לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2006, 17:45
  borbabeten borbabeten אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
איך שולחים id לפונקצייה?

הפונקצייה אמורה לקבל id של של div ולהעלים אותו.
על div אחד זה עובד הבעייה היא שיש מספר divs ואני רוצה להשתמש בפונקצייה לכולם.
זהו הסקריפט לdiv אחד:
קוד:
<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript"> <!-- function hs() { if (navigator.appName=='Netscape') if (document.layers[m1].visibility == "hide") document.layers[m1].visibility="show" ; else document.layers[m1].visibility="hide"; else if (document.all.m1.style.visibility == "hidden") document.all.m1.style.visibility="visible"; else document.all.m1.style.visibility="hidden"; }; --> </script> <!-- Script by Sigall Bachman, webmaster@sigall.co.il -->

אני מעוניין לשלוח לסקריפט את הid של השכבה ושהוא יעלים אותה או יציג אותה.

השאלה היא איך אני שולח לפונקצייה את הid של הdiv ,איך הפונקצייה מקבלת אותו?,איך אני מגדיר את המשתנה שמקבל את השם? ואיך אני מציג את המשתנה בתוך שורות הפקודה של הפונקצייה ניסיתי כך:
שליחת id לפונקצייה:
קוד:
onClick="hs(m1);"

וכך הפונקצייה רשומה אך לצערי זה לא עובד:
קוד:
<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript"> <!-- function hs(x) { if (navigator.appName=='Netscape') if (document.layers[x].visibility == "hide") document.layers[x].visibility="show" ; else document.layers[x].visibility="hide"; else if (document.all.x.style.visibility == "hidden") document.all.x.style.visibility="visible"; else document.all.x.style.visibility="hidden"; }; --> </script> <!-- Script by Sigall Bachman, webmaster@sigall.co.il -->

מניסיוני בתכנות וניחוש פרוע חסר לי או מרכאות או שלא הגדרתי באף מקום שזאת מחרוזת או שלא הגדרתי נכון את המשתנה האם אני צודק?
דרך אגב המטרה היא ליצור תפריט נפתח בלחיצה לאחר סיום אני אעלה דוגמה שתשמש את כלל הגולשים תודה רבה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר