לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-05-2006, 22:35
  מיקו'ס מיקו'ס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל מיקו'ס שלח הודעה דרך MSN אל מיקו'ס
דיסק גרוע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Crucio שמתחילה ב "עוד מישהו התמכר לאלבום החדש של red hot?"

היי

הדיסק החדש של הפפרז הוא בפירוש בושה. הם כבר לא מה שהם היו פעם, מכיוון שהם הפכו ללהקה רגילה מהשורה, שזה מה שהם לא היו בשלושה עשורים האחרונים.

RHCP איבדו את הFUNK החשוב והיפה שכל כך אפיין אותם עד לפני כמה שנים. californication היה הדיסק האחרון שלהם שבו הם הראו בדיוק מי הם. מאז אותו דיסק מצוין, הם הפכו להיות להקת MTV רגילה, עם שירים משעממים שלא מראים על יכולת נגינה שבאה מהלב.

הלהקה האדירה הזו הייתה צריכה לפרוש בשיא, אחרי קליפורניקיישן.

חוץ מכמה נקודות נדירות של אור, סטיידיום ארקיידיום נשמע בדיוק כמו האכזבה הכבירה הקודמת שלהם, by the way. הדיסק הזה הוא אחד הדברים הכי גרועים שהפפרז עשו לעצמם.

RED HOT CHILI PEPPERS WILL ROCK FOR EVER
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2006, 00:56
צלמית המשתמש של איתי מאיר
  איתי מאיר איתי מאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.02
שלח הודעה דרך ICQ אל איתי מאיר
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי מיקו'ס שמתחילה ב "אמן לא צריך לפרוש אחרי כל..."

מה אכפת לך שהם ימשיכו להוציא דיסקים שהם אוהבים? למה שיתפרקו? אם הם יוציאו דיסק גרוע זה יורד מהערך שלהם? מטאליקה לא הוציאו אלבום נורמלי כבר עשור והם עדיין אחת הלהקות הכי גדולות. פול מקארתני היה בתקופה רעה 30 שנה (מאז בנד און דה ראן, עד הדיסק האחרון) זה אומר שהוא היה צריך להפסיק להוציא מוזיקה?

ואגב, הבעיה של מקארתני הייתה ברורה- לא היה לו מפיק שיגיד לו לא, והוא מינה עד עכשיו בעיקר יס מנים שאמרו לו שהחומר שלו מצויין על כל דבר שהוא הוציא, לעומת זאת ריק רובין של פפרס הוא אחד המפיקים היותר טובים שיש, הבנאדם הוציא מצ'ילי פפרס את ההכי טוב שלהם ב BSSM, והוא ממשיך לאפשר להם לבטא עצמם, באיזה צורה שהם רוצים. הוא עזר להם להוריד את המגבלה של השבלונה, הוא זה שאיפשר להם לדעתי את החשיפה לסגנונות אחרים במסגרת הפפרס (לג'ון לדוגמא אין בעיה לחשוף את עצמו לסגנונות אחרים במסגרת הרכבים שונים וחומרי סולו).

ישן 13-05-2006, 20:00

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Crucio שמתחילה ב "עוד מישהו התמכר לאלבום החדש של red hot?"

אישית אני דווקא אהבתי את היותר פ'אנקים, שלדעתי יש בדיסק הזה דיי הרבה באופן יחסי לקודמים.
Hump De Bump, Readymade, Storm In A Teacup, Shes Only 18, Charlie.
הדיסק הזה הוא דיי מעניין לדעתי. אנתוני השתפר בשירה (למרות שאני לאו דווקא בטוח שזה לטובה בחלק מהמקרים), פלי קצת חזר לעצמו אחרי ביי דה ווי (למרות שאישית אני דיי אוהב את ביי דה ווי, פשוט באלבום הזה ירד ממנו הפוקוס, בסטדיום ארקדיום הוא דיי חזר), צ'אד מתופף בצורה מעולה, וג'ון מפציץ עם ריפים אדירים וסולואים מעולים (דבר שדיי נדיר אצלו, אני לא זוכר סולואים מהירים אצלו מאז Mother's Milk).
הם השתפרו מאוד כהרכב, אבל השאלה אם המוזיקה השתפרה איתם. אני עדיין לא גיבשתי דעה על זה, אבל אני דיי אוהב את האלבום.

ישן 13-05-2006, 20:53

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי מיקו'ס שמתחילה ב "חוץ מפלי, שלדעתי איבד את..."

מה שהפך אותם לצ'ילי פפרס בחיים לא היה מפרסם אותם. אם הם היו ממשיכים לנגן פ'אנק רוק בסצנה הלוס אנג'לסית ולא להסכים לתת לריק רובין לעשות את מה שהוא יודע לעשות הכי טוב, לכוון את האמנים, הם בחיים לא היו שורדים עד היום. אמנים לא צריכים להישאר במקום, אמנים שנשארים באותו מקום מתים, או נהיים פתטים למדי (סתכל על רולינג סטונס לדוגמא אחרי Some Girls, הוציאו דיסקים זהים, רק בשביל לתת לעצמם תירוץ לצאת לסיבובי הופעות). אם הם היו מוציאים אלבום זהה ל BSSM, עד כמה שאני אוהב את האלבום הזה, לא הייתי שומע את האלבום יותר מפעם אחת.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:06

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר