לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2006, 17:18
צלמית המשתמש של מטטרון
  מטטרון מטטרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי themvp שמתחילה ב "אני סביר להניח לא אמצא חברה"

עם גישה כזאת- באמת לא תהיה לך חברה.
למה אתה חושב שעד הצבא לא תהיה לך חברה (אלא אם כן אתה מתגייס מחר).
אתה יכול לפגוש מישהי בכל דקה בה אתה יוצא מהבית.
ביישנות הינה אכן תכונה אשר מקשה על הכרה, אך אפשר להתגבר עליה עם רצון, יכולת כבר יש לך.
אין תרופת פלא שגורמת לאנשים להפסיק להיות ביישנים, ביישנות זו תכונה מצויינת אך במידה מסויימת ומימון נכון.
אתה צריך לצאת, להכיר. אם אתה לא אוהב מועדונים, אז אפשר פאבים.
תשתחרר, קח יוזמה, תראה ביטחון. הכי גרוע, יגידו לך "לא", אתה לא מכיר את הילדה הזאת, אם היא לא מעוניינת- הפסד שלך.
גם אם דוחים אותך, קח זאת בפרופורציה, זה יקרה לך עוד הרבה בחיים (בכל תחום), שזה יחשל אותך, לא ידכא אותך.
יש פה הרבה אשכולות של נושאים כמו שלך, אני מציע לך לקרוא אותך.

בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-04-2006, 16:07
  Barbos7 Barbos7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Barbos7
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי themvp שמתחילה ב "אני סביר להניח לא אמצא חברה"

זה טיפשי להניח שלא תיהיה לך חברה עד הצבא. כמה זמן יש לך? כאילו עד סוף השנה? זה המון זמן...ואת החברות בסוף מכירים בדרכים הכי הזויות.

על הביישנות אי אפשר להתגבר עם תרופת פלא או משהו כזה, כמו שאמרו לפניי.
זה תהליך. אתה ביישן? תכריח את עצמך לעשות משהו, גם אם נראה לך שהסיכויים מאוד נמוכים שיקרה משהו...נגיד ודחו אותך? אתה תבין שזה לא כזה נורא לקבל דחייה, ובפעם הבאה שתרצה להתחיל עם מישהי יהיה לך יותר קל. שיתפה פעולה איתך? סבבה, רק תבין שבעצם זאת לא בעייה ולפעמים צריך להתעלם מהפחדים כי ככה לא תתקדם לשום מקום.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://notebookforums.com/images/smilies/headbang.gif]

ישן 25-04-2006, 22:36
  tear-us tear-us אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
אממ
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי themvp שמתחילה ב "אתה מוכן לפרט לא הבנתי אותך"

אמרת שאתה מתבייש יותר מדי..מפחד לקחת צעד או שניים קדימה..לא קולט רמזים..מעדיף להיות תקוע במצב בו אתה נמצא..ולא מנסה לשנות את עצמך..או שזה קשה לך יותר מדי..מה שאני אומרת/אמרתי:
קודם כל תבהיר לעצמך בדיוק מה גורם לך לבושה..פחד ממה? מה שיהיה אח"כ? אחרי שתיפתח..? אם זה ככה..
אתה צריך לחשוב בגדול..<בחשיבה שלך תעשה צעד קדימה> , אז תדמיין מה יקרה אם תתחיל עם בחורה מסויימת..בגדול- מה כבר יכול לקרות..?
תמיד צריך לדעת לשלוט על עצמך..ועל הסביבה..כשתפגין קצת ביטחון עצמי..זה יילך לך בקלות..כשתחשוב בהגיון..זה ירוץ לך בקלות!

ואם אתה מפחד שזה יקרה לך שוב..:: אני תמיד מפחד לעשות צעד קדימה הייתה לי תקופה שדווקא הייתה ילדה שיזמה את המהלך ואט אט התקרבנו והייתה איזו חופשה קצרה ופתאום היא כזה התרחקה ממני ודווקא באותה תקופה צברתי אט אט ביטחון והוא שוב התפוצץ..
אז תדע שזה קורה לכולם ..לא רק לך..ואתה לא צריך לקחת את זה קשה..חוסר התאמה פשוט...אתה צריך להיות בטוח בעצמך ונחוש!

ישן 30-04-2006, 20:36
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Mr.Tiny שמתחילה ב "אתה יודע שגם אני ביישן ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mr.Tiny
ואני מצליח להשיג בחורות ביגלל זה .

פשוט מאוד אני בא להתחיל איתם , ואשכרה ניהיה עצמי , בישן כזה .

אני בא לדבר עם משהו ופתאום שותק , ואז אני אומר לה
רציתי לדבר איתך אבל ביגלל שאני ביישן לא יצא לי .

בנות אוהבות גברים עם בטחון עצמי ,
אבל אוהבות ביינים פי 4888004 אבל רק מסתירות את זה.

חבר שלי בישן כמוך , רק משהי מסכלת עליו הוא מוריד את הראש, מלא בנות דלוקות עליו
רק ביגלל זה .
תיהיה עצמך זה תמיד עוזר .

יש פה תפיסה מוטעית... אתה יכול להיות ביישן ובעל ביטחון עצמי באותו זמן. זה לא סוטר אחד את השני.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:41

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר