לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2006, 15:26
  dj antrahx007 dj antrahx007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.03
שלח הודעה דרך AIM אל dj antrahx007 שלח הודעה דרך MSN אל dj antrahx007
כמה בדיחות מכל הסוגים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עידן למבורגיני שמתחילה ב "אשכול בדיחות חזקות"

שחורות:
-שני ילדים רבים על כיכר לחם אז פתאום בא ילד שלישי וחוטף את הכיכר אחד הילדים אומר לשני בוא נרוץ אחריו הוא לקח לנו את הלחם אז השני אומר לו אל תדאג רשמתי את המספר

- איזה ילד הכי סנוב בגטו?
זה שרשום לו את המספר 90210

קרש:
-שני צפרדעים חוצים את המעבר חציה אז הראשונה אומרת לצטרדע"תיזהרי יש פה מכונית גדולעהעהעהע

-שני ציפורים עפות ולפתע הציפור אומרת לשניה תיזהרי יש פה קייר ב-טונג

- שני נמלי מטיילות על הקרש של האסלה אז הנמלה אומרת לשניה תיזהרי לא ליפ-לופ

מצב כפית:
-שני רומנים עושים תחרות הראשון מנצח השני אוכל חומוס

- איזה פרסי אחד רצה לקנות מכונית לא היה לו מספיק כסף קנה זיתים

-צב וארנב עושים תחרות מה אכפת לקיפוד הוא לא מעשן

- שני במבות הולכות ברחוב אז הבמבה אומרת לשניה אהה תראי במבה מדברת

תהנו..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-05-2006, 20:45
צלמית המשתמש של Shadow Master
  משתמש זכר Shadow Master Shadow Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.04
שלח הודעה דרך MSN אל Shadow Master
או, פאק... יש לי יותר מידי בדיחות!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עידן למבורגיני שמתחילה ב "אשכול בדיחות חזקות"

מדען אחד הצליח לעשות את הבלתי-יאמן: הוא המציא מכונית שנוסעת על וזלין.
אחרי כחצי שנה של ניסויים, הוא יוצא לנסיעת מבחן.

באותו זמן, ביישוב הרחק משם, משפחה גדולה מתיישבת לאכול ארוחת שחיתות - אתם יודעים, בשרים, סלטים וכדומה.
במהלך הארוחה, אחד המשתתפים מעלה את נושא שטיפת הכלים.
התפתח ויכוח ענקי בין בני המשפחה, ובסוף הם החליטו לשחק במשחק השקט - כולם שותקים, ומי שמדבר ראשון שוטף את כל הכלים אחרי הארוחה.

בינתיים, המדען הגיע לפתח אותו יישוב, ומלאי הוזלין שלו נגמר.
בגלל שוזלין הוא חומר שכיח, הוא יצא לחפש אצל המשפחות שגרות ביישוב וזלין, ואולי אחת מהן תסכים לתת לו קצת, כדי שיוכל לסיים את נסיעת המבחן.

במקרה, המדען הגיעה לאותו בית שבו נערכה ארוחת השחיתות.
הוא דפק על הדלת, ואף-אחד לא ענה לו. הוא ניסה לפתוח אותה וראה שהיא לא נעולה.
"סליחה? אפשר להיכנס?"
אין תשובה. הוא קיבל את זה כ"כן", ונכנס.
כשנכנס הוא ראה את המשפחה יושבת מסביב לשולחן ושותקת. "אפשר להצטרף לארוחה?" הוא שאל. אף אחד לא ענה, והוא קיבל את זה כ"כן", התיישב והתחיל לאכול.

בלהט הזלילה, נפלה לו אחד מהשוקיים, והוא התכופף כדי להרים אותה, ואז היד שלו נגעה ברגל של הבת הכי קטנה במשפחה. הוא הסתכל עליה, והיא הסתכלה עליו. "את חושבת מה שאני חושב?" הוא שאל. היא לא ענתה לו, והוא קיבל את זה כ"כן", לקח אותה לחדר המיטות, עשה מה שעשה, החזיר אותה לשולחן והמשיך לאכול.
פתאום, הוא הסתכל על הבת האמצעית במשפחה. הוא הסתכל עליה, והיא הסתכלה עליו. "את חושבת מה שאני חושב?" הוא שאל. היא לא ענתה לו, והוא קיבל את זה כ"כן", לקח אותה לחדר המיטת, עשה מה שעשה, החזיר אותה לשולחן והמשיך לאכול.

פתאום, הוא הסתכל על הבת הבכורה במשפחה. הוא הסתכל עליה, והיא הסתכלה עליו. "את חושבת מה שאני חושב?" הוא שאל. היא לא ענתה לו, והוא קיבל את זה כ"כן", לקח אותה לחדר המיטת, עשה מה שעשה, החזיר אותה לשולחן והמשיך לאכול.

פתאום, הוא הסתכל על בעלת הבית במשפחה. הוא הסתכל עליה, והיא הסתכלה עליו. "את חושבת מה שאני חושב?" הוא שאל. היא לא ענתה לו, והוא קיבל את זה כ"כן", לקח אותה לחדר המיטת, עשה מה שעשה, החזיר אותה לשולחן והמשיך לאכול.

המדען סיים את הארוחה, אמר "תודה רבה" ויצא מהדלת. לפתע, הוא נזכר לשם-מה הגיע, רץ חזרה ושאל תוך-כדי התנשפות "סליחה, במקרה יש לכם וזלין?"
ואז אב המשפחה קם בכעס ואומר "בסדר, אני אשטוף את הכלים!"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ראש המאפיה חושד שאשתו בוגדת בו. יום אחד, הוא יוצא לסידורים, ומתקשר אל הבית שלו מטלפון ציבורי. מישהו עונה "הלו? זאת המשרתת. איך אפשר לעזור לך?"
ראש המאפייה עונה "שלום, זה האדון שלך. את יכולה להגיד לי איפה נמצאת עכשיו אישתי?"
"כן אדוני, מיד." שומעים את המשרתת מניחה את השפורפרת, שומעים צעדים מתרחקים ולאחר כמה שניות שומעים אותה חוזרת "היאבודגת בך עם גבר אחר, אדוני."
ראש המאפייה מתעצבן, מתחיל לזרוק דברים ולצעוק "אשתי בוגדת בי! אני לא מאמין!"
ואז, אחרי שהוא מתעשת קצת, הוא חוזר לשיחה "תקשיבי טוב-טוב ותעשי בדיוק מה שאני אומר לך.
לכי לחדר העבודה שלי. שם, בשולחן העבודה במגרה השמאלית שלישית מלמטה יש אקדח, ובמגרה הימנית הראשונה יש כדורים. תקחי את האקדח, תטעיני את הכדורים ותירי בשניהם. אחרי זה, תחזרי אליי."
שומעים את המשרתת מניחה את השפורפרת, צעדים מתרחקים, ואחרי כמה דקות שומעים קולות של שתי יריות. המשרתת חוזרת בריצה ואומרת "עשיתי את זה, מה עכשיו אדוני?"
ראש המאפייה מרוצה מעצמו, ממשיך להדריך אותה: "אוקי, עכשיו לכי לחצר ותזרקי את האקדח לבריכה, ואחר-כך..." המשרתת קוטעת אותו באמצע "אבל רגע, אדוני, אין לנו בכלל בריכה!"
"רגע... זה לא 7658215...?"
-------------------------------------------------------------------------
תהנו!

ישן 08-05-2006, 16:52
  Barbos7 Barbos7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Barbos7

Sherlock Holmes and Dr Watson go on a camping trip. After a good dinner and a bottle of wine, they retire for the night, and go to sleep.Some hours later, Holmes wakes up and nudges his faithful friend. "Watson, look up at the sky and tell me what you see.""I see millions and millions of stars, Holmes" replies Watson."And what do you deduce from that?"Watson ponders for a minute."Well, astronomically, it tells me that there are millions of galaxies and potentially billions of planets. Astrologically, I observe that Saturn is in Leo. Horologically, I deduce that the time is approximately a quarter past three. Meteorologically, I suspect that we will have a beautiful day tomorrow. Theologically, I can see that God is all powerful, and that we are a small and insignificant part of the universe. What does it tell you, Holmes?"Holmes is silent for a moment. "Watson, you idiot!" he says. "Someone has stolen our tent!"

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://notebookforums.com/images/smilies/headbang.gif]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:30

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר