לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2006, 11:00
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
קצת מדוכא...

הממ שלום אני כותב פה לעיתים רחוקות באמת כשאני רוצה לשפוך... בד"כ יש לי למי.... במצב שלי כרגע אין לי ממש.
רבתי עם שני החברים הכי טובים שלי והתרחקתי מהם בצורה די משעותית.
אחד מהם שאמר לי שהוא רוצה שנעשה משו ביום העצמאות פשוט דפק אותי והלך לאכול על האש עם חברים שלו והוא אמר לי שהם לא רוצים שאני אבוא.
השני הוא חבר הרבה יותר טוב שלי שפשוט לא מוכן לשמוע יותר על הבעיות שלי והוא מגיב עליהם בצורה ממש מגעילה והוא לא מוכן לא רוצה ולא מנסה להבין אותי... הוא פשוט בגישה של החיים יפים והוא לא מוכן לשמוע כשאני מספר לו לפעמים שחרא לי והכל.. הוא אומר שאני חוזר על עצמי ואין לו כוח.. אז אני כבר לא מספר לו כלום ודי התרחקנו עכשיו.,
הייתה לי ידידה ממש טובה שהיא הייתה התיקווה האחרונה שלי... ועכשיו כשדיברתי עם ידיד שלה הבנתי שהיא כניראה מתעלמת מההודעות שלי כבר במשך 4 ימים ולא עונה בחזרה.
טוב אממ.. אני פשוט לבד.. ולא יודע אולי זה בגלל שאני מצפה או דורש יותר מדי מאנשים.. אבל נאמנות לחבר שלך לא אמורה להות משו בסיסי?
היה לי גם דייט ראשון לפניי איזה שבועיים.. והוא היה פשוט גרוע.. ממש גרוע... וכאילו... היום אני בן 17 וחצי ורק עכשיו היה לי דייט ראשון... פשוט בדייט הזה הבנתי כמה קשה למצוא אדם שיתחבר אלייך ויבין אותך.. לא הייתה כימייה בינינו בכלל... וכאילו מה שאני מחפש במישהי זה שהיא תבין אותי, שאני אוכל לדבר איתה על הכל... בערך גם מה שאני מחפש בחברים שלי... אולי גם שתעריך אותי במידה מסויימת.. ובדייט הזה הבנתי כמה אני רחוק מזה... ואני פשוט לא מסוגל להיתפשר על פחות באמת שניסיתי לחשוב על בנות שאני יודע שיש לי סיכוי איתן אבל הן כאילו לא בקטע הזה... אבל אנלא מצליח.. אני פשוט לא מצליח לגרום לעצמי לרצות קשר שמתבסס על סתם משיכה מינית.
אני די מיואש מעצמי... כמו שאתם שמים לב אני פשוט לא מסתדר עם אף אחד... לא עם החברים לא עם הדייט... כאילו אני לא חושב שאני אדם כזה קשה אני פשוט דורש דברים מסויימים זה הכל.. אני לא מבין למה כל כך קשה לי למצוא אנשים שאני מתחבר אליהם, וזה מתסכל אותי..
טוב זה מה שרציתי לספר בכל מיקרה מקווה שיהיו תגובות.
ביי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2006, 11:25
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
מבין אותך אח יקר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "קצת מדוכא..."

תראה כפרה כמו שאתה אומר שהחבר הראשון דפק אותך ביום העצמאות והלך לעשות על האש עם חברים שלו ולא רצה שתבוא.. עכשיו תגיד לי דבר אחד.. - זה חבר טוב?! תגיד לו לך תזדין ואל תדבר איתי בחיים שלך.. (בשביל חברים כאלה מי צריך איובים.. המשפט המוכר והנכון).
עכשיו החבר השני שחושב שהחיים שלו יפים ועושה דברים כיפים ונמאס לו לשמוע את הבעיות שלך כל הזמן זה גם לא נקרא חבר.. הוא צריך לעזור לך כפי יכולתו אם הוא חבר טוב שלך וגם רוצה שתחייה טוב כמוהו כמו שאתה אומר.. אבל מיצד שני תחשוב גם עליו, אולי העמסתה בו יותר מידי בבעיות שהיו לך עד היום ואין לו כבר את הכלים לעזור לך אז הוא התעצבן ופרק עליך הכל ואמר שנמאס לו מהבעיות שלך ותסתדר איתם לבד.. לפי דעתי אני לא חושב שהייתה צריך להגיד לו כל הזמן את הבעיות שלך הייתה יכול לשמור אותם לעצמך ולפתור אותם לבד.. אבל לפי דעתי החבר הזה שלך גם לא היה צריך להגיב כמו שהוא הגיב.. ואני מבין את זה תאמין לי. זה גם לא חבר מי יודע מה.. אבל תתחיל להראות קצת גישה כלפיו כנל הוא.. אממ בקשר לידידה הזאת שאמרתה לך תאמין לי שלא רק אתה לא מצליח לתקשר עם הידידות שלך ולפתח שיחה.. אבל בפעם הבאה שאתה יוצא לדייט עם מישהי פשוט.. תזרום עם זה....
אני יודע שקשה לך להפנים את מה שאני אומר "לזרום.." כי אתה לא יודע איך מפתחים שיחה כדי לזרום אחרי זה.. אתה פשוט שואל אותה מה מצב מה זה פה ושם איך היה היום מה עשית היום מה את אוהבת (תן נושאים שבנות אוהובת לדבר עליו) ומכאן זורמים.. אני יודע שזה קצת קשה אבל בסוף מתגברים
ותאמין לי שאם תנהג ככה ובסבלנות כולן תבוא אליך .. גם לי יש בעיה דומה כמעט כמו שלך..
אם בא לך תקרא זה באותו אשכול.. קוראים לנושא "ידידה שאני מאוד רוצה.. מה עושים"
http://www.lovesite.co.il/ - וכנס לאתר הזה אני חושב שבדייט הבא יהיה לך המון כלים להתמודד
האתר הזה עוזר מאוד וגם עזר לי מאוד מאוד..
בהצלחה
ישן 13-05-2006, 13:48
  matan066 matan066 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.05

ציטוט:
אני פשוט דורש דברים מסויימים זה הכל..
תדרוש כמה שפחות תתן כמה שיותר....
פשוט אל תצפה לדברים מאליו...
גמלי הייתה תקופה כזאתי..אומנם אני קטן יותר ממך=]
התקופה הזאתי הייתה אצלי בגיל 13 בערך חח...
עכשיו אני בן 16...
אז אחיי..אל תצפה ליותר מדי מאהבה או מחברים...
כגודל הציפיה גודל האכזבה
אז עצה שלי, אחיץץ כנראה החברים שלך לא אוהבים להקשיב ולעזור... אז אל תנסה לדבר איתם על דברים כאלה..
בקשר לדייט...לא נוראה יהיו לך עוד דייטים אני בטוח בזה..
הידידה? שמסננת? אחי פשוט תעזוב את זה גמלי פה ושם ידידות שסיננו אותי במשך כמה ימים...אז הפסקתי לשלוח להן הודעות...אחרי כמה ימים הם אלו ששלחו לי הודעות..מקווה שעזרתי!

ישן 13-05-2006, 14:59
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04

כמה דברים, נתחיל בזה שהדייט לא הלך - אז מה.. קורה, ויהיו לך עוד המון כאלה <מעודדת > , יכול להיות שעשית גם טעויות כמו לדבר על עצמך יותר מידי <ספרת יותר מידיי או משהו בסגנון>.

בקשר לידידה שמסננת - לא רוצה לענות? לא צריך.. חכה עד שהיא תפנה אליך, לא בכח.

בקשר למשפט "לא רצו שאני אבוא" זה מגעיל ולא בוגר, עם הזמן תמצא חברים אחרים - טובים יותר.

בקשר למצב שלך עם החברים.. אולי אתה כל הזמן בא בגישה שלילית? זה מרחיק אנשים..אנשים חיים גם בלי סיפורים, בלי בעיות וכאלה.. הייתה לי פעם חברה שכל הזמן דברנ על כמה שרע לה, מהכל היה לה רע, כל שיחה איתה הייתה "שיחת עידוד" זה תסכל בסופו של דבר והרגשתי צורך לא לענות לטלפון כשהיא מתקשרת.. זה מגעיל , לא חברי והכל, אבל אנושי, כי סך הכל לכולם יש את החיים שלהם, ובחיים יש כ"כ הרבה צדדים טובים.. אין לנו מה להתלונן על משהו כי תכלס כך או כך הדברים ישתנו ומשתנים, כך שזה דיי מיותר, אלא אם כן מדובר במשהו ממש כבד וחמור שחייבים עצה או משהו כזה בו.

מתי חלקת משהו משמח? ואין מצב שלא קרה שום דבר משמח ..
מתי הקשבת כשידיד שלך דיבר מבלי לערב את הבעיות שלך?
מתי סתם התקשרת כדי לשאול לשלומם של החברים שלך?

תחשוב על זה

ישן 13-05-2006, 17:13

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "כמה דברים, נתחיל בזה שהדייט..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הולי
כמה דברים, נתחיל בזה שהדייט לא הלך - אז מה.. קורה, ויהיו לך עוד המון כאלה <מעודדת > , יכול להיות שעשית גם טעויות כמו לדבר על עצמך יותר מידי <ספרת יותר מידיי או משהו בסגנון>.

בקשר לידידה שמסננת - לא רוצה לענות? לא צריך.. חכה עד שהיא תפנה אליך, לא בכח.

בקשר למשפט "לא רצו שאני אבוא" זה מגעיל ולא בוגר, עם הזמן תמצא חברים אחרים - טובים יותר.

בקשר למצב שלך עם החברים.. אולי אתה כל הזמן בא בגישה שלילית? זה מרחיק אנשים..אנשים חיים גם בלי סיפורים, בלי בעיות וכאלה.. הייתה לי פעם חברה שכל הזמן דברנ על כמה שרע לה, מהכל היה לה רע, כל שיחה איתה הייתה "שיחת עידוד" זה תסכל בסופו של דבר והרגשתי צורך לא לענות לטלפון כשהיא מתקשרת.. זה מגעיל , לא חברי והכל, אבל אנושי, כי סך הכל לכולם יש את החיים שלהם, ובחיים יש כ"כ הרבה צדדים טובים.. אין לנו מה להתלונן על משהו כי תכלס כך או כך הדברים ישתנו ומשתנים, כך שזה דיי מיותר, אלא אם כן מדובר במשהו ממש כבד וחמור שחייבים עצה או משהו כזה בו.

מתי חלקת משהו משמח? ואין מצב שלא קרה שום דבר משמח ..
מתי הקשבת כשידיד שלך דיבר מבלי לערב את הבעיות שלך?
מתי סתם התקשרת כדי לשאול לשלומם של החברים שלך?

תחשוב על זה

אני מצטער להגיד שאנלא מסכים עם אף משפט מהתגובה שלך ולא של קודמך אבל אני אגיב על שלך זה בערך אותם תכנים.
קודם כל:
מתי חלקת משהו משמח? ואין מצב שלא קרה שום דבר משמח - משו משמח? אין לי בעייה בלחלוק דברים משמחים... לא בשביל זה יש חברים... לא בשביל לספר להם כמה טוב לי... זה גם לא בדיוק אמור לעניין אנשים כמה טוב לי.. משו משמח? חלקתי איתם את זה שיש לי דייט עם מישהי חמודה שניראת טוב עוד לפניי שידעתי איזה דייט מעאפן הולך להיות.
מתי הקשבת כשידיד שלך דיבר מבלי לערב את הבעיות שלך? - החבר הכי טוב שלי יצא מהארון.
כל אותו הערב שהוא סיפר לי את זה אני רק דיברתי איתו על זה שאני תמיד לצד שלו ולא איכפת לי אם הוא הומו או לא, איכפת לי מהבנאדם שהוא ואמרתי לו שזה לא ישנה כלום... עד היום אני כל פעם שוכח מזה ומדבר איתו על בנות מרוב שאנחנו לא מדברים על זה וזה לא מפריע לי בכלל... אני יודע מזה כשיש לך משו על הלב ואתה צריך לספר... אנלא אגואיסט... כשמישו צריך את התמיכה שלי אני נותן אותה ומתרכז רק בו ולא בבעיות שלי כי אני יודע שזה מה שהייתי רוצה(זה החבר שלא מוכן לשמוע על הבעיות שלי).
מתי סתם התקשרת כדי לשאול לשלומם של החברים שלך? - אני מתקשר אליו לפעמים סתם לדבר, אני מתקשר אל הידידה הזאת סתם לדבר... אני גם מדבר עם הרבה אנשים באייסיקיו.. אני ממש לא רואה את עצמי ככה.
כמה דברים, נתחיל בזה שהדייט לא הלך - אז מה.. קורה, ויהיו לך עוד המון כאלה - כן תודה על הנימה האופטימית והכל ואני באמת מודה לך שהגבת וניסית לעזור אבל אני לא יכול להימנע מלהגיד שזה נדוש לא משנה כמה זה נכון... לא איכפת לי ממש כמה דייטים יהיו לי בעוד 3 שנים... אין לך ממש דרך לעודד אותי בזה חוץ מאם היית אומרת לי שאת מבינה אותי.. הקטע פה הוא שאני ניסיתי להראות כמה קשה לי להתחבר לאנשים, וזה הראה את זה, אני כבר המון זמן מחפש מישהי ועד שהצלחתי למצוא מישהי שאני רוצה שגם רצתה לצאת איתי לדייט זה היה דייט דפוק... כמה המון זמן כבר? בערך 6 שנים.
יכול להיות שעשית גם טעויות כמו לדבר על עצמך יותר מידי <ספרת יותר מידיי או משהו בסגנון>. - אני ממש לא דיברתי יותר מדי על עצמי. אני כל הזמן שאלתי אותה עליה ואמרתי לה שתספר מה עובר עליה, ומה דעתה על דברים. אני ממש לא דיברתי על עצמי. היא כל הזמן שתקה וביקשה ממני לדבר כי לא היה לה מה להגיד.
בקשר לידידה שמסננת - לא רוצה לענות? לא צריך.. חכה עד שהיא תפנה אליך, לא בכח - היא שלחה לי הודעה היום ואמרתי לה שאני לא רוצה לדבר... לפחות לא בזמן הקרוב... אין לי כרגע עניין לדבר עם מישהי שסיננה אותי 3 ימים כשאני כמו אדיוט דואג לה וחושב אם היא בדיכאון(קרה לה משו שהוא עניינה ולמרות שהיא מניאקית אני כמו אדיוט מכבד את זה ולא מספר פה).
בקשר למצב שלך עם החברים.. אולי אתה כל הזמן בא בגישה שלילית? זה מרחיק אנשים..אנשים חיים גם בלי סיפורים, בלי בעיות וכאלה.. - יש משו בזה שיש לי גישה דיכאונית ולדעתי היא גם המציאותית, כל האופטימיות הזאת טובה אולי לנפש כרגע אבל לדעתי אין בה שום אמת - ובכל זאת אני לא תמיד מדוכא ואני לא תמיד מתנהג ככה.. אבל כשאני כן אני פשוט עכשיו יודע שאין לי למי לספר כי אין מי שרוצה לשמוע.. אני מצטער שהבעיות שלי הם עול על החבר הטוב שלי שרוצה לשמוע רק כמה החיים יפים ולהסתלבט.
ישן 13-05-2006, 18:11
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "[QUOTE=הולי]כמה דברים, נתחיל..."

תפסיק לחיות בענן שחור.. אהבת את ה"דייט" הזאת במשך 6 שנים? גם זה קורה, אתה לא הראשון ובטח שלא האחרון שזה יקרה או קרה לו, העולם אומנם לא מושלם- אבל אתה מתמקד במה שדפוק.
בטוח עוד שבוע תהיה שמח ממשהו והכל יעבור לך כלא היה.

לא חושבת שהיית צריך לחשוף את זה שחבר שלך יצא מהארון.. לא בקשתי דוגמאות רק נתתי לך שאלות לשאול את עצמך, בנתיים אתה מציג את עצמך כאגואיסט וחסר סבלנות <ע"ע באחד האשכולות שפרסמת ולא חיכית אפילו יום עד שכתבת שם שזה מעליב אותך שלא עונים>, אולי הידידה הייתה בדכאון? מה איתה? אז היא סיננה אותך, תהיה בוגר ותשאל אותה על זה, לא בכעס אלא בהבנה, לכל דבר בעולם יש סיבה, צריך רק לעצור רגע ולחכות לתשובה, זה אגואיסטי ברמות להגיד לה שאתה לא רוצה לדבר איתה אפילו, אולי היא רצתה לפרוק משהו? למה אתה ישר מרחיק אותה? אז לא דברתם, תברר קודם למה ואל תמהר לסנן כנקמה <וזה בדיוק מה שעשית לא משנה איך תענה על זה>, הגישה שלך לא בוגרת.. למה החיים כ"כ גרועים? מה כ"כ רע לך? בסך הכל אתה יושב עכשיו מול המחשב ומדבר על בעיות עם החברים שלך.. משמע שיש לך תנאי מחיה טובים ושיש לך חברים <בעיקר חבר טוב אחד>, על כל אלה חשבת? מסתבר שלא, צא מהבועה של הדכאון ותתחיל פשוט לחיות, אין דבר כזה חיים מושלמים <ולא חסרות דוגמאות לחיים של אנשים>.

לסיכום - קח את עצמך בידיים, לא הכל שחור, אפילו הרוב צבעוני וטוב, עכשיו אתה מבואס בגלל הדייט ונראה שהכל לא מסתדר - זאת תקופה, כולם עוברים אותה, אתה לא שונה מאף אחד אחר, כולנו בני אדם, לכולנו יש חיים ורגשות, וכמובן שלכולנו יש בעיות.. די לקחת הכל כ"כ קשה.

תעדכן עוד חודש ותגיד מה המצב שלך, אם לא כאן אז בהודעה פרטית, רק בשביל הקטנוניות של ה "אמרתי לך".

ישן 13-05-2006, 18:44

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "[font=Verdana]תפסיק לחיות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הולי
תפסיק לחיות בענן שחור.. אהבת את ה"דייט" הזאת במשך 6 שנים? גם זה קורה, אתה לא הראשון ובטח שלא האחרון שזה יקרה או קרה לו, העולם אומנם לא מושלם- אבל אתה מתמקד במה שדפוק.
בטוח עוד שבוע תהיה שמח ממשהו והכל יעבור לך כלא היה.

לא חושבת שהיית צריך לחשוף את זה שחבר שלך יצא מהארון.. לא בקשתי דוגמאות רק נתתי לך שאלות לשאול את עצמך, בנתיים אתה מציג את עצמך כאגואיסט וחסר סבלנות <ע"ע באחד האשכולות שפרסמת ולא חיכית אפילו יום עד שכתבת שם שזה מעליב אותך שלא עונים>, אולי הידידה הייתה בדכאון? מה איתה? אז היא סיננה אותך, תהיה בוגר ותשאל אותה על זה, לא בכעס אלא בהבנה, לכל דבר בעולם יש סיבה, צריך רק לעצור רגע ולחכות לתשובה, זה אגואיסטי ברמות להגיד לה שאתה לא רוצה לדבר איתה אפילו, אולי היא רצתה לפרוק משהו? למה אתה ישר מרחיק אותה? אז לא דברתם, תברר קודם למה ואל תמהר לסנן כנקמה <וזה בדיוק מה שעשית לא משנה איך תענה על זה>, הגישה שלך לא בוגרת.. למה החיים כ"כ גרועים? מה כ"כ רע לך? בסך הכל אתה יושב עכשיו מול המחשב ומדבר על בעיות עם החברים שלך.. משמע שיש לך תנאי מחיה טובים ושיש לך חברים <בעיקר חבר טוב אחד>, על כל אלה חשבת? מסתבר שלא, צא מהבועה של הדכאון ותתחיל פשוט לחיות, אין דבר כזה חיים מושלמים <ולא חסרות דוגמאות לחיים של אנשים>.

לסיכום - קח את עצמך בידיים, לא הכל שחור, אפילו הרוב צבעוני וטוב, עכשיו אתה מבואס בגלל הדייט ונראה שהכל לא מסתדר - זאת תקופה, כולם עוברים אותה, אתה לא שונה מאף אחד אחר, כולנו בני אדם, לכולנו יש חיים ורגשות, וכמובן שלכולנו יש בעיות.. די לקחת הכל כ"כ קשה.

תעדכן עוד חודש ותגיד מה המצב שלך, אם לא כאן אז בהודעה פרטית, רק בשביל הקטנוניות של ה "אמרתי לך".

עדיין לא מסכים איתך.
תודה שקראת לי אגואיסט זה בדיוק מה שאני צרחיך לשמוע עכשיו - תני לי להקדים אותך בתגובה הבאה שתכתבי לי על זה שאני סתם מרחם על עצמי.
אל תשפטי אותי יותר מדי בסיפור עם הידידה לפניי שאת יודעת מה הסיפור... את לא... והיא עשתה את מה שהיא עשתה מסיבה מסויימת וזה ממש מעציב אותי בצורה כזאת שלא ממש בא לי לדבר איתה כרגע.
הגישה שלך היא של בנאדם אופטימי, את פשוט סתם זורקת לי שאני סתם מתבכיין כרגע ושיהיה יותר טוב.
היית פעם בדיכאון? אני מניח שכן.. האם עצות כאלה עזרו לך? אני בטוח שלא.
כתבתי פה כדי לשפוך אנלא צריך עצות... אנלא מאמין שמישו פה באמת יכול לעזור לי במשו זה בעיות שלי עם אנשים שקשורים אליי, אין לכם גישה או הבנה לזה בכלל.. במקום לתקוף אותי ולקרוא לי אגואיסט על סמך סיפור שאת לא יודעת בכלל יכולת פשוט להגיד אני מבינה אותך ואולי הייתי מתעודד, אבל כניראה שהתגובה שלי עיצבנה אותך כמו ששלך עיצבנה אותי.. אלו דברים שאני שומע כל יום מכל אחד - זה לא עוזר.
ולא אמרתי שרציתי את הילדה 6 שנים... אמרתי שאני מנסה למצוא מישהי כבר 6 שנים.

נערך לאחרונה ע"י slipkorn בתאריך 13-05-2006 בשעה 18:47.
ישן 19-05-2006, 01:50
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אני מבינה למה אתה מתכוון..

לק"י

וזה באמת לא עוזר כל העידודים למינהם..אז פשוט שוקעים בעצב,עד שזה מרגיש שדי,חיוונו אותו וכאבנו מספיק.עכשיו נהיה מעשיים ונחשוב מה אנחנו עושים...תתן לדברים להתפרק ולשחרר את כל מה שהמצב הזה יצר,אבל אל תהיה כנוע לו.תדע לכאוב ואח"כ להשתקם מתוך ובגלל הכאב.יום אסל יום באסל..-יום דבש יום בצל.זה נכון,רק תזכור את זה,אם לא תאבד את השפיות ואת עצמך ותכנס למעגל של דכאון אינסופי.אל תתן לזה לקרות.בהצלחה..ותבכה עכשיו..זה מותר..ותכעס כי זה טוב,ותוציא את הכאב,תתאגרף אולי..זה באמת יניח את דעתך קצת.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:26

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר