לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2006, 09:47
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
איך לכבוש אותן? ככה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SpongeBob1988 שמתחילה ב "צריך עזרה מכל הבנות בבקשה...איך לכבוש אתכן..."

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אם אתה צריך עזרה בתכנון - אני אשמח לעזור...

ועכשיו ברצינות.

הטענת יסוד שלך שגויה. בנות לא אוהבות שמתייחסים אליהם כמו ל(סליחה על הביטוי) כן, חרא.
בדיוק כמו שבנים לא אוהבים את זה. בנות אוהבות יחס, אוהבות מחמאות, אוהבות להיות נערצות, אוהבות להרגיש שאתה שלהן ואתה תעשה הכל למענן.

אלה שיאהבו אותך בחזרה - יחזירו לך את האהבה הזאת וזה שווה את זה.

אלה שלא - לא אוהבות אותך. זה דיי פשוט.

אגב, כשתעצור ותחשוב על זה - זה בדיוק מה שאתה היית רוצה לקבל מבנות, נכון? (playboy, תכבה לרגע את הראש הכחול... ) יחס, מחמאות, הערצה מסויימת... אהבה. פשוט תאהב.

זה מעיין גירסה מורחבת של "מה ששנוא עלייך - אל תעשה לחברייך". רק בהפוכה.

זהו. כיבוש נעים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-04-2006, 10:39
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
טוב, אני מצטער על מה שאני הולך להגיד.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "איך לכבוש אותן? ככה."

קח את זה ממישהו שהיה במקומך.
אל תקשיב לחרוב.
כל מה שהוא אמר שם, מתאים לקשר לטווח ארוך שכבר התחיל - וגם אז זה יגרום לשעמום בצורה מפחידה - מה שיגרום להריסת הקשר.

ציטוט:

בדיוק כמו שבנים לא אוהבים את זה. בנות אוהבות יחס, אוהבות מחמאות, אוהבות להיות נערצות, אוהבות להרגיש שאתה שלהן ואתה תעשה הכל למענן.

אלה שיאהבו אותך בחזרה - יחזירו לך את האהבה הזאת וזה שווה את זה.

אלה שלא - לא אוהבות אותך. זה דיי פשוט.

טעות אחת גדולה.
ברגע שאתה מתייחס ככה לבת ש-90% מהגברים מתייחסים אליה, אתה עושה את הטעות הגדולה ביותר - אתה הופך להיות כמו כולם. רוב הבנות ה"שוות" מקבלות את היחס הזה מכל הבנים. אתה רוצה להיות כמו כולם?

ציטוט:
אגב, כשתעצור ותחשוב על זה - זה בדיוק מה שאתה היית רוצה לקבל מבנות, נכון? (playboy, תכבה לרגע את הראש הכחול... ) יחס, מחמאות, הערצה מסויימת... אהבה. פשוט תאהב.

השוואה לא הגיונית בכלל.
בנות ובנים, זה בכלל משהו שונה לגמרי. בנים היו רוצים לקבל את זה מבנות "שוות", זה נכון. אבל בנות לא צריכות את זה - כי כולם כבר נותנים להן את זה.

ציטוט:
השאלה היא איך עושים את זה?

אתה צריך להאמין שאתה "שווה" שאתה יותר טוב מכולם, שיש לך את זה.

ציטוט:
איך בן יכול להיות אדיש אל מישהי שהוא רוצה? או מישהי שהוא חושב שנראית ממש טוב?

בעזרת אמונה שהיא צריכה אותו והוא לא צריך אותה.
ציטוט:

מה צריך לעשות או לא לעשות?

אין דבר כזה רשימה של דברים שצריך לעשות או לא לעשות. פשוט אתה צריך להתנהג כאילו יש לך 200 בנות שרק רוצות אותך. ברגע שתאמין שזה קורה, ברגע שתאמין שאתה יותר טוב מכולם - אתה גם תסחוף את הבת הזאת.

ציטוט:
תודה רבה לכולכן (וגם לבנים שבטח יגיבו למרות שזאת שאלה לבנות ובנים לא יודעים מה לעשות בכזה מצב)

כן, זהו. פשוט בנים זה עם שלא יודע כלום על עצמו נכון?
תתפלא, אבל זה הפוך - בנות יגידו לך מה הן צריכות - אבל לא יגידו לך מה הן רוצות. כי זה משהו שלא נתפס אצלהן, זה משהו שהן בעצמן לא מבינות איך הוא עובד.
אגב, קוראים לזה משיכה.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=147728

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 26-04-2006 בשעה 10:41.
ישן 26-04-2006, 17:02
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
זה אחד הניתוחים היותר חצופים שראיתי..
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "טוב, אני מצטער על מה שאני הולך להגיד."

לק"י

אתה לא יכול להכליל כך,אתה לא מכיר את כל הבנות בעולם..אתה לא מכיר אותי,אתה לא מכיר את חברות שלי,ז"א הכללה שלך נובעת מרעיון במוח שלך..אז יש כאלה שאוהבות יחס כזה..ויש גם רבות שלא.אני חושבת שאנחנו יותר מדי שונות והשאלה לא במקום..תכיר בחורה,בחורה..אי-אפשר לדבר באוויר כל-כך..אנחנו בנות אדם(גם בנות חווה..),בכל מקרה זה שונה ממקרה למקרה,לא מבינה מה הניתוח הזה..

ישן 26-04-2006, 22:09
צלמית המשתמש של חרוב

אני חולק עלייך.
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "בדיוק."

שנית - כמו שנאמר פה - אם אתה מתכוון לכיבושיים מיניים - זה שונה. ואם אתה מתכוון לקשר לטווח ארוך זה שונה.

יש לי חברה כבר מעל שנה, בדרך לשנה וחצי. לא הייתה פעם אחת שהתייחסתי אליה כדבר מובן מאליו. ההפך, היא יודעת היטב שהיא אחד הדברים ההכי מופלאים שקרו לי אי פעם. והקשר? מעולה, כמובן. אחרת, הוא לא היה נמשך.

היו לי גם קשרים ארוכים שלפני הקשר הנוכחי. ובכולם עשיתי את מה שאמרתי.

אוליי זה בגלל שפגשת בנות שונות. אוליי זה בגלל שאתה ואני אנשים שונים באופי ויוצאים מנקודות הנחה שונות.

אין לי בעייה להודות שאני טועה. אני פשוט לא חושב שזה המקרה פה.

"טעות אחת גדולה.
ברגע שאתה מתייחס ככה לבת ש-90% מהגברים מתייחסים אליה, אתה עושה את הטעות הגדולה ביותר - אתה הופך להיות כמו כולם. רוב הבנות ה"שוות" מקבלות את היחס הזה מכל הבנים. אתה רוצה להיות כמו כולם? "

דבר ראשון, אני לא הייתי מסוגל להתייחס ככה לכל אדם, בן או בת. כלומר, בצורה שהיא לא צורה של הערכה ומחמאות - כלפיי מישהו אני אוהב. פשוט לא מסוגל.

דבר שני, מתחילים עם חברה שלי במסיבות וכו'. זה צפוי ונורמלי. אבל, את המחמאות שבנים נותנים לה שם - הן לא שוות, מבחינה רגשית, למחמאות שלי. כי למחמאות שלי - מצורף רגש שלי אליה ושלה אליי.

ככה זה בכל קשר בכל שלב. גם אם אתה בפגישה שנייה. גם אם אתה בקשר כבר שנה. גם אם אתם בשלב של מחמאות קטנות וטיזרים בדרך לבקש מספר טלפון.

ככה תמיד השגתי מספרי טלפון (והשגתי), היו לי קשרים (מכל סוג) והייתי שמח עם עצמי שאני אמיתי.

אני מניח, לאחר מחשבה יותר מעמיקה - שאין "דרך כיבוש אולטימטיבית". כל אחד, הוא אדם שונה, עם ראיית חיים שונה - והוא צריך להתאים את הדרך לאדם אותט הוא רוצה "לכבוש".

private, אחי, השיטות שלך - פעלו אצלך. בכיף שיהיה לך. אצלי הן לא יפעלו. בדיוק כמו, שאצלך - לא יפעלו "השיטות" שלי. אנשים שונים - שכנראה "מכוונים" גם לעבר סוג שונה של בחורות.
סבבה? no hard feelings?

SpongeBob1988, קראת עד עכשיו שתי שיטות. אוליי תקרא עוד. תבחר את המתאימה לך ביותר. את זאת שאתה תרגיש איתה הכי בנוח. שתהייה הכי אתה בה. ושיהיה לך בהצלחה.

ישן 27-04-2006, 05:32
צלמית המשתמש של חרוב

זאת זכותך. וזכות private - לחלוק עליי.
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי itaya שמתחילה ב "ואני חולק עליך"

"SpongeBob1988, קראת עד עכשיו שתי שיטות. אוליי תקרא עוד. תבחר את המתאימה לך ביותר. את זאת שאתה תרגיש איתה הכי בנוח. שתהייה הכי אתה בה. ושיהיה לך בהצלחה."

"אני מניח, לאחר מחשבה יותר מעמיקה - שאין "דרך כיבוש אולטימטיבית". כל אחד, הוא אדם שונה, עם ראיית חיים שונה - והוא צריך להתאים את הדרך לאדם אותו הוא רוצה "לכבוש".

private, אחי, השיטות שלך - פעלו אצלך. בכיף שיהיה לך. אצלי הן לא יפעלו. בדיוק כמו, שאצלך - לא יפעלו "השיטות" שלי. אנשים שונים - שכנראה "מכוונים" גם לעבר סוג שונה של בחורות."

סבבה אגוזים?

מה שנכון לגבייך - לא נכון לגביי. לך יש את ה"שיטה" שלך ולי את שלי - ואני מאושר בשלי ואתה בשלך.

שיהיה לך, לprivate ולכותב האשכול בהצלחה. אני, את שלי - כבר מצאתי.

ישן 27-04-2006, 10:08
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
נראה לי שטיפה הגזמנו פה.
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "זאת זכותך. וזכות private - לחלוק עליי."

מעולם לא הייתה לי טיפת חוסר כבוד אלייך, חרוב. כבר אמרתי בעבר שאני מעריך אותך מאוד. וזה סך הכל דיון. אין צורך להתנצל ושום דבר לא נאמר במטרה לפתוח ריב או כתקיפה, להפך.

אני אחדד את הטענה שלי ואסביר אותה יותר טוב.

ציטוט:
שנית - כמו שנאמר פה - אם אתה מתכוון לכיבושיים מיניים - זה שונה. ואם אתה מתכוון לקשר לטווח ארוך זה שונה.
אני לא רואה הבדלים בין כיבושים מיניים לקשר לטווח ארוך.
ברגע שמישהי נמשכת אלייך ומרגישה שהיא רוצה אותך - היא תרצה אותך גם לטווח הארוך, אלא אם כן תנצל את זה ותגרום לה לעשות דברים שיגרמו לה להתחרט עליהם אחר כך.

ציטוט:

יש לי חברה כבר מעל שנה, בדרך לשנה וחצי. לא הייתה פעם אחת שהתייחסתי אליה כדבר מובן מאליו. ההפך, היא יודעת היטב שהיא אחד הדברים ההכי מופלאים שקרו לי אי פעם. והקשר? מעולה, כמובן. אחרת, הוא לא היה נמשך.

הנקודה אצלך זה שאתה אמיתי. זה משהו שחסר להמון אנשים שרוצים למשוך אליהם בנות. ברגע שמישהו ניגש למישהי ואומר לה כמה היא יפה במטרה להיות איתה או להשיג אותה. המחמאה הזאת לא תהיה לטובתו. רוב האנשים כיום שמחמיאים לבחורות מחמיאים להן במטרה מסויימת. הם לא מחמיאים להם כי הם אמיתיים. מה גם שהם אומרים את המחמאות האלה בחשש, הם פוחדים מהתגובה של אותה בחורה - הם לא אומרים אותה מנקודה של ביטחון - אלא חוסר בטחון מוחלט בעצמם. הם למעשה מציגים את עצמם קטנים ואת אותה בחורה כמלאך שנפל מהשמיים. בגלל זה אנשים צריכים להפסיק עם המחמאות האלה. כי רובם לא יודעים איך להביע את מה שהם רוצים בלי שזה ישמע כאילו הם מורידים מהערך של עצמם או כאילו הם רוצים משהו. חוץ מזה שמילים זה בערך 10% מהתקשורת בין אנשים, ככה שטכנית למילים אין משמעות.

הוכחות שאתה אמיתי:

ציטוט:
דבר ראשון, אני לא הייתי מסוגל להתייחס ככה לכל אדם, בן או בת. כלומר, בצורה שהיא לא צורה של הערכה ומחמאות - כלפיי מישהו אני אוהב. פשוט לא מסוגל.

תסתכל על רוב האנשים ותגיד לי אם הם ככה. חוץ מזה שאנשים כבר חושבים שהם אוהבים בחורה עוד לפני שהם בכלל הכירו אותה, הם מתאהבים בבחורה שהם יוצרים בדמיון שלהם שנראת כמו הבחורה שהם ראו.

ציטוט:
דבר שני, מתחילים עם חברה שלי במסיבות וכו'. זה צפוי ונורמלי. אבל, את המחמאות שבנים נותנים לה שם - הן לא שוות, מבחינה רגשית, למחמאות שלי. כי למחמאות שלי - מצורף רגש שלי אליה ושלה אליי.

ציטוט:
ככה תמיד השגתי מספרי טלפון (והשגתי), היו לי קשרים (מכל סוג) והייתי שמח עם עצמי שאני אמיתי.

אגב, היכולת לשדר את מה שאתה באמת רוצה מהבחורה ואת זה שאתה מחמיא לה כי אתה אמיתי, כי אתה מכל הלב חושב ככה - זה מה שיביא אותך להצלחה עם נשים.

הכל תלוי איך אתה אומר את הדברים ומאיפה הם נובעים.

שיהיה בהצלחה,
Private.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:41

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר