לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2006, 15:16
  royiancu royiancu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.04
מוטורולה v3

שלום !
אני מתנצל מראש אני מקווה שאני כותב את ההודעה באשכול הנכון . ומצטער שכתבתי כול כך הרבה...
לפני כ-3 חודשים רכשתי ברשת אורנג' את המוטורולה v3 השחור. נסעתי לחו"ל לעינייני עסקים והייתי בטוח שהמכשיר ישרת אותי כאן . לאחר כשבועיים המכשיר פשוט שבק חיים או שהוא נדלק ולא מגיב. החלטתי שאני לוקח אותו לבדיקה ברשת אורנג' כאן איפה שאני נמצא עקב כך שרשת אורנג' היא בינליאומית ויש לי אכן קבלת קנייה וכמובן שנת אחריות יצרן בינליאומית כפי שהובהר לי בעמדת הקנייה. לאחר שאורנג' כאן לקחו את המכשיר הם טענו שהמכשיר הוא לא חדש, הוא מתוקן, ושכנראה שאורנג' בארץ מכרו לי מכשיר מתוקן שהיה פתוח כבר פעמים קודמות לתיקון, כמו כן הם אמרו שהם לא יכולים לטפל בי. לאחר שיצאתי משם התקשרתי לאורנג' וטענתי שאני נמצא בחו"ל עם המכשיר אין לי קשר עם המשפחה בארץ וכמובן אני לא יכול ליצור כאן קשר עם אף אחד אפילו שבאתי לעינייני עסקים. הם טענו שהם צריכים לבדוק את העיניין ויחזרו אליי בהקדם. לאחר כחצי שעה קיבלתי טלפון מהם למספר של אחד האנשים שהיינו ביחד בפגישה שאמרתי לאורנג' וענו לי שהם לא יכולים לטפל בי ושאני "ילך לחפש מישהו שמגיע לארץ על מנת שיביא להם את הפלאפון לתיקון, ולאחר מכן שאני ימצא מישהו שיחזיר לי אותו לחו"ל" כמובן שעניתי להם שזה צחוק ואין לי מאיפה להכיר אנשים שבאים או חוזרים לארץ בשביל שיביאו ויחזירו לי את הפלאפון . כרגע אני נמצא בחו"ל ללא טלפון וללא שום קשר עם המשפחה חוץ מהפעמים הבודדות שאני הולך לקנות טלכרד לדבר מטלפון ציבורי. לא לתגובה כזאת ציפיתי מחברה רצינית ובינלאומית גדולה כמו אורנג'. אמרתי להם שאני יקנה כאן מכשיר באורנג' ויתן להם את הקבלה בארץ על הקניה שיזכו אותי בסכום הם טענו שזה בלתי אפשרי . מה גם שאני לא מבין איך הם מכרו לי מכשיר מתוקן במחיר של חדש והתקלקל לאחר 3 חודשים (התקלקל החיבור בין הכרטיס האלקטרוני למסך- זה מה שאמרו לי כאן באורנג') . אמרתי להם שבמידה והם לא יכולים לטפל בי אני מבטל את הוראת הקבע של הבנק בארץ ואני לא ישלם יותר את התשלומים וכמו כן אני אתבע אותם בבית משפט כשאגיע לארץ וברור שאפרסם מקרה כזה בעיתון.
אבקש את תגובתכם ודיעתכם מה אני יכול לעשות בנידון.
בתודה מראש
רועי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-10-2006, 13:28
  royiancu royiancu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.04
קודם כול תודה על התגובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי royiancu שמתחילה ב "מוטורולה v3"

אני פניתי כאן בחו"ל למוטורולה הם יכלו לתקן את המכשיר לאחר שאמרתי להם מה הבעיה שאמרו לי באורנג'. המחיר לא היה כול כך שווה את התיקון...ומצד שני גם לא רציתי לתקן אותו גם מכיוון שאז הייתה פגה תוקף האחריות של אורנג' ה"בינלאומית" שטענו שיש לי.
שלחתי את המכשיר עם אחי שגם ככה הייתה לו טיסה דחופה לארץ מקווה שבימים הקרובים הוא יפנה לאורנג' ונראה תגובה. אתה צודק מצד אחד לגבי העיניין של התביעה שהוא יותר יקר מהמכשיר. אבל אם אני אתבע אותם אני יקבל הרבה יותר ממה שמכשיר אחד שווה.. ובמיוחד לאחר שאני יפרסם את זה בעיתון..
שוב תודה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר