לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2006, 10:59
  meir_adre meir_adre אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל meir_adre
אחים שלי חג שמח אני חייב עזרה בבקשה לגבי מכתה..

שלום רב
אני עומד לשלוח מכתב ללשכת גיוס בבקשה לקבל מבחנים חוזרים במחשב
אני יודע שזה קשה אבל אני עושה זאת כי אני יודע שלא הלך לי טוב בכלל והדפ"ר שלי הוא 50
זאת בגלל שבזמנו לא תכננתי בכלל על יחידה מובחרת ולא הייה לי בכלל רצון לשרת בקרבי אפילו שהייה לי פרופיל היום הגלגל התהפך המון בזכות הפורום והחברה התותחים שיה כאן והכל הפוך אני מאוד רוצה יחידה מובחרת ומאוד רוצה לתת למדינה שלי כמה שיותר

הנה המכתב בבקשה חברה בבקשההה תוסיפו מה שאתם חושבים חסר ותתקנו מה שצריך על מנת שזה ייראה מכתב פצצה

אני העלתי לכם אותו לקישור
תורידו תתקנו תוספיו מה שאתם חושבים ותעלו לי את זה שוב מתוקן
אני יודע שזה נישמע יותר מדיי אבל בבקשה אני לא טוב כל כך בניסוח מכתבים
אז תודה רבה רבה לכם וחג שמייח:

http://planet.nana.co.il/emeir15/Fresh.doc

נערך לאחרונה ע"י meir_adre בתאריך 03-05-2006 בשעה 11:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-05-2006, 11:51
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
כמה תיקונים ראשוניים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי meir_adre שמתחילה ב "אחים שלי חג שמח אני חייב עזרה בבקשה לגבי מכתה.."

ציטוט:
אני, מאיר עדרי מיועד לשירות ביטחון בצה"ל.

בצו הראשון שעברתי לפני מספר חודשים עשיתי מבחנים פסיכוטכניים במחשב ובאותו זמן לא ידעתי מה משמעות המבחנים האלה ועד כמה הם חשובים לעתידי בצה"ל(פסיק) שזה דבר שמאוד חשוב לי כיום(פסיק) לאחר שדעותיי השתנו מאוד מאז (לא צריך לכתוב "מאז" כשכבר כתבת "כיום, לאחר").לכן עשיתי את המבחנים באופן גרוע ולא נתתי לזה ייחס רציני כל כך(נקודה) עכשיו אני מתחרט על זה במידה רבה!

אני נער שלא אוהב בכלל להשתחצן או משהו דומה לזאת אבל בשביל לקבל מבחנים חוזרים עליי לספר לכם את האמת. לדעתי לא צריך את הקטע הזה.

אני נער מאוד חכם ובעל ידע וכישורים מיוחדים(נקודה) לא אני זה שאומר את זה אלא חבריי(פסיק) המורים בבית הספר והוריי(נקודה) לכן תוצאות המבחנים שאותם עשיתי בצו הראשון רחוקות מאוד מלשקף אותי ואת רמת המשכל שלי.

כיום יש בי רצון רב להגיע ליחידה מובחרת ולשרת את המדינה שלי בצורה הכי טובה שאני יכול ולתרום מכישוריי הרבים למדינה.

אני חייב להודות שהשתניתי הרבה לאחר שהייתי במסע לפולין וראיתי מה עבר עמנו וכמה הוא סבל(נקודה) לכן היום, שירות בצה"ל זה משהו שאני מחכה לו כבר חודשים ואני אף סופר אותם בקוצר רוח ובתקווה להגיע ליחידה מוברחת ולתת את הנשמה שלי למען המדינה.

אני מבקש מכם בכל לשון של בקשה לתת לי הזדמנות נוספת לגשת למבחנים הללו ולעשות אותם בצורה הכי טובה שאפשר ולא כמו בעבר כשהייתי צעיר יותר ולא היתה לי מודעות לגבי כמה המבחנים הללו חשובים לעתידי בצה"ל.

ולהשיג לי עתיד טוב יותר בצה"ל כמו שמגיע לי.
תוריד את הקטע הזה

בכבוד רב
מאיר עדרי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר