לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2006, 19:51
  בטריה בטריה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.06
שריון נח"ל יציאות?

אני מנסה לחשוב עכשיו מה הכי עדיף שניהם נשמעים לי מעניינים..אחד מהדברים שאני מתלבט לגביו זה בעניין היציאות-המון אומרים שבשריון זה על הפנים...אני לא מכיר מישהו בשריון (בן דוד שלי היה שם לפני איזה 5 שנים אני מניח שדברים השתנו)ואני רוצה לדעת בבקשה לגבי היציאות בשני המקומות.

נ.ב1 אני כבר ערכתי חיפושים בנושא ולא הגעתי למסקנה.
נ.ב.2אני לא צריך לקורא פה שאם אני חוזר הבייתה הרבה סימן שאני לא מועיל או משהו בסגנון..זה לא זה אני רוצה לתרום אבל עם יציאות נורמליות.
נ.ב3 קראתי בחלק מההודעות שהיציאות הם כמו בכל מקום בקרבי...וואלה אותם יציאות לכולם? זה לא הגיוני צריך להתחשב בקו שתופסים ועוד שיקולים..מה שאני מחפש לדעת זה בערך-מה היציאות שבוע כן שבוע לא? גם בנח"ל גם בשריון?

תודה מראש מלשבי"ם\חיילים נחמדים שכמותכם!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2006, 22:00
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בטריה שמתחילה ב "שריון נח"ל יציאות?"

1. לא ערכת חיפוש. השאלה הזאת נשאלה 100 פעמים בחצי שנה האחרונה והתשובה עליה (לפחות התשובה שניתנה ע"י אנשים שבאמת משרתים / שירתו בעבר בשריון) היתה זהה.

2. אולי אתה לא רוצה לשמוע את זה, אבל זאת האמת. ומה ההגדרה של "יציאות נורמאליות"? בצבא ארה"ב פעם בחצי שנה זה נורמאלי. מה זה נורמאלי לפי ההגדרה שלך? לצאת פעם בשבועיים? בשלושה שבועות? שבוע שבוע?

קרבי עם יציאות נהדרות? אולי בסיירות. יש לי חבר טייס שחוזר כל יום לדירה, אבל מצד שני, הוא משרת כבר 7 שנים, כשכל החבר'ה השתחררו וכבר באמצע הלימודים.
אם אתה מחפש חיים קלים, ועדין להנות מסטטוס קרבי באותה מידה אתה יכול ללכת להיות עובד רס"ר ולקנות לך סיכות לוחם בריקושט.
יש גם חילות קרביים "לייט" שאולי יתאימו לך.

3. היציאות הם לא אותו דבר אצל כולם, וכמו שאמרת - הם משתנות על פי סוג האימון / תעסוקה / סד"כ / כוננות ושאר ירקות.
ישן 15-05-2006, 23:51
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי בטריה שמתחילה ב "לא בדיוק קיבלתי את התשובה..."

טוב, אני בכל אופן זוכר שעניתי על השאלה הזאת כמה וכמה פעמים.

לפי הידע שלי (שהוא לא עדכני מי יודע מה, כי את הטירונות שלי עשיתי לפני יותר משש שנים), היציאות בשריון בזמן המסלול הן בעיקר אחת לשתיים. יציאות של שישי-שבת (שישי ב5 בבוקר האוטובוסים יוצאים וגם הצפונים מגיעים הביתה הרבה לפני כניסת השבת).
בזמני עשו את הצמ"פ בגדודים ומדי פעם יצא לך לסגור שלושה שבועות בבסיס, וזה לא כולל שבתות שאתה עלול לחטוף. באותה מידה, אתה יכול לקבל שבת או חמשוש צ'ופר (בעיקר בטירונות, שיטת המקל והגזר). בנוסף יש לך חגים שונים ש"משפרים" את היציאות.
בסך הכל בזמן המסלול היציאות הן סטנדרטיות. אני לא יודע בדיוק איך זה במקומות אחרים, אבל לא נראה לי שזה שונה. אורך המסלול הוא פחות או יותר 8 חודשים (שמעתי שזה התקצר, אבל אני לא ממש מעודכן).
בקורס מט"קים היציאות הן בעיקר אחת לשבועיים, ופעם או פעמיים אחת לשלוש.

לגבי זה שאתה רוצה לתרום אבל רוצה גם לצאת הרבה הביתה - לדעתי זה מראה על חוסר רצינות. מה שנקרא "ללכת עם ולהרגיש בלי".
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:34

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר