לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2006, 13:56
  yossi190 yossi190 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.06
מספר שאלות לגבי פלמ"מ ומטפלי עצ"שים

שלום, אני נמצא עכשיו בשבוע האחרון של קורס מד"כים במ"צ ונאמר לנו כי כמה מאיתנו ילכו להיות מטפלי עצורי שטחים...

השירות הוא בכלא עופר, כאשר לפי מה שהבנתי יש שם מד"כים שעושים יומיים יומיים ויש את הפלמ"מ שהם בעצם שומרים על המד"כים ומבצעים ליוויים לבתי משפט וכדומה...

בכל מקרה יש לי מספר שאלות על הפלמ"מ, אולי מישהו יוכל לענות לי:

1. לפי מה ששמעתי החלוקה לפלמ"מ ומד"כים היא אחרי שמגיעים לכלא עופר... מה הסיכוי שיתנו לי להגיע לפלמ"מ אם אני אבקש? ומה צריך כדי להגיע לשם?

2. מישהו יכול לספר קצת יותר על השירות שלהם? הבנתי שהם בעצם שומרים על המד"כים וחלקם מלווים את העצורים ושומרים עליהם בבתי חולים ובתי משפט וכדומה.... בנוסף הבנתי כי מי שבפלמ"מ משרת עם נשק (מקוצר?)...
יש למישהו עוד מידע?

3. איך היציאות של הפלמ"מ (זה לא השיקול העיקרי שלי, אלא סתם כדי לדעת)? אמרו לי שזה שבוע בבסיס (7 יום), שבוע בבית ואז שבוע בבסיס שבו יוצאים חמשוש, ואז שוב שבוע בבסיס וכך הלאה...

יש למישהו עוד מידע על התפקיד?

תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-05-2006, 09:45
  HobbitWarrior HobbitWarrior אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
אהלן!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yossi190 שמתחילה ב "מספר שאלות לגבי פלמ"מ ומטפלי עצ"שים"

אני מד"כ בכלא 6 והמ"מ שלי היה פעם עצ"שניק ואני חייב להגיד לך שלהתעסק עם עצירים בטחוניים עדיף פי מליון מלהתעסק עם החיילים שלנו. זה גם תפקיד הרבה יותר מעניין שיש בו הרבה יותר סיכויים לאקשן, אין לך בעיות מצפוניות.... והתנאים שם הרבה יותר טובים. שם גם תהיה לך הזדמנות להיחשף לתמיכה של אירגוני הטרור באסירים אפילו מתוך הכלא בדרכים מקוריות שבעזרתם הצבא עושה הרבה מאוד כסף...
ודרך אגב השירות בכלל לא מתקרב למה שמלמדים בקורס! צפוי לך שוק רציני...
היציאות של העצ"שניקים הם או 2-2 או שבוע שבוע, הפלמ"מ אכן יוצא שבוע-שבוע, הפלמ"מ מסתובב עם מקוצרים, ויש בכלא עופר גם את כוח 100 שהם הכי סוסים בתחום שלהם! אני בחיים לא ראיתי תפקוד כל כך מקצועי כמו שלהם!
אם יש לך שאלות אני אשמח לענות!
ואגב המלצה, בחיים על תסכים ללכת לכלא 6 או 4, לך רק לעצ"שים או פלמ"מ.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:06

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר