לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-04-2006, 10:54
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
לפתוח קשר חדש?

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמש זה בשם אנונימי בן 18 .
להלן הבעיה שהתבקשנו להעלות :

טוב אז אני אביא קצת רקע, אני שמיניסט ולפני 4-5 חודשים נפרדתי מהחברה האחרונה שלי ועדיין אני שומר איתה על קשר פה ושם...אין שום כוונה לחזור אחד לשני.

בכל מקרה יש מישהי חדשה שמעניינת אותי אבל אני ממש לא בטוח שאני רוצה לפתוח בקשר, זה לא שאני מאוהב או משהו פשוט נראה לי יהיה נחמד להתחיל איתה קשר, יצא לנו לדבר קצת לא שיחות רציניות מדי....שנינו עושים רושם שאנחנו רוצים להתחיל בקשר אבל אני לא רוצה סתם למרוח אותה עוד 2-3 חודשים...
בכל מקרה יש לי שתי בעיות בקשר לקשר הזה בינתיים:
האחת זאת התדמית שלה שיצאה לה (ודי בצדק) שהיא חרשנית על....לדוג' כשאני וחבר טוב שלי דיברנו עליה לפני הרבה זמן עליה הוא אמר מה שהוא חושב עליה (שלילי) וזה די מפריע לי ונשאר לי בראש הרבה...
הדבר השני שמפריע לי בינתיים הוא המרחק בינינו (20 דק' באוטו) ויש לי עוד איזה 3 חודשים עד שאני יכול לנסוע בלי מלווה...(לה יש רישיון)

עכשיו הבעיה הראשונה לא מפריעה לי יותר מדי כי תכלס אני חושב שהיא ממש חמודה, נראית טוב ויודעת לפתח שיחה
הבעיה השנייה יותר משמעותית לי...

רציתי לשמוע איך אנשים אחרים יגיבו על זה
האם לפתוח בקשר עכשיו? (ולהתבאס על זה שאני לא יכול להסיע אותה וכו'...)
או לחכות עד שישתחרר המלווה ולהזמין אותה לצאת? (ואולי שכל היחסים יתחרבשו מההתמרחות...
או לא לפתוח קשר בכלל ולמצוא משהו אחר?
תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-04-2006, 11:20
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
לשאלתך...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "לפתוח קשר חדש?"

בתור התחלה אומר שלצרות שלך אפשר לקרוא צרות של עשירים
אני דוקא הייתי יותר שם לב לצרה של כתבת עליה והיא שאתה לא סגור עליה כלומר מצד אחד היא סבבה והכל טוב מצד שני היא נראית לך קצת בוקית (חרשנית לפי דבריך) ושאתה לא מאוהב בה והשאלה האם מפריע לך זה שלא נדלקת עליה לגמרי שזה דבר שיכול לקרות ואף קורה הרבה פעמים כי לא כל המפגשים מתחילים באהבה ממבט ראשון אלא מתפתחים והופכים לסיפור אהבה גדול, או שאתה באמת רוצה אותה רק בתור שתהיה מישהי ואתה לא רואה עתיד לקשר ואז אולי עדיף לוותר על זה כדי למנוע מפח נפש לשניכם

בקשר לשאלות שלך אני לא רואה בעיה בלהתחיל עם מישהי שאתה מוצא איתה שפה משותפת ושנראית לך סבבה גם אם היא קצת בוקית / חרשנית (להזכירך שלא מעט כאלו שהיו חרשנים נמצאים בעמדות מפתח והמפורסם ביניהם הוא ביל גייטס) והיו כמובן לא מעט סרטים על החתיך שיוצא עם החרשנית והרומן שמתפתח שם ולכן אני אומר תעזוב את הדימויים ותתרכז בבן אדם

מבחינת הנסיעה זה ממש לא נראה לי בעיה נכון שמכונית נותנת נוחות ומאפשרת גמישות אבל זה לא הדבר העיקרי בקשר ולדעתי זה לא צריך להיות שיקול ובטוח לא לדחות כי לך תדע איפה שניכם תהיו עוד 3 חודשים, במקרה שזה מאוד מפריע לך ויש לך מישהו שיכול לשמש לך כמלווה שאתה יכול לצאת איתו תארגנו שתצאו ברביעיה ואז פתרת את בעית האוטו וגם תוכלו לבלות ביחד או לחוד ורק הנסיעה תהיה משותפת, וכמו שאמרתי אוטו נועד להביא אותך מנקודה לנקודה הוא לא העיקר בדייט עצמו
שיהיה בהצלחה ונשמח לשמוע עדכונים
חג שמח

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 21-04-2006, 18:09
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
מידע היי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "לפתוח קשר חדש?"

למה אתה מחכה ?

- אם היא חרשנית זה מעולה, ז"א שהיא בחורה עם ראש על הכתפיים שיודעת שצריך ללמוד בשביל להצליח .
- עצם זה שאתה כרגע עם רישיון בתקופת מלווה זה עניין זמני, מה גם שמרחק של 20 דקות זה כלום !
(קח אותי לדוגמה, למעט החבר שהייתי איתו שנה + שגר במרחק רבע שעה ממני ודקה מהבסיס הקודם שלי, שאר הקשרים שהיו לי כללו נסיעה של שעה פלוס, לפחות .)

אז אני אומרת (ומניסיון), שמרחק זה עניין מיינורי לחלוטין (ותהא כנה עם עצמך, זו נראית לך סיבה מספיק טובה לא להתחיל את הקשר כרגע ?) אני יודעת שזה מעט קשה/מגביל/מתסכל, אך כל עוד זה עניין זמני, אפשר בהחלט להתאמץ בכדי להתגבר על זה .

יאללה, תעשה את הצעד הראשון ותעדכן אותנו איך הולך
בהצלחה !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר