לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2006, 19:36
  ^Praetorian^ ^Praetorian^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Ir4$Al3 שמתחילה ב "אחלה תגובה. ואם אני כבר מגיב..."

לא יודע במה להתחיל, היה לי תמיד חלום להיות בקבע, ומתוך טימטום אישית וויתרתי על ההזדמנות ללכת לפנימיה הצבאית שרציתי(וזה היה מזמן בקרוב אני אהיה בצבא גם ככה), אז אני בבצפר אזרחי, ואומנם ישנה הצלחה מסויימת במקצועות מסויימים,אך ברבים אני ממש קרוב להיכשל וזה מפריע לי כי כבר תכף בגרויות. מעבר לנראה לעין אני מודאג בכללי, אני מרגיש משועמם, מאוד. אני אוהב את חברה שלי הנוכחית, ,פשוט הכל נראה לי חדגווני ומשעמם.
יש בנות שגם מתחילות איתי, וכמובן שאני לעולם לא הייתי בוגד בחברה שלי שלא לדבר שאף אחת מהן לא הסוג שלי( סתם אני סולן בלהקת ראפ מטאל{יש כזה דבר..} לדעתי די ממוצע ) ,אני בנאדם נחמד מבחינת אישיות,ואני נהנה לדבר עם אנשים. לפעמים יש לי משברים עם חברה שלי שגם ממש פוגעים לי בהכל, אנחנו בד''כ משלימים,אבל אני פוחד להזרק ולהשאר לבד, כמו מה שקרה עם האקסית שלי(שהייתה גם הראשונה שלי), ואחריה הייתה 8 חודשים לבד ועם דכאונות קשה הרבה יותר.

נערך לאחרונה ע"י ^Praetorian^ בתאריך 09-05-2006 בשעה 19:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-05-2006, 20:59
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ^Praetorian^ שמתחילה ב "לא יודע במה להתחיל, היה לי..."

אז יש סיבה לזה שאתה בדיכאון ונראה לי שזה דיי מיותר להגיד לך איך להתמודד עם זה כי זה אמור לביות ברור מאילו.
אם קשה לך בלימודים תבקש עזרה-ממורים,חברים,מורה פרטי.
ובקשר לצבא,יש המון דרכים לחתום קבע,פנימיה זה לא חובה לאנשים שרוצים לחתום קבע,וכמו שהמשפט המפורסם אומר:"עם קצת רצון וקצת יכולת גם פיל יכול **** תרנגולת,עם קצת תיכנון וקצת אירגון הוא ***** את כל הלול" קצת אילתרתי והמשפט לא ממש מפורסם אבל העיקר הכוונה.

עם הבנות שלך אני אתן לך להסתדר בעצמך, בעיות של עשירים :]
ואני לא מכיר ראפ מטאל,זה מוזר,אבל העיקר שזה עושה לך את זה.

ובקשר לפחד להישאר לבד,אני איתך בעניין הזה,לא יודע מה איתך אבל אני בן אתם שאם מישהו מוצא חן בעיני אני נקשר אליו,ואח"כ כשהקשר לא מסתדר אז אני מרגיש רע עם עצמי,ולרוב זה לא מסתדר.לך יש בעיה דומה,לך כבר יש קשר ואתה מפחד שהוא לא יסתדר,תן לזמן לעשות את שלו,אתה עוד תתרגל.
תחשוב שאם מישהו עוזב הוא לא עושה את זה בגללך,אלא בגלל שהוא מרגיש שזה טוב בשבילו.

יאללה,אני הולך לישון אחרי יום ארוך בלשכת גיוס.
ו"טירס אפ" הייתי ציני,התגובה שלך מפגרת :]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:45

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר