לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2006, 20:49
צלמית המשתמש של inuyasha.
  inuyasha. inuyasha. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.06.05
הרגע ראיתי את הפרק האחרון של היקראו נו גו(אני חושב)

הרגע ראיתי פרק של היקראו נו גו ואני חושב שזה הפרק האחרון של הסדרה כי היה רשום שם סוף והיה שיר סיום ממש אבל ממש ארוך.
קיצר לכל מי שרואה אני חושב שזו אחת האנימות אם הסיום הכי דפוק שיש.
הפרק היה ככה:
היקראו סיים משחק אם אחד שקוראים לו אקירה שהוא יעני האויב הכי גדול שלו והוא חייב לנצח אותו.אחר כך הוא הפסיד חזר הביתה הלך לישון ואז חלם על סאי שהוא מדבר איתו וסאי לא עונה לו והוא מספר לו את כל הדברים שקרו מאז שהוא נעלם ואז שהוא מסיים לדבר סאי נותן לו את המניפה שלו,ואז היקראו מתעורר.הוא בוכה קצת ואז הולך למשחק נגד אקירה אולם גו ואז הם מתחילים לריב(אין לי כח לרשום למה) ואז היקארו הולך למשחק שלו באליפות הגו למקצוענים צעירים ואז הוא מנצח אח שקוראים לו קווסאקי ואז קווסאקי שואל את אחד החברים של היקארו למה הוא כולה מקצוען רמה 1 (אין לי כח לרשום למה) ואז החבר של היקארו מספר לו ואז היקארו קונה מניפה כמו של סאי ואז הוא מראה אותה לחבר שלו ואז מתחילה המוזיקה של השיר סיום ואז רואים את היקראו רץ ומדבר אם עצמו ואומר "יום יבוא ואני ואתה נבצע את המהלך האלוהי...אני יהיה מקצוען..."ואז יש שיר סיום ממש אבל ממש ארוך ושם רואים כל מיני קטעים מהעתיד של היקארו ושל אקירה ואיך הם משחקים וכל מיני דברים אחרים רואים שם.ואז יש כזה קטע שבסוף כל פרק מלמדים מהלך,אז הפיליפינית הזאת אם השני תאילנדים שלה אומרים"אנחנו היו כאן שנה וחצי...נגמרה הסדרה..."ואז הילדים מספרים מה עבר אליהם בזמן הזה ואז היא אומרת "אני מצפה לראות את כולכ בעתיד...בהצלחה..."
ואז נגמר?!?!?!?!?!?!?!?!?

מזה הסוף הדפוק הזה!!!!!!!

נערך לאחרונה ע"י inuyasha. בתאריך 07-05-2006 בשעה 20:53.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר