לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-09-2007, 11:18
צלמית המשתמש של צ'פס
  צ'פס צ'פס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.05
מראה סדוקה- הספר

אני מפרסם כאן את התכתובת ביני ובין מיכאל, הסופר של "מראה סדוקה".
לאחר קריאת הספר התעוררו אצלי מספר שאלות למיכאל, החלטנו לפרסם את ההתכתבות שלנו כאן בפורום על מנת שאחרים יוכלו להשתתף בדיון:

מיכאל שלום,
קראתי את ספרך "מראה סדוקה" ותרשה לי לציין שהוא מעניין ומרתק מאוד.

הייתי חייב לשאול אותך שאלה שהציקה לי במהלך קריאת הספר:
אתה מספר שלאחר משפט המג"ד שעברת הגעת למצב שבו ירית לעצמך בבטן. חשבתי על כך רבות במהלך ובסיום קריאת הספר- איך בעצם חייל / אדם עושה לעצמו דבר כזה ועוד על מה. שלא תבין אותי לא נכון, אני לא בא לבקר את מעשיך או החלטותיך, אלא לנסות להבין ממקור ראשון מה עובר על חייל ברגעים כאלה. אמנם אני לא עברתי משפט כזה או השפלה כזו אך ניסיתי לשים את עצמי במקומך ולחשוב מה אני הייתי עושה.

אנקדוטה אחרונה לפני סיום, בחלק משירותי אני הייתי מט"ק וגם מ"מ בגדוד 532 לשעבר 100. אנחנו דאגנו לשמור על זכרון פעולותיו של הגדוד במלחמה ההיא! על החילוץ של הצנחנים בחווה הסינית.

בברכה,
צ'פס

תגובתו של מיכאל:

צ'פס,

אם קראת בעיון את פרק משפט דרייפוס, אזי למיטב זכרוני אני מציין שם שנוכחתי לדעת כי חברים לנשק מוצאים בנשקייה-בניגוד גמור למה שקרה בשדה הקרב...
אתה עושה את מה שאתה רואה כצודק ונכון באותו מעמד כשאתה מגיע לצבא חדור מוטיבציה ואמון על ססמאות אטופיות שאתה מאמין בהן...ברגע שהאידיאלים שהאמנת בהם בכל ליבך מתנפצים לך בפרצוף אתה מקים קול מחאה עזה בכל צורה הנראית לך נכונה באותו פרק זמן- נכון שהיום בהתבגרי ובהיותי מציאותי וציני כלפי החיים בכלל ואידיאלים בפרט לא הייתי נוהג כפי שנהגתי...
על כל פנים, במידה ואכן נהנית מהספר,פתח אשכול חדש בפורום וספר על חוויותיך ממנו ועל ביקותך עליו.

יום טוב. מיכאל.

נערך לאחרונה ע"י צ'פס בתאריך 07-09-2007 בשעה 11:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר