לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2006, 01:19
  dardevil dardevil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.05
שאלה ב- imagestring

שלום,
לא מזמן למדתי php ואני חייב להגיד שממש ממש התלהבתי מיכולות השפה!
יש לי שאלה, בניתי מין מערכת כזאת שמשתמש מכניס את שמו בשדה טקסט והשם נכנס לתוך התמונה!
http://cosmos-f.be/image.html
תכנסו ותראו בעצמכם!
עכשיו הבעיה שלי היא שהמשתנה והערך שלו מופיעים בכתובת!

אני לא רוצה שיראו את המשתנה ואת הערך שלו!
זה גם קרה לי כשעשיתי מערכת הרשמה והתחברות
הכל עבד לי טוב הוא לקח מידע מהבסיס נתונים אבל בכתובת אז היו רואים username=blablabla&password=123456 משו כזה
וזה לא טוב!
איך אני יכול לסדר את זה?
הקוד של ה- image.html
קוד:
<form NETHOD="post" ACTION="image.php"> name: <input name="name" type="text" size="20"> <br> <input type="submit" value="שליחה">

הקוד של ה- image.php
קוד:
$name = $_REQUEST["name"]; $font_number = 4; $text = "$name"; $width = 2 * strlen($text) * imagefontwidth($font_nember); $height = 3 * imagefontheight($font_number); $image = imagecreatefromjpeg ("s.jpeg"); $back_color = imageColorAllocate($image, 22, 200, 255); $drawing_color = imageColorAllocate($image, 0, 0, 0); $x_position = ($width - (strlen($text) * imagefontwidth($font_number))) / 2; $y_position = ($height - imagefontheight($font_number)) / 2; imagestring($image, $font_number, $x_position, $y_position, $text, $drawing_color); header('content-type: image/jpeg'); imagejpeg($image); imageDestory($image);

תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-04-2006, 15:19
  Fixxxer Fixxxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dardevil שמתחילה ב "שאלה ב- imagestring"

רק אני שמתי לב שרשום "NETHOD" במקום method, עם M?
כאשר אתה לא מזין בטופס את שיטת השליחה (מה שנוצר כאן עקב שגיאת כתיב) הוא משתמש כברירת מחדל בשיטת ה GET. זה כל הסיפור, ואם זה לא כולו אז זה בטוח חלק ממנו.

בנוגע לעברית על תמונה, אפשרי רק ע"י שימוש בפונקציות מתוחכמות יותר מ imagestring כגון: imagettftext אשר מאפשרות לך לבחור גופן. במקרה הזה אתה צריך לבחור גופן עברי ועדיין יש צורך בהפיכת העברית ברוב המקרים.

בנוגע ללשים את הכתב באמצע, יש צורך בכתיבת פונקציה אשר תחשב את אורך הטקסט, ובהתאם לאורך התמונה הידוע מראש עושים חישוב מתמטי פשוט אשר מניב את נקודת ההתחלה של הטקסט על מנת שהוא יופיע במרכז התמונה. אורך טקסט אפשר לקבל מהפונקציה imagettfbbox, ובנוגע לחישוב המתמטי, בסה"כ מדובר ב:
(אורך טקסט - אורך תמונה) / חלקי 2.

נערך לאחרונה ע"י Fixxxer בתאריך 26-04-2006 בשעה 15:25.
ישן 28-04-2006, 13:07
  Ori The Man Ori The Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.03
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי tnadav1 שמתחילה ב "זה לא ממש קוד, זה פשוט לשמור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tnadav1
זה לא ממש קוד, זה פשוט לשמור את הקובץ בקידוד UTF-8 (רצוי בלי תגי ה- BOM שלו)
אני יסביר מה זה UTF-8...

כמו שיש את הקידוד הלוגי windows-1255.
מה שמיוחד ב- UTF-8 זה שהוא תומך בכל השפות, קידוד אחד לכל השפות שיש, ובגלל זה בעיקר בשרתים משתמשים בזה, כדי להתאים את השירות לכל האנשים בעולם.
ל-PHP אין עדיין תמיכה מלאה ב- UTF-8 (צפוי להיות ב- PHP 6.0) כך נוצר מצב, שהקידוד UTF-8 לפעמים פותר כל מיני דברים...

שטויות
יש תוכנה שיוצרת פונטים בעברית
יש כאן בפורום
תריץ חיפוש

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:31

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר