לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2006, 10:32
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
האם להכנע לזמן ומרחק?

שלום,
בימים האחרונים הכרתי מישהי ממש חמודה ממייספייס(אתר כזה של בלוגים וכל מיני), ואנחנו די התחברנו אחד לשנייה.
שנינו רוצים קשר, לשנינו לא היה אחד, אנחנו מסכימים בהרבה נושאים ויש לנו שיחות מעניינות... אף פעם לא משעמם, והחלפנו תמונות והממ היא מוצאת חן בעיניי(-:.
הקטע הוא... שהיא גרה בשוהם.. ואין אוטובוס שמגיע ממני אליה... ובכלל זה קצת בעייה להגיע לשם.
היא אמרה שאפשר לתפוס מוניות שירות, ות'אכלס אני יכול להגיע אליה בנסיעה של 2 אוטובוסים אבל אמממ לא יודע כמו שאתם מבינים זה לא הכי קל ונוח.
עכשיו היא בי' ואני שנה מעליה.... ולשנינו יש כרגע לחץ בגלל בגרויות והכל וגם יהיה לחץ בשנה הבאה אחרי החופש... אממ תיראו אני מאמין שאם אני והיא באמת נירצה אנחנו נוכל לקיים קשר וגם להינות מזה בגלל שממש נחמד לי איתה ואני מניח שאם לא היה נחמד לה איתי אז היא לא הייתה שולחת הודעות והיינו מדברים באייסיקיו כ"כ הרבה.. ואנחנו פשוט מאוד דומים בשאיפות שלנו ובציפיות שלנו מקשר וזה משו שאני באמת לא מצליח ממש למצוא היום.. טוב קיצר... מה אתם חושבים? אני פשוט רציתי לחשוב על זה וגם לקבל דיעות מפה לפניי שאני בכלל חושב על הכיוון הזה איתה.. מה אתם אומרים? כדאי בכל זאת לנסות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:58

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר