לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2006, 16:36
  מראדונה מראדונה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.06.06
תעזרו לי!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיקו'ס שמתחילה ב "שאלה ללוחמי איסוף שהתגייסו"

כבר איזה חודש אני מברר דברים ושואל שאלות על מוד"ש ואני מבולבל אחושרמוטה...
אם אני מתגייס למוד"ש ואני רוצה להגיע לצוותים המיוחדים מה אני עושה?
הרי לפי מה שהבנתי זה לא כאילו יש איזה גיבוש יחט"יות או משהו....אז בעיקרון אני מה? אני מתגייס למוד"ש ומתפלל שישימו אותי נגיד בגדוד ניצן ואז מתפלל עוד קצת להגיע לצוותים המובילים או איך שקוראים לזה??? (כמובן שבשביל ללכת לצוותים כאלה חייל צריך להוכיח את עצמו אז השאלה שלי היא כאילו אם יש בכלל בשביל מה להתאמץ או שזה לא משנה כמה אני יתאמץ עדיין יכולים לזרוק אותי בגדוד בצפון לטחון מארבים ולשחק עם ג'וייסטיק??)

עריכה:

כמובן בלי לפגוע באלו שמשרתים בצוותים הרגילים או בצפון או משהו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-07-2006, 01:52
  Funky Lex Funky Lex אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי מראדונה שמתחילה ב "תעזרו לי!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מראדונה
כבר איזה חודש אני מברר דברים ושואל שאלות על מוד"ש ואני מבולבל אחושרמוטה...
אם אני מתגייס למוד"ש ואני רוצה להגיע לצוותים המיוחדים מה אני עושה?
הרי לפי מה שהבנתי זה לא כאילו יש איזה גיבוש יחט"יות או משהו....אז בעיקרון אני מה? אני מתגייס למוד"ש ומתפלל שישימו אותי נגיד בגדוד ניצן ואז מתפלל עוד קצת להגיע לצוותים המובילים או איך שקוראים לזה??? (כמובן שבשביל ללכת לצוותים כאלה חייל צריך להוכיח את עצמו אז השאלה שלי היא כאילו אם יש בכלל בשביל מה להתאמץ או שזה לא משנה כמה אני יתאמץ עדיין יכולים לזרוק אותי בגדוד בצפון לטחון מארבים ולשחק עם ג'וייסטיק??)

עריכה:

כמובן בלי לפגוע באלו שמשרתים בצוותים הרגילים או בצפון או משהו

תתגייס, תבקש (בגיוס של מרץ שאלו אותנו לאן אנחנו רוצים להגיע, לא שזה השפיעהI) להגיע לגדוד ניצן\נשר או לאן שלא תירצה להגיע... תשקיע לאורך כל הטירונות, תהיה טוב, תשקיע באימון מתקדם, תמשיך להיות טוב והסגל שלך ידע לשבץ אותך איפה שצריך. אין פה עניין של מזל. אם תהיה טוב - תגיע לצוותים היעודיים.
ראשית כל תתגייס, אני מכיר אנשים שלפני הגיוס רצו להגיע לצוותים הייעודיים היו בקבוצות כושר והיום הם כבר לא במוד"ש. אל תחשוב כל כך רחוק. לך צעד צעד, תשקיע ותגיע לאן שאתה מצפה.
בקש לגדודים, גם אני לפני הגיוס רציתי להגיע לגדוד ניצן.. רצה ה' ושובצתי לגדוד נשר ותאמין לי אין רגע שאני מצטער על השיבוץ הזה... כל הסגל שלי הוא מהפלוגה הייעודית, אנשים ברמה מעולה ובאמת גדוד עם עבודה מעניינת מאוד במיוחד עכשיו כשנכנסים לעזה.. אל תנעל על גדוד אחד, תהיה פתוח לכל.
בסך הכל ההכשרה של ניצן ונשר היא זהה לחלוטין עד לשלב ב', כאשר שחף עוברים הכשרה שונה והעבודה שלהם היא שונה. בהצלחה.
ישן 04-07-2006, 00:45
  Shus Shus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.06
לכל המתגייסים למניהם...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיקו'ס שמתחילה ב "שאלה ללוחמי איסוף שהתגייסו"

לא יודע אם זה רק המחזור שלי או מה... אבל רמת המוטיבציה ורמת הכבוד ביחידה בגדול דיי נמוכה =ס
עכשיו... כל הצוותים המובילים וזה תתגייסו ותראו אם עדיין תרצו להגיע... אתם עוד כ"כ צעירים אין לכם מושג מה אתם רוצים... באמת :פ ואם באמת תרצו, תגיעו רוב הסיכויים... וכן כושר עוזר בשביל להצטיין.
אם הייתי הולך לגדודים חי"ר אם הייתי יכול?
ממש לא... לטחון מחסומים נראה לי הרבה פחות טוב... הדבר המבאס היחידי במוד"ש זה שאתה קורע את התחת באימונים ואז אתה חוזר הביתה ושואלים אותך
"איפה אתה בצבא?"
"במודיעין שדה"
"אה, זה קרבי?"
עוד סיבה שאני שמח שאני ביחידה זה בגלל שיש כ"כ הרבה אנשים טובים... וזה באמת כל מה שחשוב :X

מרץ 06 עייפיםםםםםםםםםםם =)

נערך לאחרונה ע"י Shus בתאריך 04-07-2006 בשעה 00:49.
ישן 04-07-2006, 12:19
  מראדונה מראדונה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.06.06
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי guitarfreak1819 שמתחילה ב "בכלל אנשים לא מזכירים את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי guitarfreak1819
בכלל אנשים לא מזכירים את "צוות מוביל", שזהו בשמו, של גדוד שחף. בכלל, איך שאנשים כאן מתייחסים אל גדוד שחף כאילו הם יודעים מה קורה בקו זה קצת מזלזל.

אם אתם לא יודעים מה קורה בגדוד, אל תנפיצו שטויות.
ואנשים שכן בגדוד, תעזרו לחדשים לדעת מה טוב בו!

אחשלי אף אחד לא מזלזל בגדוד שחף פשוט הבעיה היא כמו שאתה אמרת
"אם אתם לא יודעים מה קורה בגדוד".....לך לפורומים של תפוז (מתגייסים וסדירים) וגם פה בפרש תעשה חיפוש על מוד"ש ואלה הדברים היחידים שמדברים על גדוד שחף....אף אחד לא מנסה לזלזל או להוריד מה"כבוד" שלכם...

ותגיד לי רגע shus ....זה נכון שמורידים את הטירונות מרובאי 04 ל 03??
אם כן אז למה??
ישן 04-07-2006, 08:48
  Shus Shus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.06
...

אני בגדוד שחף עכשיו עובר לאימון מתקדם...
הטירונות לא הייתה קלה אבל יש שמועות שהיא נהיית יותר קלה ממחזור למחזור אז לא יודע...
אבל בעקרון כל מה שעובדים עליו בטירונות זה משמעת כושר ודברים בסיסיים, שבועות שטח זה סיוט =/
למה בחרתי בצפון?
קודם כל הנוף וכל הצפון פשוט יותר יפה... אבל הסיבה העיקרית היא ששמעתי שהיציאות שם יותר טובות ^_^
היציאות שם הם 9-5 מה שלא תמצאו בשום קרבי אחר =פ
לא יודע לספר על הקו יותר מדי... אבל שמעתי מהסרס"פ אצלנו שלא עושים יותר מדי... יש פעילות שגרתית כל לילה וחוץ מזה הולכים למסיבות ומשחקים בסוני...
אם אתם רוצים להרוג ערבים אל תלכו למודיעין שדה אם אתה רוצים לא לטחון מחסומים אבל כן לעבור שרות קרבי ולפגוש אנשים מעולים אז זה המקום!
כל גדוד שתשאל אותו איזה גדוד הכי טוב הוא יגיד לך ששלו הכי טוב... ככה זה אז אין לך מה לשאול איזה הכי טוב זה פשוט יהיה תלוי מי הבן אדם שיגיב =]

נערך לאחרונה ע"י Shus בתאריך 04-07-2006 בשעה 08:52.
ישן 04-07-2006, 13:48
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי bazooka joe שמתחילה ב "גם הרקונים של ******* יוצאים 9/5"

אני לא אעיר לך עוד פעם על נושא מספרי היחידות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:54

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר