לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2006, 08:37
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
תראה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gheatza שמתחילה ב "מוזרררר אני מתחיל להיות שעיר בגיל 17"

תראה אחי אתה לא אמור להתפוגג מהרגע שבו אתה תוריד את החולצה לייד אנשים או החברים או הידידיות שלך.. אתה אמור להמשיך איך שזה, וגם אם חברים שלך נקיים ואתה לא ויוצא דופן זה לא אומר שאתה תתביש. אני יגיד לך משו אחי.. יש לי חבר מה זה שעיררר אתה מת אם תרואה לו ת'בטן או את החזה או בכלל את הרגלים ואת היידים.. והוא יוצא דופן מאיתנו. אבל אנחנו באים לים כמו בני אדם והוא מוריד חולצה כאילו כלום.. כאילו.. ממה הוא אמור להתביש? אם לך יש קצת שיערות ולו יש פול תאמין לי שזה לא נורא, ואם זה באמת באמת מפריע לך אז מה אני יגיד לך תעשה שעווה ולך תוריד אחרי זה כל שבועים וחצי אם יהיה לך כוח. זה מה שבאמת אתה רוצה?
בקיצור תמשיך איך שאתה כפרה אל תשים על אנשים שאומרים או מסתכלים, תילך לים ותראה נערים בגיל שלך שיש להם בדיוק כמו שלך ואף יותר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-05-2006, 12:44
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gheatza שמתחילה ב "מוזרררר אני מתחיל להיות שעיר בגיל 17"

תגיד באמת תודה ותראה כפרה איך מעודדים אותך הרי לכל אחד
יש בעיות ואנחנו לא מראים את זה לכל אחד ופשוט מסתירים את זה.
אבל אתה באמת באמת לא צריך להתבייש בזה, אם יש לך שיערות על הכתפים
אולי זה באמת קצת משונה או שזה באמת מפריע לך אתה יכול להוריד אותם
אבל זה החלטה שלך אני לא מציע לך לעשות את זה.. שיערות על הבטן\חזה
תשאיר, ואין לך ממש ממש מה להתבייש..
אני עברתי לפני שנה ניתוח במרפק שברתי את הפיקה אם אתה יודע מה זה.. והורידו לי אותה
ויש לי שם צלקת לאורך של כ 6 ס"מ וזה ממש ממש בולט.. וכשאני גם עם חולצה קצרה או בלי, רואים את זה ואין לי ממש ממי להתבייש אז אל תספור אנשים אתה לא יותר גרוע מהם אם בכלל תחייה תחיים שלך איך שאתה ותמשיך רגיל אני בטוח שאוהבים אותך ככה ואם לא תדבר על זה ותמשיך לחיות רגיל ולשמש דוגמא לאחרים שזה לא מפריע לך אז הם יראו שלא אכפת לך מיזה ואין להם על מה לדבר בדיוק.
ישן 03-05-2006, 15:25
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
הממ

טוב קודם כל אתה צריך לשמוח שיש לך שיער. וזה תוצאה של התפתחות אין לך מה להכנס לפאניקה אני לא חושבת שתהפוך עכשיו לשעיר מטורף...

תראה אני מחזקת את כל מה שאמרו כאן אבל לפי הנראה אתה מאלה שפשוט אוהבים חלק אז לך לקוסמטיקאית ותוריס את השיער... תחסוף כסף ותלך ללייזר ותוריד את זה לצמיתות. אומנם זה מטומטם לדעתי כי בנים אמורים לשמוח שי להם את האפשרות להשאיר את השיער וזה נוח להם... אין דבר שיותר מעצבן מלהוריד שיער מכל חור ... אתה יודע כמה מוציאים על זה בחודש? יש נשים שיש להן שיערות גם בבית החזה ובבטן ובתחת ובצוואר... כל זה להוריד זה טונות כסף בחודש... וזה כאב רציני.... אז תשמח ותעזוב אותך מזה. בכל מקרה יש לך עוד אופציה במקרה שאתה מש נגעל מזה.

מה שלא תעשה אל תגלח את זה!

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 04-05-2006, 19:46
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אלוקים ישמור עליי מצרות של עשירים..:)

לק"י

אני לא מזלזלת,פשוט נראה לי קצת מוזר שזה מה שמערער לך את הבטחון,זה כל כך פעוט..אני חושבת שהבעיה היא שעל זה ביססו לך בטחון,בנות החמיאו לך וזה ניפח לך קצת את האגו,ועכשיו כשאין את זה אתה מרגיש קצת אבוד..אז בוא נגיד ככה,אם תהיה שווה את זה..ובמקום להתעסק בשערה פה,שערה שם תתעסק במה שחשוב באמת,אני בטוחה שלא תאבד שום דבר,להפך רק תרוויח.נכון חיצוניות זה חלק חשוב לא פחות מפנימות.אבל הרבה פעמים כשאין כלום בפנים וקולטים את זה,אז לא נשאר כלום בסוף..בסופו של דבר תהיה שלם עם עצמך כמו שאתה,אז פעם אתה ככה ופעם ככה,ונכון שעכשיו יש לך שיער ואולי בגיל 40 ככה כבר תתחיל להתקרח..ואם לא תלמד לקבל את מה שיש,באופן שלם אז כל פעם תריב עם עצמך,ותתבאס מהכרס..ותתבאס מהרבה דברים..תראה סה"כ החיים יפים,כדאי לראות את הטוב,היפה שבהם,לא את הרע למרות שחלק ממנו בר תיקון.אם זה באמת נורא נורא מפריע,אז תוריד בשעווה..הגברים החדשים..איך שתרצה,למרות שאני לא ממש בטוחה שזה האישיו,אבל טוב,זהו..מקווה שלא סיבכתי יותר מדי,יומטוב..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר