לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-12-2004, 12:53
  Liran18 Liran18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
דוכיפת זה כבר בלאי
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי דוכיפת_כבוד שמתחילה ב "בסדר ... אם שמשון מקום ראשון...."

שמע...אתה יכול להשוות איזשהו קו בכל החזיתות שלנו לעזה? יש עובדות בשטח...במבצע יחיד של שמשון הם לכדו 15 מחבלים בפעם אחת ! עוד עובדה? אין צלף בשמשון בלי לפחות 2 איקסים לעומת דוכיפת...עוד עובדה? באבט'שים שלנו אנחנו מגנים באמת על מקומות חמים ולא סתם שומרים על מתנחילם שהסכנה הכי גדולה שלהם היא קקה של ציפור, עוד עובדות? כמו שאמרתי במבחני הבר אור שמשון לקחו מקום ראשון (זה בינתיים הדבר היחידי שעשינו), עוד???הרמה של דוכיפת על הפנים...אנחנו נכנסים לחדר אוכל כולם צוחקים עלינו מסתלבטים עלינו ואנחנו לא מגיבים אפילו באות...למה? כי זה מקצועי ! וללכלך על אחרים זה לא מקצועי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2004, 14:20
צלמית המשתמש של דוכיפת_כבוד
  דוכיפת_כבוד דוכיפת_כבוד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל דוכיפת_כבוד
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Liran18 שמתחילה ב "דוכיפת זה כבר בלאי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Liran18
שמע...אתה יכול להשוות איזשהו קו בכל החזיתות שלנו לעזה? יש עובדות בשטח...במבצע יחיד של שמשון הם לכדו 15 מחבלים בפעם אחת ! עוד עובדה? אין צלף בשמשון בלי לפחות 2 איקסים לעומת דוכיפת...עוד עובדה? באבט'שים שלנו אנחנו מגנים באמת על מקומות חמים ולא סתם שומרים על מתנחילם שהסכנה הכי גדולה שלהם היא קקה של ציפור, עוד עובדות? כמו שאמרתי במבחני הבר אור שמשון לקחו מקום ראשון (זה בינתיים הדבר היחידי שעשינו), עוד???הרמה של דוכיפת על הפנים...אנחנו נכנסים לחדר אוכל כולם צוחקים עלינו מסתלבטים עלינו ואנחנו לא מגיבים אפילו באות...למה? כי זה מקצועי ! וללכלך על אחרים זה לא מקצועי...

סליחה? אני לא משמיץ אף אחד ואני מעריך את עבודת כל היחידות. אבל עם כל הכבוד.
מי תפס את ברגותי? - דוכיפת
אני רואה שהזיכרון שלך קצר מאד , שכחת מי קיטר את המוקטאה לפני שנה וקצת. חיילי דוכיפת , גולני ואגוז. עכשיו אולי המצב בעזה יותר קשה. אבל תבין משהו אחד.

שמשון פועלים אך ורק בנצרים , שזה צפון עזה , הם לא יוצאים לפעולות כמו דוכיפת , הם מגבים רק , שומרים על פלס"ר גבעתי\גולני ויחידות מובחרות במערבים משימות , אז אל תשווה בכלל . תשאל כל אחד , וכולם יגידו לך פה אחד - דוכיפת מבין גדודי הח"יר מכ מקום ראשון בהכל.
ואם כבר מקום שני זה נחשון ואז חרוב..... שמשון נמצאים בתחתית אי שם עם לביא הג'ובניקים.
ישן 18-12-2004, 14:31
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
דוכיפת_כבוד, זה לא היה יפה.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי דוכיפת_כבוד שמתחילה ב "[QUOTE=Liran18]שמע...אתה יכול..."

דבר ראשון, בתור אחד שלא בא לזלזל באף אחת מהיחידות - הפכת את שמשון ולביא לג'ובניקים.

דבר שני, אני שמח לראות שיש לך גאוות יחידה. זה דבר חשוב. והיא באמת מבוססת. אבל, לבוא ולהגיד ששמשון ג'ובניקים, לביא ג'ובניקים, שבשכם ובטול כרם (חרוב ונחשון בהתאמה) - אין עבודה ורק דוכיפת יוצאת למבצעים ורק גזרת רמאללה היא גזרה חמה - זה מנותק מהמציאות במקרה הטוב.
גם חרוב וגם שמשון הן יחידות שכבר זכו בשנים האחרונות בצל"שים מהרמטכ"ל ו/או ממפקדי הגזרות שלהם. גם אם אתה חושב שהם ג'ובניקים שלא עושים עבודה רצינית - צה"ל חולק עלייך.

בפעם האחרונה, כל גדודי החי"ר עושים את אותה העבודה. כל אחד מגדודי החי"ר היעודי נמצאים נמצאים בגזרת פעילות חמה ומבצעים את עבודתם בצורה ההכי טובה שגדוד חי"ר יכול לבצעה. בדיוק כמו כל גדוד חי"ר אחר בצה"ל.

גאוות יחידה זה דבר טוב - אבל לפעמים הוא יכול לסמא את עינייך מהאמת.
חטא ההיבריס (הגאווה) - הוא אחד החטאים ההכי גדולים שקיימים.
ישן 19-12-2004, 02:17
צלמית המשתמש של שלוימל'ה
  שלוימל'ה שלוימל'ה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי דוכיפת_כבוד שמתחילה ב "[QUOTE=Liran18]שמע...אתה יכול..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דוכיפת_כבוד
סליחה? אני לא משמיץ אף אחד ואני מעריך את עבודת כל היחידות. אבל עם כל הכבוד.
מי תפס את ברגותי? - דוכיפת
אני רואה שהזיכרון שלך קצר מאד , שכחת מי קיטר את המוקטאה לפני שנה וקצת. חיילי דוכיפת , גולני ואגוז. עכשיו אולי המצב בעזה יותר קשה. אבל תבין משהו אחד.

שמשון פועלים אך ורק בנצרים , שזה צפון עזה , הם לא יוצאים לפעולות כמו דוכיפת , הם מגבים רק , שומרים על פלס"ר גבעתי\גולני ויחידות מובחרות במערבים משימות , אז אל תשווה בכלל . תשאל כל אחד , וכולם יגידו לך פה אחד - דוכיפת מבין גדודי הח"יר מכ מקום ראשון בהכל.
ואם כבר מקום שני זה נחשון ואז חרוב..... שמשון נמצאים בתחתית אי שם עם לביא הג'ובניקים.
כיתר, את המוקטעה, במארבים.

עכשיו, דוכיפת לא תפסו את ברגותי, זאת סתם הייתה בדיחה לא טובה.
מי שתפס את ברגותי היו לוחמי יחידת דובדבן לידיעתך.

תפסיקו כבר לריב על חי"ר יעודי זה לא שווה את הזמן. סתם חטיבות ללא עבר.
הדביקו שם לאיזה פלוגה של לוחמים. 101, זה שם. 13 זה שם. 269 זה שם.
נחשון?! מי אלו בכלל??? חרוב? תיכף יקימו יחידה יקראו לה תפוז או לימון, מה זה פה?
יאללה חבר'ה תתחילו להתעסק בדבר האמיתי.
ישן 19-12-2004, 10:15
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
כללי וואלה.
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי שלוימל'ה שמתחילה ב "[QUOTE=דוכיפת_כבוד]סליחה? אני..."

"תפסיקו כבר לריב על חי"ר יעודי זה לא שווה את הזמן. סתם חטיבות ללא עבר.
יאללה חבר'ה תתחילו להתעסק בדבר האמיתי."

דבר ראשון, אלה לא חטיבות. הם גדודים. במרץ הם יהיו חטיבה.

דבר שני, הדביקו שם לאיזה פלוגה של לוחמים? אותו הדבר עם ה101. מה? זה לא שם? עכשיו אתה תבוא ותגיד שה101 זה שם עם מסורת וגאווה כי הם היו סיירת. מבזק חדשות: גם חרוב הייתה סיירת. גם דוכיפת הייתה סיירת.

דבר שלישי, אנחנו מתעסקים בדבר האמיתי. אנחנו כבר יודעים - וזה נכון, כי גם צנחנים וגם נח"ל וגם גולני וגם גבעתי - לא עושים פעולות יותר איכותיות מחי"ר ייעודי וההפך. לכולם אותה ההכשרה. לכולם אותה העבודה. ההבדל הוא במידת "החום" של הגזרה - מה שתלוי במצב הבטחוני-כלכלי-חברתי-מדיני של הפלשתינאים (ולאו דווקא שלנו. לפעמים שלנו). כולם שווים.
ישן 19-12-2004, 23:47
צלמית המשתמש של דוכיפת_כבוד
  דוכיפת_כבוד דוכיפת_כבוד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל דוכיפת_כבוד
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי שלוימל'ה שמתחילה ב "[QUOTE=דוכיפת_כבוד]סליחה? אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שלוימל'ה
כיתר, את המוקטעה, במארבים.

עכשיו, דוכיפת לא תפסו את ברגותי, זאת סתם הייתה בדיחה לא טובה.
מי שתפס את ברגותי היו לוחמי יחידת דובדבן לידיעתך.

תפסיקו כבר לריב על חי"ר יעודי זה לא שווה את הזמן. סתם חטיבות ללא עבר.
יאללה חבר'ה תתחילו להתעסק בדבר האמיתי.

כמה דברים , ח"יר יעודי עושים עבודה קשה מאד בשטחים. אז אין לך זכות לזלזל.
הם עושים עבודה בדיוק כמו גולני גבעתי וכ'ו. ולפעמיים יותר!
אתם מדבר על עבר.? החיילים ז"ל (הרבים) שנהרגו ביחידות אלו לא אומר לך כלום?
יבוא יום ותכנס לצבא , ותבין שאין לזלזל בחילות אחרים , אני פעם זילזלתי בהנדסה היום אני מעריך אותם מאד . שתדע באמת מה ח"ירמכ עושים בשטח , אז תדבר.!

בקשר לברגותי : צעיר , צה"ל לא מפרסם 99.9 אחוז מהפעולות שלו . אז אם שמעתה פה ושם שדובדבן תפסו אותו אז אתה באמת צעיר . אני יגיד לך יותר מזה.
יש לי תמונות , של חייל בדוכיפת לשעבר...שהוא ועוד חבר מחזיקים את ברגותי.
תמונה שלו יושב רגל על רגל במשרד של עראפת...
אז צ'ונגי .. לפני שאתה מנפיץ תברר קודם.
http://news.walla.co.il/?w=//210298
ישן 20-12-2004, 08:01
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
חוסר הידיעה הורג אתכם
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי דוכיפת_כבוד שמתחילה ב "[QUOTE=שלוימל'ה]כיתר, את..."

נמאס כבר מהוויכוחים איזה גדוד טוב יותר ולמי יש יותר גדול! תבינו, צה"ל זה האירגון הכי אינטרסנטי שיש והוא פועל אך ורק לפי הצרכים שלו עצמו. ככה שאם הוא לא היה צריך גדוד שיפעל במקום כלשהו הוא לא היה מציב אותו שם! אין כזה דבר קרבי יותר קרבי פחות, עושה יותר פעילות מבצעית עושה פחות! כל אחד עושה בדיוק את המוטל עליו. עצם זה שאתם מורעלים באופן כבד, ופשוט לא התגייסתם אז אתם לא יודעים מה באמת הולך בגדודים, זה מה שמתחיל פה את כל הוויכוחים.
אני בכלל מורעל מוד"ש. מישהו שמע פה עליהם? תאמינו לי שאין עליהם פרטים כמו שאתם יודעים על הגדודים שלכם, ותאמינו לי ששמעתי כבר הרבה ביקורות מכל מיני אנשים שלא התגייסו (גם אני לא התגייסתי אבל אתם חייבים להסכים שאני צודק) שהמודש לא עושים כלום. זה לא מפריע לי שתהיה לי גאוות יחידה למודש, וזה לא מפריע לי לנסות ולהסביר, מהידע המצומצם שיש לי, על החיל הזה
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:51

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר