לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה בבקשה לא לפרסם לינקים לאתרים מיסיונריים של דתות כלשהן בפורום - - הפורום נועד לדיונים ענייניים, ולא להפצת חומר מסיונרי חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > אמונות ודעות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2004, 09:25
  i_belive i_belive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל i_belive
מוסטולוגיה.קוקטולוגיה...צאו מהסרט הבדיוני כל כך הזה!!

בס"ד

שלום לכל המשתמשים ! ! !
סיפור קצר על עצמי- אני בגיל הטיפש עשרה (כבר לא טיפש ברוך-השם),
הייתי בבי"ס דתי 4 שנים ועזבתי מסיבות (למסיבות) רבות ובכל אופן עברתי לבי"ס חילוני.
חייתי בצד הזה מספר שנים "יפות", מאז ומתמיד היה לי קשר לדת אבל פחות מאז המעבר.
היום כשאני כבר גדול ויודע להחליט לבד, הבנתי, קלטתי, נפתחו לי העיניים ברוך השם ואני חזרתי לדת, אבל הפעם במלוא הכוח והמרץ עם הרבה אהבה והבנה.
בקיצור אני מספר לכם את זה, כי במשך ניסיון חיי למדתי המון והבנתי גם משהו פשוט:
********יש שני סוגים של אנשים:מי שמאמין באלוקים ומי שלא רוצה להאמין בו********
ובכן תפסתי יוזמה ואמרתי לעצמי, מי שיש לו שאלה או בעיה או מחפש סתם תשובה למשהו לא ברור, אולי רוצה לדעת מה זה דת, אולי רוצה לתקוף אותי על המפשט, או על זה שאני דתי,
או כל דבר אחר מוזמן להגיע אליי לאי.סי.קיו (במס' 261331163) ואשמח לעזור לו או סתם להתווכח,
ואני מודיע מראש שמותר לכל אחד שתהיה דעה שונה אבל תמיד אפשר להשפיע.
בכל אופן יש אלוקים אחד ויחיד, מי שלא חושב ככה מוזמן לשיחה איתי .
!!!בע"ה נעשה ונצליח וה' עלינו ברחמיו ירוויח!!! (גאולה בקרוב, אמן!)

נ.ב- מחפש לדבר עם אנשים חכמים ומשכילים שאוכל לפתוח להם את העיניים בע"ה.
ועוד נ.ב אחד- בטח אתה קורא את זה ואומר, חחח... הוא? בן 15 יכול ללמד אותי ולהסביר לי מה הוא יודע בכלל? אז חז"ל אמרו:"קבל את האמת ממי שאמרה" לכן בלי בושה תלמדו.

--סוף--
חזרה לפורום
ישן 10-05-2006, 11:46
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
עוד קטגוריה של אנשים...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי איתי מאיר שמתחילה ב "אתה מדבר בולשיט, בנאדם חייב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי איתי מאיר
בנאדם חייב אמונה, זה כן... אבל האמונה יכולה גם לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות מישות קוסמית שמזיינת ת' שכל על מה מותר ומה אסור. ורוב דווקא מאמינים שיש, כי זה מה שהאכילו אותם כשהם היו קטנים, ועדיין לא הצליחו להוכיח את זה אחרת. אני יוצא מנקודת מבט אחרת לגמרי- תוכיח לי שהוא קיים, ואני אאמין בו

טוב, ידידיי, שכחתם משהו...

לפי דבריך, בנאדם יכול להאמין אפילו בכיסא, וזה נכון אמנם, אבל חסר כל סיבה.
זה מעיד על כך שכולכם שכחתם עוד קטגוריה של אנשים:

אלה שעושים דאווינים ומאמינים בלי שום סיבה במה שהם מאמינים, רק כדי לעשות רושם, או סתם לא בשביל הרושם אלה בשביל שמשהו יחזק אותם. חבל שאין להם כל סיבה.

ובכן, כתוב על זה בתנ"ך: אלה אנשים שאמנם מאמינים באלוהים שהם המציאו, ואפילו מתפללים אליו וסוגדים לו בכל ליבם, אבל אין להם סיבה, שכן אין שום הוכחה לשום "נס", כביכול, שהוא עשה...

אלה אנשים במצוקה, נפשית או כל דבר אחר, שצריך להרשיב להם ולעזור להם, שכן הם מתקשים להתמודד עם החיים ובורחים לאמונות שיקדמו אותם בפני-כל אבל בסתר ליבם הם יודעים שהם המציאו הכל, וזה גורם למצוקה להיות עוד יותר קשה...

בקיצור, צריך להקשיב להם ולעזור להם, וזאת רק דעתי, שכן שום דבר ממה שכתבתי אינו מוכח, ואף לי אין ניסיון...

נערך לאחרונה ע"י puzpuz בתאריך 10-05-2006 בשעה 11:52.
חזרה לפורום
ישן 09-05-2005, 15:54
  WeBit WeBit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.05
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי BOOKRA שמתחילה ב "כן. אבל על מה בדיוק הם נשענים?"

הנה כמה...
א.תאוריית האבולציה.
ב.איפה לעזאזאל ה"אל הטוב" כשצריכים אותו?
שואה, צרות לאומיות, מחסור משאבים עולמי, אינספור בעיות פרטיות ועוד.
איפה הוא???
ג.(ההוכחה האוהבה ביותר) - תוכיח אתה שיש אלוקים.
ד.איפה ביהמ"ק, איפה הנסים...
אולי הכל שקר אחד גדול???
כמה אלפי אנשים התאגדו והמציאו את כל הניסים, עשו משנה וגמרא, ואמרו שזאת הדת היהודית???
--
הבעיה המרכזית היא, אומנם, חוסר הידע של האתאיסטים...(ואולי חוסר ההגיון, אני מניח)
בכל מקרה, גם אם תוכיח להם (באמת אבסלוטית) בצורה לוגית\מדעית\רוחנית וכו', הם לא ירצו להאמין, כי הם רוצים להיות "חופשיים".
ובו נחזור לשאלה הפילוספית הקדומה:
"על מי חובת ההוכחה?
על זה שמאמין שיש אלוקים, או שאינו מאמין"
הוויכוח יכול להמשך במשך יובלות ומאות שנים(באנגלית זה היה פשוט jubilee & century), מסיבה פשוטה:ברגע שלכל צד יגמרו כל הקלפים, הם יתחילו באופן הבא:"תוכיח אתה שיש" ו:"תוכיח אתה שאין".
למרות שעם הוכחות מדעיות כלשהן וקצת לוגיקה אפשר להוכיח בקלות שיש אלוקים, ונראה שהיום קשה ביותר להיות אתאיסט, עדיין יש בעייה מרכזית שלא תפתר.
חזרה לפורום
ישן 02-11-2004, 22:54
צלמית המשתמש של ryan ariel levi
  ryan ariel levi ryan ariel levi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
תגיד לי משהוא אם אתה מבין כי כנראה שאני לא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי i_belive שמתחילה ב "מוסטולוגיה.קוקטולוגיה...צאו מהסרט הבדיוני כל כך הזה!!"

עד כמה שאני הבנתי
בתנך היה רשום שכל עוד לוחות הברית וארון הברית נמצא בתוך בית המקדש - אלוקים איתנו.
העובדים הישירים של אלוקים בבית המקדש היה כהן, לוי.
למה אחרי חורבן בית המקדש, כמו להם חבורת "חכמים" והחליטו שלא צריך יותר בית המקדש
מספיק ספר! שקוראים בו כל היום ומקבלים על הקריאה הזאת כסף.
אם לאף אחד אין מושג איפה ארון הברית, ועם ישראל תקוע עם אנשים כמו "הרב" עובדיה יוסף
שהוא נהנה מהכסא שלו ורואה בכולנו כעבדים לחוקים שלו , איך אתה יכול להבטיח לי שאלוקים עדיין איתנו?
עם ישראל ממזמן כבר איבד כל אמונה באלוקים ולא רק בגלל שהוא לא רוצה, אלא בגלל הדברים שהיו *הכי* חשובים לו, ושהכי ציינו את העם היהודי היה לפחות בית המקדש היום לא קיים חוץ מחגים לא רואים במדינה הזאת שום קשר בין עם ישראל לאלוקים.
ואם לדתיים לא אכפת שבית המקדש לא קיים, למה שאנחנו החילונים נאמין במשהו?
למה אתם נתפסים על ספר ועל מעשיות שכבר קרו במקום לנסות וליצור דברים חדשים?
איפה התיעוד של הניסים של היום? איפה בית המקדש? אתה אומר שאתה אוהב את אלוקים ומאמין בו בכל הלב שלך ואיך אתה מראה לו את זה? קורה מעשיות בשבילו? אולי במקום לקרוא בשבילו משהוא קיים תיהיה כמו דוד ותשיר לו שירים שאתה כתבת? (סתם דוגמא כן...)
אנשים במשך התנך כתבו לאלוקים מתוך אהבה ולא השתמשו בפרקי תהילים שכתב מישהוא אחר ובזה גם אתה חושב שזה מזיז לו משהוא או שזה נותן לך "מזל בחיים" או שזה שומר עליך מפני צרה, לי אישית אין מושג למה אתם אומרים פרקי תהילים.
ואולי חצי ממה שרשמתי פה לא נכון, פשוט הגישה שלי לאלוקים היא שונה קצת יותר מיסטית מאשר פרקטית (ספרים)

אתם קצת חולמים, במקום לשבת וללכת לבית המקדש ההרוס בירושלים ולקרוא בספר ולחכות שבית המקדש השלישי יפול לכם מהשמיים, למה שלא תתפסו יוזמה ותקימו אותו בעצמכם? למי אתם מחכים??? אחרי כל פיגוע אלק אומרים לחילונים "פקס מאלוהים" אולי הפקס הוא לכם?? חלאס לשבת ולקרוא ותתחילו להוזיז את התחת שלכם בשביל אדמת ישראל!!!
מה יותר חשוב? לשבת ולקרוא בתנך במשך 2000 שנה וראיתם שכלום לא קרה, או לשרת בצבא בהרגשה שאתה מגן על אדמת ישראל מפני גוים?

סתם שאלה קטנה שהיתה לי.....
חזרה לפורום
ישן 03-11-2004, 08:09
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
סתם תשובה קטנה שהייתה לי...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ryan ariel levi שמתחילה ב "תגיד לי משהוא אם אתה מבין כי כנראה שאני לא"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ryan ariel levi
עד כמה שאני הבנתי
בתנך היה רשום שכל עוד לוחות הברית וארון הברית נמצא בתוך בית המקדש - אלוקים איתנו.
העובדים הישירים של אלוקים בבית המקדש היה כהן, לוי.
למה אחרי חורבן בית המקדש, כמו להם חבורת "חכמים" והחליטו שלא צריך יותר בית המקדש
מספיק ספר! שקוראים בו כל היום ומקבלים על הקריאה הזאת כסף.
אם לאף אחד אין מושג איפה ארון הברית, ועם ישראל תקוע עם אנשים כמו "הרב" עובדיה יוסף
שהוא נהנה מהכסא שלו ורואה בכולנו כעבדים לחוקים שלו , איך אתה יכול להבטיח לי שאלוקים עדיין איתנו?
עם ישראל ממזמן כבר איבד כל אמונה באלוקים ולא רק בגלל שהוא לא רוצה, אלא בגלל הדברים שהיו *הכי* חשובים לו, ושהכי ציינו את העם היהודי היה לפחות בית המקדש היום לא קיים חוץ מחגים לא רואים במדינה הזאת שום קשר בין עם ישראל לאלוקים.
איפה התיעוד של הניסים של היום? איפה בית המקדש? אתה אומר שאתה אוהב את אלוקים ומאמין בו בכל הלב שלך ואיך אתה מראה לו את זה? קורה מעשיות בשבילו? אולי במקום לקרוא בשבילו משהוא קיים תיהיה כמו דוד ותשיר לו שירים שאתה כתבת? (סתם דוגמא כן...)
אנשים במשך התנך כתבו לאלוקים מתוך אהבה ולא השתמשו בפרקי תהילים שכתב מישהוא אחר ובזה גם אתה חושב שזה מזיז לו משהוא או שזה נותן לך "מזל בחיים" או שזה שומר עליך מפני צרה, לי אישית אין מושג למה אתם אומרים פרקי תהילים.
ואולי חצי ממה שרשמתי פה לא נכון, פשוט הגישה שלי לאלוקים היא שונה קצת יותר מיסטית מאשר פרקטית (ספרים)

אתם קצת חולמים, במקום לשבת וללכת לבית המקדש ההרוס בירושלים ולקרוא בספר ולחכות שבית המקדש השלישי יפול לכם מהשמיים, למה שלא תתפסו יוזמה ותקימו אותו בעצמכם? למי אתם מחכים??? אחרי כל פיגוע אלק אומרים לחילונים "פקס מאלוהים" אולי הפקס הוא לכם?? חלאס לשבת ולקרוא ותתחילו להוזיז את התחת שלכם בשביל אדמת ישראל!!!
מה יותר חשוב? לשבת ולקרוא בתנך במשך 2000 שנה וראיתם שכלום לא קרה, או לשרת בצבא בהרגשה שאתה מגן על אדמת ישראל מפני גוים?

סתם שאלה קטנה שהיתה לי.....
1.
ציטוט:
עד כמה שאני הבנתי
.
ואם לוחות הברית וארון הברית לא בתוך בית המקדש השכינה לא איתנו? מאיפה אתה מסיק את זה הרי התורה מראה בדיוק הפוך - השכינה לא היתה עם האבות, עם בני ישראל במצרים, כאשר יצאו ממצרים (עוד לפני מתן תורה)?
2.
ציטוט:
קודם כל ישנה סברה שהמלך שלמה הטמין את הלוחות, הארון (ועוד פריטים) בתוך הר הבית.
שנית אם אתה רוצה לדון ברצינות - שמור על לשון נקיה בכל הקשור לחכמי ישראל - "עבדים לחוקים שלו"? - עבדים אולי כן (לקב"), לחוקים של הקב"ה החוקים הם לא של רב זה או אחר אלא נובעים באופן ישיר מחוקי התורה ע"פ כללי הסקה מאד מסויימים.
3.
ציטוט:
סתם שאלה - היית בבית כנסת בזמן האחרון?
ומי אמר לך שלדתיים לא אכפת שבית המקדש לא קיים? הרי הם מתפללים לשם כך כל הזמן לדוגמא: לאחר תפילת שמונה עשרה אומרים:
"יהי רצון מלפניך ה' אלוקינו ואלוקי אבותינו שיבנה בית המקדש במהרה בימינו ותן חלקנו בתורתך ושם נעבדך ביראה כימי עולם וכשנים קדמוניות".
כל ראש חודש מקיפים את הר הבית.
4.
ציטוט:
ומי אמר שלא מנסים ליצור דברים חדשים? - מפעל ההתיישבות בארץ הוא מצווה מהתורה.
התיעוד של הניסים של היום קיים למרות שאנחנו חיים בתקופה של הסתר בתוך הסתר - פקח עיניך וראה את כל המלחמות שהיו בחמישים שנה האחרונות - ניסים על גבי ניסים...
אתה רוצה להלל אותו במה שאתה כתבת? אתה מוזמן!
אך אתה צריך לדעת שספר כמו תהילים לא נכתב סתם כך אלא ברוח הקודש - ולכן יש בו סודות עצומים הפותחים שערי שמים. אם אתה חושב שאתה בעל רוח הקודש אתה מוזמן לכתוב משהו שונה...
5.
ציטוט:

יש הרבה דתיים שחושבים כמוך בקשר לעשייה זוהי בדיוק התפיסה של הזרם הדתי-לאומי. זה אמנם לא במקום התפילה אלא בנוסף...
6.
ציטוט:

קודם כל קרה הרבה מאד.
שנית - צריך לשרת בצבא.
שלישית - עם כל הרצון הטוב צריך להודות על האמת: הגויים נמצאים גם בתוך ארץ ישראל לא רק מחוצה לה...

סתם תשובה קטנה שהייתה לי...

חזרה לפורום
ישן 03-11-2004, 11:20

המלצה קודם כל לא באתי בטענות לאף אחד, אני רק אומר שאני לא מבין אותכם
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "סתם תשובה קטנה שהייתה לי..."

כמו שאמרת
ציטוט:

"ומי אמר לך שלדתיים לא אכפת שבית המקדש לא קיים? הרי הם מתפללים לשם כך כל הזמן לדוגמא: לאחר תפילת שמונה עשרה אומרים"
זה בדיוק מה שאני אומר! למה את מתפללים במקום לעשות?!?

2.
ציטוט:
קודם כל קרה הרבה מאד.
שנית - צריך לשרת בצבא.
שלישית - עם כל הרצון הטוב צריך להודות על האמת: הגויים נמצאים גם בתוך ארץ ישראל לא רק מחוצה לה...
בוא תסביר לי מה בדיוק קרה?
שנית - למה אתם באמת לא משרתים בצה"ל
שלישית - הכוונה שלי היתה לגוים בתוך ישראל שכרגע ביום יום הם האיום הכי גדול שלנו.

3. לא כתבתי כלום לאף אחד, פשוט אמרתי. למה רק חורבן בית שני אנשים כתבו בספרים מה קרה לאחר מכן? למה הפסיקו לרשום? מאיזה סיבה?

4. אם יש לך אולי מושג או הסבר דתי לגבי כרובים אני אשמח לשמוע
כנ"ל לגבי ה"דלת" האחורית שדרכה כביכול עבר אלוקים מאחורי ההיכל, אם יש לך איזה מידע לגבי זה אני יודה לך מאד.
חזרה לפורום
ישן 03-11-2004, 12:35
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
תשובות:
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ryan ariel levi שמתחילה ב "קודם כל לא באתי בטענות לאף אחד, אני רק אומר שאני לא מבין אותכם"

ציטוט:
כמו שאמרת
זה בדיוק מה שאני אומר! למה את מתפללים במקום לעשות?!?
נראה לי שאתה שואל שאלות שבסוף יביאו אותך לחדר חקירות במחלקה היהודית בשב"כ.
2.
ציטוט:
בוא תסביר לי מה בדיוק קרה?
כלום - חוץ מזה שהיהודים הקימו מדינה.
ציטוט:
שנית - למה אתם באמת לא משרתים בצה"ל
מי אמר שלא? יש הרבה דתיים שמשרתים בצהל והם לאט לאט הופכים לרוב בקרב הדרג הפיקודי.
ציטוט:
שלישית - הכוונה שלי היתה לגוים בתוך ישראל שכרגע ביום יום הם האיום הכי גדול שלנו.
עוד שאלה שיכולה להביא אותך לחדר הנ"ל...

3.
ציטוט:
לא כתבתי כלום לאף אחד, פשוט אמרתי. למה רק חורבן בית שני אנשים כתבו בספרים מה קרה לאחר מכן? למה הפסיקו לרשום? מאיזה סיבה?
מי הפסיק? מה הפסיק ? לא הבנתי...

4.
ציטוט:
אם יש לך אולי מושג או הסבר דתי לגבי כרובים אני אשמח לשמוע
כנ"ל לגבי ה"דלת" האחורית שדרכה כביכול עבר אלוקים מאחורי ההיכל, אם יש לך איזה מידע לגבי זה אני יודה לך מאד.

הכרובים מייצגים את הקשר הרוחני העכשווי בין הקב"ה לעם ישראל - כלומר לפיהם היה אפשר לומר אם עם ישראל חוטא (ואז הכרובים מפנים פניהם זה מזה...) או הפוך (ואז הם מחובקים...).
אין "דלת" כמו שאמרת אלא קודש הקודשים הוא נקודת ההשקה שבין העולמות.

חזרה לפורום
ישן 03-11-2004, 22:36

אוקי, השב"כ לא יבוא אחרי מסיבה אחת פשוטה
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "תשובות:"

שאני לא מנסה לסחוף אחרי אנשים בשביל להקים בית מקדש שלישי, זה הדבר האחרון שישב לי בראש.
אני סתם נתתי לו דוגמא... אני בכלל חילוני, מאמין ולא יותר מיזה אפילו לבית כנסת אני לא הולך....

אותי לא מעניין שאין להם בית מקדש, ומה הם עושים בחייהם הפרטיים בשביל להלל את אלוקים.
מצידי הם יכולים להתפלל עד מחר שינחת להם בית מקדש מהשמים...

בכל מקרה כמה שאלות לא קשורות אחרות
לגבי הדלת האחורית, אולי זה דלת אולי זה סתם חדרון קטן
בכל מקרה היה את ההיכל, ובסוף שלו היה עוד איזה שהוא קטע קטן, אמור להיות שם דלת, ולפי הסיפורים אסור להכנס דרך הדלת הזאת כי דרך שם עבר אלוקים להיכל או משהוא כזה
אז לגבי החדר האחרון הכוונה שלי אם יש לך איזה שהוא מידע.
פשוט חבל שלא יכלתי לתת ציטוט בדיוק של הדברים אני בעבודה כרגע אבל איזה שהוא רב הוא זה שאמר את זה... אז אולי תנסה מהדברים שאמרתי להבין למה התכוונתי...

2. תיאור של ההיכל עצמו מבפנים אם מישהוא יודע
ידוע לי שהיה בפנים משהוא כמו פירמידות קטנות מרחפות בצדדים? משהוא כזה.... אם מישהוא יודע על עוד דברים...

ואם יש עוד דברים מוזרים מהסוג הזה שאין לי מושג עליהם אז לרשום לי בבקשה...
חזרה לפורום
ישן 24-12-2005, 20:53
  סתמבא D סתמבא D אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.05
עזרה לגבי השאלות...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי i_belive שמתחילה ב "מוסטולוגיה.קוקטולוגיה...צאו מהסרט הבדיוני כל כך הזה!!"

בואו נתחיל מזה שאתם שואלים את השאלות הלא נכונות... אתם מתחבטים בין אם להאמין באלוהים או לא... קודם כל האם בכלל הגדרתם לעצמכם מהו אלוהים ? ... האם יש הסכמה כלשהי לגבי מה מהווה גורם הוכחה לקיומו ? , איזשהו מכנה משותף ? ...

מי שאמר שאלוהים בכלל זקוק למאמינים ? , אם הוא קיים, קיומו אינו תלוי בנו...מי אמר שאלוהים זה בכלל תודעה ? אולי אלוהים זו מילת קוד ? למה משתמשים בהרבה שמות עבורו ? ...

ובהנחה אם אלוהים זה בכלל תודעה ... כמונו, מתי התחילה התודעה הזו ? , מה מרכיב אותה ?
האם היא הייתה שם כל הזמן ?

האם היא תוצר של תהליכים ? , אולי מי שמתיימר להיות אלוהים התנכ"י הוא תוצר אבולוציוני כזה או אחר ?

אולי זה חוצנים ? ואולי פשוט בני אדם ?
הצעה שלי... מי שרוצה לאמוד דברים על דיוקם... שלא יתחיל מהתאולוגיה והמיסטיקה...
שיפנה למתמטיקה, מדע... פילוסופיה

תקבלו יותר תשובות לשאלות שלכם מאשר שתאלצו לקבל תשובות שאינכם מבינים לגבי שאלות שלא שאלתם מלכתחילה אלא שאלתם בעקבות התשובות שקיבלתם.

תתחילו מ- 0
חזרה לפורום
ישן 28-04-2006, 18:56
צלמית המשתמש של MCGP
  MCGP MCGP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
כמה מילים נגד ...

אז ככה:
אני לא בן אדם דתי רק מהסיבה שהדת גוזלת זמן (על כל התפילות וכו...) גם את ימי החופש וגם את הכסף! - וגם אין לי מושג למי צריך להפלל (זה סתם היה ציני...)
אני אישית חושב שזה לא הוגן שיחשבו אותי כחוטא והאל יעניש אותי רק בגלל שאני רוצה להיות אדם פשוט (אפילו אם אצתרך לוותר על הגנתו העליונה של האל) וזה לא הוגן כי כל האנשים מעמים מסביב לא כפופים לאל ואצלם אין חוקים שהאל מכפה ולכן הם לא נענשים על מעשיהם.
לאומת זאת אני כלוא בשלשלעות של היהודי שכל העמים שונאים אותו וגם נענש על כך שאני רוצה לחיות את חיי האישיים בלי לעשות כמה דבר, האם זה חטא לא לעשות - הרי רוב הדיברות התנ"ך מתחילים באל/ לא (תרצח, תחמוד, תגנוב ...) ועל כך אני גם נחשב כעובר על המוסר האלוהי (כבן אדם שלא שומר מצוות) וכמובן צפוי לי עונש על כך (עד כמה שאני מבין שלכל העובר על החוק יש עונש גם אם הוא אינו מודע לו) ולאומת זאת להזכירך כל אדם אחר מהעמים האחרים יכול לחיות את חייו חופשי ובלי לקבל עונש או כל כאב וצער אחר מהאל ...
למה זה ככה?
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:34

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר