לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2006, 23:57
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
המדינה הפכה מסחרה - משחקים בנו כאילו מדובר בלגו ילדים.

מפלגת העבודה הצליחה לזכות ככל הנראה בנתח ראוי בממשלה הנוכחית שתקום. איזה פלא,
רוצים לתת לנו את עמיר פרץ בתור שר בטחון, כאילו אנחנו עכשיו באיזו תקופת ניסיון דלילת
קונפליקטים. דווקא עכשיו, כשיש את איום איראן מעל ראשנו, חיזבאללה עצום וחזק, וחמא"ס
הוא השלטון הפלסטיני, רוצים לעשות בישראל ניסויים ולראות אם לפרץ יש את היכולת לעמוד
מול כל זה.

אגב, מי שצועק שמשה ארנס היה גם אזרח, יכול להירגע - למשה ארנס היה ניסיון כלשהו
בתחום הצבאי ואין מדובר באותו מקרה כמו פה - פה מדובר באדם חסר כל ניסיון בתחום.

כל ההצהרות של מפלגת העבודה על עקרונות ואמונה בדרך היו בבל"ת אחד טחון היטב.
כל המצע שלהם סבב סביב אג'נדה סוציאו-אקונומית, תמיכה בחלשים, העלאת שכר המינימום
ושיפור איכות החיים של אזרחים רבים במדינה.

במקום ב-א-מ-ת להוכיח את צדקת דרכם, הם דאגו בעצם לכיסאותיהם - פרץ יצא חנטריש לא
קטן כשהסכים, כנראה, לקבל על עצמו את תיק הבטחון, גם כי אין לו שמץ של לגיטימציה ציבורית
בתחום, גם כי אין לו שמץ של מושג בתחום, גם כי זה לא הזמן לניסיונות על חשבון ישראל וגם כי
זה לא מה שהוא צעק כל מסע הבחירות הזה...

למרות הפאסימיות שלי, אני מקווה שבכל זאת מישהו יתעשת ויקלוט שכל העסק הזה פשוט מגוחך.
יתפוס את המושכות כמו מנהיג אמיתי, שכבר אין לישראל, וינהיג את המדינה הכי טוב שהוא יכול,
ללא אינטרסים אישיים. אם פרץ קורא את זה, אולי תידלק לו נורה אדומה בראש והוא יקלוט שהצעד
הזה פשוט גרוטסקי - כל הקמפיין שלו בשביל בסוף לוותר על תיק האוצר - איפה העקרונות שהוא
מתגאה בהם כל-כך ?...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-04-2006, 01:04
  רק BB רק BB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
ל EtEoR
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "המדינה הפכה מסחרה - משחקים בנו כאילו מדובר בלגו ילדים."

קראתי בעיון את מה שרשמת.

לא בכדי בחרתי בשם המשתמש "רק BB". בטח שלא "רק פרץ". עמיר פרץ נבחר ליו"ר העבודה, והתחיל מיד לצעוק לטובת האזרח הקטן, לצעוק לעניים, לנזקקים, לזקנים. הוא צעק כמה חשוב להעלות את שכר המינימום ולחוקק חוק פנסיה לכל אזרח. השאלה שלי היא, מה הייתה העמדה שלו כלפי הביטחון? "נמשיך את דרכו של יצחק רבין". הדרך שהביאה להסכמי אוסלו ולהבאתם של עשרות רוצחים, שאחראים על מותם של חפים מפשע.

עמיר פרץ לא מוכן לשבת במשרד הביטחון. הטענה שהוא בא מרקע אזרחי לא מטרידה אותי, להפך, זה אפילו יכול להיות מעניין לראות אדם לומד מאחרים ומחליט על החלטות גורליות למדינת ישראל.
אבל עמיר פרץ יגרום נזק להתיישבויות ביהודה ושומרון, להתנחלויות, הוא יגרום לחלוקת ירושלים, ויביא למיעוט יהודי במדינת ישראל, מאחר וגבולות ייקבעו כתוצאה מחלוקה מסיבית של שטחי המדינה.

אני מאמין שאיש מרכז/ימין מסוגל לבצע את העבודה במשרד הביטחון כמו שצריך. לעמוד חזק מול החמאס (בלי פרסומות מתשדירי התעמולה) ולהתמודד עם המציאות החדשה והמסוכנת שנוצרה. חמאס הוא איוס אסטרטגי (שוב, בלי פרסומת) ופרץ יעניק להם אוטונומיה מוחלטת.

בתקווה לעתיד טוב יותר.
ישן 23-04-2006, 01:20

כנראה אין לשנינו מכנה משותף באהדה לאדון ביבי...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רק BB שמתחילה ב "ל EtEoR"

אני מציע לך לשכוח מביבי, הוא סיים את דרכו הפוליטית הרצינית לדידי. כשלון כזה צורב
לא היה לליכוד מאז נקרא ליכוד. במפלגתו המנותצת יש את מי שכבר יסלק אותו מראשות
המפלגה והוא ככל הנראה לא ימשיך בראשה עוד זמן רב...

אגב, אם הימצאותו של פרץ במשרד הבטחון חרף היותו אזרח לא מדאיגה אותך, זה מאוד
חמור - ישראל איננה קבוצת ניסוי. איראן עם גרעין בשנים הקרובות, חמא"ס וחיזבאללה זה
לא משהו שניתן לזלזל בו.

אם אתה דואג מפרץ, אל תדאג - תדאג יותר מאולמרט. אם למישהו יש את הכוח והטיפשות
לעשות את זה, זה לאולמרט.

אהה, ואם נראה לך שההודעה שלך תגרום לאולמרט להכניס את הליכוד הפצפון לממשלה,
אתה טועה. הליכוד יכול לישון בשנים הקרובות, עד הבחירות הבאות...

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 23-04-2006 בשעה 01:25.
ישן 23-04-2006, 05:45
  רק BB רק BB אינו מחובר  

ביבי לא מספיק מוערך
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "כנראה אין לשנינו מכנה משותף באהדה לאדון ביבי..."

ביבי אכן סיים את דרכו הפוליטית, אבל רק בתנועת הליכוד.
הליכוד ספג מהלומה קשה בבחירות האחרונות לא בגלל שהוא ישב בראש - סילבן, כץ, פייגלין או אפילו מופז לא היו גורמים לכך שהליכוד יעלה ויפרח. הסיבה היא אחת: הקמתה של קדימה. קדימה גרמה לפילוג אדיר בתוך תנועת הליכוד והביאה למשבר במרכז המפלגה. ביבי לא אשם, ביבי לא קוסם פוליטי, ושוב מועמד אחר לא היה מביא לליכוד יותר מ12 מנדטים.

ביבי נחשב לפוליטקאי שנוי במחלוקת בגלל המדיניות הכלכלית הקשה שהנהיג. שנינו יודעים שביבי לא ביצע שום מהלך כלכלי שהוסיף לפופולריות שלו, והוא שילם מחיר אישי כבד בשביל להציל את המדינה מהתרסקות.
ישן 23-04-2006, 16:29

נתניהו לא אשם - הוא גורם מכריע.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי רק BB שמתחילה ב "שרון הפיל את הליכוד, איפה ביבי אשם?"

הציבור לא תמך בו בגישתו הכלכלית קרת הרוח. לציבור נמאס מצביעות ואינטרסים אישיים (כן,
זה מה שהוא עשה כשפרש מהממשלה רק שבוע לפני ההתנתקות, לאחר שהצביע בעדה...),
לציבור נמאס מהליכוד ומאי ההגמוניה ששוררת שם, במיוחד עכשיו (זאבים משחרים לטרף...)

אני לא מזיל דמעה על היעלמותו של הליכוד בתקופה הקרובה, אני עצוב על עליית השחיתות ותמיכה
כה גדולה בה - זאת הדאגה שלי. שבמקום לנסות לחסוך איפה שבאמת אפשר (כמו שעכשיו אולמרט,
כדי לרצות כמה אנשים מנופחים, יתן להם להיות שרים ללא תיקים - שזה בזבוז של מיליונים לקופת
המדינה - והכל סתם !) ולתת למקומות שכן צריכים, הוא עושה ההיפך - תחי השחיתות ! זה הדגל
של אולמרט והוא ראש הממשלה שלי ושלך...

ישן 23-04-2006, 07:21
  כבשה שחורה כבשה שחורה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.05
אני לא מודאג מזה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "המדינה הפכה מסחרה - משחקים בנו כאילו מדובר בלגו ילדים."

זהו רק פן חיצוני, סימפטומטי לחיסולה של היישות הציונית. תהליך הארוזיה החל כבר לפני שנים כאשר השבר האמיתי היה לפני כשנה. כעת אלה "האפטרשוקס".שם התהליך: פירוק הסולידריות הלאומית והחברתית, שמוצא את ביטויו הפוליטי בהקטנת נפחן של שני המפלגות המובילות לטובת מפלגות סקטוריאליות או כאלו בעלות אג'נדה צרה. בבחירות 78, כשהובסה מפלגת העבודה היא עדיין קיבלה 32 מנדטים (יותר מן הליכוד והעבודה יחד כיום) והליכוד-44. באמצע שנות ה-80 שני המפלגות הגדולות מנו יחד כ-96-85 מנדטים. הבעיות הקואליציניות של אולמרט הן רק היבט קטן ולא חשוב של אותה תופעה, שבצד חיסול האחדות מגלמת בתוכה תופעות של שחיתות מידות אישית העוברות לאורך ולרוחב כל החברה הישראלית. כל אדם החי במדינה הזאת, הנזקק לשירותיה הבריאותיים, המשפטיים, המוניציפליים, החינוכיים-יודע עד כמה מושחתות (עד לרמה האישית-פרסונלית) המערכות הפועלות בא. היות והמדובר במערכות, הרחוקות מאוד מן הפוליטיקה הלאומית-נדרשת ראייה רחבה של התהליכים על מנת לקשור את הסיאוב המערכתי הפושה עם התפרקות האידאל הציוני החילוני.

נערך לאחרונה ע"י כבשה שחורה בתאריך 23-04-2006 בשעה 07:37.
ישן 24-04-2006, 19:51
  tamar borsook tamar borsook אינו מחובר  
חסום

שלח הודעה דרך MSN אל tamar borsook
כמו שכתבת בכותרת "מסחרה", אני קראתי לזה פארסה
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "תראה, הייתי חייב להשאיר פתח לתקווה ולחזרתו בתשובה..."

מה תפס אותי במאמר שלך הוא זה
"כל הקמפיין שלו בשביל בסוף לוותר על תיק האוצר"
זאת אומרת שאתה מאוכזב מאוד כמוני שהוא לא התעקש
זה היה סיפור בין האוצר לחינוך, כי אלה הם שני הדברים היחידים המשפיעים על עיצוב החברה.
פרץ היה צריך להתפטר אם לא קיבל את תיק האוצר. אבל הוא לא, הוא הלך לביטחון, והוא מקווה שבבחירות הבאות הוא יבחר לראש הממשלה. אז אני מודיעה לכם מראש שאני לא אבחר בפרץ יותר. לי נמאס לחכות עוד כמה שנים, לי נמאס שכל מה שעברנו בתקופה האחרונה וכל מה שעברנו עד כה שנים על גבי שנים של "עיצוב המדינה" עוד נמשיך לקבל להסכים להמשיך לשתוק לעוד שנים של ניסיון ולימודים ותקופות חסד והתארגנויות על חשבון הציבור היהודי המדוכא בארץ הנרדף הבזוי הבלתי מוגן
ישן 24-04-2006, 18:21
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
לא הצלחת להפחיד אותי

פרץ יכול להצליח בתפקידו אם יבחר לו את יועציו כהלכה ויפעיל שיקול דעת. הוא יכול למשל למנות את מופז כיועץ ולעשות ההפך ממה שהוא מציע.

בנוגע להבטחות הבחירות שלו - כאן הכל תלוי במה שמפלגת העבודה תעשה ביתר התיקים החברתיים שלה, ובעד כמה היא תצליח להשפיע על קווי היסוד של הממשלה בתחום הכלכלה. אם פרץ יצליח לכפות את קידום סדר היום שלו באמצעות הסיעה, אף אחד לא יזקוף לגנותו את בחירת תיק הביטחון. אם השפעתו על נושאי הפנים תהיה דלה הוא יהפוך לדוד לוי מספר 2, שכזכור שאימץ בחום את תיק החוץ החברתי עד מאד ונתן בכך את אקורד הסיום לקריירה הפוליטית שלו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר