לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2015, 13:47
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
האמת? לא ממש....
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב ""בעקבות לוחמים" לא נחשב ?"

ה"בעקבות לוחמים" נועד להזריק רעל לשמיניסטים ומדובר בתרגיל אש מצומצם יחסית....
אני מתכוון למצעד יום העצמאות או לצורך העניין, פתיחה של אירועי ספורט ממלכתיים דוגמת המכבייה וכו'....

אני חושב שבמקום אותו מטס ומשט של חיל האוויר היה יותר כדאי לערוך מצעד צבאי מכובד באחת הערים הגדולות (המטס והמשט יכולים להיות חלק מהעניין)...
אין לי ספק בכלל שמראה החיילים הצועדים/תזמורת צה"ל / כלי הלחימה וכו' יתרמו המון לרוח הפטריוטיות והגאווה הלאומית שמאווווד אבדו לנו בשנים האחרונות!

תציג שם את המרכבות, את הנמרים, תציג שם את טילי ה"גיל", תתמקד אולי באמל"ח שפותח ומיוצר כאן בארץ... למה לא? ...

אז אני יודע שיצוצו כל אותם "עדיני נפש" שיצעקו וייללו על כך שאנחנו משחיתים את מיטב הנוער....אז שיצעקו!

יודע מה? אני מוצא גם קשר בין זה לבין חלק מהתגובות שקראתי כאן באשכול אחר בדבר אות צוק איתן ואותות המלחמה בכלל.... אבל גם ככה גנבנו את האשכול הזה לכוון אחר...חחחחח

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-07-2015, 15:25
  משתמש זכר קרן-אור קרן-אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "האמת? לא ממש...."

אזכיר כמה עובדות:
שטח הונגריה גדול פי 4 משטח ישראל
יש לה בסה"כ 12 מסוקים צבאיים ו-12 מטוסי קרב, ורק 32 טנקים (שמן הסתם, נשארים בד"כ בבסיסים שלהם). אני חושב שזה נמוך ממספר המרכבות שאני רואה בשנה על כביש 6. מטוסי קרב אני שומע בערך פעם ביום, ומסוקים- אולי 3 פעמים ביום (גר בנתניה).

כלומר, הונגרי ממוצע רואה את הצבא שלו הרבה פחות מישראלי; בלי המפגנים האלו, היו הונגרים שבכלל לא היו יודעים שיש להם צבא; ישראלי רואה את הצבא שלו בדרכים, באוויר ובחדשות.

כנ"ל בארה"ב- יש רק 15 דיוויזיות ורג'ימנטים משוריינים בארה"ב, על שטח של 9,000,000 קמ"ר; אמריקאי ממוצע נמצא במרחק של 700 ק"מ מבסיס שריון; הוא יכול לא לראות לעולם טנק מחוץ לתצוגה.

דוגמא קיצונית: לפני הרבה שנים, הייתי בטיול בר מצווה באנגליה וסקוטלנד. ערב אחד נהנינו לראות כמה זוגות מטוסי טורנדו שחלפו מעלינו בגובה נמוך למדי. למחרת בארוחת הבוקר ישבנו עם זוג אוסטרלי, שהיה מודאג מאוד מאותה טיסה עצמה- הם מעולם לא ראו כל כך הרבה מטוסי קרב, והיו מודאגים שתהיה מלחמה או משהו..

נערך לאחרונה ע"י קרן-אור בתאריך 25-07-2015 בשעה 15:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר