לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2006, 02:14
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
.......
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "תאמין לי שאני עצרתי מבוקשים..."

טכנית גם אין בעיה לעשות מעצרים עם Lee-Enfield, אבל זה לא סיבה שנעשה את זה...
בוא נפרק את זה שיהיה יותר פשוט:
יראור - שנינו מסכימים שבשטח בנוי זה מאוד חשוב, ד"א הפנס שיש לו הנשק (Millenium של SureFire) זה אחד הפנסים החזקים שיש, רק מה, הוא שורף בטריות כמו משוגע.
ידית "הסתערות" (ידית קדמית) - עניין של נוחות...
סמן גלוי/סמוי - מכיוון שהבחור מצוייד בטריג' והעבודה בלש"ב היא בטווחים קרובים אז במקרה של התקלות בטווחים של פחות מ-20 מ', לירות בטריג' זה לא תענוג גדול, וסמן יקצר מאוד את זמן הכניסה למצב, מה גם שזה אחלה דבר בתור ל"פ...

חוץ מזה אין שום דבר על הנשק, ככה שאני לא רואה איפה פה הוואסח.

עוד דבר, אם נסתכל על האמריקאים לדוגמה, אפשר לראות שזו הקונפיגיורציה הרגילה שלהם בנשקים: כוונת אופטית+סמן גלוי/סמוי+פנס+ידית קדמית.

נערך לאחרונה ע"י RP. בתאריך 29-04-2006 בשעה 02:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-04-2006, 20:39
צלמית המשתמש של gal perel
  gal perel gal perel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.06
מזל שיש את הסיירת של הנח"ל הם עוד רגע תופסים ת'מחסום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב ""ובינתיים במלחמה"- צוות "סופשבוע" של מעריב התלווה לגדוד הסיור של חטיבת הנח"ל"

בג'נין אני משער יושב עכשיו עוד גדוד אלמוני יותר אולי 932 אולי אחד מצמחי חטיבת גבעתי אולי גדעון ואולי םתם 77 או 605. כולם טובים ומצוינים. הגדוד הזה בשמש גשם אור וצל יושב לו ומקלל. ולמה זה משום שהוא נטחן במחסומ ים שמי שעלה למשמרת ואייש אותם חזר גם ממעצר של מישהו עם קשר עקיף\ישיר (חי"ר וגם האחרים כבר עצרו מתאבדים ומשלחים עם חגורות מפות ואוטו) ולא ממש ישנו בלילה. כשיחזרו למוצבים תבוא עליהם ברכת המטבח שיש לעשותו עמדות הברזל שיש לתפוס ומסדר הציוד ועבודות פלוגה לעשותן. בסוף גם יהיו 4 שעות שינה קטועות ויאללה למחסום. ובמחסום כל דקה יכול לבוא (כמו שפעם בא למחסום שלי בלילה) איזה מוחמד עם קלצ' ולרסס ומי ישים לב כשכולם טרוטי עיניים ומתים מעפיצות. וכאשר הם לא רבים עם הפלסטינאים ואוכפים את העוצר הם בלב ג'נין תחת אש ואבנים ותמרות עשן. הם עושים את העבודה. הם מפחדים כל יום כי כל יום שהם שם (ועוד לא כתבתי מילה על היציאות הנוראיות הבייתה) הם יכולים למות והם בלב השטח העוין . מעבר לגדר אצל האויב בחצר הקדמית. אצלהם אף אחד לא יקפוץ מבית ליד לחלץ את דובדבן. הם יקפצו מהמוצב על זמן שינה ובית. וגם יגידו תודה שנתנו להם להשתתף. לעולם לא אשכח אייך שמעתי כצנחן צעיר מלוחם בפלס"ר צנחנים אייך בגלל מבצע שגלש לשבת ביטלו להם יציאת סופ"ש והוציאו אות שבת ראשון שני וחזרקה בשלישי. אינני מזלזל ביחס"ר נח"ל . לוחמיו הם מטובי הלוחמים והאזרחים ותרומתם חשובה והם ראויים לצל"ש שזכו לו כמעט כמו הגדוד ה"אפור" הזה המתואר לעיל. ותקנו אותי עם אני טועה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר