לסייע לאויב במלחמתו נגד ישראל, מעשה שיש בו כדי לסייעו לכך, דינו - מיתה או מאסר עולם.
(ב) לענין סעיף זה, "סיוע" - לרבות מסירת ידיעה בכוונה שתגיע לידי האויב או ביודעין שהיא עשויה להגיע לידי האויב, ואין נפקא מינה שבעת מסירתה לא התנהלה מלחמה.

אמנם זה לא רלוונטי לגבי האונס הזה, אבל שיהיה...
אגב, לפי חוק העונשין, העונש המקסימלי שאפשר לתת לאונסים האלה הוא עשרים שנה

נערך לאחרונה ע"י דור בתאריך 26-04-2006 בשעה 11:42.
ישן 24-04-2006, 19:11
  "Frodo Baggins" "Frodo Baggins" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל "Frodo Baggins" שלח הודעה דרך MSN אל "Frodo Baggins"
אני מזדהה עם כל מה שנאמר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jaxler שמתחילה ב "יום שישי ה - 13 – עדות של נאנסת"

במיוחד עם זה שזה לא אשמתה.

אבל עם כל הכבוד, אי אפשר לתת לרגשות שלנו להוביל אותנו, אלא למצפון. צריך להתחשב גם בצד השני. ולשמוע אותו (דבר שאני מניח שאף אחד מאיתנו לא עשה בעקבנות הכעס).

תחשבו על זה רגע - עונש מוות? מאסר עולם? הנאסת הזאת אמנם עברה חוויה קשה, אבל אני בטוח שתוך כמה שנים גג היא תצא מזה כמעט לגמרי.
כשאתה נותן מאסר עולם, או עונש מוות (חס וחלילה, טוב שאין לנו כזה במדינת ישראל) אתה הורס לבן אדם את החיים לגמרי, אבל לגמרי. מה דעתכם? אתם רוצים להרוס לבן אדם את החיים? זה צדק? לא. זה עין תחת עין. זה יתן לכם משהו חוץ מסיפוק עמוק? לא. וזה בטח לא יחזיר את הנשמה של הנאנסת. רק היא יכולה להחזיר לעצמה את הנשמה (ובואו נקווה שהסביבה תעזור לה).

זה מוסרי להרוס לבן אדם את החיים כך על טעות שהוא עשה ואפשר לתקן?

תחשבו על זה.

ובבקשה בלי תגובות של "אם זו הייתה אחותך אז בטוח היית תומך במוות".
ישן 25-04-2006, 23:02

אחי, אני בן, לא בת...

ואני חושב שלכל אחת מגיעה הזדמנות שנייה.
אז ת'יודע מה - נעשה על האנס מעקבים. נבדוק טוב טוב בשבועות הראשונים אם יש התנהגות שמרמזת על רצון לאנוס שוב. זה אמנם קשה, אבל מוסרי הרבה יותר... אתה מעדיף באמת עונש מוות? ת'אמת, בלי להרגיז אני חושב שאתה אומר את זה בצורה מאוד סובייקטיבית. לא מעניין אותך הצד השני, בגלל שאתה מאוד כועס על האונס, ואני מאוד יכול להבין אותך. אבל אם אתה באמת כך - קח כמה שניות, ותזכור שלמטבע שני צדדים.

"על טעויות משלמים בחיים" - גם על טעויות כאלו? הוא לא לקח חיים. הוא לקח נשמה. נשמה אפשר להחזיר. חיים לא. אנחנו לא במדינה ברברית חס וחלילה (ושתדע לך שהיחידים שהיו רוצחים על דברים כאלו לדעתי הם הנאצים. הנאצים אהבו לרצוח פושעים פליליים מסוג כזה)
אנחנו צריכים לזכור שאנחנו מוסריים - וצריכים לדאוג לצדק כמ ושצריך.

לא סתם צדק, אלא צדק שיש בו מוסר, היגיון, רגש ומצפון.
ולא רק רגש.
אם ניתן לרגש להשתלט עלינו, נאכל אותה. ואם נשפוט אדם למוות לפי טעות אחת - כזאת - אז אנחנו באמת זבל.

ומאסר עולם, מה לעשות, "שיירקבו בכלא על יומם האחרון" זה משפט שנועד לחלאות באמת אבל באמת מתועבות. אנסים סדרתיים, מפלילים אכזריים, תוקפים וכו'). אני לא חושב שאדם שעשה טעות אחת בחיים שלו, צריך לקחת לו אותם. וכלא עד היום האחרון, זה בהחלט לקיחת חיים. זה לקיחה של כל הקיים לאדם - החל מחירות ועד לאהבה. אתם באמת רוצים לעשות לו את זה בגלל אונס, שמי שעברה אותו עכשיו נתמכת ע"י כל סביבתה ועוד כמה חודשים, או שנים תחזור למסלול חיים רגיל?

תחשבו שוב בבקשה.
ישן 25-04-2006, 23:12
  -Maya- -Maya- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.04
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי "Frodo Baggins" שמתחילה ב "אחי, אני בן, לא בת..."

מבחינתי אנס הוא חלאה באמת אבל באמת מתועבת (אם להשתמש במילים שלך). ואתה מתייחס לנאנסת כאילו מה שהיא עברה זו חוויה שקשה שתעבור לה.
ובכן, זה לא עובר. לא בתוך כמה חודשים ולא בתוך כמה שנים. מנסיון (תודה לאל לא שלי עצמי אבל בכל זאת נסיון) אני יודעת שזה לא עובר. ומבחינת הנאנסת אפילו היה עדיף לה שיקחו לה כבר את החיים כי הנשמה שלה לא תחזור כמו שאתה חושב.

חוץ מזה, שבמדינה דמוקרטית עונש הוא לא רק לשם הענישה אלא גם לשם ההרתעה, ובנאדם שיודע שאנסים מקבלים מאסר עולם ונרקבים בכלא יחשוב פעמיים אם לעשות את "הטעות" הזו (שמתי במרכאות כי מבחינתי טעות זה להפיל כוס במטבח או לדרוך על מישהו בלי כוונה, לא לאנוס מישהי/ו!).
ישן 26-04-2006, 10:25
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי "Frodo Baggins" שמתחילה ב "אחי, אני בן, לא בת..."

ציטוט:

נעשה על האנס מעקבים. נבדוק טוב טוב בשבועות הראשונים אם יש התנהגות שמרמזת על רצון לאנוס שוב.

אתה מדבר כאילו דבר כזה אפשרי בכלל.
חוץ מזה, ברגע שבן אדם רואה שזה העונש שהוא מקבל - הוא יעשה את העבירה ויקח את הסיכון שהוא יתפס.
הפתרון הזה לא פרקטי כלל. אתה בא להגיד לי שעל כל אנס ייעשו מעקבים שעולים מליונים למדינה? בשביל מה? על מה? על זה שאנחנו רוצים ל"החזיר" לאזרח "תמים" שעשה "טעות" את החיים? על מה ולמה? מה הוא עשה שמגיע לו דבר כזה?

ציטוט:
אתה מעדיף באמת עונש מוות? ת'אמת, בלי להרגיז אני חושב שאתה אומר את זה בצורה מאוד סובייקטיבית.

דווקא אני אומר את זה בצורה הכי אובייקטיבית שיש. תודה לאל אני לא מכיר מישהי שנאנסה.

ציטוט:
"על טעויות משלמים בחיים" - גם על טעויות כאלו? הוא לא לקח חיים. הוא לקח נשמה. נשמה אפשר להחזיר. חיים לא. אנחנו לא במדינה ברברית חס וחלילה (ושתדע לך שהיחידים שהיו רוצחים על דברים כאלו לדעתי הם הנאצים. הנאצים אהבו לרצוח פושעים פליליים מסוג כזה)

אתה בכלל קורא מה שאתה כותב? אתה יודע מה זה נשמה של בן אדם? זה החיים שלו.
אתה היית רוצה להיות אותו בן אדם שנאנס? שמסתכל כל יום ויום מאחורי הגב שלו לראות אם מישהו לא עוקב אחריו? להיות זה שכל לילה חולם סיוט על הלילה הנורא הזה? להיות זה שמאבד את האמון בגברים? להיות זה שלא יכול להיות בסימטה לבד כי הוא פוחד שמישהו לא יקפוץ לו מאחורי הגב, בלי שהוא שם לב ויאנוס אותו שוב? להיות זה שיחסי מין יתקשרו לו תמיד למשהו שלילי?
תעשה לי טובה, אתה לא מבין את ההשלכות הריגשיות של אונס על נשים(וגם על גברים).
ואל תדבר על הנאצים. זה ממש לא לעניין ולא קשור. הם רצחו בלי קשר מיליונים.

ציטוט:
ולא רק רגש.
אם ניתן לרגש להשתלט עלינו, נאכל אותה. ואם נשפוט אדם למוות לפי טעות אחת - כזאת - אז אנחנו באמת זבל.

אתה מדבר כאילו זה סתם משהו. זה הריסת חיים. תפנים את זה.

ציטוט:
ומאסר עולם, מה לעשות, "שיירקבו בכלא על יומם האחרון" זה משפט שנועד לחלאות באמת אבל באמת מתועבות. אנסים סדרתיים, מפלילים אכזריים, תוקפים וכו'). אני לא חושב שאדם שעשה טעות אחת בחיים שלו, צריך לקחת לו אותם. וכלא עד היום האחרון, זה בהחלט לקיחת חיים. זה לקיחה של כל הקיים לאדם - החל מחירות ועד לאהבה. אתם באמת רוצים לעשות לו את זה בגלל אונס, שמי שעברה אותו עכשיו נתמכת ע"י כל סביבתה ועוד כמה חודשים, או שנים תחזור למסלול חיים רגיל?

טעות אחת? מי שעשה טעות כזאת מועד לעשות אותה שוב. תבדוק בסטטיסטיקות כמה אנסים שחזרו על המעשה שלהם יש. (די הרבה).
לכלוא אותם עד יומם האחרון בכלא זה בעייה, מהסיבה הפשוטה שזה עולה הרבה כסף למדינה - כבר עדיף להמית אותם.
מי שעברה אונס ממרת לכל הסביבה שלה את החיים. אתה חושב שזה פשוט? והסטיגמה שנופלת עלייך? זה גם כלום. אתה ממש מדבר מחוסר ידע. ותחזור תוך כמה חודשים למסלול חיים רגיל? אתה באמת חושב שזה כל כך פשוט? כי אני לא.
ישן 03-05-2006, 19:20

אני מאוד לא מסכים איתכם. אתם איבדתם כל חוש של הומניתיות כלפי הצד השני, ובגלל זה הזכרתי את הנאצים. כי בלי לפגוע - אתם ממש מתחילים לפתח סממנים כאלו. רוצחים שיש להם הסברים מאוד משכנעים ל"צדק" שהם עושים, אבל מה לעשות - הם לא נכונים.

אז אני פשוט אתן את זה בנקודות, מקווה שאעיר את פניכם - אני פשוט רוצה שתהרהרו על זה, לפחות קצת, ובאופן אובייקטיבי, ואז תכתבו. ובבקשה בלי תגובות "כאסח", למה זה לא עוזר לאף אחד כאן.

א) בן אדם שפושע יחזור לפשוע רק בגלל שאנשים כמוכם שונאים אותם ורוצים לרצוח אותם.
בן אדם מתייחס אל הסביבה כמו שמתייחסים אליו - תתייחס אליו כמו אל זבל, והוא יתנהג כמו זבל. תתייחס אליו כמו אל אנס - הוא יחזור לאנוס. גם אנסים היו פעם אנשים רגילים, שמשהו גרם להם לעשות את מה שעשו. רק, אבל רק אם ננסה להחזיר אותם למוטב - נצליח להתגבר על הבעיה. שום דבר לא עובד עם טרור והפחדה, והרתעה. ולא חסרות דוגמאות מההיסטוריה. אבל אני מאמין, שהדרך היחידה לפתור בעיות כאלו היא, לא תאמין, באמצעות אהבה. כן, אני יודע שאתה מתחלחל, אבל תחשוב על זה רגע - אם היית פושע במשהו, והיית מנסה לחזור למוטב, איך היית מצליח? עם המערכת, הציבור וכולם היו שונאים אותך ורוצים לרצוח אותך בדם קר? או כשכולם היו מנסים להחזיר אותך למוטב? וגם אם לא היית מנסה לחזור למוטב, זה ידוע יפה יפה שפושעים - ככל ששונאים אותם יותר - הם יפגעו יותר. ולכן אם למערכת ולציבור לא תהיה שינאת מוות כלפי האנס, הסיכוי שהוא יחזור לפשוע, הוא לפחות קצת קטן יותר מהסיכוי שהוא יעשה זאת אילו כולם היו נגדו. ואתם יודעים שזה נכון. ואתה יודע מה - עדיף לבזבז המון כסף ולהיות הומני, שזה שם שיצא למדינה המפוארת שלנו, מאשר להיות רוצח. אני אומר זאת שוב, וזה כן קשור - רק נאצים רצחו פושעים פליליים!
אמרתם לי שהוא יכול לעשות זאת שוב, זה נכון. אני מבין את זה בהחלט. אבל, מה לעשות, לא כולם יחזרו על זה. אי אפשר לקבוע מי כן יעשה זאת ומי לא. אתם בעצם עושים הכללה - כל מי שאנס יאנוס שוב ולכן, ליתר ביטחון, יש לכלוא אותם לכל החיים. זה לא יקרה, וטוב שכך, בגלל הכמה שכן יחזרו למוטב.

ב) אני מאמין שהרוח האנושית יכולה לגבור על הכל. על הכל. זאת האמת, שדווקא אותה אני כן יודע מניסיון (ואני לא אפרט על הדברים שאני עשיתי בחיים שלי) שלא משנה כמה תערער עליה - היא תהיה נכונה. אני לא מתייחס לנאנסות כאילו הן עברו משהו קל. אני אומר, שהן כן יכולות ויכולים להתגבר על זה. שהם כן יכולים לחיות חיים רגילים. ושזה יכול לקחת ימים או שנים - הכל תלוי בכוח הרצון של אותו אדם שעבר את זה. ואם הרוח שבו חזקה - אז כן, הוא יתגבר על זה ויחזור לחיות חיים מלאים באהבה ובחום. ואתה יודע מה - האונס אפילו יחשל אותו. אני יודע שקשה לכם לקבל זאת, אנו חיים בחברה מאוד קיצונית שנותנת לרגש להשתלט על הכל. "הוא אנס! הוא פגע בה! הוא יעשה זאת שוב! בואו ניפטר ממנו!" מילים, מילים, ועוד מילים, שכמו במחזה "ביקור הגברת הזקנה", מסמלות רצון של הקהל לנקום, כן, לנקום, לרצוח בדם קר, ואפילו להעז להצדיק זאת באמצעות מילים מאוד משכנעות. ואני חייב להודות שאתם מאוד משכנעים עם כל הסיסמאות שקוראות ל"צדק" שלכם, שהוא לא יותר מאשר רצח לא מוצדק.

ג) אז בואו נגיד את זה פשוט - אתם מאמינים שיש לרצוח את כל האנסים בגלל שהם הרסו למישהו אחר אותם (זמנית).
אני מאמין שיש לכלוא אותם, לנסות להחזיר אותם למוטב - חלקם לאחר השיחרור יחזרו לאנוס, ואלו ישבו בכלא זמן רב יותר, אולי אפילו כפול, כי זה המחיר של טעות שחוזרת על עצמה. וחלקם האחר, יחזור למוטב.
באיזו שיטה אנחנו נציל יותר חיים??? תחשבו על זה.
וכל הטענות והסצנות הרגשיות האלו שאתם מפעילים כאן לא עוזרים, פשוט לא עוזרים! אתם נותנים לרגש שלכם להשתלט עליכם, וטוענים בעצם שלי אין רגש, ושאתם רוצים לעשות זאת מהחשש שיעשו זאת שוב! אין כאן שום היגיון! לרצוח את כולם בגלל החשש שיעשו את שוב???
ולכן זה הרגש שמדבר אצליכם. וגם אצלי, רק שאני לא נותן לא להשתלט עלי. אתם מפתחים שינאה, ואתם יודעים את זה. ואתם יודעים למה זה יכול להתפתח. זה למה הזכרתי את הנאצים, תראו מה השינאה גרמה להם לעשות, לפושעים פליליים.

שמעו, אני לא הולך להגיב על ההודעות שלכם. אני כבר אמרתי את שלי. תכתבו מה שתרצו, אני כאן סיימתי את עבודתי. אני כבר מצפה שלא תבינו אותי, ושאפילו לא תנסו. זאת החברה שלנו, וקשה לשכנע אחרת. בגלל הרגש, והאגו כמובן. וההסברים המאוד לא הגיונים, שטוענים שאנסים הם, כמו, תתי אדם (שימו לב לדימוי הזה...), ומגיע להם מוות ללא הבחנה בגלל חשש לילדה אחת תמימה. אני מאמין שכל בני האדם שווים. גם הם, ורצח המוני (שוב שימו לב לדימוי!) של אנסים פשוט לא יצדיק את הילדה הזאת. או את הילד הזה. כי כל בני האדם שווים.
תראו למה הפכתם להיות. למה כל המדינה הזאת הפכה להיות. פשוט בושה לכולנו.

אז אתם יודעים מה - תקטלו אותי כמה שתרצו. תשנאו אותי כמה שתרצו.
אבל תזכרו דבר אחד - אני לא האויב שלכם. וגם לא המסכנים האלו שיושבים בכלא, ותאמינו לי שהם מסכנים לא פחות, הם גם דפקו לעצמם את החיים עם אונס וגם כולם מסביב שונאים אותם, הם עוברים גם טראומה, כן, גם הם לא האויב שלכם. אנחנו לא צריכים להיות אויבים זה של זה, וזה מה שאני מנסה להעביר כאן.
וגם אם לא תקשיבו לי, שזה כנראה מה שיקרה, אז לא נורא. וגם אם לא תאמינו בי, שזה מה שיקרה, זה לא משנה.

אני מאמין בכם.
ישן 28-04-2006, 11:55
  אופטימית אופטימית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אופטימית שלח הודעה דרך MSN אל אופטימית
פעם 3 שאני כותבת כבר...

וזה מעצבן.

אז שוב................................

בתור מישהי שגדלה בתוך העניין הייתי חייבת להגיד כמה דברים.

privte... אני מעריכה אותך מאוד. נראה לי שכבר אמרתי את זה פעם.

הצורה שבה אתה אומר דברים היא לעניין והוגנת בעיניי.

ויש עוד אלף דברים שיכולתי להגיד ואם תרצה, אני יגיד. (דברים טובים).

בנוגע לזה שדיבר על לעקוב... אתה חי באשליות כבדות מאוד.

וחבל שככה אתה מסתכל על הדברים.

לשמוע את זה ממך זה כמעט כמו לעמוד מולך ולתת לך להסתכל לי בעיניים ולהגיד לי שהצדק איתו.

אני לא יודעת על איזה מוסר אתה מדבר. אבא שאונס את הבת שלו זה לא מוסרי.

הגיון...? לסבבה שלו הוא גם הביא חברים.

מצפון?? איפה היית כשהוא שם לי שקית על הראש רק כי התחננתי שיפסיק ?

רק כי לא פתחתי רגליים?

אתה מדבר איתי על רגש... אה?

אז נכון, אני זה לא היא, אבל אנחנו לא כאלה שונות. לשתינו קרה מספיק.

אבא שלי חי לו בנעימים והשאיר אחריו ים של כאב וריקנות.

בעיות, תסכול וחוסר צדק (אם דיברת על צדק).

ילדה אבודה.

נשמה מתה.

אני לא מבינה אותך. לא מבינה מאיפה הגעת למסקנה הזאת. באמת שלא.

ישן 29-04-2006, 03:32
  GNU/Linux GNU/Linux אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.06

ציטוט:
ואני חושב שלכל אחת מגיעה הזדמנות שנייה.
אז ת'יודע מה - נעשה על האנס מעקבים. נבדוק טוב טוב בשבועות הראשונים אם יש התנהגות שמרמזת על רצון לאנוס שוב. זה אמנם קשה, אבל מוסרי הרבה יותר... אתה מעדיף באמת עונש מוות?
ת'אמת, בלי להרגיז אני חושב שאתה אומר את זה בצורה מאוד סובייקטיבית. לא מעניין אותך הצד השני, בגלל שאתה מאוד כועס על האונס, ואני מאוד יכול להבין אותך. אבל אם אתה באמת כך - קח כמה שניות, ותזכור שלמטבע שני צדדים.
אנחנו צריכים לזכור שאנחנו מוסריים - וצריכים לדאוג לצדק כמ ושצריך.

ולא רק רגש.

תחשבו שוב בבקשה.

וואלה ! צודק!! מעקבים זה רעיון מעולה איך לא חשבו על זה קודם?
היה צריך לעשות אותו הדבר עם יגאל עמיר, לעשות עלוי מעקבים במשך שבועיים ולראות אם הוא רוצח עוד ראש ממשלה ואם לו אז למה באמת להרוס לו תחיים? ממש מסכן !
ותזכור ! למטבע יש שני צדדים! רבין לא נקי בכל הסיפור הזה!

ועכשיו ברצינות, צריך לחכות לאסון שני בשביל לפעול?
עונש מוות? לא, אין צורך.
אבל מה שכן יש צורך אלה הכלים שהדמוקרטיה צריכה כדי להגן על עצמה
רק דמיין את עצמך מתבונן בחברה שלך, אחותך, אמא שלך, אבא שלך, נאנסים מול העיניים שלך, צורחים וצועקים, מתחננים שזה יפסיק, בוכים ומעדיפים למות, קמים באמצע הלילה בצעקות בגלל חלום רע, שמים סכין מתחת לכרית למקרה שלא יוכלו עוד פשוט יחתכו עם זה לתמיד, אני רואה לראות אותך מביט בעיניים של חברה שלך ואומר לה
"למטבע יש שני צדדים"
"הוא מסכן, אם הוא יאנוס גם את החותך בשבועיים הקרובים אז נראה מה נעשה"

וכל זה אתה אומר לה כשהיא בוכה כבר שעות ומתיזה דם לכל הכיוונים כי חתכה ורידים רומנטי נכון?

אל תיקח את הגישה שלך לקיצוניות יתרה, יש הבדל בין חברה סוציאליסטית לבין פצפיזם קיצוני ופאסיבי שבו "קורה מה שקורה, אין מה לעשות" זאת הגישה

עכשיו בתור בן אדם, אתה לא מתבייש לדבר על נאצים באותה נשימה עם אנשים שרוצים צדק?
אתה מסוגל ללכת עכשיו לניצול שואה שרשום עלוי מספר, אתה קולט מספר ! על היד?? ולומר לו שמי שנלחם למטרת צדק הוא כמו מי ששם עלוי את המספר הזה !
וממש נפלא היחס הזה בדיוק בשבוע שבו היה יום השואה, אתה לא חושב שאתה עובר פה גבול, פוגע בנאנסות ואשכרה נותן לגטימציה לפשעים נגד האנושות <כן אני מדבר על אונס> ובנוסף מזלזל קשות בערך השואה? ובשביל מי? פושעים? רוצחי הנשמות האלה?

תראה, אני אדם ליבראלי מאוד, אין יותר טוב מאשר לחיות בעולם ורוד, שבו צבא ומשטרה הם מדע בידיוני הזוי ומופרח
וכמובן שיש עונשים ויש עונשים, יש דברים שלא מקובל לבצע ויש שלו
באיראן מורידים את פרק כף היד גל גניבה
כונסים ולפעמים גם אוסרים אישה אשר מתנשקת ברחוב <שהרי באיראן נשים זה עבד לא ממושמע>
וכמובן שעונש מוות מול כיתת יורים או עריפת ראשים מתקבל שם בברכה

לא זה מה שאנחנו רוצים כאן, חס וחלילה, אנחנו רוצים לחיות
פושע אשר אנס צריך לקבל פרס? לתת לו חופש? מחילה?
למה שיצא מכותלי הכלא? שישאר שם! הוא עשה טעות, על טעויות משלמים
אני לא מדבר איתך על ילד שקילל, אני לא מדבר איתך על מישהו שגנב, אני לא מדבר איתך על אחד ששיקר, אני מדבר על אחד שביצע מעשים שאחריהם אנשים פשוט מעדיפים למות מאשר לחיות עם זה, ובטח תגיד שמי שמתאבדת אשמה כי אף אחד "לא" גרם לה

ועם כל הכבוד וחוסר הכבוד שלי לעונש מוות, אתה מעדיף שאנס היסתובב חופשי?
שיאנוס שוב? ושוב? ושוב? ושוב? ושוב? ושוב?

לקראת סיום, ידיעה משמחת שחבר סיפר לי לפני שנתיים לערך
הוא סיפר לי שמישהו ניסה לאנוס נערה ברחבה מחוץ למועדון, במקרה היה לה בקבוק בירה ביד, ללא היסוס על החיים שלה היא שמרה, שברה לו אותו על הראש, עם השאר חתכה לו את הגרון ה"מסכן" מת במקום, טיפת רגש אין לי אלוי, רק מה חבל? שופט "חכם" החליט לגזור עליה שנתיים כלא

לעומת זאת חולה סכיזופרמיה קיבל שנתיים על תנאי לאחר שאנס כי הוא חולה והוא "מסכן"

לסיום, קרא את השיר הבא

ציטוט:
הוא ישב לו בכיתה
ולא הבין את הבדיחה
עד שתפס שהבדיחה זה הוא
ואז בהפסקה מקובלים מהשכבה
דפקו לו את הראש על האסלה

אם תשאלו אותי אני תמיד אומר
אתה נולדת לאהוב

ונולדה לך ילדה
ואז כשאמא לא היתה
הוספת לה חוקים למשחקים
והיום היא כבר גדלה
היא גרה במחלקה סגורה
כשאתה עוד מסתובב לך חפשי

אם תשאלו אותי אני תמיד אומר
אתה נולדת לאהוב

אז בואי נתחבק ובואי נתנשק
יש רגעים שאנו שוכחים
אתה נולדת לאהוב
ישן 06-05-2006, 01:06
  אופטימית אופטימית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אופטימית שלח הודעה דרך MSN אל אופטימית
אבל מישהו צריך להגיד את זה.
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Dj SnAjE שמתחילה ב "וועי לא יאמן זה נשמע כמו סרט..."

בשביל שידעו קצת מה קורה לצד השני.

לצד שלי.

לבנות שזה קרה להן ונלקחה מהן הזכות לחיים נורמליים.

צריך שיהיה מישהו שיכול להגיד את הדברים כמו שהם למרות התגובות...

ואין הרבה כאלה...

אבל אני רציתי לרגע להיות כזאת.

לזעזע קצת בשביל שאולי יבינו מה עובר עליי. למרות שזה לא יקרה.

אני מחפשת הבנה אבל האמת היא שלאף אחד לא אכפת בכלל.

צדק אומרים לי... לאחד שאומר שאנס את הבת שלו רק כי הוא אוהב אותה ואיזו חוצפנית היא (!!!) שהיא עוד לא אומרת לו תודה על זה. !!!

המינימום זה לא לשתוק כשמישהו קופץ בעד אנשים כמו אבי היקר והטוב.

המלאך המסכן הזה שצריך לעשות עימו צדק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:17

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר