לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2006, 20:24
  Akula Akula אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
פנייה לחברי הפורום לעזרה וייעוץ

אני מניח שהדיון הזה מקומו היה במה שבראש אם לא הקשר החזק לצבא. ובכן,אני חי ונושם צבא, מאז גיל צעיר, אפילו שההורים שלי,בלשון מעטה לא ממש מסכימים לזה. הייתה לי הזדמנות פז ללכת לפנימיה הצבאית בחיפה,הזדמנות שאני כילד פיספסתי, ועד היום מצטער.
בכל מקרה, היום אני נער ממוצע, יש לי ציונים ממוצעים עד מאוד, והחיים שלי מתרכזים הרוב באימוני כושר וקריאת ספרים על צבא, דבר שלא משפיע לטובה על ציוניי...חוץ מאולי בהיסטוריה(וריבים עם ההורים לגבי עתידי,בקיצור, לא חיים משהו). אני בן 18 עוד חודש אך כיתה יא' ולכן מיועד לשירות רק ביולי 07. אני מחפש נואשות מסגרת צבאית,פשוט נואשות,האם יש פנימיות צבאיות שמקבלות רק ליב'?, ואם לא אז אמממ ממש חבל. בכל מקרה,החלום שלי הוא הכומתה האדומה , וכנפי הצניחה, אני ממש רוצה לעבור גיבושים, ממש, יש לי חלומות על זה,אבל אף אחד בצבא לא מתייחס לפניות שלי,פניתי למדור סיירות אינספור פעמים והם אמרו לי, תחכה למנילה, תחכה למנילה, ביקשתי מהלשכת גיוס שישלחו לי מנילה , והם לא הגיבו, אני פניתי לחילות שונים, כבר בשביל לנסות ולהתקדם במסלול קדם צבאי כלשהו,שומדבר. אני פרופיל 97 עם סעיף ראייה.
בכל מקרה,מה שהכי מתסכל אותי,היא העובדה שרבים מאלה שאיתי בשכבה וצעירים ממני בשנה(אני יליד 88) עוברים מיוני צוות אוויר,או גדנ''ע חובלים(לי ד''א אמרו שאני לא מתאים לחובלים חיל הים אלא רק לסטי''לים, מה זה אומר על הקב''א שלי?), יש לי משהו לעשות בנידון? יש למי להתקשר?, אני באמת צעיר שרוצה לשרת בצבא בקרבי, ורוצה בצורה נואשת, אבל לאפחד במערכת לא אכפת נראה לי. לאחרונה העבירו לי את התאריך גיוס מה29.7.07 ל22.7.07, אז כן שבוע פחות לחכות...אבל אני כבר משתוקק להגיע לזה. אין לי אשליות,אני יודע שזה קריעת תחת,וזה מה שאני רוצה.
למישהו יש עצה בשבילי?
אני מקווה שלא אזכה לזילזול, אני פשוט באמת עד כדי כך רוצה לשרת,אני קראתי ספרייה ענקית בנושא צבא, קראתי את כל הגדולים,פון קלאוזביץ, קראתי זהירות טנק של גודריאן, קראתי אינספור ספרים של גנרלים,וכל מיני מחקרים על מלחמות,אני מתאמן,אני רוצה להגיע,כי עד עכשיו לא הגשמתי את עצמי בשום תחום...ולא נעים לי להיות כישלון בחיים. כי החיים שבחרתי בבגיל צעיר,ועם הגיל שאיפותיי בנוגע לקבע התאמתו.

תודה.
קובי.

נערך לאחרונה ע"י Akula בתאריך 09-05-2006 בשעה 20:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-05-2006, 21:06
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Akula שמתחילה ב "פנייה לחברי הפורום לעזרה וייעוץ"

קודם כל כל הכבוד על הרצון והשאיפות...תמיד טוב לשאוף...

עכשיו ככה,כנראה אין לך נתונים לחובלים כי לחובלים צריך קב"א 54 ומעלה אבל אתה כן מתאים לסטי"לים שאני חושב שצריך קבא 51 או 52 ומעלה(תקנו אותי אם אני טועה)...
מנילה כמו שאמרו אתה תקבל כחצי שנה לפני הגיוס שלך ושמה תוכל לסמן שאתה רוצה לקבל גיבוש צנחנים ותקבל כחודשיים שלושה לפני הגיוס שלך זימון לגיבוש..(אני רואה שאתה מיועד להתגייס ביולי ואם אכן זה יקרה אתה אמור לקבל זימון לגיבוש צנחנים ממש בתאריכים אלה..אם תשים לב יש פה כמה מחברי הפורום שכבר היה להם גיבוש צנחנים החודש הזה)..בכל מקרה לצנחנים אין הגבלת קב"א או דברים כאלה ככה שאתה תקבל זימון לגיבוש אם תבקש...אל תדאג הצבא לא ישכח אותך ותקבל זימון לגיבוש צנחנים אחרי שתמלא את המנילה ותביע רצון לקבל זימון...
בקשר לפנימייה צבאית,אני מצטער אבל אני בספק גדול אם מישהו יתן לך להיכנס לפנימייה בכיתה י"ב...אני יודע שאפשר בכיתה ט או י להתקבל אבל אחרי זה אני חשוב שאי אפשר...
דרך אגב יכול להיות שתקבל זימון ליום סיירות אם המספר שלך נמוך ולא פוסל יום סיירות..זה שיש לך סעיף לא אומר שאתה פסול...אתה פסול מעל מספר מסוים.....

עכשיו קח עצה,אני יודע שאתה מורעל וכך גם המון חבר'ה פה בפורום,אבל אל תשכח את הלימודים כי תזכור שיש חיים אחרי הצבא...תתכונן לצבא,תתאמן אבל אל תשכח שיש עוד כמה משימות בדרך...

שיהיה לך בהצלחה וכל שאלה שיש לך אנחנו פה!

נוב 07.

ישן 09-05-2006, 21:16
  ^GammaRay^ ^GammaRay^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Akula שמתחילה ב "פנייה לחברי הפורום לעזרה וייעוץ"

חביבי אני בן 18 וחודשיים ואני בי"א.. וגם חברים שלי עוברים מיונים לטייס וכו'..
אני גם מאוד רוצה מסגרת צבאית אבל בצבא! אממ הפרופיל שלי כמו שלך 97 עם סעיף ואני עובר מיונים לחובלים(גדנ"ע) אבל מאוד מאוד רוצה צנחנים..
וגם אני תאכלס מתוסכל מזה שהרבה מהחברים שלי עכשיו בטירונות ויש כאלה שכבר עם כומתא והכל וביחידות שהלוואי עליי ללכת אליהן ומצד שני בהחלט נהנה עם חברי לשכבה ומהחופש שיש לי בנתיים ותאכלס לא הייתי מוותר עליו בשום אופן אז תרגע גבר! הצבא יבוא כשהוא צריך לבוא(ואני הייתי יותר קיצוני ממך חשבתי להקדים גיוס ולפרוש עד שקלטתי שאם אני עושה את זה אני דופק את עצמי בעתיד כי מי יודע מה יהיה בצבא {לא דפוק או משהו פשוט לימודים משעמם..}).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר