לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2006, 14:33
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
יותר מפורט מזה לא תראו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tear-us שמתחילה ב "אהלן חברה וואטס מצב????????"

שיר החרא

לחן: הפונדקאים

יום ראשון חרא
יום שני חרא
גם שלישי הוא חרא
יום ד יום ה יום ו הם חרא
גם יום ז חרא
גשם חרא שמש חרא
חורף קיץ חרא
קיץ,איכסה!
חורף,פיכסה!
כל השנה רק חרא

בנקים בררה
מרקים בררה
גם דולרים בררה
קרדיט ושיקים
זה הכל דרקים
רק השקל חרא
טטו חרא לוטו חרא
מה הרווחת? חרא!
הלך הבית הלך האוטו
אין לי כלום כפארה

רדיו חרא וידאו חרא
טלוויזיה חרא
עיתונים מה יש בפנים?
יש תסלח לי חרא
מבט זה חרא
מוקד זה חרא
סופשבוע חרא
גם כבלים זה סתם זבלים
מה הם נותנים? רק חרא!

כביש החוף חרא
אילון חרא
וגם גאה חרא
וידי מילר ודי ארה
כל הכבישים הם חרא
אופוזיציה קולאליציה
בלי הטל הם חרא
ימין זה חרא! שמאל זה חרא!
כל המפלגות הם חרא
הפועל 0 מכבי 0
כדורגל חרא
כולם זבלים רק דולרים
תשחק יא חרא!

שרה שרה עם גיטרה
שרה צרה צרה
איך היא שרה?
עם גיטרה?
שרה שרה...חרא!

תיקשורת חרא ביקורת חרא הם כותבים רק חרא
גם אנחנו התלכלכנו גם השיר הוא חרא

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-04-2006, 15:18
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
אחד המסובכים יותר שהיו לי בחיים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tear-us שמתחילה ב "אהלן חברה וואטס מצב????????"

בגדול אני פשוט נמחק חחח התפקיד הצבא והחיים שוחקים אותי, זה מתבטא בזה שבזמן האחרון אני מבלה כל כך הרבה בחר"פ שיש לי כבר שעות קבועות לכל מרפאה...
טוב ולפריקת העול הקטנה שלי...
נתחיל מהפרעות שינה שאני סובל מהן כבר בערך חודשיים ובינתיים ככל שהזמן עובר הן מחמירות, אני פשוט לא נרדם בלילה וגם אחרי שאני נרדם כל שעתיים אני מתעורר בלי סיבה לפעמים מסיוטים או כאבים בצד אבל אם לא משני אלה אז בלי סיבה, והעבודה הולכת מסביב לשעון ב17 אספקטים שונים לפחות, טלפונים ניירות מכל מיני סוגים תכנונים והרבה פתירת חידות (ואני לא מתכוון לסודוקו ולתשחץ בעיתון..), זה הגיע למצב שביום חמישי פשוט בערך בשעה 22:00 הכל נהיה מטושטש ופשוט נפלתי על המיטה וישנתי עד 10 - 11 בבוקר, ושהתעוררתי לא זכרתי בבירור את כל מה שקרה אחרי השעה 20:00 בערך... הלכתי לנוירולוג (עד שמצאו לי תור..) והוא הפנה אותי למעבדות שינה שבצבא זה עסק מפגר לגמרי כי לפי מה שהוא אמר אפשר לעשות את זה רק בירושליים אבל בכלל בשביל לעשות את הבדיקה צריך לעשות בדיקת כשירות לפני כן ורק אחרי שעושים את הכשירות אפשר לעשות את הבדיקה, בקיצור הולך להיות לי לפחות שבוע של טיולים חולון-ב"ש-ירושליים... טוב אבל מה לא עושים כדי להרגיש טוב...

בלי קשר לזה יש לי עכשיו המון המון לחצים פחדים ודאגות, בגלל הבעיה הרפואית שלי, עשיתי את כל הבדיקות שהיו צריכים, באתי עם כל הניירות והCDים והצילומים לרופא הוא הסתכל על הניירות בדק את הCDים שאל אותי כמה שאלות ואמר שצריך לעשות ניתוח. עכשיו האופצייה של הניתוח הייתה קיימת כבר הרבה לפני ידעתי שאני אצטרך לעבור אותו מתישהו אבל פתאום שזה נהיה כל כך קרוב ושיש רק עוד בדיקה אחת שיכול להיות שממנה ישר אני יעבור לניתוח עצמו, פתאום התחלתי לפחד... לדאוג.... גם עלתה סוגייה בשיחה עם הרופא שאולי אני צריך להחליף מקצוע, להיות איזה פקיד שעונה לטלפונים במוקד או משהו בסגנון, ולא יודע זה מלחיץ ומפריע לי באיזה מקום, אני ילד רגיש חח אולי זה לא נראה ככה אבל יש לי לב מיוחד, אני נקשר למקומות ואנשים ויהיה לי ממש קשה לעזוב את התפקיד שלי והבסיס שלי אפילו שזה נשמע ממש טוב ויפה ומגניב ומלהיב, יהיה לי קשה לעזוב שם אני אוהב את האנשים האלה. כמה שהכל חרא ורע, עדיין יש שם ת הדבר הזה שמחזיק אותי... כמובן שקיבלתי גם מטח של צעקות שאני חוצפן וטיפש (למרות שהמילים לא נאמרו במפורש) שאני מודע שיש לי בעיה ובכל זאת אני הולך ועושה דברים שפוגעים בי אז כתבו לי פטור רשום מהכל ועכשיו גם אם אני רוצה למפקד אסור לתת לי... טוב אני מניח שכל זה לטובתי בסופו של דבר, כמה שאני מרגיש לא נעים עם כל הקטע הזה, צריך להודות, אני לא חומר של קרבי, מסתבר שאני אפילו לא חומר של שמירות של שעתיים... טוב כמו שאומרים בצרפתית C'est La Vie. צריך לעשות הרבה הרבה חושבים להבין מה אני צריך לעשות ומה הכי נכון ופשוט לקבל את זה...

סליחה על המגילה זה פשוט פרץ ממני, ככה זה שמחזיקים דברים בפנים...

שבוע מקסים לכולם,
רועי
ישן 29-04-2006, 22:24
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
שבוע נחמד :)

השבוע כאמור התחיל במוצ"ש, חברה שלי גררה אותי לאיזה בר (ובשמו החדש : מאורת ערסים), היה נחמד אבל מלאאאאאאא בערסים, התמימה עוד חשבה שאני אמצא שם מישהו...

יום ראשון ושני - שגרתי, בשלישי עשיתי לילה עם חברה (היא שמרה ואני הייתי ערה עד אמצע הלילה, מלא עבודה לקראת טקסי יום הזיכרון ואירועי יום העצמאות), פרסנו מזרנים במשרד וישנו כמו מלכות - לפחות עוד שעה וחצי יותר שהולכת מדי יום על הנסיעה לבסיס .
ביום רביעי קיבלתי את המצלמה החדשה והמתוקה שלי : Canon A530 שאני נהנית ממנה מאוד עכשיו

את סוף השבוע שלי העברתי במיטה עם גרון כואב (מ-א-ו-ד) וחום, שום לימון, דבש או נוריות סופר שמופר לא עוזרים .
אבל נו מילא - יהיה טוב

שבוע מקסים לכולם, תהנו בעצמאות !!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 29-04-2006 בשעה 22:27.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:18

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר