לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2006, 12:06
  שבור הלב שבור הלב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.06
הלב השבור

שלום לכולם,

קוראים לי יניב, אני בן 23.

אני מרגיש נורא עכשיו והחלטתי לשתף אתכם בסיפור שלי, אולי משהו שתכתבו פה ייתפס טוב יותר מהעצות הבנאליות שחבריי נותנים לי.

מתחילת השנה אני יוצא עם מישהי, אני אוהב אותה מאוד ומרגיש שהיא גם. בחודשי הקיץ נסעתי לשליחות בארצות הברית בת חודשיים. לפני הטיסה שלי הקשר שלנו נראה יותר חזק מאי פעם. גרנו ביחד ואהבנו המון. היא הכינה לי מתנות שהיא השקיעה בהם שעות, אפילו ימים שלמים. שעות בודדות לפני הטיסה חזרה לארץ היא סיפרה לי שלפני שבוע היא חוותה רגעים אינטימיים עם האקס שלה (שם בדוי: ב.).

אני, שספרתי את השעות לפגוש אותה הרגשתי באותו רגע את התחושה הנוראית ביותר של חיי. הרגשתי שירו בי, שמשהו שלא הייתי מוכן אליו - בחלומות הגרועים ביותר שלי - קרה.

עברו כמה ימים, אני בבית הריק, לא מסוגל לחזור לשגרת החיים, שהיא לא חלק ממנה. אני עצוב כל כך, היא רוצה לחזור אלי, אומרת שהיא גילתה אותי מחדש, שהיא אוהבת אותי, היא שונאת את הידיעה שאני פגוע בגללה, אבל האמת היא שאני פשוט לא מאמין שאני יכול לתת לה אפשרות לסלוח.

האם אני יכול? היא בגדה בי... אולי זה יקרה שוב עוד שנה?

אני מצרף פה מכתב שכתבתי לה לפני שלושה ימים לאורך כל היום. הרבה דמעות נשפכו על המחשב, ולבסוף שלחתי אותו. אשמח מאוד אם תייעצו לי איך לשרוד את הימים הקשים האלה.

תודה,
יניב

----------------------

היי ש.,

אני כותב לך את המייל הזה כדי לתת לעצמי קצת פתח לבטא את מה שאני מרגיש עכשיו. אני מצטער אם הוא ייצא קצת מבולגן.

היום חזרתי לדירה בתל אביב. נכנסתי והרגשתי את כל החוויות המדהימות שהיו לנו השנה. זכרונות מהפגישות הראשונות, השינה המשותפת, הרגעים הראשונים ביחד, הבילויים המשותפים, המעבר למגורים ביחד, הריבים, הנשיקות, החיבוקים, המגע... הסתכלתי על הספה, המיטה, המראה, הארון, האמבטיה והמטבח וראיתי שרידים של משהו מדהים. הסתכלתי על הדלת של החדר ונזכרתי בערב האחרון, בחיבוק הארוך, בליטופים, בנשיקות... בפרידה הקשה מכל.

ראיתי את המכתב שכתבת לי, קראתי אותו פעם, פעמיים. זה היה יותר מדי בשבילי, הייתי חייב לצאת לסיבוב בחוץ. יצאתי והתחלתי לבכות. למזלי נ. הגיעה לבקר ועזרה לי להתמודד עם השעות הראשונות כאן בלעדייך. הראיתי לה את היומן שהכנת לי, את מה שכתבת בו בעמודים הראשונים על החוויות המאושרות שלנו במגורים המשותפים. אז כבר לא יכולתי להתאפק והתחלתי שוב לבכות.

לא עברה דקה בארצות הברית בלי שחשבתי עליך. כל פעם שהשותף שלי לטיול דיבר על משהו – לא משנה על מה – אמרתי לו "אבל למה אתה מזכיר לי את ש.?". האלבום שהכנת לי היה איתי באולפן, כדי שבכל פעם שרק ארצה, אוכל לפתוח אותו ולהיזכר ברגעים הטובים שלנו. כדי שאוכל להראות לאנשים בגאווה שיש לי חצי שני שמחכה לי בבית.

שלשום התפוצץ לי בפנים משהו שהייתי צריך לשים לב אליו מזמן. מה שהיה בינינו לא היה הדדי. אהבתי אותך מאוד, נתתי לך המון, יותר ממה שנתתי לעצמי. הייתי מוכן לעשות הכל בשבילך, אבל אצלך זה אף פעם לא היה זה. גם אנשים מסביב, נ., אפילו א. הרגישו את זה. היו רגעים שהרגשתי שאת אוהבת אותי באמת, הרגע שלפני הטיסה שלי היה אחד מהם. הרגע שישבתי בארצות הברית והסתכלתי על כל המתנות שלך, שם התחלתי להאמין שנצליח לעבור את החודשיים האלה, לסיים בהצלחה את "המבחן האמיתי" ולבנות קשר הדדי ורציני מאי פעם, אפילו הרשיתי לעצמי לשכוח קצת מב..

את זוכרת מה אמרת לי? אמרת שזה לא יקרה ביניכם לעולם. שאין לי מה לדאוג. שהוא כועס עליך ושאין סיכוי שתחזרו לקשר כלשהו. אמרתי לך שבעיני הוא מהווה איום. שאני לא מפחד שתבגדי בי עם מישהו מהרחוב, אבל שאיתו יש סכנה שברגע של חולשה הוא ימלא את מקומי, יהיה בשבילך כתף, יזכה לרגשות של קרבה ממך.

רק לפני חודש וקצת כתבת לי מייל אחרי שישנת במיטה עם א. . זה חלק מה שכתבת שם:
"ממי,הכי חשוב שנסמוך אחד על השני,טוב? אתה חושב שאני לא קינאתי כשיצאת עם אקסית שלך,או שישנת עם ידידה שלך במיטה שלנו או כשתה שם עכשיו עם מלא חבר'ה ובנות ומי יודע מה אתה עושה שם.?.ועוד כ"כ רחוק ממני.. אבל אני סומכת עליך,כמו שחשוב שתסמוך עלי,שאני לעולם לא אעשה משהו מאחורי הגב שלך.נקודה! רק ככה נצליח לעבור את זה ממי,את החדשיים האלה,עם כנות ובגרות ויהיה בסדר!לא?"

ידעתי שאני יכול לסמוך עליך. גם כשישנת במיטה של א. לא היה לי ספק שלא היה ביניכם כלום, וסתם תהיתי על קנקנו של הסיפור הזה. היום אני קורא את זה שוב והדמעות שוב עולות. גם על ב. האמנתי, שאם הוא ייכנס לתמונה את תוכלי להגיד לי את זה רגע לפני... לתת לי את הכבוד האחרון לפני שאת נותנת לו לחבק אותך, לנשק אותך, ללטף את גופך...

אני לא יודע מה בדיוק קרה ביניכם וכמה פעמים זה קרה (ויש לי תחושה שיותר מפעם אחת), אבל כשאמרת "לא שכבנו" הבנתי שזה הרבה יותר ממה שזה צריך להיות. רגע של חולשה - נשיקה – היה משהו שהייתי מסוגל להתמודד איתו. אמנם עם הרבה כאב, אבל לא הייתי מגיע למצב שאליו הגעתי. היו ככל הנראה ביניכם רגעים ארוכים של אינטימיות, שבהם לא עצרת. בכל נשיקה שלכם תקעת בי סכין. בכל נגיעה שלך בו הרגת אותי מבפנים. איפה הייתי במחשבותיך באותם רגעים? איפה היה הקשר שלנו?

האם זה קרה ביום ההולדת שלי? המייל ששלחת לי באותו תאריך גרם לי להרגיש כבר אז שמשהו רע קרה. ההתעלפויות שלך ביום רביעי גם גרמו לי להרגיש שמשהו לא כשורה, והרי – בפעם האחרונה שהתעלפת היית עדיין חברה של ב. , והנה הוא שוב בתמונה ואת חווה התקף קשה מאי פעם.

לפחות שבוע שלם החזקת את המידע הזה בתוכך. גרמת לי לחייך, לצחוק, לחשוב עליך ללא הפסקה. הלכתי ברחובות מנהטן בתחושה של ילד מאוהב, התעלמתי מהייבושים שעשיתי לשותף שלי לטיול ודיברתי איתך ללא הפסקה, חיפשתי את הבושם שלך במשך שעות, אבל כל החנויות מכרו רק את ה-FLOWERS. כשמצאתי את הבושם שלך, אחרי איזה 40 חנויות, הרשתי כל כך מאושר. כל דבר הזכיר לי אותך, כל שיר, כל מתנה, כל מראה.

לפחות שבוע שלם נתת לי לחכות לחינם למפגש שלנו, לתכנן את הבילויים המשותפים שלנו. תכננתי להילחם על ליבך כשאחזור. לאכול איתך במסעדות שאת אוהבת, לרקוד איתך סלסה, לחבק אותך ארוכות, לישון בחיבוק ולעזאזל עם היד שנרדמת, לאהוב ולהעריך כל חלק מהגוף שלך. אחרי תקופה כל כך מורטת עצבים הרגשתי שסוף סוף זה מגיע ואני פוגש את החברה האוהבת שלי. התארגנתי ביום ראשון בבוקר כמו שלא התארגנתי כבר חודשיים, קמתי מאושר, מחוייך אחרי לילה של התרגשות, ללא שינה. לא היה אכפת לי מהטיסה המורכבת, צחקתי ושמחתי כי ידעתי שאני חוזר לישראל ואני הולך לראות אותך. תכננתי להפתיע אותך בעבודה ביום שני עם פרחים, ואז... נחתה המכה.

איפה היית שבוע שלם? למה מנעת ממני את המידע הזה? ולעזאזל – אם כבר מנעת אותו שבוע שלם לפחות, למה לא יכולת לספר לי את זה אחרי שתסתיים תקופת הגעגועים, אחרי שאני אראה אותך וארגיש שוב את האושר שאליו התרגלתי בחודשים הראשונים להיכרות שלנו?

לא שאני מאמין גדול באסטרולוגיה, אבל אומרים שמזל מאזניים זה מזל מבולבל. לא סגור על עצמו. והאמת היא שידעתי את זה עליך כל הזמן, ובייחוד ברגעים שבהם לא הכל היה אידיאלי - בריבים, ובמיוחד בטיסה שלי. אהבה היא דבר כל כך אמיתי, שאני יודע שאם היית שם במאת האחוזים, הייתי יכול לטוס רגוע יותר, בידיעה שחברתי הנאמנה ממתינה לי. בדיוק כמו שאני לאורך החודשיים האלה לא חשבתי בכלל על כל דבר שמזכיר מישהי אחרת, רציתי להאמין שגם את, אלפי קילומטרים ממני, תשרדי את התקופה הזו בלי להתקרב לאחר.

יש בנות שיש להן חבר קרבי הוא מגיע כל חודש הביתה, ואילו אני לא הייתי פה חודשיים, באופן חד פעמי. האם זה באמת היה צריך לקרות?

היום זה היום הקשה ביותר בחיי. לא הרגשתי כל כך רע מעולם. תחושה של נבגדות, בדידות, ורצון עמוק לקבור את עצמי באיזה מקום, אולי בזכרונות. את יכולה לרשום לעצמך הישג, הצלחת לגרום לי לבכות כמו שאף אחד אחר לא הצליח מעולם. כמו שהרבה זמן תהיתי מולך ומול הפסיכולוג שלי למה זה לא קורה. כולם אומרים לי שמגיעה לי מישהי שתאהב אותי כמו שאני אוהב אותה, ואני אומר שזה לא נכון. שמגיעה לי מישהי כמו ש.. שאני מרגיש שאת שווה כל דמעה. כל תחושת כאב שעוברת עלי עכשיו.

לשמוע את הקול שלך בטלפון או לראות אותך רק יעשו לי רע. אני מתגעגע אליך נורא, מייחל לראות אותך, ולכן הולך לעבור ימים קשים מנשוא, אל תקשי עלי יותר מזה. אין גם ככה שום דבר שאת יכולה להגיד שיגרום לי לחשוב עליך אחרת. לקרוא אחרת את התמונה.

אני מאמין לך שאת מצרה על מה שקרה. היו הרבה רגעים שחשבתי לעצמי "לעזאזל העקרונות", הרי אם שנינו בוכים ורוצים להיות ביחד- למה לא? אתמול דודה שלי אמרה שיכול להיות שמגיעה לך עוד הזדמנות. שמגיע לי להרשות לעצמי לסלוח לך. זה עשה לי כל כך טוב רק לחשוב על זה. לא ישנתי גם הלילה. כל שעתיים קמתי לבדוק את ההודעות. ידעתי שתכתבי ואכן כתבת. בארבע כבר קמתי וחיכיתי לשמוע את קולך ברדיו. היה שם שיר שגרם לי לחשוב עליך קצת אחרת, לרגע הרגשתי טוב יותר, חשבתי אולי באמת לסלוח לך ולתת לנו עוד הזדמנות, אבל אז, בכמה רגעים כשחזרתי לדירה בתל אביב הבנתי – אני לא חושב שאני אי פעם אוכל לסמוך עליך שוב. להאמין בך שגם ברגעים של משבר את תהיי קודם כל שלי. אומרים "פעם בוגדת, תמיד בוגדת" וגם אם זה לא נכון, גם אם אני ארצה להיות שוב שלך במאה אחוז, אני לא אוכל כי לפעם הראשונה פשוט לא ציפיתי, והרי אדם מפתח מננוני הגנה – אם ירצה או לא ירצה. ואני רוצה, כל כך רוצה אותך שוב.

תמיד אמרת שלא תעשי שום דבר שיכול לפגוע בי. האמנתי לך, כי האמנתי שאת באמת מוקירת תודה על החלק שלי במהלך החיים שלך בחצי השנה האחרונה. לכן המכה עוד יותר קשה. איך הרשית לעצמך לפגוע בי ככה? איך נתת לי למות ככה מבפנים? לאבד את החשק לחיים, לעבודה, לחברים, לרצות לאהוב? שום התנצלות לא תיקח חזרה את אותם רגעים שבהם הרשית לעצמך לזרום עם ב.. אני אפילו לא כועס עליו – רק עליך. כולם אומרים לי "עזוב, היא עדיין ילדה קטנה", ככה באמת אני צריך לזכור אותך? כמישהי שההתנהגות שלה מעידה על חוסר בגרות, על בוגדנות? זה מה שמגיע לי אחרי הכל?

ש., אני אוהב אותך נורא אבל אני צריך להתגבר עליך. אני לא חושב שמעולם אהבת אותי באמת. אני חושב שמה שאת מרגישה עכשיו נובע מתחושת אשמה, שאין מה לעשות – היא במקום. אם באמת תאהבי אותי יום אחד, אולי יהיה מקום לסליחה.

אני מכל מקום צריך עוד הרבה זמן, לעכל, להבין ולהתאבל על האהבה הנכזבת הכי גדולה שהייתה לי בחיים. הלב השבור שלי צריך תקופה ארוכה של התאחות, וכרגע אני לא מצליח להאמין שאצליח אי פעם להתגבר עליך. זה פשוט קשה מדי יום אחד לשנות את התחושה שלי אליך ב-180 מעלות.

אני מבקש ממך לתת לי מרחב להתגבר עליך. אם אני ארגיש מוכן לשמוע ממך או לפגוש אותך אני אדבר איתך.

נ. שאלה אותי היום אם הייתי מוותר על כל מה שהיה בינינו. אמרתי לה שאם הייתי יודע שזה ייגמר ככה – התשובה היא כן.

כבר לא שלך,
יניב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-09-2006, 18:13
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
=]
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שבור הלב שמתחילה ב "הלב השבור"

אני לא קראתי את כל המכתב.. אבל.. כמה שהיא אולי אוהבת אותך יהיה בקשר הזה משהו פגום כי אתה לא תסמוך עליה יותר ולפי דעתי בצדק..
אני יודעת שזה כואב להגיד אבל היא זה לא הסוף יהיהו בנות אחרות.. ואתה יודע מה אומרים?? שכל קשר רציני חדש שאתה נמצא בו אתה אוהב יותר.. לא יודעת אם זה נכון אבל אולי..
אז לפי דעתי תנתק איתה כל קשר יהיה לך הרבה יותר קל להתגבר עליה.. למרות שזה בהתחלה יהיה כואב אבל אתה תצליחח..
בסוף הדעה היא שלך אני רק אומרת את דעתי..
ומאחלת לך הצלחה בכל מה שתבחר..
ומקווה שתעשה את ההחלטה הנכונה שמתאימה לך ושתיהיה שלם איתה..

מקווה שעזרתי..

ישן 02-09-2006, 20:01
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04

תקשיב, אנשים זה אנשים כי ככה ברא אותנו אלוהים, או ככה התפתחנו אבולוציונית - מה שמתאים לך יותר.
ואנשים, כידוע לך טועים.
"הדרך לגהינום רצופה כוונות טובות".
אני אומר לך מהנסיון שלי, אתה תסבול הרבה בגלל טעויות של אנשים. ולא תמיד זה בשביל להרע לך.
לדעתי, תן לא צ'אנס, אם אתה יכול לדמיין אתכם ביחד.
לזרוק אותה לקיבינימאט אתה תמיד יכול, אבל אם היא מצטערת והיא מבינה את הטעות, יש סבירות גבוהה שהיא לא תעשה את זה שוב (במידה ואתה מאמין לה).

וזה שהיא סיפרה לך נותן לה קרדיט לא קטן.
רובן לא מספרות... אני מצטער ששלחת לה את המייל הזה. אם עוד תוכל לתקן משהו, זו תהיה ההמלצה שלי.

ישן 02-09-2006, 22:28
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
וואו מכתב חזק ומרגש

במיוחד קשה וכואב...אני ממש מצטער לשמוע על הפרידה הקשה שלך...
לפי הכתיבה שלך אתה נשמע ממש אחלה בן אדם עם ראש על הכתפיים...

לגבי דילמת העקרונות: אם לא יהיו לנו עקרונות שיובילו אותנו אז מה יישאר לנו?
אתה צודק במאת האחוזים! אני לא חושב שאתה רוצה להכנס שוב לקשר הזה...בחיים לא תוכל להיות באמת שלם עם עצמך ולסמוך עליה.

תהיה חזק, אתה עובר את התקופה הכי קשה שאפשר לעבור... אכזבה ולב שבור...תחושת ה"סכין בגב" ונבגדות...
זה סבל כ"כ כבד...תהיה חזק תאסוף את השברים ותמשיך הלאה, מחוזק... "מה שלא הורג מחשל", תתחשל.

שיהיה לך המון בהצלחה, מעריץ אותך על האידיאלים והעקרונות שלך, לך איתם ותאימן בהם כי הם נכונים.
אני לא אומר לך לא לסלוח לה, אבל בין לסלוח לה ולחזור אליה יש הבדל עצום...
בהצלחה בהמשך והכי חשוב לתקופות כאלו- תשאר חזק, תמצא איזה תחביב שיעסיק אותך לתקופה הקרובה וימלא את החלל הריק שנוצר בגללה (למשל ריצות).
בהצלחה...
ישן 04-09-2006, 02:42
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי שבור הלב שמתחילה ב "אז זהו... זה נגמר"

איזו דרמתיות בנאדם, כנס לפרופורציה ותחזור לארץ.
דברים קורים, ואתה צריך להשלים על זה. לא כל דבר בחיים קורה בדיוק כמו שאתה רוצה, אבל תאמין לי שאתה הולך על קרח דק מאוד.
זה שהיא פגעה בך, ניחא - תתרגל זה יקרה לך הרבה.
אבל תקשיב למה שיש לה לומר לך. כרגע היא רודפת אחריך כי לא נעים לה וגם לה קשה שהיא פגעה בך והיא רוצה להסביר או לפחות להוריד מהלב שלה את מה שקרה, והיא סביר להניח תתנצל.
אתה לא חייב לקבל אותה חזרה לחיים שלך, אבל אתה חייב לשמוע מה שיש לה לומר לך.

אם אתה לא תעשה את זה, אתה תצא המנוול. בשלב מסויים היא תגיד "כוס אמק! שילך לחפש" והיא לא תסביר לך והפרידה שלכם סתם תהיה מגעילה, ואתה תתהה כל החיים שלך מה היא רצתה להגיד לך.
תהיה גבר, בלע את האגו שלך, ותתקשר אליה. תגיד לה שאתה רוצה להפגש ולדבר, ותגיד לה את כל מה שאתה חושב עליה, והיא תגיד לך כל מה שהיא חושבת עליך וזהו. רוצים להמשיך להיות ידידים, סבבה. לא רוצים יותר לראות האחד את השניה, גם סבבה.
אבל סגרו את זה בינכם, תהיו אנשים בוגרים ותפסיקו לשחק אותה בדרמה של ארמגדון או טיטאניק. זה מתאים לסרטי הוליווד - אבל לא לחיים האמיתיים.

בהצלחה!!

ישן 04-09-2006, 09:06
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי שבור הלב שמתחילה ב "איך אתה חושב שאני יכול לראות..."

כרגע אתה לא מרגיש פגוע?

אני מסכים עם מתן. לפחות התמודד עם דברים במקום לסגור אותם כ"חור שחור" בעברך.
זה יירדוף אותך יותר זמן משתוכל לתאר.

אתה חייב אבל חייב להתמודד עם הדברים עכשיו.
גם אם המצב קשה, וקשה מאוד... לא תוכל להתעמת איתם מאוחר יותר וממש כמו הדימוי של "החור השחור" ששואב כל דבר לתוכו - כך גם מחשבותיך יועברו ויישאבו ככל שייזכרו אחורה.

אתה חייב לשמוע את הצד שלה.. לתת לה לנסות להסביר.
גם אם זה יידרוש ממך להעמיד פני-פוקר - וזה בכלל לא קל...

קל מאוד להישבר... קל מאוד לברוח - וזה מה שאתה כרגע עושה לדעתי - אתה בורח
אבל דע לך שאחר כך זה יהיה קשה יותר עבורך.

תן לה את הצ'אנס להסביר... ואז - תחליט בין אם לסגור את הפרק הזה בחייך או לא - אחרת, כאותו "חור שחור" הוא יישאר שם כ"פצע פתוח".

ישן 04-09-2006, 09:29
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "כרגע אתה לא מרגיש פגוע? אני..."

רועי, אפשר לחזק אותך?
או שבגלל שהסכמת איתי, אז זה כבר מיותר?

זה נכון בכל דבר, לא רק אהבות נכזבות. כל פעם שאתה רב עם בנאדם, צריך לברר מה קורה שם.
בהרבה מאוד מקרים, יש אי הבנות, ואנשים לא רוצים להרע בכוונה.
שאלת אם זה ישנה משהו אם היא תגיד שהיא מצטערת.
שמע, כפי שאמרתי, זה לא ישנה את העובדה שהיא פגעה בך, ואם לא תחזרו לשמור על קשר, אז זה גם לא ישנה את העובדה שלא תדברו - אבל זה כן ישנה את ההרגשה.
וזה חושב לדעת שהיא לא עשתה דברים בכוונה בשביל לפגוע בך.
תאמין לי, שגם אתה תעשה דברים שיפגעו בחברים / חברות שלך בעתיד, כי לפעמים זה קורה. אין מה לעשות... ואז אתה הכי תרצה בעולם שהם יקשיבו לך, שיקבלו את ההתנצלות ההכי כנה שלך, ותתפלל שיסלחו לך ושתוכל להמשיך להיות חבר שלהם.

כנראה שעד שלא תהיה בצד השני, לא תוכל להבין עד כמה זה חשוב להקשיב לה.
זאת העיצה הכי טובה שאני יכול לתת לך.
אתה רוצה? קח. לא רוצה? מאחל לך להיות בצד השני, רק בשביל שתלמד.
מתן.

ישן 08-09-2006, 13:41

עדכון. אשמח לדעתכם.

אז הנה המשך הסיפור, ממליץ למי שנכנס עכשיו לא לקרוא את הפוסט הזה אם הוא לא מכיר את החלק הראשון, בראש העמוד.

טוב, אז אחרי שהבנתי מכמה אנשים, חברים ואפילו מהפסיכולוג שלי שפגישה איתה היא לא בהכרח דבר רע ושהיא יכולה אפילו לעזור לי להתגבר, הזמנתי את ש. לביתי ביום רביעי האחרון.

לפני הפגישה שכנעתי את עצמי שניפגש לזמן קצר, נדבר ואשתדל לשמור על מרחק ולא להתחבק איתה. ככל שעברו השעות לקראת המפגש הרגשתי שוב את ההתרגשות, התחלתי לספור שוב את השעות (ממש כמו לפני הטיסה לישראל). קבענו לארבע, והתחלתי להרגיש התרגשות עצומה, לא ידעתי מה אני אגיד לה או מה יקרה, אל החלטתי לתת לאינטואיציה שלי להוביל אותי.

כשש. דפקה בדלת הלב שלי נפל למכנסיים. פתחתי את הדלת ברעידה ומיד התחבקנו. הרגשנו שנינו את פעימות הלב המהירות, את ההתרגשות העצומה ואת הגעגועים למראה ולמגע - יותר מחודשיים וחצי אחרי שיצאתי לדרכי לארצות הברית.

בשעה הראשונה לא יכולתי לדבר. כל המילים נעלמו לי. לפרקים הסתכלתי עליה, לפרקים בכיתי בלי לדבר, הראש שלי זז בתנועות של "איך זה קרה?" אבל היינו קרובים מאוד, והתחבקנו הרבה.

רק קצת אחרי חמש, שעה אחרי שהיא באה הצלחנו להוציא מילים ראשונות. היא לא אמרה לי שומדבר שלא ידעתי בהקשר לבגידה. היא לא ידעה למה היא עשתה את זה, היא הצטערה ואמרה שהיא בטוחה שלעולם זה לא יקרה שוב.

לאט לאט ובצורה רומנטית מאוד החיבוקים החמים הפכו לנשיקות סוערות. ניסינו להבין אם זה טוב לנו אבל לא הייתה לנו תשובה. ופשוט המשכנו. אחרי כמה דקות ישבנו מחובקים וניסינו להמשיך את השיחה. היה לי כל כך טוב בזרועותיה, ושאלתי אותה איך היא רואה את המשך הקשר בינינו. היא אמרה לי שהיא לא יודעת כי היא חוששת לפגוע בי שוב. בשלב הזה זה הכה בי והבנתי שזה הסוף. אמרתי לה בבכי בלתי נשלט שאני מפחד להיפגע שוב, שכל הקשר לקחתי סיכונים וחייתי עם הבלבול, אבל שאחרי מה שקרה אני לא חושב שאני מסוגל לקחת שוב את הסיכון ופשוט להיות איתה.

דיברנו על אהבה, אמרתי לה שהיא לא צריכה לאהוב אותי כמו שאני אוהב אותה, שזה ככה כמעט בכל מערכת יחסים, אבל היא אמרה שלמרות שהיא אהבה אותי ועדיין אוהבת, היא מעולם לא הרגישה שהיא מתאהבת, וזה חסר לה.

בשלב הזה הייתי שבר כלי, הסברתי לה שכנראה שכשהיא תצא היום מהבית (שהיה הבית שלנו עד לפני בסה"כ שבוע וחצי) היא כבר לא תיכנס לפה שוב. אני ארצה להמשיך הלאה, התהליך הזה קשה, כואב ונורא, אבל הכרחי כדי שלא ניפגע באמת שוב בעתיד. היא הבינה את זה, ואז איפהשהוא קיבלנו לא במודע החלטה פשוט להרגיש בני זוג שוב ליום אחד.

ישבנו בסלון ביתי, דיברנו, צחקנו שוב מהבדיחות המטומטמות שמצחיקות רק אותנו, הזמנו טייק אווי ופשוט ישבנו ותיקשרנו כמו פעם. התנשקנו כמו זוג כמעט אחרי כל משפט, בכל רגע. נתתי לה להרגיש בבית שוב. הראיתי לה תמונות מהשליחות בחו"ל, שמענו מוזיקה ביחד, הזמן רץ והיה כל כך כיף. קיבלנו החלטה משותפת שאנחנו מסיימים את הלילה הזה במיטה, והיה לנו באמת לילה מדהים, הטוב ביותר שהיה לנו אי פעם.

ואז היא הלכה.

היה קשה להיפרד, היא כמעט איחרה לעבודה למרות שבד"כ היא מקדימה בשעה וחצי. התחבקנו, בכינו, הבאתי לה את המתנות שקניתי לה בארצות הברית, ליוויתי אותה עד הרחוב כי לא יכולתי לעזוב אותה. וזהו. היא הלכה. ראיתי אותה הולכת והייתי משותק. לא יכולתי לזוז. השעה הייתה רבע לחמש בבוקר, יותר מ-12 שעות אחרי שהיא באה, חצי יממה שעברה ברגע.

כל הזמן לאורך הערב הרגשתי כמה היא התגעגעה לזה בדיוק כמוני, לכל דבר שעשינו, לחיבור המדהים שיש בינינו - בנפש ובגוף. ראיתי את זה בעיניים שלה כשליטפתי לה את העורף והגב. היא גם אמרה את זה - כמה היא התגעגעה, כמה זה הרגיש לנו טבעי להיות ביחד. למרות שלא התראינו יותר מחודשיים וחצי זה הרגיש כאילו נפגשנו יום קודם בפעם האחרונה.

לאורך כל הערב היא אמרה לי עד כמה אני בן זוג מדהים. עד כמה עשיתי אותה מאושרת, עד כמה אני מצליח לעודד אותה ולשמח אותה. היא אמרה שאני המלאך שלה, הקמע שלה... היה לנו כל כך טוב ביחד. לשנינו.

אז, למה בעצם זה נגמר?

יממה וקצת אחר כך אני יושב בבית, נזכר, היה לי כל כך נעים לכתוב כאן את כל הזכרונות מהערב הזה באריכות. אתמול כשקמתי בבוקר הרגשתי טוב לראשונה מאז שחזרתי לארץ, אבל ככל שעבר היום הרגשתי איך תחושת הבדידות והריקנות חוזרת ובגדול. איך שוב אני מרגיש מתוסכל שהיא הלכה, שאני לבד, ושאין שום דבר שאני יכול לעשות כדי לזכות בליבה.

למה בעצם אני עושה את זה לעצמי? הייתי בטוח שלא נתקרב והיינו הכי קרובים שאפשר. הייתי משוכנע שאפילו אני לא רוצה שנתחבק, וסיימנו את הלילה באחד הרגעים הכי אינטימיים שהיו לנו במיטה. למרות האהבה העצומה, היא זו שבגדה בי והיא זו שכנראה רוצה למצוא משהו אחר בחיים שלה. ועדיין - אם זה הרגיש כל כך טוב, כל כך נכון לשנינו, אולי זה היה צריך להוכיח גם לה שככה לא צריכה להיות הפרידה שלנו?

ככה נראית פרידה? כשאוהבים כל כך להיות ביחד, האם באמת יש מקום לפרידה? ובכל זאת, האם זה התפקיד שלי בכלל לתת לה להבין את זה אחרי כל מה שקרה?

איך אני בכלל אוכל להמשיך בחיים שלי?

אני עדיין אוהב אותה וחושב עליה בכל רגע, מההודעות שהיא שלחה אלי ביממה האחרונה אני יודע שמצבה דומה. הנה אחת מהן:
[font='MS Shell Dlg','sans-serif']"כל כך הייתי רוצה שהכל יהיה כרגיל ונמשיך לחיות ביחד, מתגעגעת עד מוות, לא ברור אם אצליח לעבור את זה. תודה על הכל, לא מפסיקה לחשוב עליך לרגע. אני שלך לנצח, אתה המלאך שלי"[/font]

[font='MS Shell Dlg','sans-serif'] [/font]

זו הולכת להיות עוד שבת קשה ועמוסה בדמעות.

אשמח לקרוא את התגובות שלכם...

נערך לאחרונה ע"י שבור הלב בתאריך 08-09-2006 בשעה 13:53. סיבה: שינויים קלים ותוספות
ישן 09-09-2006, 15:49
  natalie007 natalie007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל natalie007
היי
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי שבור הלב שמתחילה ב "עדכון. אשמח לדעתכם."

יניב,כל הכבוד על האומץ שאזרת,באמת,אני בטוחה שזה היה לא קל להגיע להחלטה כזאת,שלא נדבר על הצעד לעשות אותה.
זה הזמן שלך שבו אתה צריך להיות חזק,לנסות לשכנע את עצמך שמכאן אתה חייב להמשיך הלאה,עם עזרה של ידידות וחברים קרובים ואף הורים,נסה שלא להיות לבד במידת האפשר,החברים הם אלה שיחזיקו אותך חזק וינסו לשפר את מצב רוחך כי אתה חשוב להם והם לא רוצים לראות את החבר שלהם מתפרק לרסיסים מול עיניהם ולחשוב שאין ביכולתם לעשות דבר כדי להדביק אותך חזרה לבן אדם שהיית לפני שהכל קרה.
זאת הולכת להיות תקופה כלל לא קלה,אתה תעבור אותה עם קשיים בדרך ותיקח איתך את העצה שאולי כרגע לא ממש תיראה כטובה וכיעילה,אך בבוא הזמן היא כן,תזכור שהחיים ממשיכים הלאה,אם היום רע אז מחר יהיה טוב,אם הגיעה לה תקופה קשה אז מיד אחריה תגיע תקופה טובה יותר כי ברגע כזה של משבר כואב זה הזמן שיעשה את שלו.

תהיה חזק,אם זה עוזר לך,אז כאן תוכל להוציא את התסכול שלך ואת כל הכעס ואנשים יקישבו לך ויגיבו בהתאם.

נתלי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 10-09-2006, 01:35

תודה רבה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "היי"

גות'יק ונטלי, תודה לשניכם,
השבת אכן הייתה לא קלה. לאט לאט אני נותן לחברים שלי שדואגים לי מאוד (אני מוכר כבחור חייכן וצוחק) להיכנס בחזרה לחיים שלי ולנסות להוציא אותי מהבית.
ביום חמישי הם סחבו אותי למסיבת בריכה, אבל פשוט בכיתי ללא הפסקה (אולי מוקדם מדי לשתות אלכוהול). אתמול היינו במקום שאני מאוד אוהב ביפו, ועדיין הרגשתי רע מאוד. אני לא בטוח שנכון לי עדיין לצאת ולבלות. אני חושב עליה בכל שניה, ולא מצליח לצאת מהמצב המחורבן הזה, למרות שאני ממש ממש רוצה.
הישיבה בבית קשה והיציאה גם, אני לא יודע מה יותר...

עליה עוברת תקופה קשה, בבית, בעבודה ובמצב האישי. אני מאוד דואג לה, אפילו יותר מלעצמי. היא שולחת מסרים מדי פעם ואני נקרע מבפנים אם לענות או לא. לרוב אני עונה בסוף ואחר כך מצטער. זה לא הגיוני, נכון? היא בגדה בי, פגעה בי, הרסה אותי, ואני עדיין דואג לה, רוצה בטובתה, מחפש לה דירה רק כדי שלא יזרקו אותה מהעבודה שיש לה כאן באזור תל אביב.

אני מרגיש שכל דבר שאני עושה הוא חסר טעם, ששום דבר לא משתווה לשניה אחת בחברתה. אני אדם שהשיג הרבה מטרות ברמה המקצועית בזכות מאמץ והתמדה, ואני מרגיש, כמה שנתתי, כמה שניסיתי, שזה פספוס עצום. שלא הצלחתי להביא אותה למצב שהיא תאהב אותי מספיק כדי להיות בטוחה ברצון שלה להיות איתי ולא עם אחר.

אנשים אומרים לי שלהרגיש כל כך הרבה זו תכונה חיובית. שהם מקנאים בי על זה, אבל אני לא יכול לסבול את התחושה הזו. אני אפילו עוד לא התחלתי לאסוף את השברים של הלב שלי.

אני פתוח כל הזמן על הפורום, קורא כל הודעה שאתם כותבים. תודה רבה על התגובות שלכם, הן באמת עוזרות לי.

שבוע טוב,
יניב
ישן 14-09-2006, 21:22
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אני מצטערת
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי שבור הלב שמתחילה ב "עדכון. אשמח לדעתכם."

אני לא חושבת שלפגוש אותה מיד לאחר הפרידה ועוד לחזור עימה למצב אינטימי זה מהלך נכון, בכלל לא .
כל התיאורים שלך נשמעים לי כמו מסע מודע/לא מודע להרס עצמי; אתה יודע שאתה לא מסוגל לחזור אליה כי תמיד יהדהד לך בראש : "פאק, היא בגדה בי", אבל אתה בכ"ז לא מאפשר לעצמך להמשיך הלאה, טומן את ראשך בזכרונות ובבעיות שלה ו- אני מצטערת, זה לא נכון .

לדעתי אדם צריך לקחת אחריות על המעשים שלו, המעשה שלה היה שגוי, במיוחד אם היא אוהבת אותך כ"כ . מכאן היו לך שתי ברירות - לסלוח לה או לעזוב אותה, בחרת באפשרות השניה - אז תעמוד בה ושהיא תתן לך להמשיך הלאה, להיות מאושר . אני יודעת שזה קשה, אבל אני לא חושבת שאתה ממש מנסה לעזור לעצמך (ו-כן, זה עניין של כוח רצון) .
אז הכל טוב ויפה שאיכפת לך ממנה ומהבעיות שלה אבל עם כל הכבוד - היא ילדה גדולה והיא תצטרך להתמודד .

כואב לי על הישירות בה נאלצתי להציג את הדברים, אך אני באמת מקווה שתפקח את עיניך כי זה יעזור לך להמשיך הלאה .
יש עוד מספר דברים שברצוני להגיד לך, אעביר אותם בהודעה פרטית .

נ.ב - עכשיו התחיל להתנגן באופן אירוני השיר של אריק ברמן - מה עוד ביקשת, ממליצה שתשמע .

בהצלחה ותהיה חזק,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 14-09-2006 בשעה 21:26.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר