לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-06-2005, 23:49
  X2theZ X2theZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.05
שלח הודעה דרך MSN אל X2theZ
שאלה בקשר לידידה

טוב אז הקדמה קצרה:
יש איזה ידידה שלי שאני מכיר איזה שנה וחצי או משהו כזה.
בעקרון היא ילדה מאוד נחמדה ועשיתי הרבה כדי להיות ידיד שלה, כאילו השקעתי וזה, אני מתקשר מדי פעם, שולח הודעות, כל מני (די פתטי אבל היא מאוד חשובה לי).
ולילדה הזו יש איזה שני ידידים ממש טובים שהיא בקשר איתם אני לא יודע כמה זמן אבל שיהיה.
אז קיצר, לאחרונה נדפק לי המחשב לככה 6 ימים ואז כזה הבנתי שלה לא אכפת ממני בכלל, היא לא ידעה איפה אני, חולה, מה שזה לא יהיה, ושתבינו היא לא מתחברת למשל יום או במצב רוח רע אני ישר מדבר איתה וזה.
אז היא לא שלחה הודעות, לא התקשרה, לא משנה מה, וזה בא אחרי תקופה ארוכה של אירועים אחד אחרי השני שבערך מביאים אותי לאותה מסקנה.
אני לא יודע מה לעשות בקשר לזה, אם אני יגיד לה את זה, אז אם היא פתאום תתקשר זה יהיה מאוד מאולץ אם אתם מבינים אותי, אם אני לא אומר לה את זה, זה ימשיך לשבת לי על הלב, אתמול למשל לא הצלחתי להרדם בגלל זה.

תודה לכולם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2005, 10:50
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
דבר ראשון - עזוב פתטי, אין כזה דבר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי X2theZ שמתחילה ב "שאלה בקשר לידידה"

סתם שאלה, בן כמה אתה?
הא, ואתם לומדים באותו בצפר?
עכשיו, שמתי לב שאתה אומר שיש לה עוד שני ידידים שאתה לא יודע איך היא איתם בקשר. אולי אתה מפחד שהיא כביכול מדברת איתם יותר מאשר איתך ולכן אתה עוד יותר מתבאס כשהיא לא מתייחסת וסתם אתה מרגיש נטוש?
אז עזוב את זה. מזה משנה לך כבר. גם זה עסקים שלה אם מי היא מדברת, וגם מה שאתה לא יודע לא יכול להזיק לך.
תכלס, אין לך שום סיבה להרגיש ככה. אז נכון שהיא לא בדיוק שמרה על קשר, אבל אתה לא יכול לדעת מה עבר לה בראש באותה תקופה, ואתה סתם תיכנס לסרטים.
אם אתה רוצה, אז תשאל אותה למה היא ניתקה את הקשר, אבל תצפה לתשובה בסגנון של "למה אתה לא דיברת איתי אז?"
כמובן שאתה גם יכול לרמוז, "וואי היה לי משעמם טילים בלי המחשב" ודברים כאלה.
בכל אופן, אם אתה מרגיש שזה מעיק עליך אז תספר, מן הסתם לא בצורה תוקפנית אלא קודם לגשש ולראות איפה בדיוק אתה נמצא. אח"כ כבר תדע איך להמשיך הלאה עם זה.

*וואי התלהבתי מהצל"ש שלי חחח
ישן 11-06-2005, 19:47
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
תראה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי X2theZ שמתחילה ב "הממ"

לפי מה שאתה סיפרת אז קיים פה אחד המצבים היותר עצובים שהרגשות הם חד צדדים, אז קודם כל תוותר על הקנאה בידידים האחרים שלה הקנאה לא תוביל אותך לשום מקום וסתם תאכל אותך מבפנים, תעריך יותר את מה שיש לך ותהנה מזה, נכון שאתה רוצה יותר, אבל כמו שאתה מבין לא נראה שהיא מעוניינת אתה יכול יותר לנסות להקשר אלייה, אבל תדע שזה יכול לפעול גם לכיוון שאתה לא מעוניין בו שהיא תרגיש שאתה מתעלק, אז בינתיים אני מציע שתהנה ממה שיש מהידידות המרוחקת הזאת אם אתה רוצה, אם זה גורם לך לסבל תנתק קשר אם טוב לך תישאר בינתיים ותהנה ממה שיש במקום לסבול ממה שאין. ומלבד זאת אין לדעת מה צופן בחובו העתיד... אפשר לשמור על אופציות פתוחות אבל לא לפתח ציפיות יותר מידי גדולות כדי לא להתאכזב..
זה יצא מאוד מבלבל אבל אני מקווה שתבין את הכוונה בינתיים כמו שאמרתי קודם תהנה ממה שיש ואל תאכל את עצמך בגלל מה שאין

רועי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר