לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2006, 21:51
  atlantik atlantik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
שלום תמר.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי tamar borsook שמתחילה ב "התגובה שלי היא"

אינני מכיר אותך. אך מדוע בנייך אינם חיילים ?

הדיון הוא : ה"גנרלים" המנופחים שלנו מטיפים יותר מדי לאחרים ,האם זה מוצדק ?

לדעתי לא.

למרות צה"ל וכוחו, הוא יכול לשפר בהרבה את איכויותיו ע"י לימוד אמיתי ויסודי של מקצועות הלחימה למיניהם.

חיילים משכילים ומקצועיים יצמצמו משמעותית את התאונות

בצה"ל, לדוגמא.

אני חושב שהמכתב המצ"ב מדבר בעד עצמו.

גם מ"כ צעיר בצבא וגם רופא מיילד, שניהם מופקדים על חיי אדם.
לא פלא שנשים מעטות יולדות בביתן, אך רבות ,כמוך,
אינן שולחות את ילדיהן לידי מפקדים שמבוגרים מהבן המגוייס בכחצי שנה בלבד !! איזו מקצועיות אפשר לבקש ממפקד כזה ?

המכתב נכתב ע"י אלוף בצה"ל.

לתגובתך/כם אודה.

אינני רופא עדיין.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-05-2006, 13:21
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
נכון שעצם יצירת מדינת ישראל ועוד טרם לכך הקמנו לנו אויבים בקרב עמי האזור
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי tamar borsook שמתחילה ב "אין אויב אמיתי"

אז מה ? לדעתך הקמת מדינת ישראל הוא דבר פסול ? לדעתי לא - היא הוקמה בזכות בדין ובצדק.

אויבינו שלא רצו אותנו כאן עוררו סדרות של מלחמות ופעולות טרור במטרה לסלקנו מכאן וכל נסיונותיהם עלו בתוהו.

נכון שגם אנחנו הגזמנו מדי פעם ותגובותינו לא תמיד היו שקולות והתנהגותנו כלפי האוכלוסיה המקומית לא תמיד הייתה ראויה ובעיקר לא השכלנו לנצל את נצחונותינו להביא ליחסים תקינים עם סביבתנו.

אירוע רדף אירוע, תגובה רדפה תגובה והגענו עד עצם היום הזה, שאנו "תקועים" עם שטחים כבושים ובתוכה אוכלוסיה שאיננה "סובלת" את המצאותנו שם.

אפילו שתי הפעולות האחרונות, שהיו בכוון הנכון (היציאה מלבנון - נכון היו חייבים לעשות זאת שנים רבות קודם לכן והיציאה מרצועת עזה - שהגיע כ- 30 שנה מאוחר מדי), לא הוו שדר מספיק לפלסטינאים ולא הפסיקו לרגע אחד את פעילותם הרצחנית. אולי בכל זאת כוונות מדינת ישראל הן כוונות טובות שתבאנה תועלת לכל האזור ?

נכון שקיימת איבה וקיימים אויבים אבל לתלות הכל בפעילות או אי פעילות של צד אחד - זהו עוות של ההיסטוריה. זאת מבלי לקבוע מי שגה יותר וגם בזאת יש לי דעה מגובשת.
ישן 03-05-2006, 16:20
  tamar borsook tamar borsook אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 23.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל tamar borsook
"ימים של חשבון"
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי atlantik שמתחילה ב "מכתב מאלוף [מיל'] בני פלד ז"ל"

המכתב הזה מתוך ספרו של בני פלד "ימים של חשבון" ביוגרפיה שכתב לפני מותו. לשמחתי לא הייתי בארץ במלחמת יום הכיפורים. עזבתי את הארץ ב-1980 וחזרתי ב-1993, כך שלא הכרתי אותו במיוחד. אבל המכתב הזה מעניין מאוד. אותי מרגיז איך כל אשכנזי יכול להוציא לאור ספר שהתוכן שלו תוקף את מדינת ישראל, אבל לספרדי שכתב את "מחלוקת בציון" נשללת ממנו הזכות הזאת להוציא לאור את הספר. הסופר הוציא את הספר לאור באנגלית בחו"ל ב-1980 והוא מקיף בתוכו את כל המציאות העגומה של מדינת ישראל, ועדיין לא נס ריחו והוא רלוונטי. רבים העתיקו ממנו והצליחו להוציא לאור את ספרם. דבריו של בני פלד לא מפתיעים אותי. והוא צודק, האם אתה יכול לסרוק את הדפים הללו של המכתב בהגדלה, כדי להפוך אותו למאמר?

http://stage.co.il/Authors/55112
http://stage.co.il/Stories/502233

נערך לאחרונה ע"י tamar borsook בתאריך 03-05-2006 בשעה 16:22.
ישן 03-05-2006, 17:58
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
ושוב האשכנזים הרשעים מרימים ראשם הלבן והמכוער...P:
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי tamar borsook שמתחילה ב ""ימים של חשבון""

אני חייב להודות שכשאני רואה אנשים דגולים כמו דני סעיל ודומיו, הלב שלי נשבר ממראה האשכנזים
המפלצתיים המנסים לדכא את חופש הדיבור שלו ושל רעיו החביבים.
הקץ לטיראניזציה האשכנזית!!! הגיעה העת למסור את ההנהגה לידי ידיים אחראיות יותר, ידיים של
אנשים מסוגו של סמי שלום שטרית - המנהיג החברתי הכביר, שהראה לכולנו שהשואה שלנו, היא
לא משהו שיש להתרגש ממנו...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
אם יש כאן מישהו שחושב לרגע שהתכוונתי למילה אחת ממה שכתבתי פה ברצינות, אז רצוי
שישתה מים ויישב מעט עם עצמו, לצורך הבנת המושג "ציניות". הטענות על אפליית מזרחיים
אנטי-ציוניים, בהשוואה לאשנזים אנטי-ציוניים, היא איוולת. אלה גם אלה זכו כאן בשנים האחרונות ליחס חיובי ברמה ביזארית, שרק חברה תאבת התאבדות, יכולה להעניק לאלה הקוראים לה
להתאבד קולקטיבית...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר