לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-12-2004, 03:25
  ! AnyOne ! ! AnyOne ! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.04
שלום אני חדש .... ויש לי סיפור קצר שאני חייב להוריד מהלב

אז ככה אני חדש פה ... אני מסתובב פה כבר כמה ימים וזה ניראה אחלה פורום ... אני לא אפרט על עצמי יותר מידי מטעמי פרטיות... אם מישהו רוצה לדעת משהו עלי שישאל בפרטי ... טוב ועכשיו לסיפור קצר שאני מרגיש אני חייב להוריד מהלב כבר הרבה זמן .
אז זה מתחיל ככה לפני בערך שלוש שנים הכרתי מישהי דרך האיי סי קיו והפכנו לידידים הכי טובים ... במשך שנתיים שלמות שוחחנו כל יום כל היום על הכל ... היו רגעים רעים וטובים ... רבנו הרבה וצחקנו הרבה יותר ... אבל יום אחד היא החליטה שהיא באה לראות אותי... אז היא בעיר לעיר שבה אני גר וניפגשנו אבל באותו רגע שראיתי אותה ... הכל התהפך לי היא לא הייתה מכוערת היא לא הייתה יפה היא ניראתה בסדר גמור אבל אני רק רציתי לברוח משמה וזה מה שעשיתי באותו רגע ניתקתי קשר של שנתיים שלמות בלי למצמץ בכלל כל זה קרה לפני כשנה בערך ... ופשוט הרגשתי שאני חייב להוציא את זה איפה שהוא כי זה יושב לי וחופר לי בלב ובראש הרבה זמן איך יכולתי להיות כזה מניאק איך יש לי לב כזה של קרח ... כי היא הייתה הבנאדם היחיד אי פעם שניפתחתי אליו ... ואני לא מבין את עצמי .. אותו הדבר קרה לי עם ילדה שאהבתי כמו שלא אהבתי בחיים והיינו חברים וביום שהיא באה וניפרדה ממני לא הרגשתי כלום פשוט ריק חוסר רגשות ... אני לא מבקש עזרה אני פשוט הייתי חייב לשחרר את הדברים האלו כי אני יודע שאין מצב שאני ישחרר את זה במקום אחר אני לא בנאדם שמרבה לדבר ...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר