לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2006, 01:43
  משה רבינו משה רבינו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
עזרה אהבה ?? בבקשה עזרה דחוףףףףף

שלום חברים וחברות יקרים
שמי הוא א' בואו נסתפק בזה כי אני יודע שאנשים שאני מכיר קוראים פה
והסיפור הוא כזה ... יש לי ידידה , היא לא מסוג הידידות שהן כמו אחיות שלך אלה יוטר - "אחת מהחברה"
בכל אופן בזמן האחרון יצאנו לאיזה תוכנית והיינו ביחד בקבוצה אחת במשך חודש .. צריך לציין שאני מעולם לא נראתי מי יודע מה אבל באחרונה חל מפנה לטובה במראה שלי חחח וחס וחלילה אני לא משוויץ - פשוט רזיתי והתחלתי להיות יוטר מוחצן וכאלה ..
בכל אופן הידידה הזו התחילה להראות עניין - חקרתי בעניין ומסתבר שהיא מחבבת / אוהבת אותי ואני יודע זאת בוודאות דרך ידידה אחרת שאמרה לי את הדברים בסוד !
עד פה הכל נשמע טוב - אז זהוא שלא , המזל שלי הוא כרגיל חרא של מזל והבעיה היחידה שלי זה שאני לא נמשך אל אותה ידידה - זה אותו סיפור הרגיל היא מממממממשששששש חמודה ואני חולה עליה אבל מבחינה פיזית אני לא נמשך אליה ... חברים אמרו לי ת'שמע אנחנו מבינים אותך אבל מצד שני היא ממש חמודה בצורה כזו שזה מחפה על ההמשכות הפיזית .. אני כן חושב עליה המון אבל אני מפחד מהקטע של ההמשכות הפיזית ..
אנה עזרו לי ... תנו לי את עצתכם , מה אתם אומרים ? יש סיכוי לאהבה בלי המשכות פיזית בלי שאני יראה אותה ויגיד כמה היא יפה ויתכוון לזה ??? אני מרגיש חרא עם עצמי כי מעולם לא חשבתי על עצמי בתור בן אדם שטחי .. אני לא יודע מה קורה לי בבקשה תעזרו לי אני באמת באמת במצוקה
הכי חשוב לי זה לא לפגוע בה , אני לא יוכל להסתכל לה בעייניים היא נשמה טובה אני חולה עליה ואין לי שום כוונה לפגוע בה לא היום לא מחר ולא לעולם - זה הכי חשוב
תודה רבה רבה רבה רבה א'

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.sweetim.com/simiebar/content/emoticons/000200BF.gif]

נערך לאחרונה ע"י משה רבינו בתאריך 05-09-2006 בשעה 02:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2006, 00:41
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "לך על זה."

אויש בנאדם, למה לשחק לאנשים סתם ברגשות?
אם הוא לא נמשך אליה, בשביל מה הקשר הזה? הוא יסתכל על אחרות כל הזמן והיא סתם תקנא.
למה לא להיות כנים במאה אחוז כבר מהרגע הראשון? להתחיל את מערכת היחסים כשהיא מבוססת על שקר זה לא נכון לעשות אף פעם.

מויישה, תשמע, להגיד לבחורה שאומרת לך שהיא מאוהבת בך, שאתה לא רוצה אותה בתור בת זוג זה לא קל, ולא נעים, ויש דרכים עדינות לומר את זה.
אתה חייב להגיד לה שאתה אוהב אותה, ושכיף לכם ביחד ושהיא בחורה מגניבה (כל מה שלא יוריד לה את הביטחון), אבל להסביר לה שבינכם זה לא יעבוד.
אתה לא צריך לשקר לה ולומר שיש לך מישהי אחרת ששמת עליה עין, או שאתה הומו, אלא פשוט לומר לה שאתה לא רואה את שניכם כזוג. As simple as that.

ישן 07-09-2006, 09:09
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "מהסיבה הפשוטה. כבר הייתי במצבו."

אני לא הייתי משחק ככה עם בחורה.
היו כמה מקרים שבנות שלא נמשכתי אליהן היו מעוניינות, ובמקרה אחד זה גם נגמר במיטה, אבל הסברתי לה בפירוש שזה לא מאהבה ושאין לי רגשות כלפיה (לא באופן הזה).
לא בקטע של מניאק, תאכלס אנחנו ילדים גדולים שמשחקים בשטויות אבל את האמת תמיד על השולחן. אנחנו עדיין בקשר...

אחת האקסיות היתה בדיוק המקרה שלך - לתת צ'אנס.
אבל אין אפס... זה פשוט לא זה. אם אין משיכה, זה מתבטא בהכל.
בסוף נפרדנו בסבבה. זה היה ממש הדדי (אני יודע שאתם חושבים שאין דבר כזה). אנחנו כבר לא בקשר אבל אין שנאה או טינה או משהו... ניסינו, לא עבד, ממשיכים הלאה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:45

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר