לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-05-2006, 21:19
  משתמש זכר XpHunTeR XpHunTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
[בקשה] אני לא מצליח להכין חתימות :(

הבקשה שלי היא עצות.
כל כמה זמן אני מנסה ליצור חתימה, ובסוף מתייאש.
תמיד רציתי לדעת להכין חיתמות, וכבר היו לי 4 פעמים שהיה לי דחף ומוטיבציה גבוהה להכין חתימה, אבל בכל פעם שהתחלתי לנסות , אחרי יום אני התייאשתי.

כבר הספקתי להתקין את התוכנה 3-4 פעמים רק בגלל שכל פעם היה לי דחף לנסות שוב, אולי הפעם אני יצליח, אולי הפעם אני יבין.

זה ממש קשה, ואני תמיד מתייאש. כאשר אני רוצה להכין חתימה, אני שואל אנשים שנותנים לי אתרים עם מדריכים בעיברית. מדריך לעשות עיגול, מדריך לעשות משהו שקוף, מדריך לזה מדריך לשם! לוקח לי שנה לקרוא להבין וליישם את המדריך, כאשר זה לעשות נגיד רקע מפוקסל שגם ככה זה כל כך קשה עד שאני שוכח איך עושים (סתם דוגמא...)

במיוחד השולחן הכלים של פוטושופ, זה מה שממש קשה. אני לא מבין את הקטע של הליירים האלה, ולמה עושים שיכפולי ליירים, וכל הזמן לעבור מלייר אחד ללייר השני...אחד נמצא על השני, כשאני עובר זה נהיה שקוף בעעע...אני יודע מה זה אבל לא יודע איך להתשמש בזה בצורה נכונה. וגם הקטע עם הצבעים! יש שם שני ריבועים אחד על השני שאפשר לשנות את הצבע של כל אחד מהם אני חושב..זה פשוט מייאש כי לפעמים אני שם צבע מתאים אבל זה עושה בצבע אחר..

בקיצור אני תמיד נדפק עם התוכנה הזאת אבל היתי רוצה לדעת להכין חתימות (כן, עוד פעם יש לי את הדחף הזה להכין חתימות שכנראה יסתיים בהתייאשות שוב..)

[בקשה] המלצות.

TY
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-05-2006, 12:11
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי XpHunTeR שמתחילה ב "[בקשה] אני לא מצליח להכין חתימות :("

לדעתי האישית הכי טוב זה פשוט להתחיל לעבוד עם התוכנה ולא לקרוא את כל המדריכים וכאלה... אני לא יכול לסבול לקרוא את המדריכים, אלא אם כן אני רוצה משהו ספציפי ואז אני מחפש הוראות לגבי המשהו הזה בלבד.
גם אני בהתחלה (למרות שבשבילי זו עדין ההתחלה) לא הבנתי מה הקטע עם השכבות, אבל אז יום אחד רציתי לעשות משהו מסוים ואז פתאום ראיתי למה שכבות זה טוב...
בקיצור, פשוט תתחיל לעשות דברים, ולאט לאט אתה תלמד ותבין את התוכנה... זו הדרך שאני הולך לפיה לפחות... ואני עוד לא ממש טוב, אבל אני כל פעם לומד דברים חדשים.

ישן 02-05-2006, 12:21
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
תשמע...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי XpHunTeR שמתחילה ב "[בקשה] אני לא מצליח להכין חתימות :("

קשה מאוד לענות לך כשאתה לא שואל שום דבר ספציפי.

איך מכינים חתימה? בוחרים רעיון, או עובדים על בקשה של מישהו, ומתחילים לשחק עם זה.

התוכנה? את התוכנה לומדים תוך כדי. אני במשך תקופה ארוכה הכנתי את כל החתימות שעשיתי בעזרת ה"צייר" של windows, מכיוון שלא הייתה לי גישה לשום תוכנה אחרת. התוכנה היא לא החלק החשוב. עוזר, כן, אבל לא העיקר. העיקר הוא לפתח את הדמיון, לראות תמונה או רעיון ולקחת אותו לכל מיני כיוונים מענינים, לשחק עם דמויות, עם פונטים...

מדריכים מצויינים לתוכנות ושימושיהן אתה יכול למצוא בפרש כאן, ושאלות ספציפיות לגבי מה עושים איך אתה יכול לשאול בפורום תמיכה גרפית.

פשוט לך על זה. בהצלחה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר