לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2006, 22:22
  הילדה הכי יפה בגן הילדה הכי יפה בגן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל הילדה הכי יפה בגן
החיים שלי הרוסים!!!!!!!!

נמאס לי מהחיים!!!!!!!
אני צריכה עזרה אני לא יודעת מה לעשות....
הסיפור שלי מתחיל ככה פעם הסתובבתי עם קבוצת בנות דתיות שמרניות כאלה אבל עכשיו אני מסתובבת עם בנות אחרות שיותר באופי שלי וממש חברות מעולות יש לי בעיה עם החברה הכי טובה שלי מהחברה החדשים שלי היא החברה הכי טובה שלי וכל הזמן אני מסתובבת איתה ובגלל זה החברות השניות השמרניות שלי הוציאו עליה שם של מדרדרת והפיצו שהיא מדרדרת אותי לרעה וזה לא טוב בהתחלה זה היה רק הקבוצה שלהן ולכן לא היה אכפת לה מה הן חושבות אבל אחרי זה זה התפתח וכמו שהיא אומרת כבר עוד בנות מהכיתה שלי באו אליה ואמרו לה שתפסיק לדרדר אותי וכל זה.. החברות השמרניות אפילו אמרו לחברה טובה מאוד שלי אחרת שתגרום לי להפסיק להיות חברה של החברות שלי אתם מבינים עד כמה המצב מסובך...
עכשיו לחברה הטובה שלי יוצא שם רע והיא לא רוצה את זה (אפשר להבין אותה...) עכשיו המצב הזה גורם לה להתנהג אליי אחרת היא עדיין חברה וכל זה אבל לא כמו פעם פעם היינו נהנות יחד ויוצאות לפעמים אפילו סתם בשביל הכיף ועכשיו זה שונה אם אין סיבה באמת מיוחת אנחנו בקושי יוצאות ביחד לבד אני עדיין יוצאת איתה אבל לא כמו פעם...
פעם היא הקדישה לי את השיר אחים בד ואמרה שאנחנו אחיות בדם וכיום כשאני שומעת את השיר הזה אני בוכה אני רוצה לחזור לאותו מצב שהיה בינינו כמו אז אבל זה לא יקרה עד שלא יפסיקו להוציא עליה שם רע בגללי....
כשחושבים על זה אני לא אשמה ואין לי מה לעשות בנוגע לזה אבל גם היא צודקת ולא הייתי רוצה שיקראו לי מדרדרת כמו שהיא לא רוצה אני לא יודעת מה לעשות נמאס לי מהחיים האלה בא לי פשוט לבוא לבת מהקבוצה של השמרניות שהתחילה עם העניין ולצרוח עליה שהיא הרסה לי את החיים אבל אני לא מסוגלת אני לא מהסוג של האנשים האלה....
אתם יכולים לחשוב שזה צרות של עשירים אבל אם יש לכן חברות אמיתיות ממש מהלב אתם תבינו אותי שאני אומרת שנמאס לי מהחיים....
הבעיה שזה כבר קרה פעם ואיכשהו זה הסתדר ועכשיו זה חזר זה נמאס לי לחיות ככה!!!!!!!
מה לעשות????????????
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-05-2006, 12:42
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
אולי את מפספסת פה כמה דברים..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הילדה הכי יפה בגן שמתחילה ב "החיים שלי הרוסים!!!!!!!!"

עד עכשיו הייתן כמה חברות טובות, אולי הן פשוט לא רוצות "לאבד" אותך לטובת מישהי אחרת? אולי בגלל שאתן מבלות הרבה יחד זה גורם לקנאה מסויימת? או לחלופין יכול להיות שזה יותר מזה - שהן גם רוצות לעשות את הדברים שאתן עושות אבל לא מעיזות או רואות בזה כדבר רע?

הפתרון הכי אפקטיבי שיכול להיות זה לנסות לשלב בין התחביבים של כולן, וכמון לדבר עם החברות שיפסיקו לדבר עליה ככה כי זה פוגע בך ולא רק בה, ולא מביא שום דבר טוב.. את גם יכולה להגיד להן שאם את עושה טעות אז שיתנו לך לטעות כי בנתיים את לא רואה את הבילוי עם אותה ילדה כטעות ושאת שמחה שהן החברות שלך <שדואגות > ושאת יודעת שהן תמיד יהיו שם בשבילך..

נשמע יותר טוב?
נסי

בהצלחה!!

ישן 19-05-2006, 00:29
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אמממ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הילדה הכי יפה בגן שמתחילה ב "החיים שלי הרוסים!!!!!!!!"

לק"י

מצב מוזר ומעצבן.אני מצד אחד מבינה את חברה שלך ומצד אחד לא ממש..מצד אחד היא לא רוצה שיציאו לה שם רע..מצד שני מי אמר שהשמרניות הם מדד למה טוב ונכון,ו'כשר' ומה לא?!מי הם בכלל?!שפשוט תשים זין..לא מבינה מה אכפת לה.בעצם..בנות את כמה אתם?לפעמים לוקח זמן לעכל את זה..ותמיד יהיו כאלה שיחשבו שהם יותר איכותיים,טובים,שמרנים,חכמים וכו'..שיחשבו.מה גם שלפעמים זה מסתבר כלא נכון..

במקרה שלי גם הבנים מעדיפים את ההן,ושיעדיפו.זה כן משאיר חותמת,כי בעצם מה אני פחותה מהן?מה לא טוב בי? ולא רק בנות אכזריות,גם בנים אכזרים..שנה שעברה הם פשוט העיפו אותנו מהמדורה כי אנחנו לא רמה שלהם..ויודעת מה?זה לא שחברה שלך לא טובה,זה הצביעות שלהן(של השמרניות),שלא טובה..זה הטוב שבך לעומת הטוב שבהם,ותהיי בטוחה שמי שמתנהג כך..הטוב שבך עולה על שלו.את שווה יותר,אם רק את וחברה שלך תדעו את זה שום דבר שיעשו לא ישנה יותר..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר