לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2006, 05:15
  Avinoam666 Avinoam666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
מעניית אותי הכמיהה פה של כולם לקשר.

בתור אחד שעבר קשר רציני (שנה ו7) שהתחיל בגיל 15 (ונגמר כאמור).. האמת שאני מאוד מתגעגע למה שהיה ואני מבלה שעות רבות במחשבה על זה. גם שפכתי הרבה כסף אצל פסיכולוגית כדי שתעזור לי לשכוח את זה, אבל זה לא עזר. בסוף החלטתי לנתק את הקשר עם האקסית על אף שהיא מקסימה ורוצה להיות ידידה שלי אבל זה רק עושה לי רע להיזכר בה... והיום היומולדת 18 שלי והיא לא התקשרה אפילו לאחל לי מזל טוב. נו מילא.

בכל מקרה, ראיתי שהרבה אנשים פה נורא מודאגים מהקשרים שלהם עם המין השני, וזה נראה לי תמוה קצת. איך זה שכל כך הרבה אנשים פה בפורום הזה, שרובם (אני חושב) בגילאים 14-20 כל כך ממהרים להתחייב ולהתמסר ל"אחת" או ה"אחד" שלהם?

רציתי לדעת, למרות שזו שאלה קשה, פילוסופית קצת ובטח תגרום לדיון הזה לשקוע ללא תגובות-
מה אתם מחפשים בקשר? מה חסר לכם עכשיו, שאתם חושבים ש"ישלים" אותכם? מה, הסקס? האינטימיות? התחושה שאינכם לבד?

אולי פשוט כולם פה מפחדים להתעורר לבד, ללכת לישון לבד, ולראות שהם כביכול לבד בעולם? או מה?

בקיצור תשתדלו לענות בכנות, איך שבא לכם..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2006, 07:23
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Avinoam666 שמתחילה ב "מעניית אותי הכמיהה פה של כולם לקשר."

קודם כל מזל טוב

אקסיות.. יכול להיות שהבעיה האמיתי היא שהתרגלת להיות איתה, שילבת את החיים שלך עם שלה ופתאום הלבד הזה נראה ריקני כי כל החיים משתנים בעצם.. פתאום נראה שלא היו לך חיים לפניה <מה שבתכלס לא נכון>.

בקשר לסקס.. מה הבעיה להשיג סקס?! זה פשוט לא עושה את ההרגשה הזאת..זה ריקני לחלוטין וחסר פואנטה, עוד לא נולד/ה האדם שכל חיו חי רק על סטוצים וכאלה ולא רצה כבר קשר .

ובקשר לדיון, כולם רוצים מגע, כולם רוצים להגיש נאהבים.. ואם מוצאים מישהי/וא שאוהבים אז הכל הופך לקסום כזה..

ההסבר הפיזיולוגי- כשמאוהבים מופרש איזה הורמון מהמוח שגורם ל "הי" , זה ממכר.. הנשיקות, החום, ההרגשה הזאת.. הכמיהה להיות יחד, הגעגועים..

אין מילים לתאר את זה, פשוט לאהוב מישהי/וא , זה מחרפן, זה מכניס למצבי רוח, זה גורם לסרטים , זה נורא ואיום.. זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לנו.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 13-05-2006 בשעה 07:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר