לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-05-2006, 18:47
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דני מופז שמתחילה ב "יום הוקרה למערך המילואים"

מתוך אתר קמל"ר:
יום ההוקרה הלאומי למערך המילואים נקבע בהחלטת ועדת השרים לסמלים וטקסים ונחוג מדי שנה בל"ג בעומר זו הפעם השלישית בה מתקיים יום ההוקרה והשנה אנו רואים חשיבות מיוחדת לתמיכה במוטיבציה של משרתי המילואים להמשיך ולשאת בנטל, באמצעות הצדעה לאומית למשרתים ולבני משפחותיהם.

ארועי יום ההוקרה נערכים השנה בכמה מישורים; חלקם לאומיים וממלכתיים, חלקם מקומיים – מוניציפליים ואחרים במגזרים יחודיים כגון מוסדות אקדמיים.

אנו רואים ביום זה מנוף לחיזוק מעמדם של משרתי המילואים בתודעה הציבורית ולהעמקת תהליכים חברתיים המבוצעים על ידי צה"ל ולפיכך פעילויות יום זה יסוקרו באמצעי התקשורת השונים.

מצאנו לנכון לשלוח לרגל יום ההוקרה אגרת אישית ל בתי משפחות משרתי המילואים ששירתו בשנים האחרונות באופן פעיל ולצרף אליה מספר הטבות ברכישת מוצרים ושירותים שונים.

אנו מקוים כי יום זה יתרום לחיזוק מעמד המשרתים בעיני החברה בכללותה ובאופן זה ישפיע לחיוב על הגאווה של הנבחרים הנושאים בנטל המילואים.

פירוט פעילויות יום ההוקרה, יופיע באתר קמל"ר בקישור שהובא למעלה. הנה מה שמופיע שם כרגע:

9.5.2006 : גמר גביע המדינה בכדורגל ב-9 במאי ייערך גמר גביע המדינה בכדורגל באיצטדיון רמת-גן. גמר גביע המדינה ייערך בסימן יום ההוקרה למערך המילואים ובמסגרתו ייערכו מספר פעילויות שונות:
* 3000 אנשי מילואים יקבלו כרטיסים למשחק. האיצטדיון ישולט וידוגלל בשלטי ודגלי מערך המילואים. ייערך מפגן צניחה בהצדעה למערך המילואים ובו הצנחן האחרון שיצנח יעניק לשופט את הכדור. את האירוע יכבדו בנוכחותם הרמטכ"ל, רא"ל דן חלוץ והקמל"ר, תא"ל דני ון בירן, לצד נשיא המדינה, אשר יעניק את הגביע לקבוצה המנצחת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-05-2006, 23:35
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
קוטר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דני מופז שמתחילה ב "יום הוקרה למערך המילואים"

אני מודה, אני רק שנתיים מילואימניק. אך 85 ימי שמ"פ קידמו אותי קצת בסקפטיות וציניות והקנו לי זכות למשפט של ביקורת באינטרנט. זה רק אני או שהיום הזה הוא לעג לרש?
כרטיסים למשחק כדורגל? מישהו קיבל בכלל או שאלו רק המקושרים וחבריהם? ומה עם השאר? הטבות בדואר? על מה הם מדברים?
לא רוצה כרטיסים ולא תלושי הנחה שבקושי מכסים את הטרחה להגיע לחנות/מסעדה.

אני רוצה החזר תשלומים על השבועות שהפסדתי מהקורסים של הפסיכומטרי, הבגרויות, השבועות מהאוניברסיטה, 85 ימי מופסדים במנוי למועדון כושר/בריכה, החזר הוצאות דלק ( לפחות שווה ערך לאוטובוסים) ואת מאות השקלים שהצטרפו לחשבון הסלולרי שלי בקווי נצרים ונחל-עוז (ועשרות השקלים בחד-יומיים/אימונים/תרג"ד/תרח"ט).

זה מוגזם?

נ"ב באמת שעשיתי הכל בכיף, אהבה והתנדבות וזו הפעם הראשונה שאני מקטר, אבל לא צריך שיעשו צחוק מאיתנו.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:13

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר