לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-04-2006, 16:44
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
כל אחד מוזמן לכתוב בצו"ב, אלא אם כן כתב קודם בפורום אחר...

אתמול הגבתי לאשכול שנפתח בצו"ב בנוגע לפתרון בעיית הקאסמים. קיבלתי אזהרה מעידו מנהל הפורום הנכבד,שהתגובה שלי דווקא עניינית אבל היות והוא מכיר אותי מפורום אחר, הוא חושב שאולי באתי לצו"ב בשביל להכניס פוליטיקה והוא יאלץ (בכאב רב , כנראה) "לוותר" על התגובות שלי.

אני תוהה, האם יש ל fresh תקנון חדש המחייב קבלת פנים כזאת לגולשים שגלשו עד היום בפורום אחד ועברו לגלוש בצו"ב? האם גם גולשים שכתבו בפורום מדע וטבע יקבלו "אזהרה ידידותית " שכזו ברגע שיגיבו בצו"ב מחשש שיכניסו לפורום בעתיד תמונות של דובים הנמים את שנת החורף שלהם?

ואם כבר מחליטים להזהיר אותי על פשעים שטרם ביצעתי , האם לא עדיף לשלוח לי את אמצעי המניעה המוקדם הזה במייל ואם צריך, להסביר לעידו כיצד משתמשים בו? במקרה כזה , היה כבוד המנהל מקבל ממני תגובה במייל. אבל כנראה שהוא אוהב דיונים פומביים , אז בבקשה.

לגולשים צריך להתייחס בכבוד. לא כך התייחסו אליי בצו"ב.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...160&postcount=9

אגב, דוגמא נוספת ליחס מכובד. גם באשכול הזה היה קשה למצוא פוליטיקה. המנהל טרח , השלים את הכתוב , הפך אותו לנושא שלדעתו (האישית בלבד) הוא פוליטי ונעל את האשכול.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%E4#post1078975

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...946&postcount=1
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-04-2006, 18:40
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
איך שאתה מסלף את מה שכתבתי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "כל אחד מוזמן לכתוב בצו"ב, אלא אם כן כתב קודם בפורום אחר..."

לפחות תצטט אותי במדוייק:

"אני מכיר את ההסטוריה המשותפת שלכם בפורומים הפוליטיים ואני יודע טוב מאוד לאן האשכול הזה יגלוש...עד עכשיו לא עשיתם כל רע, אני רק מזהיר מפני העתיד של האשכול הזה (בהתחשב בעבר המשותף שלכם בפורומים אחרים)."

לא טענתי שכתבת משהו לא תקין, אלא שעל סמך העבר המשותף של שניכם האשכול הזה עלול להיגרר לכיוונים לא רצויים.
אל תיתמם לי ותגיד שהחלטת פתאום שאתה חובב צבא וביטחון, במיוחד לאור ההיסטוריה המשותפת שלנו. הרי לתגובה שלך הייתה מטרה אחת בלבד ואתה יודע אותה טוב מאוד.

אגב, מן הראוי היה שתכתוב שגם את הגולש השני הזהרתי. מוזר שהוא קיבל זאת ברוח טובה.

בעניין האשכול שנגע לטאלב א-סנע.
מה אתה חושב שהיתה מטרת האשכול? כשפותח האשכול הוסיף "וואלה", למה הוא התכוון?
ומה היתה התגובה הראשונה באשכול? "אוי ווי, מדינת חלם נהיינו. אוי ווי."
אתה באמת חושב שהאשכול הזה נפתח ממניעים טהורים?

תעשה לי טובה...

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 30-04-2006 בשעה 18:46.
ישן 30-04-2006, 19:17
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
זה לא מספיק לכתוב "סילוף" צריך גם להוכיח..
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "איך שאתה מסלף את מה שכתבתי..."

בהודעה שלי נכתב בפירוש שלא טענת שההודעה לא עניינית. העבר המשותף שלי עם אמיל הוא לא ארוך ולא רלוונטי, האשכולות שלי ושל אמיל נגררו לפוליטיקה משום שהיו בפורום פוליטיקה ואין בכך פסול. כמו שאחרים יכולים להתווכח בפורום פנטזיה ולנהל ויכוחים גם בפורום כלכלה בלי שיאשימו אותם בכך שהם עלולים להגרר לשיחה על הארי פוטר..

התגובה שכתבתי נבעה מכך שזו דעתי בנושא הנדון. אתה מדבר על העבר המשותף שלנו??? (יש דבר כזה? הצג אותו לגולשים בבקשה) מישהו בכלל התייחס אליך באשכול? הכל סובב סביבך? אסור לי להגיב שם ולכתוב את דעתי מבלי שתאיים עליי? אני מגיב הרבה פעמים על סוגיות העוסקות בצבא ובטחון בפוליטיקה. ולכן אני בהחלט חובב של צבא ובטחון. ההפך , מי שהגיב להודעה שלי היית אתה ומי שהעבר רודף אותו והיה חייב להוכיח לי שהוא גבר-גבר היית אתה , לצערך היה שם גולש שני ונאלצת להזהיר גם אותו .

לשאלה מדוע לא שלחת אליי מייל ו"נאלצת" להסתפק באיום פומבי ..טרם ענית.

האשכול השני היה אשכול קלאסי של צבא ובטחון משום שהיה עשוי להתפתח דיון בשאלה העקרונית , האם חבר כנסת ערבי אנטי-ציוני ראוי לשמש בתפקידים בטחוניים. אבל דעה כזו אפילו לא הובעה. אתה וידאת חסימת פיות ...

בקיצור,אני דורש התנצלות על הבזיון הזה (לא בטוח שאני אקבל כזו, אבל זו צריכה להיות הדרישה של כל גולש כשמשפילים אותו על לא עוול בכפו)
ישן 30-04-2006, 19:49
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
תראו תראו מי שמדבר על עושה מה שבראש שלו בחסות האדמינים
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "מה לעשות שלפורום צו"ב חוקים משלו,מנהלי צו"ב עושים מה-בראש,והכל באישור ותמיכת האדמינים"

ולפותח האשכול - אין זו הפעם הראשונה שאתה עושה זאת...ולא רק בפורום הזה... אז הצעה לי אלייך אם אתה לא מסוגל לשמור את דעותיך החשוכות והאפילות לעצמך, (שהרי "לעשות חישוף" ולהפגיז בלי חשבון" - כמו שהוצג בפניך - אלו פשעי מלחמה) ו/או לפורום המתאים, חסוך עבודה למנהלים והשעה עצמך לאלתר מכתיבה בפורום.

ישן 01-05-2006, 08:56
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה יודע, הפרשנויות שלך לדברים מזכירות לי את אלו של
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ההודעה שלך מיותרת כאן."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
אני אמשיך להביע כאן את דעותיי ואתה תמשיך להאשים את צה"ל (שביצע חישוף וירי לעבר שכונות לא פעם) בפשעי מלחמה. רק בדבר אחד תרמת לדיון. ברוב חוכמתך הסברת את המניע האמיתי של עידו לאיומים - לא מניעת דיונים בנושאים פוליטיים, אלא סילוק מהפורום של דעות המנוגדות לדעתו (גם הוא כנראה רואה בפעולות אלה פשעי מלחמה) אגב, הייתי מסביר את דעותיי בפירוט בפורום (אני מנתגד להרג ללא צורך של חפים מפשע) אילו הייתי יכול. קצת קשה לעשות את זה לנוכח איומי חסימה.

הפלסטינאים, (סליחה שאני מכניס פוליטיקה לאשכול, אבל ככה אתם כולכם נראים ב"סקופים" ו"אקטואליה") שבסיסן - עיוות של המציאות ברגל גסה לטובת האינטרסים האישיים. שוב אין בעיה שתביע את דעותיך, אך פורום צבא וביטחון אינו המקום לכך. אתם סתם גורמים לאשכולות של גולשים להינעל בשל כך ואנחנו מפסידים! ועל כך כל התרעומת של עידו ויתר המנהלים.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 01-05-2006 בשעה 09:12.
ישן 01-05-2006, 09:11
צלמית המשתמש של רועי AZ

לך לא לי כן...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "מתי הוא גרם לנעילת אשכול?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
לא זכור לי מקרה כזה...

אמנם לא looklook ספציפית אבל המדובר בשם העיקרון של לא לערב פוליטיקה בצו"ב. ויש חוקים ברורים, שהוא בתור מנהל פורום לשעבר אמור יותר מכולם להיות רגיש אליהם ולציית להם.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 01-05-2006 בשעה 09:13.
ישן 01-05-2006, 12:24
צלמית המשתמש של רועי AZ

בבקשה
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אם זה לא אני ספציפית, למה מזהירים אותי ספציפית? יש חוק שלא צייתי לו.???"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
אנא הבא אותו מרשימת החוקים של הפורום.

אין דבר כזה , צייתתי לכל חוקי צו"ב.

ציטוט:
<LI>למנהלים עומדת הזכות לנעול ואף למחוק אשכולות בהם יעלו תוכן ו/או תמונות מסווגים, או שאיו להם קשר למהות הפורום.
אין לדון בנושאים פוליטיים, גם בהקשר צבאי - בשביל זה קיים פורום פוליטיקה ואקטואליה.

קישור אל דבר המנהל:

http://www.fresh.co.il/vBulletin/an...nouncementid=34

דבר נוסף: אותו דבר עשית כשציטטת בחתימתך משהו שכתבתי באחד הפורומים. כלל ברזל של האינדקס - אין להעלות חתימה שנושאה הוא גולש אחר!..גם על זה עברת למרות שאתה מודע לחוק. הייתי צריך לערב את אחד האדמינים לכך...

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 01-05-2006 בשעה 12:27.
ישן 01-05-2006, 15:39
צלמית המשתמש של רועי AZ

כולנו יודעים שזו הייתה כוונתך...במוקדם או במאוחר היית מגיע לזהם את האשכול
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אבל עידו403 קבע שלא הפרתי את החוק הזה.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403

"אני מכיר את ההסטוריה המשותפת שלכם בפורומים הפוליטיים ואני יודע טוב מאוד לאן האשכול הזה יגלוש...עד עכשיו לא עשיתם כל רע, אני רק מזהיר מפני העתיד של האשכול הזה (בהתחשב בעבר המשותף שלכם בפורומים אחרים)."

לא טענתי שכתבת משהו לא תקין, אלא שעל סמך העבר המשותף של שניכם האשכול הזה עלול להיגרר לכיוונים לא רצויים.

בנושאים פוליטיים...

היות ולהגיב מקצועית ולעניין עצמו, אתה לא יודע, אז הוא מצא לנכון להזהיר אותך

ישן 01-05-2006, 15:50
צלמית המשתמש של רועי AZ

תקרא בבקשה שוב את דברי עידו
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "נו באמת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Au79
משטרת מחשבות בסגנון Minority report?
הוא התעתד לעבור על החוקים אז עצרו אותו מבעוד מועד? עשה לי טובה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403

על "שור מועד" שמעת?

ישן 01-05-2006, 16:01
צלמית המשתמש של רועי AZ

נראה כי פרשנותי למושג שונה בתכלית מזו שלך
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "קראתי גם בפעם הקודמת, ותגובתי בעינה עומדת."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Au79
"שור מועד" זו המצאה של מי שלא מסוגל להתמודד עם בעיות שעלולות לצוץ, אך הן אינן ודאיות.

בכל אופן, יש חוקים מי שלא מוכן לעמוד בהם מוזמן לא לכתוב בפורום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:08

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר