לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2006, 13:28
  borsood borsood אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.04
ברוב שדות התעופה בעולם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kartman שמתחילה ב "דבר מוזר שקרה לי בהית'רו.."

שיקוף המטען נעשה לאחר הצ'ק אין.

לפני שנים אחדות היית צריך להתנייע גם בהיתרו עם כל המטען לאורך כל הדרך ולעשות את את הצ'ק-אין בשער העלייה (כן להסתובב עם כל המזוודות בדיוטי ובביקורת ואיפה לא). היום הם שיפרו את מערכת הטיפול במזוודות.

בקר הגדולות רשאי לא להחתים את הדרכון שלך ביציאה אם הוא לא חושב שצריך. תוכל לבקש שיחתים לך אבל אז הוא יחשוב למה אתה מבקש ממנו.
לפי חוקי בריטניה הבקר חייב להחתים את הדרכון שלך בכניסה. בארצות אחרות גם ההחתמה בכניסה לא תמיד קורה.
ברוב ארצות המערב כבר לא מסתכלים על החותמות אלא סורקים את הדרכון למחשב גם בכניסה וגם ביציאה (בשביל זה יש את השורה עם הרבה סימני <<< בדרכון)
חזרה לפורום
ישן 29-04-2006, 18:20
צלמית המשתמש של mistaarev41
  mistaarev41 mistaarev41 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.05
שלח הודעה דרך ICQ אל mistaarev41
יש מקומות שכבר לא משקפים בהם...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kartman שמתחילה ב "דבר מוזר שקרה לי בהית'רו.."

אני טסתי באו'הרה לפני שנתיים, ואצלהם כבר בכלל אין מכונות שיקוף! כל המטען נבדק ע"י מריחנים (המצאה ישראלית שעובדת על גילוי "ריח" כימי של חומרי נפץ במטען שלכם). אתה נותן את המטען שלך בצ'ק אין, והוא עובר מול העיניים שלך לאנשי בטיחות שמעבירים מטלית מיוחדת על גבי המזוודות שלכם, ואז מכניסים את המטלית למריחן, והוא מחפש שרידים של חומרי נפץ על המטלית.

אגב, אמא שלי סיפרה לי שבאחד משדות התעופה בבריטניה אין רישומים על המוניטורים של הטיסות הישראליות, וכל הטיסות לישראל עוברות דרך טרמינל סודי... מישהו יודע באיזה שדה"ת זה?

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר